Mohamed Bayo
Egypt · Attacker

Mohamed Bayo

YAŞ28
BOY185 cm
KİLO78 kg
KULÜPKonyaspor
DOĞUM YERİGiza
LİGLigue 1
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut24.19 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili00.00 / 90
Rating6.08
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol 0.000.31
Asist 0.000.00
Şut 4.191.91
Kilit pas 0.000.69
Başarılı dripling 0.000.23
Kazanılan ikili 0.006.27
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
🥈 Africa Cup of Nations2023 · Egypt · 4 maç 4gol2.
14. Ligue 12023 · Nantes · 29 maç 8gol14.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 CAF U23 Cup of Nations2019 Egypt · Africa
🏆 Super Cup2019/2020 · Egypt
🏆 CAF Super Cup2019/2020 · Africa
🏆 Cup2018/2019 · Egypt
🏆 Cup2015 · Egypt
🏆 Premier League2014/2015 · Egypt
🥈 Trophée des Champions2022/2023 · France · 2nd Place
🥈 Coupe de France2022/2023 · France · 2nd Place
🥈 CAF Africa Cup of Nations2021 Cameroon · Africa · 2nd Place
🥈 Süper Lig2020/2021 · Turkey · 2nd Place
🥈 CAF Champions League2019/2020 · Africa · 2nd Place
🥈 Premier League2019/2020 · Egypt · 2nd Place
🥈 Premier League2018/2019 · Egypt · 2nd Place
🥈 Super Cup2017/2018 · Egypt · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 14 G+A
2020 8 2021 10 2022 14 2023 13 2024 5 2025 5 2026 0
GolAsist
2026/27 1 43 0 0 6.08
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Süper LigKonyaspor 1 43 0 0 6.08
Şut2
İlk 111
2025/26 39 1.366 4 1 6.62
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Nantes 32 1.177 4 0 6.63
Africa Cup of NationsEgypt 7 189 0 1 6.55
Şut30%23 isabet
Kilit pas13
Drible4%20 başarı
İkili kazanılan100%44
Müdahale11
Faul2131 kazanılan
Ofsayt6
İlk 111524 yedek
G+A / 900.33
Kart1
2024/25 30 1.245 5 0 6.81
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Nantes 30 1.245 5 0 6.81
Şut30%53 isabet
Kilit pas6
Drible12%46 başarı
İkili kazanılan123%50
Müdahale18
Faul3236 kazanılan
Ofsayt5
İlk 111119 yedek
G+A / 900.36
Kart3
2023/24 32 2.317 11 2 7.00
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Nantes 29 2.017 8 2 7.01
Africa Cup of NationsEgypt 3 300 3 0 6.93
Şut55%55 isabet
Kilit pas23
Drible17%44 başarı
İkili kazanılan170%46
Müdahale24
Faul3841 kazanılan
Ofsayt11
Penaltı4
İlk 11275 yedek
G+A / 900.5
Kart31
2022/23 45 2.556 10 4 6.89
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Nantes 37 1.934 8 2 6.84
UEFA Europa LeagueNantes 8 622 2 2 7.04
Şut62%53 isabet
Kilit pas20
Drible24%51 başarı
İkili kazanılan176%43
Müdahale21
Faul4931 kazanılan
Ofsayt18
İlk 112520 yedek
G+A / 900.49
Kart3
2021/22 39 1.387 7 3 6.91
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Süper LigGalatasaray 29 1.118 7 3 6.95
UEFA Europa LeagueGalatasaray 8 195 0 0 6.74
UEFA Champions LeagueGalatasaray 2 74 0 0 6.85
Şut50%48 isabet
Kilit pas14
Drible8%53 başarı
İkili kazanılan128%52
Müdahale13
Faul1514 kazanılan
Ofsayt8
İlk 111326 yedek
G+A / 900.65
Kart5
2020/21 16 912 8 0 7.01
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Süper LigGalatasaray 16 912 8 0 7.01
Şut33%45 isabet
Kilit pas4
Drible11%69 başarı
İkili kazanılan77%45
Müdahale12
Faul1514 kazanılan
Ofsayt4
Penaltı3
İlk 11106 yedek
G+A / 900.79
Kart21
TOPLAM GOL263 penaltı
İLK 116870 yedek girdi
KART9
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA11
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR26 gol
1-15' — 5 16-30' — 0 31-45' — 2 46-60' — 6 61-75' — 4 76-90+' — 9 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 9 76-90+'
  • 1-15' 5 %19
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 2 %8
  • 46-60' 6 %23
  • 61-75' 4 %15
  • 76-90+' 9 %35
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 40 4-3-3 — 23 5-3-2 — 17 4-1-4-1 — 15 3-4-2-1 — 10 3-4-1-2 — 6 111 maç
  • 4-2-3-140%36
  • 4-3-323%21
  • 5-3-217%15
  • 4-1-4-115%14
  • 3-4-2-110%9
  • 3-4-1-26%5
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
05.09.2026 Erzurumspor FKA 1-0 43 2 6.1
17.05.2026 ToulouseH 0-0
08.05.2026 LensA 1-0 13 6.5
02.05.2026 MarseilleH 3-0
26.04.2026 RennesA 2-1 8 6.3
22.04.2026 Paris Saint GermainA 3-0 65 6.6
19.04.2026 Stade Brestois 29H 1-1 77 1 1 7.6
11.04.2026 AuxerreA 0-0 11 6.3
05.04.2026 MetzA 0-0
22.03.2026 StrasbourgH 2-3
07.03.2026 AngersH 0-1 17 1 6.2
01.03.2026 LilleA 1-0
22.02.2026 Le HavreH 2-0
13.02.2026 MonacoA 3-1
07.02.2026 LyonH 0-1 45 6.0
31.01.2026 LorientA 2-1 77 5 6.9
25.01.2026 NiceH 1-4 89 1 6 7.3
17.01.2026 NigeriaH 0-0 73 6.5
14.01.2026 SenegalA 1-0 13 1 6.5
10.01.2026 Ivory CoastH 3-2 1
05.01.2026 BeninH 3-1 1
29.12.2025 AngolaA 0-0 45 1 6.3
26.12.2025 South AfricaH 1-0
22.12.2025 ZimbabweH 2-1 56 1 3 6.9
12.12.2025 AngersA 4-1 64 6.7
06.12.2025 LensH 1-2 31 2 6.7
30.11.2025 LyonA 3-0 11 6.7
23.11.2025 LorientH 1-1 31 1 6.3
08.11.2025 Le HavreA 1-1 19 6.9
02.11.2025 MetzH 0-2 11 6.7
29.10.2025 MonacoH 3-5 26 1 2 7.3
24.10.2025 Paris FCA 1-2 20 6.6
19.10.2025 LilleH 0-2 63 6.3
04.10.2025 Stade Brestois 29A 0-0 85 2 6.0
27.09.2025 ToulouseA 2-2
20.09.2025 RennesH 2-2 67 1 6.0
13.09.2025 NiceA 1-0 86 2 6.5
30.08.2025 AuxerreH 1-0 87 1 1 7.2
24.08.2025 StrasbourgA 1-0 95 1 7.3
17.08.2025 Paris Saint GermainH 0-1 79 6.3
10.05.2025 AuxerreA 1-1 30 6.6
04.05.2025 AngersH 0-1 90 1 7.2
27.04.2025 ToulouseH 0-0 45 3 6.9
22.04.2025 Paris Saint GermainH 1-1 17 6.7
18.04.2025 RennesA 2-1 71 1 1 7.5
04.04.2025 NiceA 1-2 16 6.2
30.03.2025 Le HavreA 3-2 79 1 7.2
15.03.2025 LilleH 1-0 20 1 1 7.7
09.03.2025 StrasbourgH 0-1 70 1 6.6
02.03.2025 MarseilleA 2-0 20 6.6
23.02.2025 LensH 3-1 85 2 6.6
15.02.2025 MonacoA 7-1 23 6.6
07.02.2025 Stade Brestois 29H 0-2 69 1 6.2
02.02.2025 ReimsA 1-2 72 1 4 7.3
26.01.2025 LyonH 1-1 21 1 2 7.3
10.01.2025 MonacoH 2-2 12 6.3
04.01.2025 LilleA 1-1 27 6.7
15.12.2024 Stade Brestois 29A 4-1 28 6.5
08.12.2024 RennesH 1-0 31 6.7
24.11.2024 Le HavreH 0-2 22 1 6.9
ŞUT35
GOL4
xG2.9
xG FARKI+1.1over performing
DÖNÜŞÜM%11.4
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
90' · xG 0.016 76' · xG 0.018 9' · xG 0.048 · GOL 90' · xG 0.071 90' · xG 0.026 84' · xG 0.031 75' · xG 0.033 88' · xG 0.15 78' · xG 0.023 74' · xG 0.018 66' · xG 0.018 45' · xG 0.502 · GOL 12' · xG 0.048 69' · xG 0.018 60' · xG 0.047 52' · xG 0.048 40' · xG 0.101 6' · xG 0.079 85' · xG 0.124 70' · xG 0.012 90' · xG 0.047 74' · xG 0.011 90' · xG 0.064 80' · xG 0.293 · GOL 79' · xG 0.014 75' · xG 0.048 29' · xG 0.022 5' · xG 0.037 70' · xG 0.089 8' · xG 0.417 · GOL 52' · xG 0.026 50' · xG 0.023 50' · xG 0.137 37' · xG 0.045 8' · xG 0.178
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 14 (%40) Korner — 7 (%20) Açık oyun — 4 (%11) Duran top — 4 (%11) Taç sonrası — 3 (%9) Kontra atak — 3 (%9) 35 şut
  • Asist sonrası14%40
  • Korner7%20
  • Açık oyun4%11
  • Duran top4%11
  • Taç sonrası3%9
  • Kontra atak3%9
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 16 (%46) Kafa — 14 (%40) Sol ayak — 5 (%14) 35 şut
  • Sağ ayak16%46
  • Kafa14%40
  • Sol ayak5%14
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR35 şut
1-15' — 6 16-30' — 1 31-45' — 3 46-60' — 5 61-75' — 8 76-90+' — 12 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 12 76-90+'
  • 1-15' 6 %17
  • 16-30' 1 %3
  • 31-45' 3 %9
  • 46-60' 5 %14
  • 61-75' 8 %23
  • 76-90+' 12 %34
AKSİYON HARİTASI309 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 6 6 7 8
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %57 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 4 5 6 6
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %57 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 3 3 3 4
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %55 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 4 4 4 4 4
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %55 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR309
Pas 100 Pas — 100 (%36) Hava topu 58 Hava topu — 58 (%21) Top teması 34 Top teması — 34 (%12) Faul 30 Faul — 30 (%11) Top ka… 14 Top kazanma — 14 (%5) Çalım 11 Çalım — 11 (%4) Müdahale — 10 (%4) Top kaptırma — 9 (%3) Uzaklaştırma — 8 (%3) İsabetsiz şut — 7 (%2)
  • Pas100%36
  • Hava topu58%21
  • Top teması34%12
  • Faul30%11
  • Top kazanma14%5
  • Çalım11%4
  • Müdahale10%4
  • Top kaptırma9%3
  • Uzaklaştırma8%3
  • İsabetsiz şut7%2
PİYASA DEĞERİ€4.00M-20.0%
KAÇIRDIĞI MAÇ19
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2016–2026 · 202 maç
Konyaspor 1maç 2026
Nantes 136maç 2022–2025
Egypt 10maç 2023–2025
Galatasaray 55maç 2020–2021
Zamalek SC 2017–2019
Egypt U23 2019
El Geish 2018
Egypt U20 2017
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-07-01 Galatasaray Nantes € 5.8M
2023-06-30 FC Nantes Galatasaray End of loan
2022-07-21 Galatasaray Nantes
2022-07-01 Zamalek SC Galatasaray € 4M
2022-06-30 Galatasaray Zamalek End of loan
2021-02-01 Zamalek SC Galatasaray
2019-07-01 Zamalek U21 Zamalek -
2019-07-01 El Geish Zamalek SC
2019-06-30 Talaea El Gaish Zamalek U21 End of loan
2018-07-30 Zamalek SC El Geish
2018-07-30 Zamalek U21 Talaea El Gaish loan transfer
2018-07-01 Tanta SC Zamalek SC
2018-06-30 Tanta SC Zamalek U21 End of loan
2017-09-07 Zamalek SC Tanta SC
2017-07-01 El Dakhleya Zamalek SC
2017-06-30 El Dakhlia Zamalek U21 End of loan
2016-08-16 Zamalek U21 El Dakhlia loan transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
09.2026 Kadro dışıKadroda yok 2 maç
01.2026 Milli takım göreviKadroda yok 2 maç
05.2025 SakatlıkKadroda yok 2 maç
01.2024 Milli takımKadroda yok 7 maç
10.2023 Kırmızı kart cezasıKadroda yok 1 maç
03.2022 Sarı kart cezasıKadroda yok 1 maç
05.2021 Ayak bileği sakatlığıKadroda yok 1 maç
04.2021 HastalıkKadroda yok 3 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Konyaspor %50 2026-08-27
Pyramids FC %50 2026-07-21
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1177 dk

İzlemede: Dengeli hücum profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU52.8Ligue 1 2025
PERFORMANS39.71177 dk
KARARVeri yetersiz53/100
ROL UYUMU2025
Baskıcı forvet 69.3
Pivot forvet 63.4
Bitirici 59.6
Role fit sinyali var ama confidence 99/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 187 oyuncu
Scout skoru %54
Performans %50
Dakika %77
Değer / getiri %25
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %64
Performans %54
Dakika %82
Değer / getiri %15
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 96.9 76 100
Ortalama rating 6.63 7.15 93
Gol / 90 0.31 0.42 74
Performans skoru 39.7 76 52
İkili mücadele kazanma 43.16 50 86
Şut / 90 1.91 3 64
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam