LİGMajor League Soccer
BU SEZON1G · 3A
Gol10.07 / 90
Asist30.22 / 90
Şut70.52 / 90
Kilit pas181.33 / 90
Başarılı dripling20.15 / 90
Kazanılan ikili543.99 / 90
Rating6.74
OYUNCU PROFİLİMajor League Soccer 2026 · 164 defanslar
- Müdahale 1.77 %66
- Pas arası 0.81 %25
- Blok 0.37 %36
- İkili mücadele %59 %65
- Pas isabeti %77 %4
- Faul (az iyi) 1.40 %17
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1218 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
11.
Major League Soccer2025 · Chicago Fire · 36 maç
9asist11.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 12 G+A
GolAsist
2026/27
17
1.218
1
3
6.74
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%29 isabet
Kilit pas18
Drible2%50 başarı
İkili kazanılan54%59
Müdahale24
Faul199 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11143 yedek
G+A / 900.3
Kart3
2025/26
37
3.136
3
9
7.02
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut33%24 isabet
Kilit pas31
Drible8%27 başarı
İkili kazanılan142%53
Müdahale63
Faul3324 kazanılan
Ofsayt10
İlk 1137
G+A / 900.34
Kart5
2024/25
12
742
1
0
6.82
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%18 isabet
Kilit pas4
Drible10%50 başarı
İkili kazanılan49%59
Müdahale21
Faul211 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11111 yedek
G+A / 900.12
Kart1
2023/24
31
2.399
4
2
6.81
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut24%38 isabet
Kilit pas25
Drible36%49 başarı
İkili kazanılan155%57
Müdahale52
Faul2932 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11283 yedek
G+A / 900.23
Kart41
Kaptan1maçta
2022/23
25
2.005
4
1
6.89
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut25%56 isabet
Kilit pas17
Drible20%57 başarı
İkili kazanılan131%57
Müdahale48
Faul3436 kazanılan
Ofsayt5
İlk 11223 yedek
G+A / 900.22
Kart5
2021/22
26
1.880
2
1
7.05
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%33 isabet
Kilit pas25
Drible17%40 başarı
İkili kazanılan124%59
Müdahale44
Faul1526 kazanılan
İlk 11197 yedek
G+A / 900.14
Kart3
2020/21
21
1.458
0
0
6.68
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4
Kilit pas10
Drible19%50 başarı
İkili kazanılan92%57
Müdahale33
Faul1118 kazanılan
İlk 11174 yedek
Kart3
TOPLAM GOL4
İLK 11532 yedek girdi
KART6
FORMA15
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 2 %50
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %25
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %25
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-328%54
- 4-2-3-112%23
- 3-4-35%10
- 4-4-23%6
- 5-3-22%4
- 5-4-12%4
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
Onun asist yaptıkları7verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Seattle SoundersA | 2-2 | 83 | – | 6.3 | ||
| 22.08.2026 | New York Red BullsA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.08.2026 | Orlando City SCA | 1-2 | 61 | – | 6.6 | ||
| 16.08.2026 | Portland TimbersH | 2-1 | 89 | 1 | – | 6.9 | |
| 02.08.2026 | CharlotteH | 2-1 | 86 | 1 | 6.7 | ||
| 25.07.2026 | New York City FCA | 3-1 | 23↑ | – | 6.5 | ||
| 22.07.2026 | Inter MiamiA | 3-2 | 88 | 1 | 6.2 | ||
| 24.05.2026 | Toronto FCH | 2-1 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 16.05.2026 | CF MontrealA | 0-2 | 29↑ | – | 7.3 | ||
| 13.05.2026 | DC UnitedA | 1-3 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 09.05.2026 | New York Red BullsH | 1-3 | 90 | – | 6.5 | ||
| 03.05.2026 | FC CincinnatiH | 2-3 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 26.04.2026 | Sporting Kansas CityH | 5-0 | 84 | 1 | – | 7.2 | |
| 18.04.2026 | FC CincinnatiA | 3-3 | 90 | – | 6.0 | ||
| 12.04.2026 | Atlanta United FCH | 1-0 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 05.04.2026 | Nashville SCH | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 21.03.2026 | Philadelphia UnionA | 1-2 | 45 | 1 | – | 6.9 | |
| 01.11.2025 | Philadelphia UnionH | 0-3 | 90 | 2 | 6.7 | ||
| 26.10.2025 | Philadelphia UnionA | 2-2 | 99 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 23.10.2025 | Orlando City SCH | 3-1 | 96 | 2 | 6.7 | ||
| 18.10.2025 | New England RevolutionA | 2-2 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 05.10.2025 | Toronto FCH | 2-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 30.09.2025 | Inter MiamiA | 3-5 | 90 | – | 6.7 | ||
| 28.09.2025 | Columbus CrewH | 2-0 | 90 | 1 | 3 | 7.3 | |
| 21.09.2025 | Minnesota United FCA | 0-3 | 90 | 1 | – | 7.5 | |
| 14.09.2025 | New York City FCH | 1-3 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 07.09.2025 | New England RevolutionH | 3-2 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 23.08.2025 | Philadelphia UnionA | 4-0 | 59 | – | 6.0 | ||
| 17.08.2025 | St. Louis CityH | 3-2 | 102 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 10.08.2025 | Los Angeles FCH | 2-2 | 62 | – | 6.3 | ||
| 27.07.2025 | New York Red BullsH | 1-0 | 78 | – | 7.0 | ||
| 19.07.2025 | CF MontrealA | 0-2 | 64 | – | 7.0 | ||
| 16.07.2025 | Atlanta United FCA | 2-2 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 13.07.2025 | San DiegoH | 1-2 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 05.07.2025 | FC CincinnatiA | 2-1 | 90 | 1 | – | 7.3 | |
| 29.06.2025 | CharlotteH | 3-2 | 90 | 2 | 6.6 | ||
| 26.06.2025 | Philadelphia UnionH | 0-1 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 15.06.2025 | Nashville SCH | 0-2 | 90 | 2 | 7.0 | ||
| 07.06.2025 | DC UnitedA | 1-7 | 90 | 2 | 1 | 7.9 | |
| 31.05.2025 | Orlando City SCA | 1-3 | 76 | 2 | 7.2 | ||
| 25.05.2025 | New York City FCA | 3-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 17.05.2025 | CharlotteA | 1-4 | 90 | 1 | 1 | 8.0 | |
| 10.05.2025 | Atlanta United FCH | 2-1 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 04.05.2025 | Orlando City SCH | 0-0 | 84 | 1 | 6.9 | ||
| 27.04.2025 | Nashville SCA | 7-2 | 37 | – | 6.0 | ||
| 20.04.2025 | FC CincinnatiH | 2-3 | 90 | – | 6.6 | ||
| 13.04.2025 | Inter MiamiH | 0-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 05.04.2025 | New York Red BullsA | 2-1 | 84 | – | 6.3 | ||
| 30.03.2025 | CF MontrealH | 1-1 | 90 | 1 | – | 7.2 | |
| 23.03.2025 | Vancouver WhitecapsA | 1-3 | 45 | – | 6.2 | ||
| 15.03.2025 | Toronto FCA | 1-2 | 90 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 09.03.2025 | FC DallasA | 1-3 | 90 | 1 | 1 | 8.3 | |
| 02.03.2025 | DC UnitedH | 2-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 23.02.2025 | Columbus CrewA | 4-2 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 08.09.2024 | DC UnitedH | 1-2 | 74 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 01.09.2024 | Inter MiamiH | 1-4 | 73 | 1 | 6.5 | ||
| 24.08.2024 | New York City FCA | 2-2 | 72 | 1 | 7.3 | ||
| 30.05.2024 | Orlando City SCH | 1-1 | 12 | – | 6.5 | ||
| 25.05.2024 | DC UnitedA | 1-1 | 85 | 5 | 7.3 | ||
| 19.05.2024 | Columbus CrewH | 1-3 | 90 | – | 5.6 |
ŞUT13
GOL1
xG1.2
xG FARKI-0.2under performing
DÖNÜŞÜM%7.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner6%46
- Asist sonrası3%23
- Duran top2%15
- Açık oyun2%15
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak7%54
- Kafa4%31
- Sağ ayak1%8
- Diğer1%8
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR13 şut
- 1-15' 2 %15
- 16-30' 3 %23
- 31-45' 3 %23
- 46-60' 1 %8
- 61-75' 1 %8
- 76-90+' 3 %23
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 169 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-12-12
Colorado
→
Chicago
€417k
Colorado
→
Chicago
€417k
2023-07-05
Atlanta
→
Colorado
€506k
Atlanta
→
Colorado
€506k
2021-12-31
New York
→
Atlanta
End of loan
New York
→
Atlanta
End of loan
2021-03-10
Atlanta
→
New York
Loan fee:<br /><i class="normaler-text">€45k</i>
Atlanta
→
New York
Loan fee:<br /><i class="normaler-text">€45k</i>
2021-03-09
Celtic
→
Atlanta
free transfer
Celtic
→
Atlanta
free transfer
2020-12-31
Cincinnati
→
Celtic
End of loan
Cincinnati
→
Celtic
End of loan
2019-08-03
Celtic
→
Cincinnati
loan transfer
Celtic
→
Cincinnati
loan transfer
2019-06-21
Charlotte Ind.
→
Celtic
End of loan
Charlotte Ind.
→
Celtic
End of loan
2019-02-22
Celtic
→
Charlotte Ind.
loan transfer
Celtic
→
Charlotte Ind.
loan transfer
2019-01-31
Indiana Hoosier
→
Celtic
free transfer
Indiana Hoosier
→
Celtic
free transfer
2016-08-01
Chicago FC
→
Indiana Hoosier
End of loan
Chicago FC
→
Indiana Hoosier
End of loan
2016-05-01
Indiana Hoosier
→
Chicago FC
loan transfer
Indiana Hoosier
→
Chicago FC
loan transfer
2015-08-01
Fire Academy
→
Indiana Hoosier
free transfer
Fire Academy
→
Indiana Hoosier
free transfer
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
Major League Soccer2023 · Atlanta United FC
1kırmızı · 18 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 788 dk
İzlemede: Dengeli savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU52.4Major League Soccer 2026
PERFORMANS57.5788 dk
KARARVeri yetersiz54/100
FORM TRENDİDüşüşte-9.0
ROL UYUMU2026
Ofansif bek
63.3
Defansif bek
61.2
Ayağı iyi stoper
59.8
Role fit sinyali var ama confidence 80/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 222 oyuncu
Scout skoru
%41
Performans
%48
Dakika
%63
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 912 oyuncu
Scout skoru
%44
Performans
%47
Dakika
%65
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Asist / 90
0.23
0.22
100
Kilit pas / 90
1.14
1.4
81
Müdahale / 90
1.94
2.5
78
Pas hacmi / 90
40.2
48
84
Performans skoru
57.5
74
78
Dakika güvenliği
45.1
78
58
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form onceki pencereye gore dususte; trend skoru -9.0.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Brandon ByePortland Timbers · 30
%95
0gol
1asist
57scout
Major League Soccer
Adam LundqvistBK Hacken · 31
%91
0gol
2asist
46scout
Allsvenskan
Jeevan BadwalVancouver Whitecaps · 19
%89
0gol
1asist
67scout
Major League Soccer
Felix ErikssonIFK Goteborg · 21
%81
1gol
0asist
59scout
Allsvenskan
Elías BáezAtlanta United FC · 21
%69
0gol
2asist
72scout
Major League Soccer
Guilherme AranaFluminense · 28
%66
1gol
1asist
50scout
Serie A
Diego SosaInstituto Cordoba · 28
%63
1gol
2asist
56scout
Liga Profesional Argentina
Giuliano CeratoInstituto Cordoba · 27
%60
2gol
1asist
66scout
Liga Profesional Argentina
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



