LİGAllsvenskan
BU SEZON1G · 0A
Gol10.06 / 90
Asist00.00 / 90
Şut211.20 / 90
Kilit pas170.97 / 90
Başarılı dripling50.28 / 90
Kazanılan ikili824.67 / 90
Rating7.12
OYUNCU PROFİLİAllsvenskan 2026 · 81 defanslar
- Müdahale 1.37 %39
- Pas arası 1.03 %36
- Blok 0.63 %48
- İkili mücadele %57 %46
- Pas isabeti %90 %89
- Faul (az iyi) 0.97 %48
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1579 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
The Atlantic Cup2023 · World
🥈
Allsvenskan2024 · Sweden · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 1 G+A
GolAsist
2026/27
19
1.579
1
0
7.12
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut21%14 isabet
Kilit pas17
Drible5%50 başarı
İkili kazanılan82%57
Müdahale24
Faul1710 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11181 yedek
G+A / 900.06
Kart1
2025/26
18
1.052
0
0
6.97
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4
Kilit pas9
Drible6%43 başarı
İkili kazanılan55%55
Müdahale20
Faul94 kazanılan
İlk 11117 yedek
Kart1
2024/25
2
173
0
0
6.90
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan8%57
Müdahale2
Faul11 kazanılan
İlk 112
2023/24
8
116
0
0
5.90
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan1%20
İlk 1117 yedek
2022/23
8
90
0
1
6.60
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
İkili kazanılan8%62
Müdahale2
İlk 1117 yedek
G+A / 901.0
2021/22
26
327
0
0
6.65
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan16%55
Müdahale6
Faul1
İlk 11323 yedek
Kart1
TOPLAM GOL1
İLK 113041 yedek girdi
KART6
FORMA26
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %100
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-114%26
- 4-4-214%26
- 4-3-310%19
- 4-3-1-26%11
- 3-4-2-15%9
- 4-2-2-25%9
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | AIK StockholmA | 3-2 | 92 | 2 | 6.3 | ||
| 23.08.2026 | GaisH | 2-0 | 73 | 3 | 6.9 | ||
| 16.08.2026 | Kalmar FFA | 0-4 | 91 | 1 | 1 | 8.0 | |
| 09.08.2026 | BK HackenH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 26.07.2026 | IF BrommapojkarnaA | 1-1 | 84 | – | 7.2 | ||
| 19.07.2026 | Degerfors IFH | 4-0 | 85 | 1 | 7.0 | ||
| 12.07.2026 | Kalmar FFH | 2-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 05.07.2026 | IF ElfsborgA | 1-2 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 31.05.2026 | BK HackenA | 3-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 24.05.2026 | AIK StockholmH | 1-2 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 20.05.2026 | GaisA | 2-0 | 74 | 3 | 6.6 | ||
| 17.05.2026 | Malmo FFH | 4-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 09.05.2026 | IFK GoteborgA | 0-1 | 90 | 2 | 7.6 | ||
| 03.05.2026 | Vasteras SK FKH | 3-0 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 26.04.2026 | Djurgardens IFA | 1-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 22.04.2026 | HalmstadH | 1-1 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 18.04.2026 | Orgryte ISH | 8-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 13.04.2026 | SiriusA | 2-0 | 90 | 2 | 7.7 | ||
| 04.04.2026 | Mjallby AIFH | 3-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 09.11.2025 | IF ElfsborgH | 3-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 03.11.2025 | Degerfors IFA | 1-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 27.10.2025 | Malmo FFA | 1-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 19.10.2025 | AIK StockholmH | 2-1 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 05.10.2025 | IFK GoteborgA | 1-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 28.09.2025 | HalmstadA | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 21.09.2025 | BK HackenH | 4-0 | 90 | – | 7.9 | ||
| 14.09.2025 | Djurgardens IFA | 3-3 | 90 | – | 6.5 | ||
| 31.08.2025 | Osters IFH | 4-0 | 90 | 1 | 7.9 | ||
| 24.08.2025 | SiriusA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.08.2025 | GaisH | 1-2 | 10↑ | – | 6.5 | ||
| 10.08.2025 | IFK NorrkopingA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 27.07.2025 | IFK VarnamoA | 2-3 | 90 | – | 6.6 | ||
| 20.07.2025 | IF BrommapojkarnaH | 3-2 | 46↑ | – | 7.7 | ||
| 13.07.2025 | GaisA | 3-2 | 66 | – | 6.5 | ||
| 05.07.2025 | IFK VarnamoH | 1-0 | 14↑ | – | 6.6 | ||
| 31.05.2025 | IF ElfsborgA | 0-2 | 16↑ | – | 6.7 | ||
| 22.05.2025 | Mjallby AIFH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 07.04.2024 | Malmo FFA | 2-0 | 83 | – | 6.9 | ||
| 31.03.2024 | Kalmar FFH | 3-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 02.03.2024 | GuimaraesH | 1-3 | 84 | – | 5.5 | ||
| 25.02.2024 | VizelaA | 3-3 | 32↑ | – | 6.3 | ||
| 18.02.2024 | GIL VicenteH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 10.02.2024 | BoavistaA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 04.02.2024 | EstrelaH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 13.01.2024 | Bayer LeverkusenH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 02.09.2023 | Vfl BochumH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 19.08.2023 | Borussia MonchengladbachH | 4-4 | –↑ | – | – | ||
| 12.11.2022 | Vfl BochumH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 09.11.2022 | Union BerlinA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 05.11.2022 | Eintracht FrankfurtH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 29.10.2022 | VfB StuttgartA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 16.10.2022 | 1.FC KölnA | 3-2 | 90 | 1 | – | 6.6 | |
| 08.10.2022 | VfL WolfsburgH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 02.10.2022 | FC Schalke 04A | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 06.08.2022 | SC FreiburgH | 0-4 | –↑ | – | – | ||
| 08.05.2022 | RB LeipzigA | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 24.04.2022 | Vfl BochumA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 16.04.2022 | Hertha BerlinH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 06.04.2022 | FSV Mainz 05H | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.04.2022 | VfL WolfsburgH | 3-0 | –↑ | – | – |
ŞUT26
GOL1
xG0.0
xG FARKI+1.0over performing
DÖNÜŞÜM%3.8
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner11%42
- Açık oyun6%23
- Asist sonrası5%19
- Duran top4%15
Vücut bölgesine göre
- Kafa13%50
- Sol ayak12%46
- Sağ ayak1%4
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR26 şut
- 1-15' 2 %8
- 16-30' 8 %31
- 31-45' 4 %15
- 46-60' 7 %27
- 61-75' 4 %15
- 76-90+' 1 %4
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2017–2026 · 81 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2019-07-01
Lyngby BK U19
→
Lyngby BK
-
Lyngby BK U19
→
Lyngby BK
-
2018-07-01
Lyngby BK Youth
→
Lyngby BK U19
-
Lyngby BK Youth
→
Lyngby BK U19
-
2014-08-01
B1903 U19
→
Lyngby BK Youth
free transfer
B1903 U19
→
Lyngby BK Youth
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
12.2023
Ayak bileği sakatlığıKadroda yok
10 maç
09.2022
Kas sakatlığıKadroda yok
3 maç
04.2022
SakatlıkKadroda yok
1 maç
02.2022
HastalıkKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 974 dk
İzlemede: Pas hacmi yüksek savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU65.2Allsvenskan 2026
PERFORMANS63.6974 dk
KARARİzlemeye değer66/100
FORM TRENDİStabil-1.4
ROL UYUMU2026
Ayağı iyi stoper
74.6
Defansif bek
70.3
Klasik stoper
69.1
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 106 oyuncu
Scout skoru
%82
Performans
%55
Dakika
%97
Değer / getiri
%0
Tüm ligler · 912 oyuncu
Scout skoru
%83
Performans
%67
Dakika
%77
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
70.87
62
100
Dakika güvenliği
69.9
82
85
Performans skoru
63.6
76
84
İkili mücadele kazanma
55.05
64
86
Müdahale / 90
1.66
2.2
76
Ortalama rating
7.11
7.2
99
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form stabil. Rating delta +0.02. Dakika delta -1.8.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Áron CsongvaiAIK Stockholm · 25
%95
1gol
1asist
68scout
Allsvenskan
Lucas RodríguezAldosivi · 32
%84
0gol
1asist
46scout
Liga Profesional Argentina
Juan Manuel ElordiIndepend. Rivadavia · 31
%80
1gol
2asist
59scout
Liga Profesional Argentina
Jeevan BadwalVancouver Whitecaps · 19
%79
0gol
1asist
67scout
Major League Soccer
Markus KarlssonHammarby FF · 21
%73
0gol
1asist
71scout
Allsvenskan
Juninho CapixabaRB Bragantino · 28
%73
3gol
2asist
63scout
Serie A
Diego SosaInstituto Cordoba · 28
%68
1gol
2asist
56scout
Liga Profesional Argentina
Renan LodiAtletico-MG · 27
%60
0gol
2asist
60scout
Serie A
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



Hammarby
Estoril
Bröndby IF