LİGCONCACAF Champions League
BU SEZON11G · 3A
Gol110.64 / 90
Asist30.17 / 90
Şut382.21 / 90
Kilit pas191.10 / 90
Başarılı dripling80.47 / 90
Kazanılan ikili724.19 / 90
Rating7.03
OYUNCU PROFİLİMajor League Soccer 2026 · 84 forvetler
- Gol 0.64 %86
- Şut 2.2 %73
- Asist 0.17 %60
- Kilit pas 1.10 %46
- Drible 0.47 %23
- İkili mücadele %44 %54
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1548 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
11.
Major League Soccer2026 · San Diego · 21 maç
11gol11.
11.
Superliga2023 · FC Nordsjaelland · 28 maç
9gol11.
15.
Bundesliga2022 · FSV Mainz 05 · 28 maç
10gol15.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
First Division A2018/2019 · Belgium
🥈
Cup2017/2018 · Belgium · 2nd Place
🥈
Superliga2012/2013 · Denmark · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2026/27 · 14 G+A
GolAsist
2026/27
21
1.548
11
3
7.03
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut38%50 isabet
Kilit pas19
Drible8%40 başarı
İkili kazanılan72%44
Müdahale10
Faul2419 kazanılan
Ofsayt15
Penaltı1
İlk 11183 yedek
G+A / 900.81
Kart1
Kaptan3maçta
2025/26
13
490
2
1
6.78
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%46 isabet
Kilit pas5
Drible3%27 başarı
İkili kazanılan19%33
Müdahale1
Faul167 kazanılan
Ofsayt3
İlk 1158 yedek
G+A / 900.55
Kart1
2023/24
6
422
2
0
6.88
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%67 isabet
Kilit pas3
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan10%38
Müdahale1
Faul46 kazanılan
Ofsayt2
Penaltı2
İlk 1151 yedek
G+A / 900.43
Kaptan1maçta
2022/23
30
1.323
10
0
6.67
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut27%63 isabet
Kilit pas6
Drible11%35 başarı
İkili kazanılan65%33
Müdahale3
Faul3321 kazanılan
Ofsayt9
Penaltı4
İlk 111614 yedek
G+A / 900.68
Kart2
2021/22
29
801
6
0
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut22%59 isabet
Kilit pas5
Drible10%48 başarı
İkili kazanılan47%37
Müdahale3
Faul1815 kazanılan
Ofsayt4
Penaltı1
İlk 11821 yedek
G+A / 900.67
Kart2
2020/21
30
1.970
3
5
6.66
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut28%50 isabet
Kilit pas22
Drible16%40 başarı
İkili kazanılan102%39
Müdahale17
Faul4429 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11246 yedek
G+A / 900.37
Kart4
TOPLAM GOL298 penaltı
İLK 115947 yedek girdi
KART12
FORMA32
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR29 gol
- 1-15' 5 %17
- 16-30' 5 %17
- 31-45' 6 %21
- 46-60' 3 %10
- 61-75' 1 %3
- 76-90+' 9 %31
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-332%32
- 3-5-229%29
- 3-4-2-128%28
- 3-1-4-24%4
- 3-4-1-23%3
- 4-2-3-13%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar8aldığı asist
Onun asist yaptıkları6verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.08.2026 | Colorado RapidsH | 3-0 | 19↑ | 1 | – | 6.9 | |
| 20.08.2026 | Portland TimbersA | 3-1 | 74 | 2 | 6.2 | ||
| 16.08.2026 | Los Angeles FCA | 0-1 | 85 | – | 6.2 | ||
| 02.08.2026 | Minnesota United FCA | 1-1 | 89 | 3 | 6.7 | ||
| 26.07.2026 | FC DallasH | 1-0 | 73 | 2 | 6.7 | ||
| 23.07.2026 | Colorado RapidsA | 1-0 | 83 | 1 | 6.9 | ||
| 24.05.2026 | Vancouver WhitecapsHC | 2-4 | 86 | 2 | 6.2 | ||
| 17.05.2026 | FC CincinnatiHC | 3-3 | 90 | 2 | 4 | 8.2 | |
| 14.05.2026 | AustinHC | 5-0 | 90 | 1 | 4 | 6.7 | |
| 10.05.2026 | Seattle SoundersA | 1-1 | 90 | 1 | 5 | 7.7 | |
| 03.05.2026 | Los Angeles FCH | 2-2 | 89 | 2 | 3 | 9.5 | |
| 26.04.2026 | Portland TimbersH | 1-2 | 101 | 1 | 6.9 | ||
| 23.04.2026 | Houston DynamoA | 1-0 | 24↑ | – | 6.3 | ||
| 19.04.2026 | Real Salt LakeA | 4-2 | 66 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 12.04.2026 | Minnesota United FCH | 1-2 | 37↑ | – | 6.3 | ||
| 05.04.2026 | San Jose EarthquakesA | 3-0 | 57 | 1 | 6.6 | ||
| 22.03.2026 | Real Salt LakeH | 2-2 | 90 | 1 | 3 | 7.2 | |
| 15.03.2026 | FC DallasA | 3-3 | 90 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 08.03.2026 | Sporting Kansas CityA | 0-1 | 76 | – | 6.7 | ||
| 02.03.2026 | St. Louis CityH | 2-0 | 79 | 1 | 1 | 3 | 8.0 |
| 22.02.2026 | CF MontrealH | 5-0 | 60 | 1 | 1 | 1 | 7.5 |
| 30.11.2025 | Vancouver WhitecapsH | 1-3 | 19↑ | – | 6.6 | ||
| 25.11.2025 | Minnesota United FCH | 1-0 | 12↑ | – | 6.7 | ||
| 10.11.2025 | Portland TimbersH | 4-0 | 23↑ | – | 6.5 | ||
| 02.11.2025 | Portland TimbersA | 2-2 | 20↑ | – | 6.2 | ||
| 27.10.2025 | Portland TimbersH | 2-1 | 6↑ | – | – | ||
| 19.10.2025 | Portland TimbersA | 0-4 | 14↑ | – | 6.3 | ||
| 17.08.2025 | San Jose EarthquakesA | 1-2 | 27↑ | 1 | 1 | 1 | 8.2 |
| 15.06.2025 | Minnesota United FCA | 2-4 | 45 | 1 | 6.9 | ||
| 01.06.2025 | AustinH | 2-0 | 9↑ | 1 | 6.3 | ||
| 16.03.2025 | Columbus CrewH | 1-1 | 45 | 1 | 6.6 | ||
| 09.03.2025 | Real Salt LakeA | 1-3 | 90 | 1 | 4 | 7.6 | |
| 02.03.2025 | St. Louis CityH | 0-0 | 90 | 4 | 6.9 | ||
| 24.02.2025 | Los Angeles GalaxyA | 0-2 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 14.12.2023 | LudogoretsA | 1-0 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 30.11.2023 | FenerbahceH | 6-1 | –↑ | – | – | ||
| 09.11.2023 | Spartak TrnavaHC | 1-1 | 90 | 1 | 3 | 7.2 | |
| 26.10.2023 | Spartak TrnavaA | 0-2 | 67 | – | 6.7 | ||
| 05.10.2023 | LudogoretsH | 7-1 | 85 | 1 | 3 | 7.2 | |
| 21.09.2023 | FenerbahceA | 3-1 | 90 | 2 | 6.7 | ||
| 27.05.2023 | Borussia DortmundA | 2-2 | 24↑ | – | 6.6 | ||
| 21.05.2023 | VfB StuttgartH | 1-4 | 72 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 13.05.2023 | Eintracht FrankfurtA | 3-0 | 60 | – | 6.3 | ||
| 05.05.2023 | FC Schalke 04H | 2-3 | 25↑ | – | 6.3 | ||
| 30.04.2023 | VfL WolfsburgA | 3-0 | 29↑ | – | 6.5 | ||
| 22.04.2023 | Bayern MunichH | 3-1 | 13↑ | – | 6.5 | ||
| 15.04.2023 | 1.FC KölnA | 1-1 | 16↑ | – | 6.3 | ||
| 08.04.2023 | Werder BremenH | 2-2 | 58 | 1 | 6.9 | ||
| 01.04.2023 | RB LeipzigA | 0-3 | 78 | 1 | 3 | 7.2 | |
| 19.03.2023 | SC FreiburgH | 1-1 | 60 | 2 | 6.2 | ||
| 11.03.2023 | Hertha BerlinA | 1-1 | 58 | – | 6.5 | ||
| 04.03.2023 | 1899 HoffenheimH | 1-0 | 73 | – | 6.2 | ||
| 24.02.2023 | Borussia MonchengladbachH | 4-0 | 90 | 1 | 2 | 6.7 | |
| 19.02.2023 | Bayer LeverkusenA | 2-3 | 26↑ | 1 | 2 | 7.0 | |
| 11.02.2023 | FC AugsburgH | 3-1 | 20↑ | – | 6.3 | ||
| 04.02.2023 | Union BerlinA | 2-1 | 19↑ | 1 | 1 | 7.0 | |
| 28.01.2023 | Vfl BochumH | 5-2 | 8↑ | – | 6.6 | ||
| 25.01.2023 | Borussia DortmundH | 1-2 | 63 | 2 | 6.7 | ||
| 21.01.2023 | VfB StuttgartA | 1-1 | 65 | 1 | 1 | 6.7 | |
| 13.11.2022 | Eintracht FrankfurtH | 1-1 | 11↑ | – | 6.7 |
ŞUT50
GOL11
xG6.7
xG FARKI+4.3over performing
DÖNÜŞÜM%22.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası28%56
- Açık oyun6%12
- Korner6%12
- Kontra atak5%10
- Duran top3%6
- Taç sonrası1%2
- Diğer1%2
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak26%52
- Sağ ayak12%24
- Kafa12%24
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR50 şut
- 1-15' 9 %18
- 16-30' 10 %20
- 31-45' 10 %20
- 46-60' 8 %16
- 61-75' 6 %12
- 76-90+' 7 %14
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2015–2026 · 129 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-01-31
Nordsjaelland
→
San Diego
€1.50m
Nordsjaelland
→
San Diego
€1.50m
2014-07-01
Nordsjaell. U19
→
Nordsjaelland
-
Nordsjaell. U19
→
Nordsjaelland
-
2013-07-01
FCN Youth
→
Nordsjaell. U19
-
FCN Youth
→
Nordsjaell. U19
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
10.2022
SakatlıkKadroda yok
1 maç
09.2022
Diz sakatlığıKadroda yok
3 maç
02.2022
Kasık sakatlığıKadroda yok
4 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1125 dk
Takip listesi: Skor tehdidi yüksek hücumcu
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Şut kalitesiŞut haritası ve xG, ceza sahasındaki tehdidi doğruluyor.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Hücum tehdidiGol, şut ve ceza sahası aksiyonları öne çıkıyor.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU70.3Major League Soccer 2026
PERFORMANS79.71125 dk
KARARİzlemeye değer68/100
FORM TRENDİDüşüşte-21.9
ROL UYUMU2026
Bitirici
85.8
Pivot forvet
85.3
Baskıcı forvet
81.5
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 165 oyuncu
Scout skoru
%88
Performans
%88
Dakika
%85
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 674 oyuncu
Scout skoru
%94
Performans
%95
Dakika
%90
Değer / getiri
%2
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru
79.7
78
100
Gol / 90
0.88
0.65
100
Tahmini xG / 90
0.449
0.48
94
Şut isabeti
53.33
48
100
Dakika güvenliği
90
72
100
Ortalama rating
7.2
7.15
100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form onceki pencereye gore dususte; trend skoru -21.9.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Peter ChristiansenViking · 26
%95
6gol
3asist
70scout
Eliteserien
Petar MusaFC Dallas · 27
%78
12gol
2asist
74scout
Major League Soccer
Kévin DenkeyFC Cincinnati · 25
%77
9gol
2asist
76scout
Major League Soccer
Gabriel BarbosaSantos · 29
%75
7gol
2asist
63scout
Serie A
Henrik UdahlHam-Kam · 28
%71
5gol
0asist
56scout
Eliteserien
Kelvin YeboahMinnesota United FC · 25
%61
8gol
0asist
70scout
Major League Soccer
Kasper HøghBodo/Glimt · 25
%61
7gol
4asist
76scout
Eliteserien
Gustav LindgrenBK Hacken · 24
%60
5gol
0asist
62scout
Allsvenskan
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum





Genk