O. Zandén
Sweden · Defender

O. Zandén

YAŞ24
BOY183
KİLO75
LİGAllsvenskan
BU SEZON1G · 1A
Gol10.05 / 90
Asist10.05 / 90
Şut120.65 / 90
Kilit pas160.86 / 90
Başarılı dripling80.43 / 90
Kazanılan ikili874.68 / 90
Rating6.85
OYUNCU PROFİLİAllsvenskan 2026 · 81 defanslar
Müdahale — %54 (1.61) Pas arası — %82 (1.67) Blok — %31 (0.43) İkili mücadele — %68 (%60) Pas isabeti — %22 (%81) Faul (az iyi) — %78 (0.75) 56 ORT. % 54 82 31 68 22 78
  • Müdahale 1.61 %54
  • Pas arası 1.67 %82
  • Blok 0.43 %31
  • İkili mücadele %60 %68
  • Pas isabeti %81 %22
  • Faul (az iyi) 0.75 %78
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1672 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 Coupe de France2022/2023 · France
🥈 Trophée des Champions2023/2024 · France · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 4 G+A
2021 1 2022 4 2023 0 2025 4 2026 2
GolAsist
2026/27 19 1.672 1 1 6.85
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
AllsvenskanIF Brommapojkarna 19 1.672 1 1 6.85
Şut12%33 isabet
Kilit pas16
Drible8%44 başarı
İkili kazanılan87%60
Müdahale30
Faul1423 kazanılan
Ofsayt3
İlk 1119
G+A / 900.11
Kart2
2025/26 24 2.157 0 4 7.12
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
AllsvenskanIF Brommapojkarna 24 2.157 0 4 7.12
Şut9%11 isabet
Kilit pas35
Drible10%38 başarı
İkili kazanılan142%59
Müdahale56
Faul2340 kazanılan
Ofsayt4
İlk 1124
G+A / 900.17
Kart5
2023/24 1 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Toulouse 1 0 0 0
2022/23 26 875 1 3 7.01
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
AllsvenskanIF elfsborg 13 725 1 3 7.12
Ligue 1Toulouse 13 150 0 0 6.52
Şut11%36 isabet
Kilit pas13
Drible12%67 başarı
İkili kazanılan73%60
Müdahale25
Faul1419 kazanılan
İlk 11917 yedek
G+A / 900.41
Kart1
2021/22 17 378 0 1 7.04
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
AllsvenskanIF elfsborg 17 378 0 1 7.04
Şut5
Kilit pas5
Drible5%42 başarı
İkili kazanılan46%62
Müdahale14
Faul612 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11413 yedek
G+A / 900.24
Kart1
TOPLAM GOL0
İLK 113516 yedek girdi
KART7
FORMA6
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 24 4-3-3 — 10 4-4-2 — 8 4-3-2-1 — 3 5-3-2 — 3 3-4-3 — 2 50 maç
  • 4-2-3-124%48
  • 4-3-310%20
  • 4-4-28%16
  • 4-3-2-13%6
  • 5-3-23%6
  • 3-4-32%4
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
31.08.2026 GaisA 4-0 73 6.2
23.08.2026 Degerfors IFH 2-0 75 1 7.3
16.08.2026 Orgryte ISH 3-1 87 7.3
10.08.2026 SiriusA 2-2 90 1 1 8.2
02.08.2026 Malmo FFH 1-2 93 1 6.2
26.07.2026 Hammarby FFH 1-1 84 6.9
17.07.2026 IFK GoteborgA 2-1 90 1 6.5
12.07.2026 SiriusH 1-2 90 7.2
06.07.2026 GaisH 1-1 90 6.6
31.05.2026 Degerfors IFA 2-2 90 6.6
22.05.2026 Djurgardens IFA 1-2 90 6.5
17.05.2026 Kalmar FFH 1-0 90 1 7.3
08.05.2026 IF ElfsborgA 2-0 90 1 6.9
04.05.2026 HalmstadA 1-3 90 1 6.7
26.04.2026 Vasteras SK FKH 1-2 90 4 7.2
22.04.2026 Orgryte ISA 1-2 90 6.6
18.04.2026 Mjallby AIFA 3-0 90 1 6.3
13.04.2026 AIK StockholmH 2-2 90 6.9
06.04.2026 BK HackenA 2-2 90 1 6.7
09.11.2025 Degerfors IFH 1-3 90 1 6.9
02.11.2025 HalmstadA 0-0 90 7.3
27.10.2025 GaisH 0-2 90 7.2
19.10.2025 IFK VarnamoA 1-1 90 2 8.2
05.10.2025 BK HackenH 1-3 90 6.3
28.09.2025 Mjallby AIFH 0-1 90 7.2
21.09.2025 IFK GoteborgA 0-1 90 8.3
15.09.2025 AIK StockholmA 2-1 90 7.0
30.08.2025 IF ElfsborgH 3-0 90 1 7.7
24.08.2025 Djurgardens IFA 1-0 90 7.2
17.08.2025 SiriusH 2-4 90 1 6.6
02.08.2025 IFK NorrkopingH 6-4 90 1 1 7.2
26.07.2025 Malmo FFH 2-3 90 6.2
20.07.2025 Hammarby FFA 3-2 90 1 6.6
13.07.2025 Osters IFH 2-0 90 7.3
19.05.2025 Mjallby AIFA 1-0 90 7.2
15.05.2025 IF ElfsborgA 4-3 90 1 6.3
10.05.2025 HalmstadH 0-1 88 7.0
05.05.2025 Malmo FFA 1-2 90 1 8.0
24.04.2025 GaisA 1-1 90 1 7.3
20.04.2025 IFK VarnamoH 3-2 89 6.9
13.04.2025 SiriusA 0-3 90 2 7.3
06.04.2025 Hammarby FFH 0-2 90 7.2
29.03.2025 BK HackenA 2-0 90 6.6
14.01.2024 MetzA 0-1
01.01.2023 AjaccioH 2-0
29.12.2022 MarseilleA 6-1
12.11.2022 RennesA 2-1
06.11.2022 MonacoH 0-2
28.10.2022 LensA 3-0
16.10.2022 AngersH 3-2 14 6.2
07.10.2022 LyonA 1-1
02.10.2022 MontpellierH 4-2
11.09.2022 ReimsH 1-0 26 6.7
04.09.2022 Clermont FootA 2-0 16 1 6.6
31.08.2022 Paris Saint GermainH 0-3 63 6.2
28.08.2022 NantesA 3-1 31 1 6.9
21.08.2022 LorientH 2-2
10.07.2022 AIK StockholmH 2-2 59 6.7
03.07.2022 BK HackenA 1-1 14 6.6
27.06.2022 Varbergs BoIS FCH 4-1 12 6.9
ŞUT16
GOL1
xG0.0
xG FARKI+1.0over performing
DÖNÜŞÜM%6.2
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
68' · xG 0.0 90' · xG 0.0 86' · xG 0.0 31' · xG 0.0 21' · xG 0.0 19' · xG 0.0 25' · xG 0.0 82' · xG 0.0 73' · xG 0.0 25' · xG 0.0 · GOL 26' · xG 0.0 44' · xG 0.0 22' · xG 0.0 45' · xG 0.0 75' · xG 0.0 83' · xG 0.0
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Korner — 5 (%31) Asist sonrası — 5 (%31) Açık oyun — 3 (%19) Duran top — 2 (%12) Kontra atak — 1 (%6) 16 şut
  • Korner5%31
  • Asist sonrası5%31
  • Açık oyun3%19
  • Duran top2%12
  • Kontra atak1%6
Vücut bölgesine göre
Sol ayak — 13 (%81) Sağ ayak — 2 (%12) Kafa — 1 (%6) 16 şut
  • Sol ayak13%81
  • Sağ ayak2%12
  • Kafa1%6
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR16 şut
1-15' — 0 16-30' — 6 31-45' — 3 46-60' — 0 61-75' — 3 76-90+' — 4 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 6 16-30'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 6 %38
  • 31-45' 3 %19
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 3 %19
  • 76-90+' 4 %25
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2018–2026 · 87 maç
IF Brommapojkarna 43maç 2025–2026
Toulouse 14maç 2022–2023
Sweden U21 2023
IF elfsborg 30maç 2021–2022
Elfsborg U19 2018–2019
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-01-29 Toulouse Brommapojkarna ?
2024-12-31 Randers FC Toulouse End of loan
2024-01-24 Toulouse Randers FC loan transfer
2022-07-19 Elfsborg Toulouse €1.50m
2021-01-01 IF Elfsborg U19 Elfsborg -
2019-01-01 IF Elfsborg U17 IF Elfsborg U19 -
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
12.2023 AmeliyatKadroda yok 23 maç
09.2022 SakatlıkKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 900 dk

Takip listesi: Pas hacmi yüksek savunmacı

Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU70.0Allsvenskan 2026
PERFORMANS76.2900 dk
KARARİzlemeye değer69/100
FORM TRENDİStabil+5.7
ROL UYUMU2026
Ayağı iyi stoper 78.3
Defansif bek 76.0
Agresif stoper 73.6
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 106 oyuncu
Scout skoru %95
Performans %90
Dakika %93
Değer / getiri %0
Tüm ligler · 912 oyuncu
Scout skoru %92
Performans %95
Dakika %73
Değer / getiri %1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90 59.4 62 96
Performans skoru 76.2 76 100
Dakika güvenliği 60 82 73
İkili mücadele kazanma 59.78 64 93
Pas arası / 90 1.8 1.8 100
Müdahale / 90 2.2 2.2 100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM

Son form stabil. Rating delta +0.28. Dakika delta -5.2.

BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam