
TAKIM PROFİLİ
Marseille 2026/27
Marseille 2026/27 sezonunda 7 maçta 2 galibiyet, 0 beraberlik, 5 yenilgi aldı; 10 gol attı, 12 gol yedi. Bu sayfada kadro, fikstür, derin takım istatistikleri ve transferler yer alıyor.
📊LİG
13.
18 takım · 6 puan
7
MAÇ
2
GALİBİYET
0
BERABERLİK
5
YENİLGİ
10-12
GOL
%28.6
GALİBİYET ORANI
SON MAÇLAR WLLLLLW
Paz 11.10.2026
Estac Troyes
0-2
Marseille
W
Paz 20.09.2026
Marseille
1-2
Paris Saint Germain
L
Per 17.09.2026
Beşiktaş
4-1
Marseille
L
Cum 11.09.2026
Rennes
1-0
Marseille
L
Paz 06.09.2026
Marseille
2-3
Paris FC
L
İÇ SAHA / DEPLASMAN
İç saha1-0-2
Maç başına puan1.0
Gol7-5
Deplasman1-0-3
Maç başına puan0.75
Gol3-7
SIRADAKİ MAÇ
Per 15.10.2026
Marseille
vs
Olympiakos Piraeus
ZORLUKOrtarakip 5. sırada
🏟 Orange Vélodrome
EN YÜKSEK RATING MİN 5 MAÇ
A. Gouiri · 4 gol6.94
J. de Lange6.91
C. Egan-Riley6.84
H. Abdelli · 1 gol6.69
A. Harit · 1 gol6.69
Reklam
FİKSTÜR VE SONUÇLAR 17 MAÇ
Marseille
vs
Olympiakos Piraeus
Paz 18.10.2026
Angers
vs
Marseille
Per 22.10.2026
Sturm Graz
vs
Marseille
Paz 25.10.2026
Marseille
vs
Le Havre
Paz 01.11.2026
Marseille
vs
Toulouse
Per 05.11.2026
Bayer Leverkusen
vs
Marseille
Paz 08.11.2026
Lens
vs
Marseille
Paz 22.11.2026
Marseille
vs
Le Mans
Per 26.11.2026
Marseille
vs
Levski Sofia
Paz 29.11.2026
Auxerre
vs
Marseille
Cum 21.08.2026
Marseille
4-0
Strasbourg
W
Paz 30.08.2026
Monaco
2-0
Marseille
L
Paz 06.09.2026
Marseille
2-3
Paris FC
L
Cum 11.09.2026
Rennes
1-0
Marseille
L
Per 17.09.2026
Beşiktaş
4-1
Marseille
L
Paz 20.09.2026
Marseille
1-2
Paris Saint Germain
L
Paz 11.10.2026
Estac Troyes
0-2
Marseille
W
KADRO 26 OYUNCU
Kaleci3
Defans9
7MAÇ
0GOL
5KİLİT P
%52.5İKİLİ
532DK
2MAÇ
0GOL
1KİLİT P
%85.7İKİLİ
155DK
2MAÇ
0GOL
2KİLİT P
%55.6İKİLİ
155DK
2MAÇ
0GOL
%50.0İKİLİ
96DK
2MAÇ
0GOL
%50.0İKİLİ
64DK
1MAÇ
0GOL
%100.0İKİLİ
32DK
B. MeitéCôte d'Ivoire · 24 yaş
E. MbondoFrance · 19 yaş
Hilan Hamzaoui Slimani · 20 yaş
Orta Saha8
6MAÇ
0GOL
4KİLİT P
%40.7İKİLİ
366DK
2MAÇ
1GOL
3KİLİT P
%40.0İKİLİ
155DK
2MAÇ
0GOL
3KİLİT P
%50.0İKİLİ
155DK
2MAÇ
1GOL
2KİLİT P
%52.9İKİLİ
150DK
2MAÇ
0GOL
%54.5İKİLİ
123DK
2MAÇ
1GOL
1KİLİT P
%46.2İKİLİ
110DK
1MAÇ
0GOL
%75.0İKİLİ
28DK
Forvet6
4MAÇ
0GOL
2KİLİT P
%44.8İKİLİ
185DK
2MAÇ
4GOL
1KİLİT P
%26.7İKİLİ
155DK
1MAÇ
2GOL
1KİLİT P
%40.0İKİLİ
45DK
T. MmadiFrance · 18 yaş
2MAÇ
0GOL
0DK
Faris MoumbagnaCameroon · 25 yaş
1MAÇ
0GOL
0DK
U. Lamare El Kadmiri · 18 yaş
İleri metrikler maç bazlı oyuncu istatistiklerinden gelir; işlenmiş dakikası olmayan oyuncularda yalnız temel bilgi görünür.
55.7%
TOPA SAHİP OLMA
lig ort. 50.0 +5.7
91.0%
PAS İSABETİ
562 pas/maç
lig ort. 84.7 +6.3
11.9
ŞUT / MAÇ
%34.9 isabet
lig ort. 13.0 -1.1
12.0%
ŞUT DÖNÜŞÜMÜ
şut başına gol
TURNUVA BAZINDA
| MAÇ | G-B-M | GOL | P/M | CS | DİZİLİŞ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
Ligue 1 |
6 | 2-0-4 | 9-8 | 1.0 | 2 | 4-2-3-1 ×34-1-4-1 ×24-4-2 ×1 |
UEFA Europa League |
1 | 0-0-1 | 1-4 | 0.0 | 0 | 4-2-3-1 ×1 |
EKSİKLER 11
GOL DAKİKALARI 2 × 90+
AtılanYenen
DİZİLİŞLER 7/7 MAÇ
4-2-3-15 maç · %71.4
4-3-32 maç · %28.6
MAÇ PROFİLİ
ÜST 1.5%85.7
ÜST 2.5%57.1
ÜST 3.5%42.9
BTTS%42.9
CLEAN SHEET%28.6
GOL ATAMADI%28.6
🔒
ÜCRETSİZ ÜYELİK
Derin Takım Analizi
Şut haritası, xG, ısı haritası, hücum koridorları ve oyuncu liderleri ücretsiz üyelikle açılır.
Ücretsiz üye ol Zaten üye misin? Giriş yapGELENLER 10
GİDENLER 19
A. Tunkadi
Seraing United bonservissiz · 2026-07-02
Seraing United bonservissiz · 2026-07-02
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
























