LİGLa Liga
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili22.65 / 90
Rating6.27
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.000.28
Asist
0.000.28
Şut
0.002.27
Kilit pas
0.001.61
Başarılı dripling
0.000.28
Kazanılan ikili
2.652.18
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
4.
Copa del Rey2025 · Osasuna · 2 maç
1gol26.
2asist4.
10.
DFB Pokal2021 · Union Berlin · 4 maç
2gol10.
11.
Bundesliga2022 · Union Berlin · 34 maç
11gol11.
7asist15.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
U19 Divisie 12013/2014 · Holland
🥈
KNVB Beker2014/2015 · Holland · 2nd Place
🥈
The NextGen Series2011/2012 · Europe · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 20 G+A
GolAsist
2026/27
1
68
0
0
6.27
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan2%33
İlk 111
2025/26
32
1.105
3
3
6.91
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut25%60 isabet
Kilit pas19
Drible3%33 başarı
İkili kazanılan24%33
Müdahale1
Faul149 kazanılan
Ofsayt11
İlk 111121 yedek
G+A / 900.49
Kart1
2024/25
38
1.507
3
3
6.88
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut28%75 isabet
Kilit pas19
Drible6%50 başarı
İkili kazanılan43%43
Müdahale5
Faul1722 kazanılan
Ofsayt9
İlk 111622 yedek
G+A / 900.36
Kart11
2023/24
33
1.847
4
3
6.90
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut38%55 isabet
Kilit pas27
Drible11%39 başarı
İkili kazanılan35%32
Müdahale5
Faul2412 kazanılan
Ofsayt16
İlk 112013 yedek
G+A / 900.34
Kart1
Kaptan4maçta
2022/23
44
3.442
12
8
7.13
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut70%56 isabet
Kilit pas53
Drible33%49 başarı
İkili kazanılan104%35
Müdahale20
Faul3632 kazanılan
Ofsayt32
İlk 11431 yedek
G+A / 900.52
Kart6
2021/22
37
2.065
4
8
7.07
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut33%64 isabet
Kilit pas45
Drible26%62 başarı
İkili kazanılan75%38
Müdahale10
Faul3128 kazanılan
Ofsayt14
İlk 112512 yedek
G+A / 900.52
Kart6
2020/21
19
1.114
3
3
6.99
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut25%40 isabet
Kilit pas18
Drible15%52 başarı
İkili kazanılan41%37
Müdahale5
Faul2114 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11154 yedek
G+A / 900.48
Kart2
TOPLAM GOL28
İLK 1110071 yedek girdi
KART16
VAR6onu ilgilendiren karar
FORMA23
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR28 gol
- 1-15' 4 %14
- 16-30' 3 %11
- 31-45' 11 %39
- 46-60' 5 %18
- 61-75' 2 %7
- 76-90+' 3 %11
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-5-278%55
- 4-1-4-126%18
- 4-3-313%9
- 4-2-3-110%7
- 4-4-28%6
- 5-3-28%6
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar12aldığı asist
Onun asist yaptıkları15verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | SC Paderborn 07H | 0-0 | 68 | 0 | 6.3 | ||
| 16.05.2026 | 1. FC HeidenheimA | 0-2 | 77 | 2 | 6.9 | ||
| 10.05.2026 | Union BerlinH | 1-3 | 81 | 1 | 2 | 8.3 | |
| 03.05.2026 | FC St. PauliA | 1-2 | 72 | 1 | 1 | 6.5 | |
| 25.04.2026 | Bayern MünchenH | 3-4 | 71 | 1 | 4 | 7.7 | |
| 19.04.2026 | Borussia MönchengladbachA | 1-1 | 66 | 3 | 6.2 | ||
| 12.04.2026 | SC FreiburgH | 0-1 | 89 | 2 | 6.3 | ||
| 04.04.2026 | 1899 HoffenheimA | 1-2 | 75 | 1 | 6.7 | ||
| 22.03.2026 | Eintracht FrankfurtH | 2-1 | 91 | 1 | 3 | 7.0 | |
| 15.03.2026 | Werder BremenA | 0-2 | 87 | 1 | – | 6.9 | |
| 07.03.2026 | VfB StuttgartH | 2-2 | 74 | 1 | 7.2 | ||
| 28.02.2026 | Bayer LeverkusenA | 1-1 | 69 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 20.02.2026 | Hamburger SVH | 1-1 | 48↑ | 1 | 7.3 | ||
| 13.02.2026 | Borussia DortmundA | 4-0 | 23↑ | 1 | 6.5 | ||
| 07.02.2026 | FC AugsburgH | 2-0 | 27↑ | 1 | 6.5 | ||
| 31.01.2026 | VillarrealH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 17.01.2026 | OviedoH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 10.01.2026 | GironaA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.01.2026 | Athletic ClubH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.12.2025 | AlavesH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 13.12.2025 | BarcelonaA | 2-0 | 25↑ | – | 6.5 | ||
| 08.12.2025 | LevanteH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 29.11.2025 | MallorcaA | 2-2 | 16↑ | – | 6.5 | ||
| 22.11.2025 | Real SociedadH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 08.11.2025 | SevillaA | 1-0 | 20↑ | – | 7.2 | ||
| 03.11.2025 | OviedoA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 26.10.2025 | Celta VigoH | 2-3 | 9↑ | – | 6.5 | ||
| 18.10.2025 | Atletico MadridA | 1-0 | 9↑ | – | 6.5 | ||
| 03.10.2025 | GetafeH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 28.09.2025 | Real BetisA | 2-0 | 45↑ | 1 | 6.6 | ||
| 25.09.2025 | ElcheH | 1-1 | 18↑ | – | 6.6 | ||
| 20.09.2025 | VillarrealA | 2-1 | 13↑ | – | 6.5 | ||
| 14.09.2025 | Rayo VallecanoH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 04.05.2025 | Athletic ClubH | 0-0 | 8↑ | – | 6.5 | ||
| 23.04.2025 | AlavesA | 1-0 | 14↑ | – | 6.7 | ||
| 20.04.2025 | VillarrealA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 13.03.2025 | Manchester UnitedA | 4-1 | 55 | 1 | 6.7 | ||
| 09.03.2025 | SevillaH | 0-1 | 61 | 1 | 6.9 | ||
| 06.03.2025 | Manchester UnitedH | 1-1 | 9↑ | – | 7.2 | ||
| 20.02.2025 | FC MidtjyllandH | 5-2 | 23↑ | – | 6.9 | ||
| 16.02.2025 | Real BetisA | 3-0 | 75 | – | 5.9 | ||
| 13.02.2025 | FC MidtjyllandA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 09.02.2025 | EspanyolH | 2-1 | 76 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 02.02.2025 | OsasunaA | 2-1 | 12↑ | 1 | 1 | 7.5 | |
| 30.01.2025 | PAOKH | 2-0 | 90 | 1 | 3 | 7.3 | |
| 26.01.2025 | GetafeH | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 23.01.2025 | LazioA | 3-1 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 19.01.2025 | ValenciaA | 1-0 | 62 | 1 | 7.3 | ||
| 21.12.2024 | Celta VigoA | 2-0 | 45↑ | – | 6.3 | ||
| 15.12.2024 | Las PalmasH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 12.12.2024 | Dynamo KyivH | 3-0 | 90 | 1 | 3 | 7.9 | |
| 08.12.2024 | LeganesA | 0-3 | 12↑ | 1 | 6.6 | ||
| 01.12.2024 | Real BetisH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 28.11.2024 | AjaxH | 2-0 | 65 | – | 6.9 | ||
| 24.11.2024 | Athletic ClubA | 1-0 | 30↑ | – | 6.5 | ||
| 10.11.2024 | BarcelonaH | 1-0 | 61 | 1 | 3 | 7.9 | |
| 07.11.2024 | PlzenA | 2-1 | 30↑ | – | 7.0 | ||
| 03.11.2024 | SevillaA | 0-2 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 27.10.2024 | OsasunaH | 0-2 | 20↑ | – | 6.7 | ||
| 24.10.2024 | Maccabi Tel AvivA | 1-2 | 31↑ | 1 | 1 | 7.3 |
ŞUT32
GOL3
xG4.5
xG FARKI-1.5under performing
DÖNÜŞÜM%9.4
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası21%66
- Kontra atak5%16
- Korner3%9
- Açık oyun3%9
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak19%59
- Sol ayak10%31
- Kafa3%9
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR32 şut
- 1-15' 4 %12
- 16-30' 2 %6
- 31-45' 4 %12
- 46-60' 9 %28
- 61-75' 7 %22
- 76-90+' 6 %19
PİYASA DEĞERİ€1.50M
KAÇIRDIĞI MAÇ23
DİSİPLİN2kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2013–2026 · 204 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
01.2026
Stomach DisorderKadroda yok
1 maç
05.2025
Diz sakatlığıKadroda yok
6 maç
05.2025
Ayak bileği sakatlığıKadroda yok
6 maç
03.2025
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
2 maç
02.2024
Kas sakatlığıKadroda yok
3 maç
12.2023
DarbeŞüpheli
3 maç
09.2023
Bacak sakatlığıKadroda yok
1 maç
01.2022
HastalıkKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
DFB Pokal2021 · Union Berlin
2sarı · 4 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 950 dk
Takip listesi: Dengeli hücum profili
Değer sinyali olumlu; performans ve oynadığı bağlam ikinci bir kontrolü hak ediyor.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU59.9Bundesliga 2025
PERFORMANS66.1950 dk
KARARİzlemeye değer62/100
ROL UYUMU2025
Bağlantı kuran forvet
74.9
Pivot forvet
74.4
Bitirici
72.4
Bağlantı kuran forvet
26.4
Çizgi kanadı
24.8
Baskıcı forvet
16.3
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 154 oyuncu
Scout skoru
%61
Performans
%78
Dakika
%64
Değer / getiri
%45
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%77
Performans
%84
Dakika
%78
Değer / getiri
%19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
66.7
76
88
Performans skoru
66.1
76
87
Ortalama rating
6.96
7.2
97
Kilit pas / 90
1.61
1.6
100
Asist / 90
0.28
0.32
88
Gol / 90
0.28
0.38
74
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Marius Bülter1.FC Köln · 32
%95
5gol
4asist
64scout
€1.80M
Bundesliga
Ayoub El KaabiOlympiakos Piraeus · 32
%73
2gol
1asist
46scout
UEFA Champions League
Willian JoséBahia · 34
%66
11gol
6asist
68scout
Serie A
Cristian TarragonaUnion Santa Fe · 34
%63
5gol
2asist
63scout
Liga Profesional Argentina
André-Pierre GignacTigres UANL · 40
%62
2gol
3asist
56scout
Liga MX
Jonathan DavidJuventus · 25
%61
6gol
4asist
61scout
€35.00M
Serie A
Tjaronn CheryNEC Nijmegen · 37
%60
10gol
6asist
62scout
Eredivisie
Giacomo RaspadoriAtalanta · 25
%60
3gol
1asist
59scout
Serie A
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum




