LİGMajor League Soccer
BU SEZON1G · 3A
Gol10.05 / 90
Asist30.16 / 90
Şut120.64 / 90
Kilit pas180.97 / 90
Başarılı dripling80.43 / 90
Kazanılan ikili834.46 / 90
Rating6.44
OYUNCU PROFİLİMajor League Soccer 2026 · 166 defanslar
- Müdahale 1.93 %79
- Pas arası 0.97 %37
- Blok 0.27 %24
- İkili mücadele %51 %25
- Pas isabeti %81 %16
- Faul (az iyi) 0.81 %64
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1675 dakika oynadı.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2026/27 · 4 G+A
GolAsist
2026/27
21
1.675
1
3
6.44
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%42 isabet
Kilit pas18
Drible8%53 başarı
İkili kazanılan83%51
Müdahale36
Faul1514 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11192 yedek
G+A / 900.21
Kart6
2025/26
36
3.210
1
2
6.91
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut16%38 isabet
Kilit pas17
Drible20%44 başarı
İkili kazanılan188%53
Müdahale82
Faul3527 kazanılan
İlk 1136
G+A / 900.08
Kart5
2024/25
23
1.282
0
0
6.79
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%67 isabet
Kilit pas6
Drible8%38 başarı
İkili kazanılan67%50
Müdahale36
Faul93 kazanılan
İlk 11158 yedek
Kart3
TOPLAM GOL31 penaltı
İLK 116013 yedek girdi
KART12
FORMA37
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %33
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %33
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %33
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-140%58
- 4-3-314%20
- 4-4-28%12
- 4-1-4-14%6
- 3-4-1-22%3
- 3-4-2-11%1
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
Onun asist yaptıkları3verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.08.2026 | Sporting Kansas CityH | 2-1 | 91 | 1 | 2 | 6.3 | |
| 20.08.2026 | Minnesota United FCA | 1-2 | 83 | 1 | 6.3 | ||
| 15.08.2026 | New York Red BullsH | 2-1 | 80 | – | 6.9 | ||
| 01.08.2026 | Philadelphia UnionA | 3-2 | 97 | – | 6.2 | ||
| 25.07.2026 | New England RevolutionA | 4-1 | 84 | – | 5.9 | ||
| 23.07.2026 | CharlotteA | 2-2 | 98 | 1 | 3 | 7.2 | |
| 18.07.2026 | Nashville SCA | 1-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 24.05.2026 | Columbus CrewA | 2-0 | 90 | 1 | 5.6 | ||
| 16.05.2026 | Orlando City SCA | 1-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 09.05.2026 | Los Angeles GalaxyH | 1-2 | 90 | 1 | 1 | 6.5 | |
| 02.05.2026 | CF MontrealH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 25.04.2026 | Toronto FCA | 1-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 22.04.2026 | New England RevolutionH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 18.04.2026 | Nashville SCH | 0-2 | 68 | – | 6.3 | ||
| 12.04.2026 | Chicago FireA | 1-0 | 78 | 2 | 7.0 | ||
| 04.04.2026 | Columbus CrewH | 1-3 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 21.03.2026 | DC UnitedH | 0-0 | 88 | – | 6.5 | ||
| 14.03.2026 | Philadelphia UnionH | 3-1 | 90 | – | 5.9 | ||
| 08.03.2026 | Real Salt LakeH | 2-3 | 90 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 01.03.2026 | San Jose EarthquakesA | 2-0 | 90 | – | 5.7 | ||
| 21.02.2026 | FC CincinnatiA | 2-0 | 98 | – | 6.5 | ||
| 23.11.2025 | Central Cordoba de SantiagoA | 2-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 15.11.2025 | Sarmiento JuninH | 1-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 08.11.2025 | Rosario CentralA | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 31.10.2025 | Deportivo RiestraH | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 21.10.2025 | Atletico TucumanA | 1-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 10.10.2025 | San Martin S.J.H | 0-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 05.10.2025 | LanusA | 2-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 27.09.2025 | Godoy CruzH | 2-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 21.09.2025 | IndependienteA | 1-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 12.09.2025 | Racing ClubA | 2-0 | 95 | 1 | 6.2 | ||
| 30.08.2025 | HuracanH | 0-0 | 90 | 2 | 6.7 | ||
| 23.08.2025 | Instituto CordobaH | 1-0 | 90 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 16.08.2025 | PlatenseA | 2-1 | 97 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 07.08.2025 | Velez SarsfieldH | 1-0 | 90 | 1 | 7.9 | ||
| 27.07.2025 | River PlateA | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 19.07.2025 | Gimnasia L.P.H | 0-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 11.07.2025 | Talleres CordobaA | 1-2 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 25.05.2025 | PlatenseH | 0-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 19.05.2025 | Argentinos JRSA | 1-1 | 100 | – | 7.3 | ||
| 10.05.2025 | TigreH | 2-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 03.05.2025 | Sarmiento JuninA | 1-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 26.04.2025 | Rosario CentralH | 0-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 20.04.2025 | Deportivo RiestraA | 0-0 | 95 | – | 7.0 | ||
| 12.04.2025 | Atletico TucumanH | 1-0 | 87 | – | 7.3 | ||
| 05.04.2025 | San Martin S.J.A | 0-1 | 90 | 1 | 7.6 | ||
| 28.03.2025 | LanusH | 1-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 15.03.2025 | Godoy CruzA | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 08.03.2025 | IndependienteH | 1-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 03.03.2025 | Racing ClubH | 3-2 | 68 | – | 6.7 | ||
| 23.02.2025 | HuracanA | 2-0 | 45 | – | 6.3 | ||
| 18.02.2025 | Instituto CordobaA | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 13.02.2025 | PlatenseH | 2-1 | 103 | 2 | 7.3 | ||
| 08.02.2025 | Velez SarsfieldA | 0-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 02.02.2025 | River PlateH | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 29.01.2025 | Gimnasia L.P.A | 0-2 | 90 | 1 | – | 8.0 | |
| 25.01.2025 | Talleres CordobaH | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 14.12.2024 | TigreH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 09.12.2024 | Argentinos JRSA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 05.12.2024 | River PlateA | 1-1 | –↑ | – | – |
ŞUT22
GOL1
xG1.2
xG FARKI-0.2under performing
DÖNÜŞÜM%4.5
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası13%59
- Korner5%23
- Açık oyun2%9
- Duran top2%9
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak13%59
- Kafa6%27
- Sağ ayak3%14
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR22 şut
- 1-15' 2 %9
- 16-30' 5 %23
- 31-45' 2 %9
- 46-60' 3 %14
- 61-75' 7 %32
- 76-90+' 3 %14
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1052 dk
Takip listesi: Dengeli savunmacı
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU71.6Major League Soccer 2026
PERFORMANS63.81052 dk
KARARİzlemeye değer69/100
FORM TRENDİStabil-7.6
◆ KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde.
ROL UYUMU2026
Defansif bek
74.7
Ofansif bek
74.2
Ayağı iyi stoper
73.3
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 222 oyuncu
Scout skoru
%92
Performans
%66
Dakika
%82
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 912 oyuncu
Scout skoru
%95
Performans
%68
Dakika
%82
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
80.3
80
100
Performans skoru
63.8
74
86
Pas hacmi / 90
47.65
42
100
Müdahale / 90
2.14
3
71
İkili mücadele kazanma
54.37
58
94
Pas arası / 90
1.28
1.9
67
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form stabil. Rating delta -0.28. Dakika delta -4.6.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Gastón BenedettiEstudiantes L.P. · 24
%95
0gol
2asist
67scout
Liga Profesional Argentina
Matheus BahiaInternacional · 26
%80
0gol
0asist
51scout
Serie A
Adam LundqvistBK Hacken · 31
%68
0gol
2asist
46scout
Allsvenskan
Adrián SpörleBelgrano Cordoba · 30
%68
0gol
0asist
58scout
Liga Profesional Argentina
Erick NoriegaGremio · 24
%66
1gol
1asist
66scout
Serie A
Eros MancusoEstudiantes L.P. · 26
%64
0gol
0asist
56scout
Liga Profesional Argentina
VitinhoBotafogo · 26
%61
0gol
2asist
67scout
Serie A
Agustín SándezRosario Central · 24
%60
0gol
1asist
65scout
Liga Profesional Argentina
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum