LİGMajor League Soccer
BU SEZON2G · 0A
Gol20.40 / 90
Asist00.00 / 90
Şut91.79 / 90
Kilit pas112.19 / 90
Başarılı dripling40.80 / 90
Kazanılan ikili214.18 / 90
Rating6.96
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.400.23
Asist
0.000.23
Şut
1.791.81
Kilit pas
2.192.04
Kazanılan ikili
4.185.43
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
🥈
Major League Soccer2023 · Vancouver Whitecaps · 34 maç
13asist2.
5.
Major League Soccer2024 · Vancouver Whitecaps · 34 maç
15gol17.
12asist5.
7.
Primeira Liga2020 · Farense · 33 maç
9gol9.
7asist7.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Canadian Championship2024 · Canada
🏆
Canadian Championship2023 · Canada
🏆
Canadian Championship2022 · Canada
🏆
Taça de Portugal2017/2018 · Portugal
🏆
Taça de Portugal2014/2015 · Portugal
🥈
Scottish Cup2013/2014 · Scotland · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 27 G+A
GolAsist
2026/27
7
452
2
0
6.96
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%56 isabet
Kilit pas11
Drible4%36 başarı
İkili kazanılan21%42
Müdahale12
Faul94 kazanılan
İlk 1152 yedek
G+A / 900.4
Kart1
Kaptan5maçta
2025/26
11
398
1
1
6.89
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%62 isabet
Kilit pas9
İkili kazanılan24%47
Müdahale12
Faul78 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1138 yedek
G+A / 900.45
Kart1
Kaptan3maçta
2024/25
34
2.806
15
12
7.97
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut50%58 isabet
Kilit pas99
Drible19%58 başarı
İkili kazanılan151%55
Müdahale72
Faul3840 kazanılan
Ofsayt5
Penaltı2
İlk 11322 yedek
G+A / 900.87
Kart4
Kaptan32maçta
2023/24
35
2.770
11
13
7.63
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut63%44 isabet
Kilit pas84
Drible28%57 başarı
İkili kazanılan156%51
Müdahale67
Faul4134 kazanılan
Ofsayt6
Penaltı62 kaçan
İlk 11323 yedek
G+A / 900.78
Kart5
Kaptan32maçta
2022/23
28
2.263
8
5
7.50
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut61%41 isabet
Kilit pas54
Drible29%63 başarı
İkili kazanılan119%51
Müdahale39
Faul2737 kazanılan
Ofsayt3
Penaltı2
İlk 11253 yedek
G+A / 900.52
Kart6
Kaptan4maçta
2021/22
19
1.414
4
5
7.44
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut28%68 isabet
Kilit pas46
Drible21%49 başarı
İkili kazanılan89%51
Müdahale25
Faul1826 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11145 yedek
G+A / 900.57
Kart1
2020/21
33
2.867
9
7
7.38
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut61%44 isabet
Kilit pas75
Drible39%55 başarı
İkili kazanılan190%49
Müdahale63
Faul5262 kazanılan
Ofsayt3
Penaltı52 kaçan
İlk 1133
G+A / 900.5
Kart8
Kaptan19maçta
TOPLAM GOL182 penaltı
İLK 113918 yedek girdi
KART7
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA25
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR18 gol
- 1-15' 3 %17
- 16-30' 3 %17
- 31-45' 2 %11
- 46-60' 4 %22
- 61-75' 1 %6
- 76-90+' 5 %28
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-118%34
- 3-4-315%28
- 4-3-38%15
- 3-4-2-15%9
- 3-5-24%8
- 3-1-4-23%6
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar7aldığı asist
Onun asist yaptıkları10verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Sporting Kansas CityAC | 0-3 | 87 | 2 | 6.9 | ||
| 23.08.2026 | FC DallasHC | 5-0 | 72 | 2 | 7.2 | ||
| 20.08.2026 | Houston DynamoHC | 0-1 | 89 | – | 7.5 | ||
| 17.08.2026 | Seattle SoundersA | 0-2 | 32↑ | – | 6.3 | ||
| 01.08.2026 | Los Angeles FCHC | 1-1 | 72 | – | 6.7 | ||
| 26.07.2026 | Minnesota United FCA | 0-0 | 37↑ | 2 | 6.2 | ||
| 22.07.2026 | FC CincinnatiAC | 4-3 | 63 | 2 | 3 | 7.9 | |
| 06.12.2025 | Inter MiamiA | 3-1 | 31↑ | – | 6.5 | ||
| 30.11.2025 | San DiegoA | 1-3 | 29↑ | 2 | 6.3 | ||
| 23.11.2025 | Los Angeles FCH | 2-2 | 58↑ | – | 6.5 | ||
| 02.11.2025 | FC DallasA | 1-1 | 15↑ | – | 6.9 | ||
| 26.10.2025 | FC DallasH | 3-0 | 14↑ | – | 6.9 | ||
| 19.10.2025 | FC DallasH | 1-2 | 15↑ | – | 6.6 | ||
| 11.10.2025 | Orlando City SCA | 1-2 | 24↑ | 1 | 1 | 7.3 | |
| 05.10.2025 | San Jose EarthquakesH | 4-1 | 12↑ | 1 | 7.0 | ||
| 09.03.2025 | CF MontrealHC | 2-0 | 24 | – | 6.3 | ||
| 02.03.2025 | Los Angeles GalaxyHC | 2-1 | 86 | 1 | 7.0 | ||
| 23.02.2025 | Portland TimbersAC | 1-4 | 90 | 1 | 3 | 8.5 | |
| 09.11.2024 | Los Angeles FCAC | 1-0 | 90 | 2 | 8.2 | ||
| 04.11.2024 | Los Angeles FCHC | 3-0 | 90 | 1 | 1 | 9.7 | |
| 28.10.2024 | Los Angeles FCAC | 2-1 | 90 | 1 | 3 | 8.2 | |
| 24.10.2024 | Portland TimbersHC | 5-0 | 63 | 3 | 4 | 10.0 | |
| 20.10.2024 | Real Salt LakeA | 2-1 | 33↑ | 1 | 1 | 6.9 | |
| 05.10.2024 | Minnesota United FCHC | 0-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 22.09.2024 | Los Angeles GalaxyA | 4-2 | 45↑ | 1 | – | 7.3 | |
| 19.09.2024 | Houston DynamoAC | 1-1 | 87 | 2 | 7.3 | ||
| 15.09.2024 | San Jose EarthquakesHC | 2-0 | 90 | 2 | 1 | 10.0 | |
| 01.09.2024 | AustinAC | 0-1 | 89 | 1 | – | 8.3 | |
| 21.07.2024 | Houston DynamoHC | 3-4 | 30 | – | 6.9 | ||
| 18.07.2024 | Sporting Kansas CityHC | 2-1 | 88 | 3 | 8.3 | ||
| 14.07.2024 | St. Louis CityAC | 1-4 | 90 | 2 | 1 | 9.3 | |
| 06.07.2024 | CF MontrealAC | 1-1 | 64 | – | 7.5 | ||
| 04.07.2024 | Minnesota United FCAC | 1-3 | 75 | 3 | – | 8.2 | |
| 30.06.2024 | St. Louis CityHC | 4-3 | 84 | – | 7.5 | ||
| 23.06.2024 | Portland TimbersAC | 2-0 | 90 | 1 | 7.7 | ||
| 15.06.2024 | New England RevolutionAC | 3-2 | 90 | 2 | 2 | 8.9 | |
| 02.06.2024 | Colorado RapidsHC | 2-1 | 90 | 2 | 1 | 8.7 | |
| 30.05.2024 | Sporting Kansas CityAC | 1-2 | 89 | 2 | 3 | 9.5 | |
| 26.05.2024 | Inter MiamiHC | 1-2 | 90 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 19.05.2024 | Seattle SoundersAC | 1-1 | 90 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 16.05.2024 | Colorado RapidsAC | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 12.05.2024 | Los Angeles FCAC | 3-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 05.05.2024 | AustinHC | 0-0 | 92 | 6 | 8.2 | ||
| 27.04.2024 | New York Red BullsAC | 1-1 | 90 | – | 7.7 | ||
| 21.04.2024 | Seattle SoundersAC | 0-2 | 81 | 1 | 1 | 8.3 | |
| 14.04.2024 | Los Angeles GalaxyHC | 1-3 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 06.04.2024 | Toronto FCHC | 4-0 | 85 | 1 | 3 | 7.3 | |
| 31.03.2024 | Portland TimbersHC | 3-2 | 90 | 1 | 4 | 7.5 | |
| 23.03.2024 | Real Salt LakeHC | 1-2 | 90 | 2 | 7.9 | ||
| 17.03.2024 | FC DallasAC | 1-3 | 83 | 1 | 6.9 | ||
| 10.03.2024 | San Jose EarthquakesAC | 0-2 | 90 | – | 7.5 | ||
| 03.03.2024 | CharlotteHC | 1-1 | 98 | 3 | 7.3 | ||
| 06.11.2023 | Los Angeles FCHC | 0-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 29.10.2023 | Los Angeles FCAC | 5-2 | 40 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 22.10.2023 | Los Angeles FCHC | 1-1 | 90 | 3 | 5.6 | ||
| 08.10.2023 | Seattle SoundersAC | 0-0 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 05.10.2023 | St. Louis CityHC | 3-0 | 86 | 1 | 2 | 8.3 | |
| 01.10.2023 | DC UnitedHC | 2-2 | 90 | 1 | 1 | 1 | 8.9 |
| 28.09.2023 | Colorado RapidsAC | 2-2 | 53 | – | 6.7 | ||
| 24.09.2023 | Real Salt LakeAC | 2-1 | 90 | 1 | 3 | 7.3 |
ŞUT14
GOL2
xG1.3
xG FARKI+0.7over performing
DÖNÜŞÜM%14.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası10%71
- Açık oyun2%14
- Taç sonrası1%7
- Kontra atak1%7
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak12%86
- Sağ ayak2%14
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR14 şut
- 1-15' 2 %14
- 16-30' 3 %21
- 31-45' 1 %7
- 46-60' 2 %14
- 61-75' 4 %29
- 76-90+' 2 %14
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2011–2026 · 167 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2021-07-31
Farense
→
Vancouver
€350k
Farense
→
Vancouver
€350k
2018-06-30
Desportivo Aves
→
Sporting B
End of loan
Desportivo Aves
→
Sporting B
End of loan
2017-07-24
Sporting B
→
Desportivo Aves
loan transfer
Sporting B
→
Desportivo Aves
loan transfer
2017-01-31
Vitória Setúbal
→
Sporting B
End of loan
Vitória Setúbal
→
Sporting B
End of loan
2014-07-01
Dundee United
→
Sporting B
€2.75m
Dundee United
→
Sporting B
€2.75m
SCOUT RAPORUAggregated only · 398 dk
Veri yetersiz: Yaratıcı orta saha
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU51.3Major League Soccer 2025
PERFORMANS68.9398 dk
FORM TRENDİStabil-4.0
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 359 oyuncu
Scout skoru
%43
Performans
%92
Dakika
%36
Değer / getiri
%3
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%67
Performans
%94
Dakika
%61
Değer / getiri
%18
FORM
Son form stabil. Rating delta -0.04. Dakika delta +5.8.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Fabrizio CaligaraPescara · 25
%95
2gol
1asist
73scout
€700K
Serie B
Wouter Burger1899 Hoffenheim · 24
%92
4gol
5asist
71scout
€20.00M
Bundesliga
Matthias SeidlRapid Vienna · 24
%76
4gol
6asist
78scout
€2.50M
Bundesliga
Samuel Leach HolmBK Hacken · 28
%73
4gol
3asist
66scout
Allsvenskan
Alejandro BedoyaPhiladelphia Union · 38
%72
1gol
1asist
54scout
€550K
Major League Soccer
Kevin StögerBorussia Mönchengladbach · 32
%68
1gol
1asist
61scout
€1.80M
Bundesliga
Sean LongstaffLeeds · 28
%68
1gol
2asist
60scout
Premier League
Medon BerishaLecce · 22
%60
2gol
3asist
72scout
€6.00M
Serie A
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



Hibernian FC