LİGAllsvenskan
BU SEZON12G · 7A
Gol40.17 / 90
Asist30.13 / 90
Şut351.47 / 90
Kilit pas291.22 / 90
Başarılı dripling190.80 / 90
Kazanılan ikili1014.26 / 90
Rating6.66
OYUNCU PROFİLİSegunda División 2025 · 69 forvetler
- Gol 0.17 %25
- Şut 1.5 %32
- Asist 0.13 %59
- Kilit pas 1.22 %69
- Drible 0.80 %44
- İkili mücadele %40 %22
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2136 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
12.
Allsvenskan2025 · IF Brommapojkarna · 18 maç
8gol12.
4asist20.
15.
Allsvenskan2024 · IF Brommapojkarna · 18 maç
5asist15.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
1. Division2019/2020 · Denmark
2025/26
54
3.409
12
7
6.95
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut65%58 isabet
Kilit pas53
Drible37%42 başarı
İkili kazanılan189%45
Müdahale54
Faul4254 kazanılan
Ofsayt9
Penaltı2
İlk 113915 yedek
G+A / 900.5
Kart5
2024/25
19
1.457
3
5
7.30
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut30%50 isabet
Kilit pas34
Drible40%52 başarı
İkili kazanılan101%43
Müdahale24
Faul1724 kazanılan
İlk 11163 yedek
G+A / 900.49
Kart2
TOPLAM GOL102 penaltı
İLK 11318 yedek girdi
KART5
FORMA16
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR10 gol
- 1-15' 1 %10
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 4 %40
- 46-60' 1 %10
- 61-75' 3 %30
- 76-90+' 1 %10
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-118%55
- 4-4-27%21
- 3-5-23%9
- 3-4-32%6
- 4-3-32%6
- 3-2-4-11%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar6aldığı asist
Onun asist yaptıkları9verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.06.2026 | AlmeriaA | 3-2 | 98 | 1 | 7.0 | ||
| 06.06.2026 | AlmeriaH | 1-1 | 72 | – | 6.3 | ||
| 31.05.2026 | EibarH | 2-1 | 65 | 2 | 8.0 | ||
| 24.05.2026 | HuescaA | 0-1 | 71 | 2 | 6.9 | ||
| 15.05.2026 | CadizH | 1-1 | 57 | 1 | 6.3 | ||
| 09.05.2026 | AD Ceuta FCA | 1-1 | 66 | 2 | 6.9 | ||
| 02.05.2026 | CordobaH | 1-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 25.04.2026 | MalagaA | 2-3 | 79 | 2 | 6.5 | ||
| 18.04.2026 | BurgosH | 3-1 | 83 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 12.04.2026 | MirandesA | 2-2 | 69 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 06.04.2026 | Granada CFH | 3-2 | 69 | 1 | 6.9 | ||
| 02.04.2026 | AlmeriaH | 2-0 | 84 | 1 | 6.9 | ||
| 28.03.2026 | AlbaceteA | 1-1 | 28↑ | – | 7.0 | ||
| 23.03.2026 | Cultural LeonesaH | 1-1 | 45 | – | 6.3 | ||
| 15.03.2026 | Sporting GijonA | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 07.03.2026 | Real Sociedad IIA | 4-2 | 17↑ | 1 | 6.5 | ||
| 28.02.2026 | Racing SantanderH | 1-3 | 45 | 1 | 5.9 | ||
| 21.02.2026 | Las PalmasA | 1-1 | 19↑ | – | 6.5 | ||
| 08.02.2026 | ValladolidA | 0-4 | 18↑ | – | 6.3 | ||
| 01.02.2026 | FC AndorraH | 2-0 | 18↑ | – | 6.7 | ||
| 25.01.2026 | ZaragozaA | 0-0 | 74 | 1 | 6.0 | ||
| 16.01.2026 | LeganesH | 2-0 | 22↑ | 1 | 6.5 | ||
| 11.01.2026 | Granada CFA | 0-0 | 25↑ | – | 6.3 | ||
| 03.01.2026 | HuescaH | 4-1 | 9↑ | – | 6.5 | ||
| 22.11.2025 | FC AndorraA | 1-3 | 82 | 1 | 1 | 2 | 8.0 |
| 15.11.2025 | Real Sociedad IIH | 5-4 | 90 | 1 | 1 | 4 | 7.9 |
| 10.11.2025 | BurgosA | 0-0 | 25↑ | – | 6.2 | ||
| 02.11.2025 | MalagaH | 2-1 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 26.10.2025 | AlmeriaA | 1-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 19.10.2025 | AlbaceteH | 0-1 | 60 | 2 | 6.2 | ||
| 12.10.2025 | EibarA | 0-0 | 75 | 2 | 6.2 | ||
| 05.10.2025 | Sporting GijonH | 3-1 | 82 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 29.09.2025 | LeganesA | 0-1 | 69 | – | 6.2 | ||
| 20.09.2025 | Cultural LeonesaA | 1-3 | 90 | 3 | 6.3 | ||
| 14.09.2025 | AD Ceuta FCH | 3-3 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 05.09.2025 | CordobaA | 2-1 | 70 | – | 6.2 | ||
| 30.08.2025 | IF ElfsborgH | 3-0 | 89 | 2 | 7.0 | ||
| 24.08.2025 | Djurgardens IFA | 1-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 17.08.2025 | SiriusH | 2-4 | 90 | 1 | 1 | 2 | 8.0 |
| 10.08.2025 | Osters IFA | 1-1 | 90 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 02.08.2025 | IFK NorrkopingH | 6-4 | 90 | 2 | 1 | 4 | 9.2 |
| 26.07.2025 | Malmo FFH | 2-3 | 90 | – | 7.0 | ||
| 20.07.2025 | Hammarby FFA | 3-2 | 90 | 2 | 2 | 8.5 | |
| 13.07.2025 | Osters IFH | 2-0 | 85 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 07.07.2025 | IFK NorrkopingA | 0-1 | 77 | 3 | 7.2 | ||
| 29.06.2025 | Degerfors IFA | 0-3 | 73 | 2 | 1 | 8.0 | |
| 01.06.2025 | IFK GoteborgH | 1-3 | 45↑ | 1 | 1 | 7.2 | |
| 29.05.2025 | Djurgardens IFH | 0-1 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 25.05.2025 | AIK StockholmH | 0-1 | 90 | 3 | 7.3 | ||
| 19.05.2025 | Mjallby AIFA | 1-0 | 45↑ | 2 | 7.2 | ||
| 15.05.2025 | IF ElfsborgA | 4-3 | 73 | 1 | 6.6 | ||
| 10.05.2025 | HalmstadH | 0-1 | 29↑ | 1 | 6.7 | ||
| 05.05.2025 | Malmo FFA | 1-2 | 21↑ | 1 | 6.9 | ||
| 24.04.2025 | GaisA | 1-1 | 16↑ | – | 6.7 | ||
| 05.10.2024 | GaisH | 2-0 | 83 | 1 | – | 6.9 | |
| 30.09.2024 | Vasteras SK FKH | 2-1 | 84 | 1 | 6.9 | ||
| 25.09.2024 | Djurgardens IFA | 2-1 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 21.09.2024 | Mjallby AIFH | 0-0 | 90 | 3 | 7.2 | ||
| 15.09.2024 | SiriusA | 3-2 | 90 | 1 | – | 7.2 | |
| 01.09.2024 | IF ElfsborgH | 3-3 | 90 | 1 | 1 | 8.5 |
ŞUT47
GOL4
xG0.0
xG FARKI+4.0over performing
DÖNÜŞÜM%8.5
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası33%70
- Korner5%11
- Açık oyun4%9
- Duran top3%6
- Kontra atak2%4
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak28%60
- Kafa11%23
- Sol ayak7%15
- Diğer1%2
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR47 şut
- 1-15' 7 %15
- 16-30' 9 %19
- 31-45' 10 %21
- 46-60' 9 %19
- 61-75' 5 %11
- 76-90+' 7 %15
PİYASA DEĞERİ€1.80M
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2018–2025 · 73 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-03-16
FC Fredericia
→
Brommapojkarna
€285k
FC Fredericia
→
Brommapojkarna
€285k
2022-07-01
Vejle BK
→
FC Fredericia
?
Vejle BK
→
FC Fredericia
?
2022-06-30
NK Celje
→
Vejle BK
End of loan
NK Celje
→
Vejle BK
End of loan
2021-07-07
Vejle BK
→
NK Celje
loan transfer
Vejle BK
→
NK Celje
loan transfer
2021-06-30
Kolding IF
→
Vejle BK
End of loan
Kolding IF
→
Vejle BK
End of loan
2020-08-20
Vejle BK
→
Kolding IF
loan transfer
Vejle BK
→
Kolding IF
loan transfer
2018-07-01
BK Frem
→
Vejle BK
?
BK Frem
→
Vejle BK
?
2017-01-01
BK Frem U19
→
BK Frem
-
BK Frem U19
→
BK Frem
-
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2136 dk
İzlemede: Dengeli hücum profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU63.0Segunda División 2025
PERFORMANS47.62136 dk
KARARVeri yetersiz56/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Baskıcı forvet
77.5
Bağlantı kuran forvet
74.7
Çizgi kanadı
71.7
Role fit sinyali var ama confidence 90/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 181 oyuncu
Scout skoru
%63
Performans
%54
Dakika
%86
Değer / getiri
%19
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%82
Performans
%63
Dakika
%94
Değer / getiri
%10
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
76
100
Ortalama rating
6.66
7.15
93
Performans skoru
47.6
76
63
Müdahale / 90
1.14
1.4
81
İkili mücadele kazanma
40.08
50
80
Asist / 90
0.13
0.2
65
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Mohamed-Ali ChoNice · 21
%95
4gol
3asist
67scout
€15.00M
Ligue 1
Witiness QuemboNacional · 29
%74
1gol
1asist
44scout
Primeira Liga
Thiago BorbasRB Bragantino · 23
%74
1gol
1asist
51scout
Serie A
Isaac OlaofeCharlton · 26
%72
1gol
1asist
47scout
Championship
Lamine CisséStoke City · 22
%68
3gol
2asist
64scout
Championship
Jordan AyewLeicester · 34
%68
6gol
3asist
59scout
€1.80M
Championship
Alireza JahanbakhshDender · 32
%63
1gol
1asist
42scout
Jupiler Pro League
Bruno BarticciottoSantos Laguna · 24
%60
2gol
1asist
56scout
Liga MX
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



