LİGWorld Cup - Qualification CONCACAF
BU SEZON3G · 1A
Gol30.38 / 90
Asist10.13 / 90
Şut81.02 / 90
Kilit pas91.14 / 90
Başarılı dripling70.89 / 90
Kazanılan ikili465.85 / 90
Rating6.66
OYUNCU PROFİLİMajor League Soccer 2026 · 84 forvetler
- Gol 0.38 %51
- Şut 1.0 %10
- Asist 0.13 %47
- Kilit pas 1.14 %51
- Drible 0.89 %57
- İkili mücadele %49 %82
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 708 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Canadian ChampionshipNone · Canada
🏆
Canadian Championship2024 · Canada
🥈
Czech LigaNone · Czechia · 2nd Place
🥈
Leagues CupNone · N/C America · 2nd Place
🥈
US Open CupNone · USA · 2nd Place
🥈
Leagues Cup2025 · N/C America · 2nd Place
🥈
Leagues Cup2023 · N/C America · 2nd Place
🥈
US Open Cup2018 · USA · 2nd Place
🥈
Czech Liga2014/2015 · Czechia · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 15 G+A
GolAsist
2026/27
16
708
3
1
6.66
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%38 isabet
Kilit pas9
Drible7%50 başarı
İkili kazanılan46%49
Müdahale7
Faul512 kazanılan
Ofsayt7
İlk 1188 yedek
G+A / 900.51
Kart1
2025/26
37
792
4
0
6.83
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut17%65 isabet
Kilit pas2
Drible5%38 başarı
İkili kazanılan53%54
Müdahale19
Faul1312 kazanılan
Ofsayt6
İlk 11730 yedek
G+A / 900.45
2024/25
33
1.950
9
6
7.05
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut43%53 isabet
Kilit pas24
Drible35%47 başarı
İkili kazanılan132%48
Müdahale19
Faul2246 kazanılan
Ofsayt15
İlk 112112 yedek
G+A / 900.69
Kart81
2023/24
30
1.726
5
1
6.85
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut30%57 isabet
Kilit pas16
Drible37%59 başarı
İkili kazanılan133%52
Müdahale22
Faul2037 kazanılan
Ofsayt11
İlk 112010 yedek
G+A / 900.31
Kart51
2022/23
30
2.362
7
2
6.92
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut42%55 isabet
Kilit pas21
Drible35%42 başarı
İkili kazanılan167%47
Müdahale29
Faul3343 kazanılan
Ofsayt22
Penaltı2
İlk 11264 yedek
G+A / 900.34
Kart5
2021/22
31
2.473
11
4
7.11
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut42%48 isabet
Kilit pas25
Drible64%58 başarı
İkili kazanılan207%46
Müdahale28
Faul4243 kazanılan
Ofsayt30
Penaltı3
İlk 11292 yedek
G+A / 900.55
Kart9
2020/21
20
1.236
3
1
6.89
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut19%42 isabet
Kilit pas19
Drible31%58 başarı
İkili kazanılan82%48
Müdahale25
Faul915 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11137 yedek
G+A / 900.29
Kart2
TOPLAM GOL15
İLK 113443 yedek girdi
KART10
VAR3onu ilgilendiren karar
FORMA11
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR15 gol
- 1-15' 1 %7
- 16-30' 4 %27
- 31-45' 2 %13
- 46-60' 1 %7
- 61-75' 1 %7
- 76-90+' 6 %40
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-4-223%37
- 3-4-314%22
- 4-2-3-112%19
- 4-3-36%10
- 3-1-4-24%6
- 3-4-2-14%6
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar7aldığı asist
Onun asist yaptıkları6verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | CharlotteH | 0-2 | 64 | – | 6.3 | ||
| 23.08.2026 | Sporting Kansas CityH | 2-1 | 62 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 20.08.2026 | Minnesota United FCA | 1-2 | 64 | – | 6.3 | ||
| 15.08.2026 | New York Red BullsH | 2-1 | 86 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 01.08.2026 | Philadelphia UnionA | 3-2 | 78 | 1 | 6.9 | ||
| 25.07.2026 | New England RevolutionA | 4-1 | 79 | – | 6.2 | ||
| 23.07.2026 | CharlotteA | 2-2 | 82 | 2 | 6.2 | ||
| 18.07.2026 | Nashville SCA | 1-0 | 7↑ | – | – | ||
| 16.05.2026 | Orlando City SCA | 1-1 | 19↑ | – | 6.3 | ||
| 02.05.2026 | CF MontrealH | 3-1 | 12↑ | – | 6.5 | ||
| 25.04.2026 | Toronto FCA | 1-2 | 31↑ | 1 | – | 6.3 | |
| 22.04.2026 | New England RevolutionH | 1-2 | 79 | 1 | 1 | 8.0 | |
| 18.04.2026 | Nashville SCH | 0-2 | 22↑ | 1 | 6.5 | ||
| 04.04.2026 | Columbus CrewH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 21.03.2026 | DC UnitedH | 0-0 | 2↑ | – | – | ||
| 14.03.2026 | Philadelphia UnionH | 3-1 | 21↑ | – | 6.3 | ||
| 06.12.2025 | Vancouver WhitecapsH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 29.11.2025 | New York City FCH | 5-1 | –↑ | – | – | ||
| 23.11.2025 | FC CincinnatiA | 0-4 | –↑ | – | – | ||
| 09.11.2025 | Nashville SCH | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 01.11.2025 | Nashville SCA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 25.10.2025 | Nashville SCH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 18.10.2025 | Nashville SCA | 2-5 | –↑ | – | – | ||
| 11.10.2025 | Atlanta United FCH | 4-0 | 34↑ | 1 | 7.0 | ||
| 04.10.2025 | New England RevolutionH | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 30.09.2025 | Chicago FireH | 3-5 | 13↑ | – | 6.6 | ||
| 27.09.2025 | Toronto FCA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 24.09.2025 | New York City FCA | 0-4 | –↑ | – | – | ||
| 23.08.2025 | DC UnitedA | 1-1 | 59 | 1 | 6.9 | ||
| 16.08.2025 | Los Angeles GalaxyH | 3-1 | 77 | 3 | 7.6 | ||
| 11.08.2025 | Orlando City SCA | 4-1 | 27↑ | 1 | 6.3 | ||
| 26.07.2025 | FC CincinnatiH | 0-0 | 98 | 2 | 6.9 | ||
| 19.07.2025 | New York Red BullsA | 1-5 | 15↑ | – | 6.3 | ||
| 16.07.2025 | FC CincinnatiA | 3-0 | 18↑ | – | 6.6 | ||
| 12.07.2025 | Nashville SCH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 09.07.2025 | New England RevolutionA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 05.07.2025 | CF MontrealA | 1-4 | 14↑ | – | 6.2 | ||
| 29.06.2025 | Paris Saint GermainA | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 24.06.2025 | PalmeirasH | 2-2 | 13↑ | – | 6.5 | ||
| 19.06.2025 | FC PortoH | 2-1 | 11↑ | 1 | 6.9 | ||
| 15.06.2025 | Al AhlyA | 0-0 | 9↑ | 1 | 6.2 | ||
| 31.05.2025 | Columbus CrewH | 5-1 | 9↑ | 1 | 1 | 7.9 | |
| 28.05.2025 | CF MontrealH | 4-2 | 20↑ | – | 6.5 | ||
| 24.05.2025 | Philadelphia UnionA | 3-3 | 12↑ | – | 6.7 | ||
| 18.05.2025 | Orlando City SCH | 0-3 | 33↑ | 1 | 6.7 | ||
| 03.05.2025 | New York Red BullsH | 4-1 | 73 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 27.04.2025 | FC DallasH | 3-4 | 90 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 19.04.2025 | Columbus CrewA | 0-1 | 13↑ | – | 6.3 | ||
| 13.04.2025 | Chicago FireA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 06.04.2025 | Toronto FCH | 1-1 | 45↑ | 1 | 6.7 | ||
| 29.03.2025 | Philadelphia UnionH | 2-1 | 87 | 1 | 6.6 | ||
| 16.03.2025 | Atlanta United FCA | 1-2 | 12↑ | 1 | 1 | 7.5 | |
| 23.02.2025 | New York City FCH | 2-2 | 10 | – | 6.7 | ||
| 09.11.2024 | Los Angeles FCA | 1-0 | 82 | – | 6.5 | ||
| 04.11.2024 | Los Angeles FCH | 3-0 | 82 | 2 | 7.2 | ||
| 28.10.2024 | Los Angeles FCA | 2-1 | 25↑ | 1 | 6.3 | ||
| 24.10.2024 | Portland TimbersH | 5-0 | 76 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 20.10.2024 | Real Salt LakeA | 2-1 | 70 | 2 | 5.9 | ||
| 03.10.2024 | Seattle SoundersH | 0-3 | 88 | – | 6.2 | ||
| 29.09.2024 | Portland TimbersH | 1-1 | 80 | 1 | 6.5 |
ŞUT10
GOL3
xG2.7
xG FARKI+0.3over performing
DÖNÜŞÜM%30.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner5%50
- Açık oyun3%30
- Asist sonrası2%20
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak6%60
- Kafa3%30
- Sol ayak1%10
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR10 şut
- 1-15' 1 %10
- 16-30' 2 %20
- 31-45' 3 %30
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 2 %20
- 76-90+' 2 %20
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2012–2026 · 197 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Major League Soccer2021 · Houston Dynamo
9sarı · 31 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 759 dk
Veri yetersiz: İki yönlü orta saha
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU36.1Major League Soccer 2025
PERFORMANS31.6759 dk
KARARVeri yetersiz50/100
FORM TRENDİYükselişte+19.0
ROL UYUMU2025
Numara 10
59.2
İleri sekiz
58.3
Box-to-box orta saha
53.4
Role fit sinyali var ama confidence 66/100 ve risk 36/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 359 oyuncu
Scout skoru
%19
Performans
%21
Dakika
%48
Değer / getiri
%3
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%36
Performans
%43
Dakika
%72
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Kilit pas / 90
2.42
2.4
100
Performans skoru
68.3
76
90
Ortalama rating
6.65
7.3
91
Asist / 90
0.48
0.35
100
Gol / 90
0.48
0.25
100
Pas hacmi / 90
35.32
55
64
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form sezon icinde yukari gidiyor; trend skoru +19.0.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Giuliano GaloppoRiver Plate · 26
%95
5gol
1asist
58scout
Liga Profesional Argentina
Frank BoyaClub Tijuana · 29
%71
6gol
0asist
47scout
Liga MX
HérculesFluminense · 25
%69
3gol
1asist
56scout
Serie A
Marcos SilvaSerik Belediyespor · 28
%68
3gol
0asist
42scout
1. Lig
Mads Berg SandeBrann · 27
%67
3gol
0asist
43scout
Eliteserien
ThacianoSantos · 30
%64
3gol
0asist
34scout
Serie A
ThalysAlmeria · 20
%63
3gol
0asist
51scout
Segunda División
JorginhoKairat Almaty · 28
%60
1gol
0asist
40scout
UEFA Champions League
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum









