Brazil · Attacker
Ricardo Alexandre Almeida Santos
LİGMajor League Soccer
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut33.07 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling44.09 / 90
Kazanılan ikili1010.23 / 90
Rating6.62
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.000.14
Asist
0.000.27
Şut
3.071.22
Kilit pas
0.001.76
Başarılı dripling
4.090.68
Kazanılan ikili
10.238.69
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
6.
Major League Soccer2020 · Philadelphia Union · 25 maç
11gol6.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🥈
Copa ChileNone · Chile · 2nd Place
🥈
Copa Chile2018 · Chile · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 10 G+A
GolAsist
2026/27
9
88
0
0
6.62
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%33 isabet
Drible4%100 başarı
İkili kazanılan10%56
Müdahale1
Faul22 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1118 yedek
2025/26
21
684
2
2
6.87
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%50 isabet
Kilit pas13
Drible5%28 başarı
İkili kazanılan68%53
Müdahale25
Faul1723 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11615 yedek
G+A / 900.53
2024/25
32
1.058
3
2
6.82
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut22%73 isabet
Kilit pas20
Drible4%22 başarı
İkili kazanılan90%45
Müdahale21
Faul2427 kazanılan
Ofsayt14
İlk 11626 yedek
G+A / 900.43
Kart1
2023/24
31
921
4
1
6.61
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut21%48 isabet
Kilit pas11
Drible7%25 başarı
İkili kazanılan59%37
Müdahale18
Faul2616 kazanılan
Ofsayt5
İlk 111120 yedek
G+A / 900.49
Kart5
2022/23
21
798
1
4
6.85
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut16%31 isabet
Kilit pas20
Drible18%58 başarı
İkili kazanılan87%47
Müdahale20
Faul2718 kazanılan
Ofsayt6
İlk 11813 yedek
G+A / 900.56
Kart31
2021/22
30
1.494
6
1
6.84
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut43%56 isabet
Kilit pas24
Drible18%50 başarı
İkili kazanılan100%39
Müdahale18
Faul3031 kazanılan
Ofsayt14
İlk 111713 yedek
G+A / 900.42
Kart5
2020/21
24
1.387
8
2
7.01
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut34%44 isabet
Kilit pas24
Drible12%50 başarı
İkili kazanılan87%40
Müdahale21
Faul4221 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11204 yedek
G+A / 900.65
Kart4
TOPLAM GOL61 penaltı
İLK 111245 yedek girdi
KART1
FORMA17
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR6 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 2 %33
- 76-90+' 4 %67
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-1-231%56
- 3-4-2-113%24
- 4-2-3-15%9
- 5-3-23%5
- 4-4-22%4
- 3-4-31%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar5aldığı asist
Onun asist yaptıkları4verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Inter MiamiA | 2-2 | 0 | 0 | – | ||
| 29.08.2026 | CharlotteH | 0-2 | 29↑ | – | 6.5 | ||
| 23.08.2026 | Sporting Kansas CityH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.08.2026 | Minnesota United FCA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 15.08.2026 | New York Red BullsH | 2-1 | 13↑ | – | 6.5 | ||
| 24.05.2026 | Columbus CrewA | 2-0 | 21↑ | 2 | 6.9 | ||
| 09.05.2026 | Los Angeles GalaxyH | 1-2 | 14↑ | 1 | 6.7 | ||
| 14.03.2026 | Philadelphia UnionH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 08.03.2026 | Real Salt LakeH | 2-3 | 11↑ | – | 6.5 | ||
| 05.10.2025 | San DiegoH | 2-4 | 10↑ | 1 | 1 | 7.5 | |
| 28.09.2025 | Nashville SCA | 3-1 | 11↑ | – | 6.7 | ||
| 21.09.2025 | Portland TimbersH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 26.07.2025 | Inter MiamiA | 0-0 | 39↑ | 1 | 6.7 | ||
| 20.07.2025 | Real Salt LakeA | 0-1 | 16↑ | – | 6.9 | ||
| 16.07.2025 | Inter MiamiH | 3-0 | 13↑ | – | 7.0 | ||
| 31.05.2025 | DC UnitedH | 1-2 | 13↑ | – | 6.7 | ||
| 28.05.2025 | FC DallasH | 3-3 | 64 | – | 6.9 | ||
| 25.05.2025 | Atlanta United FCA | 4-2 | 14↑ | – | 6.5 | ||
| 17.05.2025 | Columbus CrewA | 1-1 | 62 | 1 | 6.6 | ||
| 14.05.2025 | Toronto FCA | 0-1 | 31↑ | – | 6.9 | ||
| 10.05.2025 | AustinH | 2-1 | 68 | 2 | 6.7 | ||
| 04.05.2025 | New York City FCA | 1-0 | 45↑ | 1 | 6.6 | ||
| 26.04.2025 | Sporting Kansas CityH | 2-1 | 27↑ | – | 6.9 | ||
| 20.04.2025 | Chicago FireA | 2-3 | 53 | 2 | 2 | 7.6 | |
| 12.04.2025 | DC UnitedA | 0-1 | 28↑ | 1 | 6.9 | ||
| 05.04.2025 | New England RevolutionH | 1-0 | 26↑ | 1 | 1 | 7.9 | |
| 30.03.2025 | Nashville SCA | 1-2 | 70 | – | 6.9 | ||
| 22.03.2025 | Atlanta United FCH | 2-2 | 61 | – | 6.7 | ||
| 15.03.2025 | CharlotteA | 2-0 | 17↑ | – | 6.9 | ||
| 09.03.2025 | Toronto FCH | 2-0 | 16↑ | – | 6.2 | ||
| 09.11.2024 | New York City FCH | 0-0 | 26↑ | – | 6.9 | ||
| 02.11.2024 | New York City FCA | 3-1 | 43↑ | 1 | – | 6.9 | |
| 28.10.2024 | New York City FCH | 1-0 | 21↑ | 1 | 6.9 | ||
| 20.10.2024 | Philadelphia UnionA | 1-2 | 30↑ | 1 | 6.2 | ||
| 28.09.2024 | Los Angeles FCH | 1-2 | 44↑ | 1 | 7.2 | ||
| 22.09.2024 | Nashville SCA | 2-2 | 67 | – | 7.5 | ||
| 19.09.2024 | Minnesota United FCA | 1-2 | 22↑ | – | 6.6 | ||
| 14.09.2024 | Columbus CrewH | 0-0 | 27↑ | – | 6.3 | ||
| 31.08.2024 | CF MontrealH | 4-1 | 34↑ | 1 | 1 | 7.3 | |
| 24.08.2024 | Inter MiamiA | 2-0 | 45↑ | 3 | 7.0 | ||
| 20.07.2024 | New York Red BullsA | 3-1 | 60 | – | 6.6 | ||
| 17.07.2024 | Chicago FireH | 0-1 | 45↑ | 1 | 6.3 | ||
| 13.07.2024 | CharlotteH | 1-3 | 55↑ | 1 | 6.9 | ||
| 06.07.2024 | Inter MiamiH | 6-1 | 34↑ | – | 6.7 | ||
| 03.07.2024 | DC UnitedA | 2-3 | 30↑ | 2 | 7.2 | ||
| 30.06.2024 | FC DallasA | 0-1 | 12↑ | – | 6.3 | ||
| 22.06.2024 | New England RevolutionH | 1-2 | 45↑ | 1 | 7.0 | ||
| 19.06.2024 | Philadelphia UnionH | 4-3 | 15↑ | 1 | 6.2 | ||
| 16.06.2024 | San Jose EarthquakesA | 2-4 | 64 | – | 6.5 | ||
| 29.05.2024 | Nashville SCH | 0-2 | 38↑ | 2 | 6.6 | ||
| 25.05.2024 | Toronto FCA | 3-4 | 18↑ | 1 | 1 | 1 | 8.2 |
| 18.05.2024 | St. Louis CityH | 3-1 | 23↑ | 1 | 1 | 7.5 | |
| 15.05.2024 | Atlanta United FCH | 1-0 | 33↑ | – | 6.5 | ||
| 11.05.2024 | Columbus CrewA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 13.04.2024 | CF MontrealA | 2-1 | 1↑ | – | – | ||
| 06.04.2024 | New York Red BullsH | 1-2 | 15↑ | – | 6.7 | ||
| 30.03.2024 | CharlotteA | 1-1 | 8↑ | – | 6.9 | ||
| 23.03.2024 | New York City FCH | 1-0 | 8↑ | 1 | 7.2 | ||
| 17.03.2024 | New England RevolutionA | 1-2 | 66 | 3 | 7.2 | ||
| 10.03.2024 | DC UnitedH | 0-0 | 56 | – | 6.3 |
ŞUT4
GOL0
xG0.4
xG FARKI-0.4under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası2%50
- Açık oyun1%25
- Korner1%25
Vücut bölgesine göre
- Kafa2%50
- Sağ ayak1%25
- Sol ayak1%25
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR4 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 2 %50
- 76-90+' 2 %50
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2014–2026 · 168 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUAggregated only · 663 dk
Veri yetersiz: Dengeli hücum profili
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU43.6Major League Soccer 2025
PERFORMANS50.6663 dk
KARARVeri yetersiz41/100
FORM TRENDİInsufficient_Sample+0.0
ROL UYUMU2025
Bitirici
46.6
İçe kat eden kanat
45.6
Pivot forvet
45.4
Role fit sinyali var ama confidence 71/100 ve risk 36/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 234 oyuncu
Scout skoru
%35
Performans
%55
Dakika
%48
Değer / getiri
%3
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%49
Performans
%67
Dakika
%71
Değer / getiri
%19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Tahmini xG / 90
0.488
0.48
100
Şut / 90
5.87
3.4
100
İsabetli şut / 90
1.96
1.8
100
Ortalama rating
6.7
7.15
94
Performans skoru
41.3
78
53
Şut isabeti
33.33
48
69
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Trend icin son mac orneklemi sinirli; karar seviyesi dusuk confidence ile okunmali.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Luis QuiñonesPachuca · 34
%95
2gol
0asist
43scout
Liga MX
Keshi AndersonBirmingham · 30
%90
1gol
0asist
38scout
Championship
Hélder FerreiraFC Noah · 28
%84
0gol
1asist
35scout
UEFA Europa Conference League
Amine AdliBournemouth · 25
%84
2gol
1asist
62scout
€700K
Premier League
Petar SučićInter · 22
%81
2gol
2asist
53scout
€30.00M
Serie A
Carlos RotondiCruz Azul · 28
%77
5gol
6asist
56scout
Liga MX
Blas Agustín PalavecinoAldosivi · 22
%76
2gol
1asist
59scout
Liga Profesional Argentina
Santeri HaaralaDjurgardens IF · 26
%60
1gol
1asist
45scout
Allsvenskan
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



