LİGLiga MX
BU SEZON15G · 1A
Gol131.18 / 90
Asist00.00 / 90
Şut343.09 / 90
Kilit pas111.00 / 90
Başarılı dripling90.82 / 90
Kazanılan ikili676.10 / 90
Rating7.70
OYUNCU PROFİLİMajor League Soccer 2026 · 87 forvetler
- Gol 1.18 %100
- Şut 3.1 %95
- Asist 0.00 %0
- Kilit pas 1.00 %33
- Drible 0.82 %53
- İkili mücadele %47 %74
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 989 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥇
Jupiler Pro League2022 · Gent · 39 maç
27gol1.
8asist5.
🥉
Major League Soccer2026 · Chicago Fire · 11 maç
13gol3.
🥉
UEFA Europa Conference League2023 · Gent · 11 maç
10gol3.
6.
Major League Soccer2025 · Chicago Fire · 35 maç
19gol6.
7.
Jupiler Pro League2021 · KV Mechelen · 34 maç
13gol10.
10asist7.
12.
UEFA Europa Conference League2022 · Gent · 11 maç
6gol12.
16.
Liga MX2026 · Monterrey · 5 maç
2gol16.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
CupNone · Belgium
🏆
CupNone · Greece
🏆
Super League 1None · Greece
🏆
Super League 12020/2021 · Greece
🏆
Super League 12019/2020 · Greece
🏆
Cup2019/2020 · Greece
🏆
Cup2015/2016 · Belgium
🥈
Super CupNone · Belgium · 2nd Place
🥈
CupNone · Greece · 2nd Place
🥈
Super Cup2022 · Belgium · 2nd Place
🥈
Cup2020/2021 · Greece · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 25 G+A
GolAsist
2026/27
16
1.285
15
1
7.46
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut42%62 isabet
Kilit pas15
Drible9%60 başarı
İkili kazanılan77%45
Müdahale19
Faul2216 kazanılan
Ofsayt4
Penaltı22 kaçan
İlk 1116
G+A / 901.12
Kart1
2025/26
36
3.099
19
2
7.11
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut69%67 isabet
Kilit pas36
Drible12%29 başarı
İkili kazanılan152%43
Müdahale53
Faul3531 kazanılan
Ofsayt20
Penaltı31 kaçan
İlk 1136
G+A / 900.61
2024/25
31
2.643
10
2
7.04
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut62%58 isabet
Kilit pas37
Drible19%42 başarı
İkili kazanılan151%41
Müdahale39
Faul3631 kazanılan
Ofsayt11
İlk 1131
G+A / 900.41
Kart3
2023/24
25
1.899
8
1
7.02
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut44%48 isabet
Kilit pas18
Drible10%29 başarı
İkili kazanılan123%43
Müdahale31
Faul1325 kazanılan
Ofsayt11
Penaltı12 kaçan
İlk 11232 yedek
G+A / 900.43
Kart2
2022/23
38
2.890
21
4
7.09
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut85%54 isabet
Kilit pas24
Drible8%33 başarı
İkili kazanılan132%40
Müdahale38
Faul2122 kazanılan
Ofsayt19
Penaltı4
İlk 11335 yedek
G+A / 900.78
Kart3
2021/22
34
2.684
13
10
7.15
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut59%51 isabet
Kilit pas32
Drible22%49 başarı
İkili kazanılan198%43
Müdahale58
Faul2842 kazanılan
Ofsayt11
İlk 11322 yedek
G+A / 900.77
Kart2
TOPLAM GOL304 penaltı
İLK 11681 yedek girdi
KART3
VAR3onu ilgilendiren karar
FORMA9
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR30 gol
- 1-15' 3 %10
- 16-30' 4 %13
- 31-45' 7 %23
- 46-60' 2 %7
- 61-75' 7 %23
- 76-90+' 7 %23
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-324%39
- 4-2-3-118%30
- 3-4-36%10
- 3-5-26%10
- 4-4-24%7
- 5-3-23%5
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar11aldığı asist
Onun asist yaptıkları5verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | Atletico San LuisH | 1-3 | 21 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 22.08.2026 | LeonA | 2-0 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 16.08.2026 | FC JuarezH | 6-1 | 63 | 1 | 1 | 5 | 7.6 |
| 02.08.2026 | AtlasA | 0-2 | 92 | – | 6.2 | ||
| 26.07.2026 | NecaxaA | 2-1 | 30 | 1 | 6.0 | ||
| 24.05.2026 | Toronto FCH | 2-1 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 16.05.2026 | CF MontrealA | 0-2 | 90 | 1 | 3 | 7.9 | |
| 13.05.2026 | DC UnitedA | 1-3 | 89 | 1 | 2 | 8.0 | |
| 09.05.2026 | New York Red BullsH | 1-3 | 90 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 03.05.2026 | FC CincinnatiH | 2-3 | 90 | 2 | 8 | 8.9 | |
| 26.04.2026 | Sporting Kansas CityH | 5-0 | 90 | 2 | 4 | 7.3 | |
| 18.04.2026 | FC CincinnatiA | 3-3 | 90 | 2 | 2 | 8.3 | |
| 21.03.2026 | Philadelphia UnionA | 1-2 | 90 | 1 | 3 | 6.9 | |
| 15.03.2026 | DC UnitedH | 1-2 | 90 | 1 | 3 | 7.2 | |
| 28.02.2026 | CF MontrealH | 3-0 | 90 | 1 | 4 | 8.9 | |
| 22.02.2026 | Houston DynamoA | 2-1 | 90 | 1 | 2 | 7.6 | |
| 01.11.2025 | Philadelphia UnionH | 0-3 | 90 | – | 6.6 | ||
| 26.10.2025 | Philadelphia UnionA | 2-2 | 99 | – | 6.6 | ||
| 23.10.2025 | Orlando City SCH | 3-1 | 96 | 2 | 5 | 8.5 | |
| 18.10.2025 | New England RevolutionA | 2-2 | 90 | 1 | – | 7.0 | |
| 05.10.2025 | Toronto FCH | 2-2 | 81 | 1 | 6.9 | ||
| 30.09.2025 | Inter MiamiA | 3-5 | 90 | – | 7.2 | ||
| 28.09.2025 | Columbus CrewH | 2-0 | 90 | 1 | 4 | 7.7 | |
| 21.09.2025 | Minnesota United FCA | 0-3 | 90 | 3 | 6.7 | ||
| 14.09.2025 | New York City FCH | 1-3 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 07.09.2025 | New England RevolutionH | 3-2 | 84 | 1 | 2 | 7.6 | |
| 23.08.2025 | Philadelphia UnionA | 4-0 | 59 | – | 6.3 | ||
| 17.08.2025 | St. Louis CityH | 3-2 | 102 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 10.08.2025 | Los Angeles FCH | 2-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 27.07.2025 | New York Red BullsH | 1-0 | 96 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 19.07.2025 | CF MontrealA | 0-2 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 16.07.2025 | Atlanta United FCA | 2-2 | 89 | 2 | 6.7 | ||
| 13.07.2025 | San DiegoH | 1-2 | 90 | 1 | 5 | 6.9 | |
| 05.07.2025 | FC CincinnatiA | 2-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 29.06.2025 | CharlotteH | 3-2 | 89 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 26.06.2025 | Philadelphia UnionH | 0-1 | 73 | 3 | 6.9 | ||
| 15.06.2025 | Nashville SCH | 0-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 31.05.2025 | Orlando City SCA | 1-3 | 76 | 2 | 2 | 8.3 | |
| 25.05.2025 | New York City FCA | 3-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 17.05.2025 | CharlotteA | 1-4 | 89 | 5 | 7.5 | ||
| 10.05.2025 | Atlanta United FCH | 2-1 | 90 | 1 | 4 | 7.3 | |
| 04.05.2025 | Orlando City SCH | 0-0 | 90 | 6 | 5.9 | ||
| 27.04.2025 | Nashville SCA | 7-2 | 90 | 1 | 2 | 6.9 | |
| 20.04.2025 | FC CincinnatiH | 2-3 | 90 | 1 | 3 | 7.6 | |
| 13.04.2025 | Inter MiamiH | 0-0 | 85 | – | 7.0 | ||
| 05.04.2025 | New York Red BullsA | 2-1 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 30.03.2025 | CF MontrealH | 1-1 | 79 | 2 | 6.7 | ||
| 23.03.2025 | Vancouver WhitecapsA | 1-3 | 79 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 15.03.2025 | Toronto FCA | 1-2 | 86 | 1 | 3 | 6.9 | |
| 09.03.2025 | FC DallasA | 1-3 | 90 | 1 | 1 | 1 | 8.5 |
| 02.03.2025 | DC UnitedH | 2-2 | 72 | 2 | 4 | 7.6 | |
| 23.02.2025 | Columbus CrewA | 4-2 | 45 | 2 | 7.2 | ||
| 20.10.2024 | Nashville SCH | 0-3 | 90 | 3 | 6.9 | ||
| 29.09.2024 | Toronto FCH | 1-1 | 75 | 1 | 6.9 | ||
| 15.09.2024 | New York Red BullsH | 2-1 | 90 | 2 | 6.0 | ||
| 08.09.2024 | DC UnitedH | 1-2 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 01.09.2024 | Inter MiamiH | 1-4 | 90 | 2 | 6.3 | ||
| 24.08.2024 | New York City FCA | 2-2 | 90 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 20.07.2024 | Inter MiamiA | 2-1 | 90 | 3 | 6.6 | ||
| 17.07.2024 | FC CincinnatiA | 0-1 | 80 | 1 | 3 | 7.9 |
ŞUT49
GOL15
xG10.4
xG FARKI+4.6over performing
DÖNÜŞÜM%30.6
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası23%47
- Açık oyun7%14
- Korner7%14
- Kontra atak4%8
- Penaltı4%8
- Taç sonrası2%4
- Diğer2%4
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak32%65
- Kafa10%20
- Sol ayak7%14
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR49 şut
- 1-15' 6 %12
- 16-30' 5 %10
- 31-45' 10 %20
- 46-60' 8 %16
- 61-75' 10 %20
- 76-90+' 10 %20
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2026 · 180 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-02-16
KAA Gent
→
Chicago
€11.00m
KAA Gent
→
Chicago
€11.00m
2022-07-01
KV Mechelen
→
KAA Gent
€4.60m
KV Mechelen
→
KAA Gent
€4.60m
2021-07-01
Olympiacos
→
KV Mechelen
€3.05m
Olympiacos
→
KV Mechelen
€3.05m
2020-06-30
AC Ajaccio
→
Olympiacos
End of loan
AC Ajaccio
→
Olympiacos
End of loan
2019-08-20
Olympiacos
→
AC Ajaccio
loan transfer
Olympiacos
→
AC Ajaccio
loan transfer
2017-08-31
Standard Liège
→
Ergotelis
?
Standard Liège
→
Ergotelis
?
2017-06-30
RFC Seraing
→
Standard Liège
End of loan
RFC Seraing
→
Standard Liège
End of loan
2016-08-31
Standard Liège
→
RFC Seraing
loan transfer
Standard Liège
→
RFC Seraing
loan transfer
2016-07-01
Standard U21
→
Standard Liège
-
Standard U21
→
Standard Liège
-
2015-07-01
Standard U19
→
Standard U21
-
Standard U19
→
Standard U21
-
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 989 dk
İzlemede: Skor tehdidi yüksek hücumcu
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Şut kalitesiŞut haritası ve xG, ceza sahasındaki tehdidi doğruluyor.
Hücum tehdidiGol, şut ve ceza sahası aksiyonları öne çıkıyor.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU64.4Major League Soccer 2026
PERFORMANS73.5989 dk
KARARİzlemeye değer68/100
FORM TRENDİVolatile-3.6
ROL UYUMU2026
Bitirici
88.0
Pivot forvet
82.6
Baskıcı forvet
80.4
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 165 oyuncu
Scout skoru
%79
Performans
%82
Dakika
%78
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 674 oyuncu
Scout skoru
%87
Performans
%90
Dakika
%87
Değer / getiri
%2
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Gol / 90
1.18
0.65
100
Performans skoru
73.5
78
94
Tahmini xG / 90
0.831
0.48
100
Şut / 90
3.09
3.4
91
İsabetli şut / 90
2
1.8
100
Şut isabeti
64.71
48
100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son mac penceresi dalgali; tek mac etkisi karar oncesi ayrica kontrol edilmeli.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Petar MusaFC Dallas · 27
%95
12gol
2asist
74scout
Major League Soccer
Marcus IngvartsenSan Diego · 29
%78
11gol
2asist
70scout
Major League Soccer
Tai BariboDC United · 27
%69
8gol
0asist
62scout
Major League Soccer
Peter ChristiansenViking · 26
%66
6gol
3asist
70scout
Eliteserien
Kévin DenkeyFC Cincinnati · 25
%62
9gol
2asist
76scout
Major League Soccer
Kasper HøghBodo/Glimt · 25
%62
7gol
4asist
76scout
Eliteserien
EveraldoBahia · 34
%60
4gol
0asist
50scout
Serie A
Mikkel LadefogedVasteras SK FK · 22
%60
7gol
0asist
65scout
Allsvenskan
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


