LİGLigue 1
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut20.73 / 90
Kilit pas20.73 / 90
Başarılı dripling41.46 / 90
Kazanılan ikili114.02 / 90
Rating6.63
OYUNCU PROFİLİLigue 1 2026 · 48 defanslar
- Müdahale 1.46 %47
- Pas arası 0.37 %17
- Blok 0.00 %0
- İkili mücadele %58 %57
- Pas isabeti %91 %64
- Faul (az iyi) 1.10 %26
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 246 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
UEFA Conference League2022/2023 · Europe
🏆
UEFA Super Cup2021/2022 · Europe
🏆
UEFA Champions League2020/2021 · Europe
🏆
UEFA European Championship2020 · Europe
🏆
UEFA Europa League2018/2019 · Europe
🏆
FA Cup2017/2018 · England
🏆
CONMEBOL Recopa2012/2013 · South-America
🏆
Paulista A12012 · Brazil
🏆
Paulista A12011 · Brazil
🏆
CONMEBOL U172011 · South-America
🥈
Florida Cup2022 · World · 2nd Place
🥈
CONMEBOL/UEFA Finalissima2022 · World · 2nd Place
🥈
FA Cup2020/2021 · England · 2nd Place
🥈
UEFA Super Cup2019/2020 · Europe · 2nd Place
🥈
FA Cup2019/2020 · England · 2nd Place
🥈
Community Shield2018/2019 · England · 2nd Place
🥈
League Cup2018/2019 · England · 2nd Place
🥈
Serie A2016/2017 · Italy · 2nd Place
🥈
Paulista A12014 · Brazil · 2nd Place
🥈
Paulista A12013 · Brazil · 2nd Place
🥈
FIFA Intercontinental Cup2011 Japan · World · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 3 G+A
GolAsist
2026/27
3
246
0
0
6.63
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas2
Drible4%67 başarı
İkili kazanılan11%58
Müdahale4
Faul32 kazanılan
İlk 113
2025/26
34
2.530
0
3
6.91
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%22 isabet
Kilit pas46
Drible10%38 başarı
İkili kazanılan114%59
Müdahale56
Faul2019 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11286 yedek
G+A / 900.11
Kart61
2024/25
35
2.132
2
1
6.74
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%58 isabet
Kilit pas16
Drible10%37 başarı
İkili kazanılan101%53
Müdahale60
Faul2513 kazanılan
İlk 11269 yedek
G+A / 900.13
Kart5
2023/24
44
3.645
1
2
6.90
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut15%33 isabet
Kilit pas27
Drible28%44 başarı
İkili kazanılan217%58
Müdahale121
Faul3738 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11404 yedek
G+A / 900.07
Kart13
2022/23
47
2.051
2
1
6.84
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%69 isabet
Kilit pas21
Drible19%50 başarı
İkili kazanılan103%55
Müdahale38
Faul2122 kazanılan
Ofsayt1
İlk 112423 yedek
G+A / 900.13
Kart3
2021/22
44
2.856
1
2
6.92
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%58 isabet
Kilit pas35
Drible33%62 başarı
İkili kazanılan165%62
Müdahale53
Faul2030 kazanılan
Ofsayt1
İlk 113212 yedek
G+A / 900.09
Kart41
2020/21
34
309
1
0
7.01
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%67 isabet
Kilit pas7
Drible5%62 başarı
İkili kazanılan23%53
Müdahale10
Faul112 kazanılan
İlk 11232 yedek
G+A / 900.29
TOPLAM GOL6
İLK 1113753 yedek girdi
KART25
FORMA3
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR6 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 2 %33
- 31-45' 1 %17
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 3 %50
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-1104%59
- 3-4-2-133%19
- 4-3-314%8
- 4-1-4-112%7
- 3-4-1-27%4
- 3-5-27%4
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
Onun asist yaptıkları7verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.09.2026 | Paris FCH | 2-3 | 91 | 1 | 6.4 | ||
| 30.08.2026 | MonacoA | 2-0 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 21.08.2026 | StrasbourgH | 4-0 | 65 | – | 6.9 | ||
| 17.05.2026 | RennesH | 3-1 | 89 | 1 | 7.5 | ||
| 10.05.2026 | Le HavreA | 0-1 | 90 | 1 | 7.9 | ||
| 02.05.2026 | NantesA | 3-0 | 91 | – | 6.2 | ||
| 26.04.2026 | NiceH | 1-1 | 62 | – | 6.7 | ||
| 18.04.2026 | LorientA | 2-0 | 92 | – | 6.9 | ||
| 10.04.2026 | MetzH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 05.04.2026 | MonacoA | 2-1 | 3↑ | – | – | ||
| 22.03.2026 | LilleH | 1-2 | 84 | 1 | 6.9 | ||
| 13.03.2026 | AuxerreH | 1-0 | 31↑ | – | 6.7 | ||
| 07.03.2026 | ToulouseA | 0-1 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 01.03.2026 | LyonH | 3-2 | 95 | – | 5.9 | ||
| 20.02.2026 | Stade Brestois 29A | 2-0 | 92 | 1 | 6.3 | ||
| 14.02.2026 | StrasbourgH | 2-2 | 95 | – | 7.2 | ||
| 08.02.2026 | Paris Saint GermainA | 5-0 | 91 | – | 6.5 | ||
| 17.01.2026 | AngersA | 2-5 | 89 | 2 | – | 7.3 | |
| 04.01.2026 | NantesH | 0-2 | 95 | – | 8.0 | ||
| 14.12.2025 | MonacoH | 1-0 | 90 | 1 | 8.2 | ||
| 09.12.2025 | Union St. GilloiseA | 2-3 | 90 | – | 6.2 | ||
| 05.12.2025 | LilleA | 1-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 29.11.2025 | ToulouseH | 2-2 | 89 | – | 7.2 | ||
| 25.11.2025 | NewcastleH | 2-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 21.11.2025 | NiceA | 1-5 | 90 | – | 6.9 | ||
| 08.11.2025 | Stade Brestois 29H | 3-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 01.11.2025 | AuxerreA | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 29.10.2025 | AngersH | 2-2 | 90 | 1 | – | 7.3 | |
| 25.10.2025 | LensA | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 22.10.2025 | Sporting CPA | 2-1 | 47 | – | 5.6 | ||
| 18.10.2025 | Le HavreH | 6-2 | 65 | 1 | 6.2 | ||
| 04.10.2025 | MetzA | 0-3 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 30.09.2025 | AjaxH | 4-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 26.09.2025 | StrasbourgA | 1-2 | 32↑ | – | 7.2 | ||
| 22.09.2025 | Paris Saint GermainH | 1-0 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 16.09.2025 | Real MadridA | 2-1 | 78 | – | 7.3 | ||
| 12.09.2025 | LorientH | 4-0 | 29↑ | – | 6.9 | ||
| 18.05.2025 | Nottingham ForestH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 11.05.2025 | Manchester UnitedA | 0-2 | 14↑ | – | 6.3 | ||
| 04.05.2025 | TottenhamH | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 26.04.2025 | BrightonA | 3-2 | 86 | – | 6.9 | ||
| 19.04.2025 | SouthamptonH | 1-1 | 80 | – | 6.9 | ||
| 13.04.2025 | LiverpoolA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 05.04.2025 | BournemouthH | 2-2 | 45↑ | – | 6.5 | ||
| 01.04.2025 | WolvesA | 1-0 | 13↑ | 1 | 6.5 | ||
| 15.03.2025 | EvertonA | 1-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 10.03.2025 | NewcastleH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 27.02.2025 | LeicesterH | 2-0 | 24↑ | – | 6.3 | ||
| 22.02.2025 | ArsenalA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.02.2025 | BrentfordH | 0-1 | 45 | 1 | 6.6 | ||
| 03.02.2025 | ChelseaA | 2-1 | 71 | 1 | 6.3 | ||
| 26.01.2025 | Aston VillaA | 1-1 | 75 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 18.01.2025 | Crystal PalaceH | 0-2 | 56 | – | 6.5 | ||
| 14.01.2025 | FulhamH | 3-2 | 81 | – | 6.7 | ||
| 29.12.2024 | LiverpoolH | 0-5 | 90 | – | 6.3 | ||
| 26.12.2024 | SouthamptonA | 0-1 | 88 | – | 6.9 | ||
| 21.12.2024 | BrightonH | 1-1 | 71 | – | 6.9 | ||
| 09.12.2024 | WolvesH | 2-1 | 88 | – | 7.2 | ||
| 03.12.2024 | LeicesterA | 3-1 | 28↑ | – | 6.5 | ||
| 30.11.2024 | ArsenalH | 2-5 | 65 | 1 | 2 | 6.9 |
ŞUT16
GOL0
xG0.6
xG FARKI-0.6under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası10%62
- Serbest vuruş2%12
- Açık oyun2%12
- Korner2%12
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak14%88
- Sağ ayak2%12
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR16 şut
- 1-15' 3 %19
- 16-30' 2 %12
- 31-45' 3 %19
- 46-60' 4 %25
- 61-75' 1 %6
- 76-90+' 3 %19
AKSİYON HARİTASI2609 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %51
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %54
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %48
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %38
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR2609
- Pas1894%75
- Top kazanma115%5
- Top teması108%4
- Uzaklaştırma90%4
- Müdahale90%4
- Hava topu64%3
- Çalım61%2
- Pas arası41%2
- Faul31%1
- Bloke edilen pas19%1
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2011–2026 · 241 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
01.2026
Uyluk sakatlığıKadroda yok
4 maç
11.2025
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
1 maç
12.2024
Sarı kart cezasıKadroda yok
3 maç
03.2024
Kas sakatlığıŞüpheli
2 maç
01.2022
SakatlıkKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2135 dk
İzlemede: Dengeli savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Topla aksiyon değeriTopla yaptığı aksiyonların kalitesi, ayrıntılı olay verisinde olumlu ayrışıyor.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU62.4Ligue 1 2025
PERFORMANS66.62135 dk
KARARİzlemeye değer64/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper
85.1
Defansif bek
84.5
Ofansif bek
83.9
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 229 oyuncu
Scout skoru
%60
Performans
%79
Dakika
%84
Değer / getiri
%31
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%73
Performans
%80
Dakika
%88
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
51.98
62
84
Dakika güvenliği
100
82
100
Performans skoru
66.6
76
88
İkili mücadele kazanma
58.71
64
92
Müdahale / 90
1.94
2.2
88
Pas arası / 90
1.31
1.8
73
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Maximilian WittekVfL Bochum · 30
%95
0gol
7asist
67scout
€1.50M
2. Bundesliga
Mats KöhlertBrondby · 27
%91
0gol
2asist
66scout
Superliga
Felix BeijmoAarhus · 27
%84
2gol
4asist
67scout
Superliga
Tomas TotlandSt. Louis City · 26
%80
0gol
1asist
62scout
Major League Soccer
Joel PereiraLech Poznan · 29
%71
0gol
1asist
55scout
UEFA Europa Conference League
Alessandro BastoniInter · 26
%68
1gol
1asist
54scout
€70.00M
UEFA Champions League
BusanelloMalmo FF · 27
%62
0gol
2asist
73scout
Allsvenskan
Andreas PoulsenSilkeborg · 26
%60
1gol
3asist
68scout
Superliga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum






