Simone Bastoni
Italy · Defender

Simone Bastoni

YAŞ26
BOY190
KİLO75
KULÜPInter
DOĞUM YERİCasalmaggiore
LİGSerie A
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut20.78 / 90
Kilit pas41.57 / 90
Başarılı dripling10.39 / 90
Kazanılan ikili114.30 / 90
Rating6.90
OYUNCU PROFİLİSerie A 2026 · 20 defanslar
Müdahale — %89 (2.74) Pas arası — %0 (0.00) Blok — %0 (0.00) İkili mücadele — %79 (%65) Pas isabeti — %37 (%90) Faul (az iyi) — %37 (0.78) 40 ORT. % 89 0 0 79 37 37
  • Müdahale 2.74 %89
  • Pas arası 0.00 %0
  • Blok 0.00 %0
  • İkili mücadele %65 %79
  • Pas isabeti %90 %37
  • Faul (az iyi) 0.78 %37
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 230 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥇 Super Cup2025 · Inter · 1 maç 1asist1.
23. Serie A2025 · Inter · 23 maç 1gol45. 4asist23.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 Super Cup2023/2024 · Italy
🏆 Serie A2023/2024 · Italy
🏆 Super Cup2022/2023 · Italy
🏆 Coppa Italia2022/2023 · Italy
🏆 Super Cup2021/2022 · Italy
🏆 Coppa Italia2021/2022 · Italy
🏆 Serie A2020/2021 · Italy
🏆 UEFA European Championship2020 · Europe
🥈 Super Cup2024/2025 · Italy · 2nd Place
🥈 Serie A2024/2025 · Italy · 2nd Place
🥈 UEFA Champions League2024/2025 · Europe · 2nd Place
🥈 UEFA Champions League2022/2023 · Europe · 2nd Place
🥈 CONMEBOL/UEFA Finalissima2022 · World · 2nd Place
🥈 Serie A2021/2022 · Italy · 2nd Place
🥈 Serie A2019/2020 · Italy · 2nd Place
🥈 UEFA Europa League2019/2020 · Europe · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 8 G+A
2020 4 2021 4 2022 5 2023 4 2024 7 2025 8 2026 0
GolAsist
2026/27 3 230 0 0 6.90
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AInter 3 230 0 0 6.90
Şut2
Kilit pas4
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan11%65
Müdahale7
Faul2
İlk 113
2025/26 49 3.189 3 5 7.24
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AInter 35 2.236 1 4 7.22
UEFA Champions LeagueInter 10 684 1 1 7.35
FIFA Club World CupInter 4 269 1 0 7.10
Şut16%56 isabet
Kilit pas44
Drible7%47 başarı
İkili kazanılan183%58
Müdahale74
Faul6232 kazanılan
Ofsayt2
İlk 113910 yedek
G+A / 900.23
Kart9
2024/25 54 3.714 1 6 7.10
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AInter 36 2.420 1 5 7.25
UEFA Champions LeagueInter 15 1.077 0 1 6.99
World Cup - Qualification EuropeItaly 3 217 0 0 5.93
Şut15%20 isabet
Kilit pas34
Drible14%70 başarı
İkili kazanılan203%61
Müdahale77
Faul6458 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11468 yedek
G+A / 900.17
Kart102
2023/24 41 2.784 1 3 7.26
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AInter 34 2.283 1 3 7.34
UEFA Champions LeagueInter 7 501 0 0 6.91
Şut13%46 isabet
Kilit pas29
Drible13%57 başarı
İkili kazanılan147%59
Müdahale51
Faul3937 kazanılan
İlk 11347 yedek
G+A / 900.13
Kart5
Kaptan1maçta
2022/23 50 3.158 0 5 7.07
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AInter 37 2.168 0 2 6.99
UEFA Champions LeagueInter 13 990 0 3 7.25
Şut15%27 isabet
Kilit pas27
Drible9%53 başarı
İkili kazanılan150%60
Müdahale61
Faul3222 kazanılan
Ofsayt1
İlk 113812 yedek
G+A / 900.14
Kart5
2021/22 40 2.987 1 3 7.04
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AInter 32 2.321 1 3 7.13
UEFA Champions LeagueInter 8 666 0 0 6.71
Şut7%29 isabet
Kilit pas16
Drible13%54 başarı
İkili kazanılan150%57
Müdahale51
Faul4136 kazanılan
İlk 11364 yedek
G+A / 900.12
Kart6
2020/21 42 3.337 0 4 7.09
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AInter 36 2.926 0 3 7.14
UEFA Champions LeagueInter 6 411 0 1 6.72
Şut11%9 isabet
Kilit pas15
Drible13%72 başarı
İkili kazanılan142%58
Müdahale42
Faul4531 kazanılan
İlk 11384 yedek
G+A / 900.11
Kart8
TOPLAM GOL9
İLK 1120943 yedek girdi
KART45
FORMA95
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR9 gol
1-15' — 1 16-30' — 2 31-45' — 0 46-60' — 1 61-75' — 0 76-90+' — 5 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 5 76-90+'
  • 1-15' 1 %11
  • 16-30' 2 %22
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 1 %11
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 5 %56
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-5-2 — 221 3-5-1-1 — 11 3-1-4-2 — 10 3-4-2-1 — 3 4-3-3 — 3 4-4-2 — 2 250 maç
  • 3-5-2221%88
  • 3-5-1-111%4
  • 3-1-4-210%4
  • 3-4-2-13%1
  • 4-3-33%1
  • 4-4-22%1
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
05.09.2026 NapoliH 3-2 79 0 6.8
30.08.2026 CagliariA 0-1 92 2 7.6
22.08.2026 MonzaH 4-1 59 6.3
23.05.2026 BolognaA 3-3
17.05.2026 VeronaH 1-1
09.05.2026 LazioA 0-3 63 6.9
03.05.2026 ParmaH 2-0 67 7.3
26.04.2026 TorinoA 2-2
12.04.2026 ComoA 3-4 45 6.2
05.04.2026 AS RomaH 5-2 58 1 6.2
31.03.2026 Bosnia & HerzegovinaA 1-1 41 5.3
14.03.2026 AtalantaH 1-1
08.03.2026 AC MilanA 1-0 68 6.3
24.02.2026 Bodo/GlimtH 1-2 87 1 2 7.7
21.02.2026 LecceA 0-2 73 7.0
18.02.2026 Bodo/GlimtA 3-1 92 7.2
14.02.2026 JuventusH 3-2 45 1 6.5
08.02.2026 SassuoloA 0-5 63 7.2
01.02.2026 CremoneseA 0-2 89 7.6
28.01.2026 Borussia DortmundA 0-2
23.01.2026 PisaH 6-2 93 1 7.6
20.01.2026 ArsenalH 1-3 86 6.6
17.01.2026 UdineseA 0-1
14.01.2026 LecceH 1-0 90 8.0
11.01.2026 NapoliH 2-2 90 6.9
07.01.2026 ParmaA 0-2
04.01.2026 BolognaH 3-1 76 1 7.2
28.12.2025 AtalantaA 0-1 90 7.2
14.12.2025 GenoaA 1-2 90 7.3
09.12.2025 LiverpoolH 0-1 90 6.6
06.12.2025 ComoH 4-0 90 7.3
30.11.2025 PisaA 0-2 90 6.9
26.11.2025 Atletico MadridA 2-1 90 7.2
23.11.2025 AC MilanH 0-1 90 1 7.6
16.11.2025 NorwayH 1-4 86 6.2
09.11.2025 LazioH 2-0 90 1 6.9
05.11.2025 Kairat AlmatyH 2-1
02.11.2025 VeronaA 1-2 90 1 8.2
29.10.2025 FiorentinaH 3-0 89 1 7.6
25.10.2025 NapoliA 3-1 90 1 6.3
21.10.2025 Union St. GilloiseA 0-4 59 7.3
18.10.2025 AS RomaA 0-1 90 7.5
04.10.2025 CremoneseH 4-1 61 7.7
30.09.2025 Slavia PrahaH 3-0 90 1 1 8.9
27.09.2025 CagliariA 0-2 90 1 8.3
21.09.2025 SassuoloH 2-1
17.09.2025 AjaxA 0-2 90 7.3
13.09.2025 JuventusA 4-3 90 2 5.9
31.08.2025 UdineseH 1-2 90 1 7.3
25.08.2025 TorinoH 5-0 86 1 1 2 9.3
30.06.2025 FluminenseH 0-2 71 6.3
26.06.2025 River PlateH 2-0 90 1 1 8.0
21.06.2025 UrawaH 2-1 18 7.5
18.06.2025 MonterreyA 1-1 90 6.6
06.06.2025 NorwayA 3-0 90 6.3
31.05.2025 Paris Saint GermainA 5-0 90 6.2
23.05.2025 ComoA 0-2
18.05.2025 LazioH 2-2 89 6.6
11.05.2025 TorinoA 0-2 79 1 7.9
06.05.2025 BarcelonaH 4-3 120 6.5
ŞUT19
GOL1
xG1.6
xG FARKI-0.6under performing
DÖNÜŞÜM%5.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
6' · xG 0.024 42' · xG 0.194 90' · xG 0.139 20' · xG 0.014 25' · xG 0.035 17' · xG 0.025 59' · xG 0.042 27' · xG 0.42 26' · xG 0.082 71' · xG 0.021 41' · xG 0.044 25' · xG 0.028 44' · xG 0.067 18' · xG 0.024 · GOL 13' · xG 0.051 71' · xG 0.057 22' · xG 0.086 76' · xG 0.209 29' · xG 0.045
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Korner — 10 (%53) Asist sonrası — 5 (%26) Duran top — 2 (%11) Kontra atak — 1 (%5) Açık oyun — 1 (%5) 19 şut
  • Korner10%53
  • Asist sonrası5%26
  • Duran top2%11
  • Kontra atak1%5
  • Açık oyun1%5
Vücut bölgesine göre
Kafa — 9 (%47) Sol ayak — 8 (%42) Sağ ayak — 2 (%11) 19 şut
  • Kafa9%47
  • Sol ayak8%42
  • Sağ ayak2%11
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR19 şut
1-15' — 2 16-30' — 9 31-45' — 3 46-60' — 1 61-75' — 2 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 9 16-30'
  • 1-15' 2 %11
  • 16-30' 9 %47
  • 31-45' 3 %16
  • 46-60' 1 %5
  • 61-75' 2 %11
  • 76-90+' 2 %11
AKSİYON HARİTASI3335 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 7 7 7 7 7 8 8 8 9 9 9 9 9 9 9 9 10 11 11 11 12 12 12 12 12 12 13 13 14 14 15 15 15 15 16 16 16 17 17 17 17 18 18 18 19 19 19 20 20 20 21 21 22 23 23 23 24 24 25 25 26 27 28 29 30 30 30 30 31 32 32 32 33 33 33 33 34 34 34 34 35 36 37 38 38 39 39 40 41 41 41 43 44 45 45 47 47 47 48 50 53 54 55 57 58 61 63 64 70 72 72 96
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %48 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 6 6 6 6 7 8 8 8 8 8 9 9 9 9 9 10 10 10 11 11 11 12 12 12 12 12 12 13 13 13 14 14 16 16 16 16 17 17 17 18 18 19 19 20 20 20 20 21 21 21 22 23 24 24 24 25 27 27 27 27 28 29 29 29 30 30 30 30 31 31 31 32 32 33 34 34 34 35 35 35 38 38 38 39 40 40 43 43 43 49 50 51 52 53 53 54 55 55 60 62 69 95
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %50 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 5 5 9 10 11
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %41 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 7 7 9 9 10 12 12
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %37 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR3335
Pas 2773 Pas — 2773 (%85) Top k… 111 Top kazanma — 111 (%3) Faul — 71 (%2) Hava topu — 66 (%2) Uzaklaştırma — 61 (%2) Top teması — 55 (%2) Müdahale — 53 (%2) Korner kazandırma — 31 (%1) Pas arası — 21 (%1) İkili mücadele — 14 (%0)
  • Pas2773%85
  • Top kazanma111%3
  • Faul71%2
  • Hava topu66%2
  • Uzaklaştırma61%2
  • Top teması55%2
  • Müdahale53%2
  • Korner kazandırma31%1
  • Pas arası21%1
  • İkili mücadele14%0
PİYASA DEĞERİ€70.00M-12.5%
KAÇIRDIĞI MAÇ18
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2016–2026 · 279 maç
Inter 276maç 2020–2026
Italy 3maç 2024
Italy U21 2019–2021
Parma 2018
Italy U19 2018
Atalanta 2016
Italy U17 2016
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2019-07-01 Parma Inter
2019-06-30 Parma Inter End of loan
2018-08-07 Inter Parma loan transfer
2018-08-07 Atalanta Parma
2018-06-30 Atalanta Inter End of loan
2017-08-31 Atalanta Inter €40.70m
2017-08-31 Inter Atalanta
2017-08-30 Atalanta Inter € 7.8M
2017-01-01 Atalanta U19 Atalanta -
2016-07-01 Atalanta U17 Atalanta U19 -
2015-07-01 Atalanta Youth Atalanta U17 -
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
04.2026 Bacak sakatlığıKadroda yok 1 maç
03.2026 SakatlıkKadroda yok 2 maç
02.2026 Sarı kart cezasıKadroda yok 3 maç
03.2025 Kırmızı kart cezasıKadroda yok 1 maç
04.2024 Kas sakatlığıKadroda yok 3 maç
12.2023 Baldır sakatlığıKadroda yok 4 maç
02.2022 CezalıKadroda yok 3 maç
09.2021 SakatlıkŞüpheli 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Real Madrid %17 2026-07-27
Al-Hilal SFC %28 2026-07-20
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2236 dk

İzlemede: Pas hacmi yüksek savunmacı

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Topla aksiyon değeriTopla yaptığı aksiyonların kalitesi, ayrıntılı olay verisinde olumlu ayrışıyor.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU60.3Serie A 2025
PERFORMANS63.12236 dk
KARARVeri yetersiz57/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper 86.4
Defansif bek 82.0
Klasik stoper 81.2
Role fit sinyali var ama confidence 98/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 257 oyuncu
Scout skoru %59
Performans %77
Dakika %80
Değer / getiri %0
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %67
Performans %71
Dakika %90
Değer / getiri %1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90 73.74 62 100
Dakika güvenliği 100 82 100
Performans skoru 63.1 76 83
İkili mücadele kazanma 59.26 64 93
Müdahale / 90 2.13 2.2 97
Ortalama rating 7.22 7.2 100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam