Sweden · Defender
A. Timossi Andersson
LİGAllsvenskan
BU SEZON1G · 0A
Gol10.11 / 90
Asist00.00 / 90
Şut30.33 / 90
Kilit pas60.67 / 90
Başarılı dripling20.22 / 90
Kazanılan ikili293.22 / 90
Rating6.63
OYUNCU PROFİLİAllsvenskan 2026 · 81 defanslar
- Müdahale 2.00 %74
- Pas arası 1.33 %61
- Blok 0.33 %20
- İkili mücadele %48 %6
- Pas isabeti %81 %25
- Faul (az iyi) 0.56 %85
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 810 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Premier League International CupNone · Europe
🏆
Premier League International Cup2018/2019 · Europe
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 7 G+A
GolAsist
2026/27
9
810
1
0
6.63
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%67 isabet
Kilit pas6
Drible2%22 başarı
İkili kazanılan29%48
Müdahale18
Faul53 kazanılan
Ofsayt1
İlk 119
G+A / 900.11
Kart3
2025/26
29
2.597
4
3
7.02
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%75 isabet
Kilit pas33
Drible12%46 başarı
İkili kazanılan135%57
Müdahale79
Faul2918 kazanılan
Ofsayt3
İlk 1129
G+A / 900.24
Kart4
2024/25
29
2.584
4
1
7.04
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut25%52 isabet
Kilit pas42
Drible32%52 başarı
İkili kazanılan130%49
Müdahale60
Faul3028 kazanılan
Ofsayt11
İlk 1129
G+A / 900.17
Kart4
2023/24
10
465
1
1
6.74
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%71 isabet
Kilit pas6
Drible3%43 başarı
İkili kazanılan20%45
Müdahale8
Faul68 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1146 yedek
G+A / 900.39
Kart1
2022/23
21
189
0
0
6.51
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas2
Drible1%17 başarı
İkili kazanılan9%31
Müdahale5
Faul33 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11120 yedek
2020/21
27
1.573
4
1
6.67
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut28%50 isabet
Kilit pas17
Drible18%53 başarı
İkili kazanılan59%37
Müdahale18
Faul2918 kazanılan
Ofsayt6
İlk 11189 yedek
G+A / 900.29
Kart3
TOPLAM GOL8
İLK 11580 yedek girdi
KART7
FORMA21
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR8 gol
- 1-15' 1 %12
- 16-30' 2 %25
- 31-45' 2 %25
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 3 %38
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-125%50
- 4-4-211%22
- 3-4-34%8
- 4-3-34%8
- 3-5-23%6
- 5-3-23%6
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar6aldığı asist
Onun asist yaptıkları4verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.05.2026 | Djurgardens IFA | 1-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 17.05.2026 | Kalmar FFH | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 08.05.2026 | IF ElfsborgA | 2-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 04.05.2026 | HalmstadA | 1-3 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 26.04.2026 | Vasteras SK FKH | 1-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 22.04.2026 | Orgryte ISA | 1-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 18.04.2026 | Mjallby AIFA | 3-0 | 90 | – | 5.9 | ||
| 13.04.2026 | AIK StockholmH | 2-2 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 06.04.2026 | BK HackenA | 2-2 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 09.11.2025 | Degerfors IFH | 1-3 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 02.11.2025 | HalmstadA | 0-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 27.10.2025 | GaisH | 0-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 19.10.2025 | IFK VarnamoA | 1-1 | 78 | 2 | 7.9 | ||
| 05.10.2025 | BK HackenH | 1-3 | 90 | – | 7.0 | ||
| 28.09.2025 | Mjallby AIFH | 0-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 21.09.2025 | IFK GoteborgA | 0-1 | 90 | 1 | 7.9 | ||
| 15.09.2025 | AIK StockholmA | 2-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 30.08.2025 | IF ElfsborgH | 3-0 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 17.08.2025 | SiriusH | 2-4 | 90 | – | 6.3 | ||
| 10.08.2025 | Osters IFA | 1-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 02.08.2025 | IFK NorrkopingH | 6-4 | 90 | – | 6.3 | ||
| 26.07.2025 | Malmo FFH | 2-3 | 90 | – | 6.3 | ||
| 20.07.2025 | Hammarby FFA | 3-2 | 90 | – | 6.0 | ||
| 13.07.2025 | Osters IFH | 2-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 07.07.2025 | IFK NorrkopingA | 0-1 | 90 | 1 | – | 7.6 | |
| 29.06.2025 | Degerfors IFA | 0-3 | 90 | – | 7.0 | ||
| 01.06.2025 | IFK GoteborgH | 1-3 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 29.05.2025 | Djurgardens IFH | 0-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 25.05.2025 | AIK StockholmH | 0-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 19.05.2025 | Mjallby AIFA | 1-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 15.05.2025 | IF ElfsborgA | 4-3 | 90 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 10.05.2025 | HalmstadH | 0-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 05.05.2025 | Malmo FFA | 1-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 24.04.2025 | GaisA | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 20.04.2025 | IFK VarnamoH | 3-2 | 89 | 1 | 2 | 2 | 9.2 |
| 13.04.2025 | SiriusA | 0-3 | 90 | – | 7.2 | ||
| 06.04.2025 | Hammarby FFH | 0-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 29.03.2025 | BK HackenA | 2-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 10.11.2024 | Malmo FFA | 2-1 | 90 | 2 | 6.5 | ||
| 03.11.2024 | IFK VarnamoH | 0-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 26.10.2024 | Kalmar FFH | 1-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 21.10.2024 | IFK NorrkopingA | 1-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 30.09.2024 | Vasteras SK FKH | 2-1 | 90 | 1 | 7.9 | ||
| 25.09.2024 | Djurgardens IFA | 2-1 | 90 | 1 | 2 | 7.7 | |
| 21.09.2024 | Mjallby AIFH | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 15.09.2024 | SiriusA | 3-2 | 75 | – | 6.3 | ||
| 01.09.2024 | IF ElfsborgH | 3-3 | 90 | 1 | 1 | 6.7 | |
| 25.08.2024 | AIK StockholmA | 2-1 | 90 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 18.08.2024 | BK HackenH | 1-3 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 12.08.2024 | Hammarby FFA | 3-3 | 85 | 2 | 7.5 | ||
| 03.08.2024 | HalmstadH | 4-1 | 90 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 27.07.2024 | IFK GoteborgA | 3-4 | 89 | 1 | 7.3 | ||
| 20.07.2024 | Hammarby FFH | 0-2 | 90 | 3 | 6.9 | ||
| 14.07.2024 | Kalmar FFA | 0-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 06.07.2024 | IF ElfsborgA | 3-0 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 01.06.2024 | Malmo FFH | 2-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 26.05.2024 | Vasteras SK FKA | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 19.05.2024 | IFK NorrkopingH | 2-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 16.05.2024 | Djurgardens IFH | 0-5 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 12.05.2024 | IFK VarnamoA | 1-1 | 90 | 2 | 7.3 |
ŞUT6
GOL1
xG0.0
xG FARKI+1.0over performing
DÖNÜŞÜM%16.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası5%83
- Taç sonrası1%17
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak4%67
- Sol ayak1%17
- Kafa1%17
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR6 şut
- 1-15' 1 %17
- 16-30' 1 %17
- 31-45' 2 %33
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 2 %33
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2018–2026 · 125 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-08-31
Heerenveen
→
Brommapojkarna
?
Heerenveen
→
Brommapojkarna
?
2022-07-06
FC Bayern II
→
Heerenveen
€550k
FC Bayern II
→
Heerenveen
€550k
2022-06-30
A. Klagenfurt
→
FC Bayern II
End of loan
A. Klagenfurt
→
FC Bayern II
End of loan
2021-02-08
FC Bayern II
→
A. Klagenfurt
loan transfer
FC Bayern II
→
A. Klagenfurt
loan transfer
2020-12-31
Helsingborgs IF
→
FC Bayern II
End of loan
Helsingborgs IF
→
FC Bayern II
End of loan
2020-02-06
FC Bayern II
→
Helsingborgs IF
loan transfer
FC Bayern II
→
Helsingborgs IF
loan transfer
2020-02-05
FC Bayern U19
→
FC Bayern II
-
FC Bayern U19
→
FC Bayern II
-
2018-07-01
Helsingborgs IF
→
FC Bayern U19
?
Helsingborgs IF
→
FC Bayern U19
?
2017-01-20
HIF Akademi
→
Helsingborgs IF
-
HIF Akademi
→
Helsingborgs IF
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
09.2022
SakatlıkŞüpheli
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 810 dk
Veri yetersiz: Dengeli hücum profili
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU42.4Allsvenskan 2026
PERFORMANS24.5810 dk
KARARUygun değil48/100
FORM TRENDİStabil+2.2
ROL UYUMU2026
Baskıcı forvet
48.3
Bağlantı kuran forvet
43.7
Çizgi kanadı
38.8
Role fit veya performans sinyali aktif liste icin yeterli degil.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 80 oyuncu
Scout skoru
%39
Performans
%27
Dakika
%85
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 674 oyuncu
Scout skoru
%42
Performans
%28
Dakika
%75
Değer / getiri
%2
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating
6.63
7.15
93
Dakika güvenliği
48
76
63
Müdahale / 90
2
1.4
100
İkili mücadele kazanma
47.54
50
95
Performans skoru
24.5
76
32
Gol / 90
0.11
0.42
26
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form stabil. Rating delta +0.15. Dakika delta +0.0.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Simon HedlundIF Elfsborg · 32
%95
0gol
1asist
30scout
Allsvenskan
Nicolas DubersarskyAustin · 21
%91
0gol
0asist
33scout
Major League Soccer
Jahkeele Marshall-RuttyNew York Red Bulls · 21
%87
0gol
0asist
49scout
Major League Soccer
Agustín BouzatHouston Dynamo · 31
%81
0gol
0asist
27scout
Major League Soccer
Jefferson DíazMinnesota United FC · 25
%74
0gol
1asist
51scout
Major League Soccer
Benjamin KikanovićSan Jose Earthquakes · 25
%68
0gol
0asist
40scout
Major League Soccer
Kevin O'TooleNew York City FC · 27
%60
0gol
0asist
38scout
Major League Soccer
Tiago SouzaOrlando City SC · 20
%60
1gol
1asist
52scout
Major League Soccer
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

