LİGWorld Cup
BU SEZON0G · 1A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut10.44 / 90
Kilit pas20.88 / 90
Başarılı dripling83.53 / 90
Kazanılan ikili156.62 / 90
Rating6.44
OYUNCU PROFİLİLa Liga 2026 · 70 orta sahalar
- Kilit pas 0.88 %43
- Asist 0.00 %0
- Drible 3.53 %97
- Pas isabeti %72 %3
- Top kapma 1.32 %17
- İkili mücadele %58 %81
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 204 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
4.
Copa del Rey2024 · Real Sociedad · 5 maç
2asist4.
9.
Asian Cup2023 · Japan · 5 maç
1asist9.
18.
La Liga2022 · Real Sociedad · 35 maç
9gol18.
38.
World Cup2026 · Japan · 1 maç
1asist38.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🥈
Kirin Cup2022 · World · 2nd Place
🥈
J-League Cup2018 · Japan · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 15 G+A
GolAsist
2026/27
6
279
0
1
6.48
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2
Kilit pas3
Drible8%80 başarı
İkili kazanılan16%55
Müdahale2
Faul46 kazanılan
İlk 1151 yedek
G+A / 900.32
2025/26
27
1.509
2
4
7.05
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut18%67 isabet
Kilit pas33
Drible34%50 başarı
İkili kazanılan122%59
Müdahale30
Faul951 kazanılan
Ofsayt11
İlk 111710 yedek
G+A / 900.36
Kart2
2024/25
49
3.089
7
2
7.12
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut39%59 isabet
Kilit pas64
Drible89%50 başarı
İkili kazanılan233%50
Müdahale46
Faul2783 kazanılan
Ofsayt8
İlk 113613 yedek
G+A / 900.26
Kart6
2023/24
47
3.008
8
6
7.36
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut47%53 isabet
Kilit pas87
Drible81%55 başarı
İkili kazanılan198%52
Müdahale36
Faul3268 kazanılan
Ofsayt11
İlk 113512 yedek
G+A / 900.42
Kart4
2022/23
46
2.863
9
6
7.03
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut64%48 isabet
Kilit pas47
Drible55%49 başarı
İkili kazanılan174%48
Müdahale48
Faul3952 kazanılan
Ofsayt22
İlk 113412 yedek
G+A / 900.47
Kart3
2021/22
29
1.612
1
0
6.88
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut35%23 isabet
Kilit pas32
Drible40%63 başarı
İkili kazanılan129%58
Müdahale31
Faul1647 kazanılan
Ofsayt5
İlk 111712 yedek
G+A / 900.06
Kart4
2020/21
43
1.492
2
4
6.88
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut22%68 isabet
Kilit pas31
Drible36%56 başarı
İkili kazanılan100%46
Müdahale16
Faul2440 kazanılan
Ofsayt4
İlk 111528 yedek
G+A / 900.36
Kart41
TOPLAM GOL26
İLK 1113769 yedek girdi
KART21
VAR4onu ilgilendiren karar
FORMA17
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR26 gol
- 1-15' 4 %15
- 16-30' 2 %8
- 31-45' 7 %27
- 46-60' 7 %27
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 6 %23
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-1-4-152%28
- 4-4-248%26
- 4-3-331%17
- 4-2-3-126%14
- 4-1-3-218%10
- 4-3-1-210%5
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar14aldığı asist
Onun asist yaptıkları12verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.09.2026 | Celta VigoH | 0-0 | 61 | 1 | 6.2 | ||
| 29.08.2026 | EspanyolH | 2-1 | 11 | 0 | 6.5 | ||
| 26.08.2026 | Real MadridA | 4-1 | 74 | – | 6.2 | ||
| 21.08.2026 | Real BetisA | 1-0 | 58 | – | 6.9 | ||
| 29.06.2026 | BrazilA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 14.06.2026 | NetherlandsA | 2-2 | 75 | 1 | 1 | 6.6 | |
| 23.05.2026 | EspanyolA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.05.2026 | ValenciaH | 3-4 | –↑ | – | – | ||
| 14.05.2026 | GironaA | 1-1 | 57 | – | 6.3 | ||
| 09.05.2026 | Real BetisH | 2-2 | 54 | – | 6.9 | ||
| 04.05.2026 | SevillaA | 1-0 | 29↑ | – | 6.9 | ||
| 26.04.2026 | Rayo VallecanoA | 3-3 | 56 | – | 6.3 | ||
| 22.04.2026 | GetafeH | 0-1 | 93 | – | 7.0 | ||
| 11.04.2026 | AlavesH | 3-3 | 37↑ | 1 | – | 7.9 | |
| 04.04.2026 | LevanteH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 18.01.2026 | BarcelonaH | 2-1 | 69 | – | 6.6 | ||
| 09.01.2026 | GetafeA | 1-2 | 90 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 04.01.2026 | Atletico MadridH | 1-1 | 89 | 1 | 3 | 8.0 | |
| 20.12.2025 | LevanteA | 1-1 | 89 | 1 | 2 | 8.5 | |
| 12.12.2025 | GironaH | 1-2 | 90 | 1 | 7.7 | ||
| 06.12.2025 | AlavesA | 1-0 | 78 | – | 6.9 | ||
| 30.11.2025 | VillarrealH | 2-3 | 85 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 22.11.2025 | OsasunaA | 1-3 | 30↑ | 1 | 7.0 | ||
| 07.11.2025 | ElcheA | 1-1 | 64 | 1 | 6.9 | ||
| 01.11.2025 | Athletic ClubH | 3-2 | 27↑ | – | 6.6 | ||
| 05.10.2025 | Rayo VallecanoH | 0-1 | 29↑ | – | 6.9 | ||
| 28.09.2025 | BarcelonaA | 2-1 | 33↑ | 1 | 6.5 | ||
| 24.09.2025 | MallorcaH | 1-0 | 85 | 1 | 7.5 | ||
| 19.09.2025 | Real BetisA | 3-1 | 66 | – | 6.6 | ||
| 13.09.2025 | Real MadridH | 1-2 | 24↑ | 1 | 6.7 | ||
| 30.08.2025 | OviedoA | 1-0 | 65 | 2 | 6.7 | ||
| 24.08.2025 | EspanyolH | 2-2 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 16.08.2025 | ValenciaA | 1-1 | 80 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 24.05.2025 | Real MadridA | 2-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 18.05.2025 | GironaH | 3-2 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 13.05.2025 | Celta VigoH | 0-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 10.05.2025 | Atletico MadridA | 4-0 | 45 | – | 7.0 | ||
| 04.05.2025 | Athletic ClubH | 0-0 | 82 | 1 | 7.6 | ||
| 23.04.2025 | AlavesA | 1-0 | 65 | 1 | 6.9 | ||
| 20.04.2025 | VillarrealA | 2-2 | 85 | – | 7.0 | ||
| 12.04.2025 | MallorcaH | 0-2 | 72 | 1 | 6.9 | ||
| 06.04.2025 | Las PalmasA | 1-3 | 27↑ | – | 7.0 | ||
| 29.03.2025 | ValladolidH | 2-1 | 81 | 1 | 7.2 | ||
| 16.03.2025 | Rayo VallecanoA | 2-2 | 97 | 1 | 7.2 | ||
| 13.03.2025 | Manchester UnitedA | 4-1 | 76 | 1 | 6.3 | ||
| 09.03.2025 | SevillaH | 0-1 | 12↑ | – | 6.9 | ||
| 06.03.2025 | Manchester UnitedH | 1-1 | 81 | – | 6.9 | ||
| 23.02.2025 | LeganesH | 3-0 | 66 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 20.02.2025 | FC MidtjyllandH | 5-2 | 67 | – | 7.3 | ||
| 16.02.2025 | Real BetisA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 13.02.2025 | FC MidtjyllandA | 1-2 | 90 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 09.02.2025 | EspanyolH | 2-1 | 14↑ | 1 | 7.0 | ||
| 02.02.2025 | OsasunaA | 2-1 | 78 | 1 | 6.3 | ||
| 30.01.2025 | PAOKH | 2-0 | 17↑ | – | 7.2 | ||
| 26.01.2025 | GetafeH | 0-3 | 90 | 1 | 7.7 | ||
| 23.01.2025 | LazioA | 3-1 | 45 | – | 6.7 | ||
| 19.01.2025 | ValenciaA | 1-0 | 28↑ | 1 | 6.9 | ||
| 13.01.2025 | VillarrealH | 1-0 | 83 | 1 | 1 | 8.0 | |
| 21.12.2024 | Celta VigoA | 2-0 | 26↑ | – | 6.0 | ||
| 15.12.2024 | Las PalmasH | 0-0 | 67 | – | 6.2 |
ŞUT31
GOL2
xG3.0
xG FARKI-1.0under performing
DÖNÜŞÜM%6.5
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası19%61
- Kontra atak4%13
- Korner3%10
- Açık oyun3%10
- Duran top1%3
- Serbest vuruş1%3
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak24%77
- Sağ ayak6%19
- Kafa1%3
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR31 şut
- 1-15' 7 %23
- 16-30' 4 %13
- 31-45' 3 %10
- 46-60' 3 %10
- 61-75' 5 %16
- 76-90+' 9 %29
AKSİYON HARİTASI937 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %61
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %66
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %59
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %45
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR937
- Pas484%56
- Top teması89%10
- Çalım86%10
- Faul59%7
- Top kazanma47%5
- Korner kazandırma24%3
- Top kaptırma21%2
- Müdahale21%2
- Kurtarılan şut19%2
- Hava topu19%2
PİYASA DEĞERİ€30.00M
KAÇIRDIĞI MAÇ27
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2017–2026 · 247 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2019-01-31
Yokohama F. M.
→
FC Tokyo
End of loan
Yokohama F. M.
→
FC Tokyo
End of loan
2018-08-15
FC Tokyo
→
Yokohama F. M.
loan transfer
FC Tokyo
→
Yokohama F. M.
loan transfer
2017-11-01
FC Tokyo U18
→
FC Tokyo
-
FC Tokyo U18
→
FC Tokyo
-
2015-05-01
Barça Youth
→
FC Tokyo U18
free transfer
Barça Youth
→
FC Tokyo U18
free transfer
2011-01-01
Frontale Jgd.
→
Barça Youth
free transfer
Frontale Jgd.
→
Barça Youth
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
06.2026
SakatlıkKadroda yok
2 maç
03.2026
Arka adale sakatlığıKadroda yok
7 maç
02.2026
Kas sakatlığıKadroda yok
2 maç
10.2025
Ayak bileği sakatlığıKadroda yok
2 maç
03.2025
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
02.2024
Milli takım göreviKadroda yok
1 maç
01.2024
Milli takımKadroda yok
3 maç
11.2022
Arm InjuryKadroda yok
2 maç
01.2022
HastalıkKadroda yok
1 maç
11.2021
Diz sakatlığıKadroda yok
6 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1509 dk
Takip listesi: Yaratıcı orta saha
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU71.0La Liga 2025
PERFORMANS74.21509 dk
KARARİzlemeye değer64/100
ROL UYUMU2025
İleri sekiz
90.0
Box-to-box orta saha
86.5
Numara 10
85.5
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 262 oyuncu
Scout skoru
%97
Performans
%96
Dakika
%70
Değer / getiri
%8
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%97
Performans
%97
Dakika
%85
Değer / getiri
%4
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Kilit pas / 90
1.97
1.8
100
Dakika güvenliği
100
76
100
Performans skoru
74.2
76
98
Müdahale / 90
1.79
1.8
99
Ortalama rating
7.05
7.2
98
Asist / 90
0.24
0.28
86
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Arbër ZeneliIF Elfsborg · 30
%95
2gol
2asist
58scout
Allsvenskan
Gonzalo MaroniNewells Old Boys · 26
%77
2gol
3asist
67scout
Liga Profesional Argentina
José Luis RodríguezFC Juarez · 27
%71
4gol
9asist
70scout
Liga MX
Bambasé ContéSV Elversberg · 22
%71
4gol
5asist
84scout
€3.00M
2. Bundesliga
Gift LinksAarhus · 27
%63
4gol
5asist
75scout
Superliga
Diego LainezTigres UANL · 25
%63
6gol
6asist
73scout
Liga MX
Jude BellinghamReal Madrid · 22
%60
6gol
4asist
74scout
€140.00M
La Liga
Álvaro MontoroBotafogo · 18
%60
3gol
3asist
80scout
Serie A
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum




