LİGCONCACAF Champions League
BU SEZON0G · 5A
Asist50.29 / 90
Şut140.83 / 90
Kilit pas251.47 / 90
Başarılı dripling40.24 / 90
Kazanılan ikili1227.19 / 90
Rating7.06
OYUNCU PROFİLİMajor League Soccer 2026 · 164 defanslar
- Müdahale 2.06 %85
- Pas arası 1.59 %87
- Blok 0.18 %13
- İkili mücadele %67 %94
- Pas isabeti %68 %0
- Faul (az iyi) 1.00 %51
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1527 dakika oynadı.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2026/27 · 5 G+A
GolAsist
2026/27
18
1.527
0
5
7.06
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut14%14 isabet
Kilit pas25
Drible4%36 başarı
İkili kazanılan122%67
Müdahale35
Faul1736 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1118
G+A / 900.29
Kart1
2025/26
30
1.872
1
3
6.89
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%38 isabet
Kilit pas22
Drible3%25 başarı
İkili kazanılan99%59
Müdahale38
Faul1720 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111911 yedek
G+A / 900.19
Kart51
TOPLAM GOL1
İLK 112512 yedek girdi
KART7
FORMA39
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %100
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-4-230%81
- 4-2-3-13%8
- 3-4-1-21%3
- 4-2-2-21%3
- 4-3-1-21%3
- 4-3-31%3
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları6verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ49 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | New York Red BullsA | 1-3 | 82 | – | 6.6 | ||
| 23.08.2026 | AustinA | 1-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 19.08.2026 | Inter MiamiH | 2-2 | 91 | 1 | – | 7.5 | |
| 16.08.2026 | New York City FCA | 2-3 | 87 | – | 7.2 | ||
| 01.08.2026 | Atlanta United FCH | 3-2 | 97 | 3 | 6.9 | ||
| 25.07.2026 | Seattle SoundersH | 1-0 | 86 | 1 | – | 7.3 | |
| 22.07.2026 | New York Red BullsH | 3-1 | 97 | 1 | 2 | 6.9 | |
| 24.05.2026 | Inter MiamiA | 6-4 | 83 | 1 | 2 | 6.2 | |
| 09.05.2026 | New England RevolutionA | 2-1 | 31 | – | 7.2 | ||
| 02.05.2026 | Nashville SCH | 0-0 | 90 | – | 8.0 | ||
| 22.04.2026 | Toronto FCA | 3-3 | 90 | 2 | 6.0 | ||
| 18.04.2026 | DC UnitedH | 0-0 | 90 | – | 8.3 | ||
| 11.04.2026 | CF MontrealA | 1-2 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 04.04.2026 | CharlotteA | 2-1 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 21.03.2026 | Chicago FireH | 1-2 | 90 | – | 7.9 | ||
| 14.03.2026 | Atlanta United FCA | 3-1 | 90 | 1 | 2 | 6.5 | |
| 08.03.2026 | San Jose EarthquakesH | 0-1 | 94 | 1 | 7.5 | ||
| 01.03.2026 | New York City FCH | 1-2 | 59 | – | 7.2 | ||
| 24.11.2025 | New York City FCH | 0-1 | 30↑ | 2 | 6.5 | ||
| 01.11.2025 | Chicago FireA | 0-3 | 90 | – | 6.6 | ||
| 26.10.2025 | Chicago FireH | 2-2 | 35↑ | 2 | 6.7 | ||
| 18.10.2025 | CharlotteA | 2-0 | 17↑ | – | 6.3 | ||
| 20.09.2025 | New England RevolutionH | 1-0 | 90 | 2 | 7.7 | ||
| 14.09.2025 | Vancouver WhitecapsA | 7-0 | 90 | – | 5.3 | ||
| 30.08.2025 | FC CincinnatiA | 0-1 | 33↑ | – | 6.6 | ||
| 23.08.2025 | Chicago FireH | 4-0 | 59 | – | 6.9 | ||
| 16.08.2025 | New York Red BullsA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 09.08.2025 | Toronto FCH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.07.2025 | Houston DynamoA | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 16.07.2025 | CF MontrealH | 2-1 | 30↑ | – | 6.9 | ||
| 12.07.2025 | New York Red BullsH | 2-0 | 17↑ | 1 | 6.7 | ||
| 14.06.2025 | CharlotteH | 2-1 | 45↑ | 1 | – | 6.9 | |
| 01.06.2025 | FC DallasA | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 28.05.2025 | Toronto FCA | 1-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 24.05.2025 | Inter MiamiH | 3-3 | 10↑ | – | 6.5 | ||
| 17.05.2025 | Atlanta United FCA | 0-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 14.05.2025 | Los Angeles GalaxyH | 3-2 | 85 | 2 | 7.7 | ||
| 10.05.2025 | Columbus CrewH | 2-2 | 90 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 03.05.2025 | CF MontrealA | 1-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 26.04.2025 | DC UnitedH | 3-0 | 90 | 1 | – | 7.3 | |
| 19.04.2025 | Atlanta United FCH | 3-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 12.04.2025 | New York City FCA | 1-0 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 05.04.2025 | Orlando City SCH | 0-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 29.03.2025 | Inter MiamiA | 2-1 | 89 | – | 7.0 | ||
| 16.03.2025 | Nashville SCH | 1-3 | 65 | 1 | 6.3 | ||
| 09.03.2025 | New England RevolutionA | 0-2 | 90 | 1 | 7.7 | ||
| 02.03.2025 | FC CincinnatiH | 4-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 23.02.2025 | Orlando City SCA | 2-4 | 88 | 1 | – | 8.3 | |
| 20.07.2024 | Nashville SCH | 3-0 | –↑ | – | – |
ŞUT20
GOL0
xG1.4
xG FARKI-1.4under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası7%35
- Korner7%35
- Açık oyun2%10
- Serbest vuruş2%10
- Duran top2%10
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak12%60
- Kafa6%30
- Sol ayak2%10
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR20 şut
- 1-15' 2 %10
- 16-30' 4 %20
- 31-45' 7 %35
- 46-60' 3 %15
- 61-75' 2 %10
- 76-90+' 2 %10
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2024–2026 · 49 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-02-06
Union II
→
Philadelphia
-
Union II
→
Philadelphia
-
2024-07-05
Ph. Union Acad.
→
Union II
-
Ph. Union Acad.
→
Union II
-
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
Major League Soccer2025 · Philadelphia Union
1kırmızı · 20 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 897 dk
Takip listesi: Agresif savunma profili
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU72.2Major League Soccer 2026
PERFORMANS71.2897 dk
KARARİzlemeye değer68/100
FORM TRENDİStabil-6.0
◆ KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde.
ROL UYUMU2026
Agresif stoper
72.3
Ofansif bek
71.9
Defansif bek
71.4
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 222 oyuncu
Scout skoru
%93
Performans
%84
Dakika
%71
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 912 oyuncu
Scout skoru
%95
Performans
%87
Dakika
%72
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating
7.04
7.1
99
Performans skoru
71.2
74
96
Müdahale / 90
2.21
3
74
Pas arası / 90
1.81
2.2
82
Dakika güvenliği
59.6
78
76
İkili mücadele kazanma
71.43
62
100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form stabil. Rating delta -0.02. Dakika delta +12.0.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Leandro LozanoArgentinos JRS · 27
%95
0gol
2asist
69scout
Liga Profesional Argentina
Oliver ZandénIF Brommapojkarna · 24
%80
0gol
1asist
70scout
Allsvenskan
Alexander MunksgaardKristiansund BK · 28
%76
0gol
1asist
57scout
Eliteserien
Áron CsongvaiAIK Stockholm · 25
%70
1gol
1asist
68scout
Allsvenskan
Alejandro CabreraEstudiantes de Rio Cuarto · 33
%68
0gol
0asist
60scout
Liga Profesional Argentina
Anthony MarkanichMinnesota United FC · 26
%65
4gol
1asist
68scout
Major League Soccer
Markus KarlssonHammarby FF · 21
%63
0gol
1asist
71scout
Allsvenskan
Juninho CapixabaRB Bragantino · 28
%60
3gol
2asist
63scout
Serie A
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum