LİGSüper Lig
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut10.52 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili105.23 / 90
Rating6.80
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.000.04
Asist
0.000.08
Şut
0.520.28
Kilit pas
0.000.44
Başarılı dripling
0.000.12
Kazanılan ikili
5.233.51
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
Segunda LigaNone · Portugal
🏆
Premier League International CupNone · Europe
🏆
CupNone · Croatia
🏆
Super CupNone · Portugal
🏆
Júniores U19None · Portugal
🏆
Cup2022/2023 · Croatia
🏆
Super Cup2018/2019 · Portugal
🏆
Premier League International Cup2016/2017 · Europe
🏆
Júniores U192015/2016 · Portugal
🏆
Segunda Liga2015/2016 · Portugal
🏆
Júniores U192014/2015 · Portugal
🥈
CAF Africa Cup of NationsNone · Africa · 2nd Place
🥈
Taça de PortugalNone · Portugal · 2nd Place
🥈
Primeira LigaNone · Portugal · 2nd Place
🥈
HNLNone · Croatia · 2nd Place
🥈
CAF Africa Cup of Nations2024 · Africa · 2nd Place
🥈
HNL2022/2023 · Croatia · 2nd Place
🥈
Primeira Liga2016/2017 · Portugal · 2nd Place
🥈
Taça de Portugal2015/2016 · Portugal · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 4 G+A
GolAsist
2026/27
3
172
0
0
6.80
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
İkili kazanılan10%59
Müdahale4
İlk 113
2025/26
59
4.058
1
3
6.89
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut17%35 isabet
Kilit pas20
Drible9%64 başarı
İkili kazanılan164%58
Müdahale50
Faul4333 kazanılan
Ofsayt1
İlk 114613 yedek
G+A / 900.09
Kart12
2024/25
10
856
0
2
7.02
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%17 isabet
Kilit pas7
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan41%53
Müdahale9
Faul218 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1110
G+A / 900.21
Kart4
2023/24
26
1.951
0
1
6.79
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%27 isabet
Kilit pas4
Drible3%43 başarı
İkili kazanılan102%60
Müdahale26
Faul2413 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11224 yedek
G+A / 900.05
Kart71
2022/23
2
180
0
0
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan12%60
Müdahale7
Faul41 kazanılan
İlk 112
Kart1
2021/22
29
1.795
1
1
7.12
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%12 isabet
Kilit pas5
Drible3%75 başarı
İkili kazanılan91%64
Müdahale41
Faul227 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11209 yedek
G+A / 900.1
Kart10
2020/21
28
2.253
0
1
6.69
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%9 isabet
Kilit pas4
Drible3%100 başarı
İkili kazanılan123%56
Müdahale25
Faul3826 kazanılan
İlk 11271 yedek
G+A / 900.04
Kart92
Kaptan11maçta
TOPLAM GOL31 penaltı
İLK 115817 yedek girdi
KART15
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA6
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %33
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 2 %67
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-315%25
- 4-2-3-114%23
- 3-4-1-29%15
- 4-4-29%15
- 4-1-4-18%13
- 3-4-2-16%10
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları5verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Erzurumspor FKA | 1-0 | 0 | 0 | – | ||
| 22.08.2026 | FenerbahçeA | 4-2 | 79 | 1 | 6.3 | ||
| 15.08.2026 | RizesporH | 0-1 | 93 | – | 7.3 | ||
| 17.05.2026 | ToulouseH | 0-0 | 17 | – | 6.3 | ||
| 08.05.2026 | LensA | 1-0 | 95 | – | 6.6 | ||
| 02.05.2026 | MarseilleH | 3-0 | 91 | – | 7.3 | ||
| 26.04.2026 | RennesA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.04.2026 | Paris Saint GermainA | 3-0 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 19.04.2026 | Stade Brestois 29H | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 11.04.2026 | AuxerreA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 05.04.2026 | MetzA | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 22.03.2026 | StrasbourgH | 2-3 | 91 | 1 | – | 6.3 | |
| 07.03.2026 | AngersH | 0-1 | 75 | 1 | 6.2 | ||
| 01.03.2026 | LilleA | 1-0 | 89 | – | 7.0 | ||
| 22.02.2026 | Le HavreH | 2-0 | 94 | 1 | 7.2 | ||
| 13.02.2026 | MonacoA | 3-1 | 88 | – | 6.6 | ||
| 07.02.2026 | LyonH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 31.01.2026 | LorientA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 25.01.2026 | NiceH | 1-4 | 89 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 17.01.2026 | EgyptA | 0-0 | 1↑ | – | – | ||
| 14.01.2026 | MoroccoH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 10.01.2026 | AlgeriaA | 0-2 | 14↑ | – | 6.6 | ||
| 27.12.2025 | TunisiaH | 3-2 | 1↑ | – | – | ||
| 12.12.2025 | AngersA | 4-1 | 90 | – | 6.0 | ||
| 06.12.2025 | LensH | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 30.11.2025 | LyonA | 3-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 23.11.2025 | LorientH | 1-1 | 90 | 1 | 1 | 8.0 | |
| 08.11.2025 | Le HavreA | 1-1 | 90 | 1 | 7.6 | ||
| 02.11.2025 | MetzH | 0-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 29.10.2025 | MonacoH | 3-5 | 76 | – | 6.3 | ||
| 24.10.2025 | Paris FCA | 1-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 19.10.2025 | LilleH | 0-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 04.10.2025 | Stade Brestois 29A | 0-0 | 90 | – | 7.6 | ||
| 27.09.2025 | ToulouseA | 2-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 20.09.2025 | RennesH | 2-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 13.09.2025 | NiceA | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 30.08.2025 | AuxerreH | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 24.08.2025 | StrasbourgA | 1-0 | 95 | – | 7.2 | ||
| 17.08.2025 | Paris Saint GermainH | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 17.07.2025 | Seattle SoundersA | 3-3 | 90 | – | 6.3 | ||
| 13.07.2025 | Vancouver WhitecapsH | 3-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 10.07.2025 | Los Angeles FCA | 3-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 05.07.2025 | Sporting Kansas CityH | 1-2 | 90 | 4 | 7.2 | ||
| 28.06.2025 | New England RevolutionA | 3-3 | 99 | – | 6.7 | ||
| 26.06.2025 | Los Angeles GalaxyH | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 15.06.2025 | Orlando City SCH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 08.06.2025 | AustinH | 0-2 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 29.05.2025 | Portland TimbersA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 18.05.2025 | Real Salt LakeH | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 15.05.2025 | San DiegoA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 11.05.2025 | San Jose EarthquakesH | 0-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 03.05.2025 | DC UnitedA | 2-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 27.04.2025 | Seattle SoundersH | 1-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 20.04.2025 | Houston DynamoA | 2-2 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 13.04.2025 | San DiegoH | 3-2 | 90 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 06.04.2025 | Vancouver WhitecapsA | 2-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 29.03.2025 | CharlotteH | 2-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 23.03.2025 | Portland TimbersH | 0-3 | 90 | – | 6.2 | ||
| 16.03.2025 | San Jose EarthquakesA | 1-2 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 09.03.2025 | AustinA | 0-1 | 90 | – | 7.7 |
ŞUT14
GOL2
xG0.8
xG FARKI+1.2over performing
DÖNÜŞÜM%14.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner6%43
- Duran top3%21
- Açık oyun2%14
- Serbest vuruş1%7
- Asist sonrası1%7
- Taç sonrası1%7
Vücut bölgesine göre
- Kafa8%57
- Sağ ayak4%29
- Sol ayak2%14
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR14 şut
- 1-15' 2 %14
- 16-30' 1 %7
- 31-45' 5 %36
- 46-60' 1 %7
- 61-75' 1 %7
- 76-90+' 4 %29
AKSİYON HARİTASI2251 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %30
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %32
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %30
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %20
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR2251
- Pas1504%69
- Uzaklaştırma220%10
- Top kazanma120%6
- Korner kazandırma63%3
- Hava topu60%3
- Faul56%3
- Müdahale55%3
- Offsideprovoked35%2
- Top teması33%2
- Kurtarılan şut25%1
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2014–2026 · 157 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-12-09
Cincinnati
→
Colorado
€850k
Cincinnati
→
Colorado
€850k
2024-07-25
Boavista
→
Cincinnati
€500k
Boavista
→
Cincinnati
€500k
2023-06-30
Hajduk Split
→
Boavista
End of loan
Hajduk Split
→
Boavista
End of loan
2022-08-02
Boavista
→
Hajduk Split
loan transfer
Boavista
→
Hajduk Split
loan transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
01.2026
Milli takım göreviKadroda yok
2 maç
01.2022
HastalıkKadroda yok
1 maç
01.2022
Milli takımKadroda yok
3 maç
12.2021
Kas sakatlığıKadroda yok
1 maç
12.2021
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Ligue 12025 · Nantes
2sarı · 4 maç
🟨
Cup2021 · Alanyaspor
2sarı · 4 maç
🟨
Primeira Liga2020 · Boavista
9sarı · 27 maç
🟥
Primeira Liga2020 · Boavista
2kırmızı · 27 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2242 dk
İzlemede: Dengeli savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Topla aksiyon değeriTopla yaptığı aksiyonların kalitesi, ayrıntılı olay verisinde olumlu ayrışıyor.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU60.1Ligue 1 2025
PERFORMANS56.42242 dk
KARARİzlemeye değer62/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper
80.1
Klasik stoper
78.6
Defansif bek
76.6
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 229 oyuncu
Scout skoru
%54
Performans
%52
Dakika
%87
Değer / getiri
%31
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%67
Performans
%53
Dakika
%90
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
54.27
62
88
Dakika güvenliği
100
82
100
Performans skoru
56.4
76
74
İkili mücadele kazanma
59.86
64
94
Ortalama rating
6.89
7.2
96
Müdahale / 90
1
2.2
46
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Papy DjilobodjiSarıyer · 37
%95
1gol
1asist
55scout
1. Lig
Eivind HellandBrann · 20
%77
0gol
1asist
72scout
Eliteserien
Cédric KipréIpswich · 29
%68
3gol
2asist
64scout
€2.00M
Championship
Matthias GinterSC Freiburg · 31
%68
3gol
3asist
58scout
€5.00M
Bundesliga
Michael BoxallMinnesota United FC · 37
%66
1gol
1asist
54scout
Major League Soccer
Matías RochaArouca · 24
%63
0gol
0asist
59scout
Primeira Liga
Alessandro MarcandalliGenoa · 23
%61
0gol
1asist
67scout
€7.00M
Serie A
Jimmy DunneQPR · 28
%60
3gol
3asist
60scout
Championship
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum










CD Leganés