LİGCONCACAF Champions League
BU SEZON1G · 2A
Gol10.07 / 90
Asist20.15 / 90
Şut80.59 / 90
Kilit pas161.17 / 90
Başarılı dripling20.15 / 90
Kazanılan ikili695.05 / 90
Rating6.85
OYUNCU PROFİLİMajor League Soccer 2026 · 159 orta sahalar
- Kilit pas 1.17 %57
- Asist 0.15 %59
- Drible 0.15 %8
- Pas isabeti %91 %93
- Top kapma 2.56 %46
- İkili mücadele %57 %85
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1229 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Canadian Championship2024 · Canada
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 3 G+A
GolAsist
2026/27
20
1.229
1
2
6.85
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%75 isabet
Kilit pas16
Drible2%22 başarı
İkili kazanılan69%57
Müdahale20
Faul1540 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11155 yedek
G+A / 900.22
Kart2
2025/26
37
967
1
2
6.71
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%100 isabet
Kilit pas5
Drible6%40 başarı
İkili kazanılan49%49
Müdahale16
Faul1420 kazanılan
İlk 11928 yedek
G+A / 900.28
Kart1
TOPLAM GOL2
İLK 111432 yedek girdi
KART2
FORMA59
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 1 %50
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %50
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-119%42
- 4-3-319%42
- 3-4-32%4
- 3-5-22%4
- 5-4-12%4
- 3-4-1-21%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
Onun asist yaptıkları3verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.09.2026 | St. Louis CityH | 1-3 | 46 | 0 | 5.8 | ||
| 30.08.2026 | Sporting Kansas CityA | 0-3 | 29↑ | – | 6.6 | ||
| 17.08.2026 | Seattle SoundersA | 0-2 | 18 | – | 6.3 | ||
| 01.08.2026 | Los Angeles FCH | 1-1 | 82 | – | 6.3 | ||
| 26.07.2026 | Minnesota United FCA | 0-0 | 82 | – | 6.7 | ||
| 22.07.2026 | FC CincinnatiA | 4-3 | 62 | 1 | 1 | 1 | 7.6 |
| 24.05.2026 | San DiegoA | 2-4 | 84 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 17.05.2026 | Houston DynamoA | 1-0 | 85 | – | 6.9 | ||
| 14.05.2026 | FC DallasA | 2-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 10.05.2026 | San Jose EarthquakesA | 1-1 | 63 | 2 | 6.2 | ||
| 03.05.2026 | Los Angeles GalaxyA | 1-1 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 26.04.2026 | Colorado RapidsH | 3-1 | 55↑ | – | 7.5 | ||
| 18.04.2026 | Sporting Kansas CityH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 11.04.2026 | New York City FCH | 2-0 | 90 | – | 7.6 | ||
| 05.04.2026 | Portland TimbersH | 3-2 | 82 | – | 6.9 | ||
| 22.03.2026 | San Jose EarthquakesH | 0-1 | 24↑ | – | 7.3 | ||
| 15.03.2026 | Minnesota United FCH | 6-0 | 90 | 2 | 8.0 | ||
| 08.03.2026 | Portland TimbersA | 1-4 | 55 | 1 | 6.2 | ||
| 01.03.2026 | Toronto FCH | 3-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 22.02.2026 | Real Salt LakeH | 1-0 | 12↑ | – | 6.9 | ||
| 06.12.2025 | Inter MiamiA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 30.11.2025 | San DiegoA | 1-3 | 8↑ | – | 6.3 | ||
| 23.11.2025 | Los Angeles FCH | 2-2 | 30↑ | – | 6.3 | ||
| 02.11.2025 | FC DallasA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.10.2025 | FC DallasH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 19.10.2025 | FC DallasH | 1-2 | 52↑ | 2 | 7.3 | ||
| 11.10.2025 | Orlando City SCA | 1-2 | 74 | 1 | 7.3 | ||
| 05.10.2025 | San Jose EarthquakesH | 4-1 | 18↑ | 1 | – | 6.9 | |
| 28.09.2025 | Seattle SoundersA | 2-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 25.09.2025 | Portland TimbersH | 1-1 | 24↑ | – | 6.5 | ||
| 21.09.2025 | Sporting Kansas CityA | 0-2 | 8↑ | – | 6.5 | ||
| 14.09.2025 | Philadelphia UnionH | 7-0 | 9↑ | 1 | 6.9 | ||
| 24.08.2025 | St. Louis CityH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 18.08.2025 | Houston DynamoH | 1-1 | 61 | – | 6.7 | ||
| 10.08.2025 | San Jose EarthquakesA | 2-1 | 17↑ | – | 6.6 | ||
| 27.07.2025 | Sporting Kansas CityH | 3-0 | 9↑ | – | 6.5 | ||
| 20.07.2025 | San DiegoA | 1-1 | 57 | – | 7.0 | ||
| 17.07.2025 | Houston DynamoA | 0-3 | 1↑ | – | – | ||
| 13.07.2025 | Colorado RapidsA | 3-0 | 25↑ | – | 6.9 | ||
| 05.07.2025 | Los Angeles GalaxyA | 3-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 30.06.2025 | Los Angeles FCA | 0-1 | 79 | 1 | – | 7.3 | |
| 26.06.2025 | San DiegoH | 3-5 | 90 | – | 6.5 | ||
| 14.06.2025 | Columbus CrewA | 2-1 | 19↑ | – | 6.6 | ||
| 09.06.2025 | Seattle SoundersH | 3-0 | 74 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 29.05.2025 | Minnesota United FCH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.05.2025 | Real Salt LakeA | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 18.05.2025 | AustinA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 11.05.2025 | Los Angeles FCH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 04.05.2025 | Real Salt LakeH | 2-1 | 1↑ | – | – | ||
| 27.04.2025 | Minnesota United FCA | 1-3 | 63 | – | 7.2 | ||
| 20.04.2025 | St. Louis CityA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 12.04.2025 | AustinH | 5-1 | 12↑ | – | 6.2 | ||
| 06.04.2025 | Colorado RapidsH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 29.03.2025 | Toronto FCA | 0-0 | 10↑ | – | 6.9 | ||
| 23.03.2025 | Chicago FireH | 1-3 | 27↑ | – | 6.3 | ||
| 16.03.2025 | FC DallasA | 0-1 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 23.02.2025 | Portland TimbersA | 1-4 | 8↑ | – | 6.6 | ||
| 13.10.2024 | Los Angeles FCH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 08.09.2024 | FC DallasH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 15.06.2024 | New England RevolutionA | 3-2 | –↑ | – | – |
ŞUT11
GOL1
xG2.7
xG FARKI-1.7under performing
DÖNÜŞÜM%9.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası9%82
- Açık oyun2%18
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak6%55
- Sol ayak3%27
- Kafa2%18
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR11 şut
- 1-15' 4 %36
- 16-30' 2 %18
- 31-45' 3 %27
- 46-60' 1 %9
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %9
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2023–2026 · 60 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-09-13
Whitecaps 2
→
Vancouver
-
Whitecaps 2
→
Vancouver
-
2024-02-01
Whitecaps Acad.
→
Whitecaps 2
-
Whitecaps Acad.
→
Whitecaps 2
-
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 910 dk
Takip listesi: Dengeli savunmacı
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU66.6Major League Soccer 2026
PERFORMANS56.3910 dk
KARARİzlemeye değer66/100
FORM TRENDİStabil-0.7
ROL UYUMU2026
Defansif bek
65.4
Klasik stoper
65.0
Ayağı iyi stoper
64.4
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 222 oyuncu
Scout skoru
%80
Performans
%45
Dakika
%72
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 912 oyuncu
Scout skoru
%86
Performans
%44
Dakika
%73
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
37.58
42
90
Dakika güvenliği
61.3
80
77
Performans skoru
56.3
74
76
İkili mücadele kazanma
57.78
58
100
Müdahale / 90
1.48
3
49
Pas arası / 90
1.09
1.9
57
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form stabil. Rating delta -0.04. Dakika delta -27.8.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Áron CsongvaiAIK Stockholm · 25
%95
1gol
1asist
68scout
Allsvenskan
Andrew GutmanChicago Fire · 29
%91
1gol
2asist
52scout
Major League Soccer
Brandon ByePortland Timbers · 30
%86
0gol
1asist
57scout
Major League Soccer
Frederik WintherHammarby FF · 24
%84
0gol
0asist
65scout
Allsvenskan
Felix ErikssonIFK Goteborg · 21
%71
1gol
0asist
59scout
Allsvenskan
Diego SosaInstituto Cordoba · 28
%69
1gol
2asist
56scout
Liga Profesional Argentina
Samuel XavierFluminense · 35
%66
0gol
0asist
51scout
Serie A
Alexander MunksgaardKristiansund BK · 28
%60
0gol
1asist
57scout
Eliteserien
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum