Carlos Soler
Spain · Midfielder

Carlos Soler

YAŞ28
BOY180
KİLO76
DOĞUM YERİValencia
LİGFriendlies
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut10.44 / 90
Kilit pas41.76 / 90
Başarılı dripling10.44 / 90
Kazanılan ikili83.53 / 90
Rating6.88
OYUNCU PROFİLİLa Liga 2026 · 64 orta sahalar
Kilit pas — %76 (1.76) Asist — %0 (0.00) Drible — %43 (0.44) Pas isabeti — %73 (%90) Top kapma — %67 (3.09) İkili mücadele — %83 (%57) 57 ORT. % 76 0 43 73 67 83
  • Kilit pas 1.76 %76
  • Asist 0.00 %0
  • Drible 0.44 %43
  • Pas isabeti %90 %73
  • Top kapma 3.09 %67
  • İkili mücadele %57 %83
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 204 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
9. La Liga2020 · Valencia · 32 maç 11gol15. 8asist9.
11. La Liga2021 · Valencia · 32 maç 11gol11.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 Coupe de France2023/2024 · France
🏆 Trophée des Champions2023/2024 · France
🏆 Ligue 12023/2024 · France
🏆 Ligue 12022/2023 · France
🏆 UEFA U21 Championship2019 Italy · Europe
🏆 Copa del Rey2018/2019 · Spain
🥈 Copa del Rey2021/2022 · Spain · 2nd Place
🥈 Olympics Men2020 Tokyo · World · 2nd Place
🥈 UEFA U21 Championship2017 Poland · Europe · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 19 G+A
2020 19 2021 16 2022 7 2023 4 2024 2 2025 7 2026 0
GolAsist
2026/27 4 204 0 0 6.88
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaReal Sociedad 4 204 0 0 6.88
Şut1
Kilit pas4
Drible1%25 başarı
İkili kazanılan8%57
Müdahale5
Ofsayt1
İlk 1131 yedek
2025/26 34 2.334 4 3 6.94
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaReal Sociedad 34 2.334 4 3 6.94
Şut28%64 isabet
Kilit pas46
Drible14%64 başarı
İkili kazanılan76%48
Müdahale34
Faul2720 kazanılan
İlk 11268 yedek
G+A / 900.27
Kart21
2024/25 34 1.419 1 1 6.63
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Paris Saint Germain 1 0 0 0
Premier LeagueWest Ham 33 1.419 1 1 6.63
Şut17%53 isabet
Kilit pas17
Drible8%47 başarı
İkili kazanılan52%40
Müdahale15
Faul2619 kazanılan
İlk 111420 yedek
G+A / 900.13
Kart6
2023/24 45 1.112 2 2 6.97
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Paris Saint Germain 33 1.101 2 2 6.97
UEFA Champions LeagueParis Saint Germain 12 11 0 0 6.50
Şut9%56 isabet
Kilit pas20
Drible5%56 başarı
İkili kazanılan36%45
Müdahale15
Faul1110 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111233 yedek
G+A / 900.32
Kart1
2022/23 43 1.601 5 2 6.82
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
World CupSpain 1 0 0 0
Ligue 1Paris Saint Germain 31 1.199 3 2 6.77
La LigaValencia 3 243 1 0 6.97
UEFA Champions LeagueParis Saint Germain 8 159 1 0 7.00
Şut11%82 isabet
Kilit pas21
Drible8%62 başarı
İkili kazanılan58%48
Müdahale26
Faul2321 kazanılan
Penaltı1
İlk 111924 yedek
G+A / 900.39
Kaptan3maçta
2021/22 32 2.480 11 5 7.13
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaValencia 32 2.480 11 5 7.13
Şut36%58 isabet
Kilit pas54
Drible19%50 başarı
İkili kazanılan106%52
Müdahale29
Faul2146 kazanılan
Ofsayt2
Penaltı7
İlk 11284 yedek
G+A / 900.58
Kart4
Kaptan11maçta
2020/21 33 2.738 11 8 7.31
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaValencia 33 2.738 11 8 7.31
Şut27%63 isabet
Kilit pas45
Drible25%64 başarı
İkili kazanılan121%55
Müdahale41
Faul2637 kazanılan
Penaltı72 kaçan
İlk 11312 yedek
G+A / 900.62
Kart7
Kaptan2maçta
TOPLAM GOL3316 penaltı
İLK 1111874 yedek girdi
KART22
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA10
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR33 gol
1-15' — 3 16-30' — 5 31-45' — 7 46-60' — 6 61-75' — 4 76-90+' — 8 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 8 76-90+'
  • 1-15' 3 %9
  • 16-30' 5 %15
  • 31-45' 7 %21
  • 46-60' 6 %18
  • 61-75' 4 %12
  • 76-90+' 8 %24
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-4-2 — 48 4-3-3 — 28 4-2-3-1 — 25 4-1-4-1 — 21 3-4-2-1 — 16 3-5-2 — 13 151 maç
  • 4-4-248%32
  • 4-3-328%19
  • 4-2-3-125%17
  • 4-1-4-121%14
  • 3-4-2-116%11
  • 3-5-213%9
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
03.09.2026 Celta VigoH 0-0 2 0 6.6
29.08.2026 EspanyolH 2-1 89 1 7.1
26.08.2026 Real MadridA 4-1 22 6.9
21.08.2026 Real BetisA 1-0 91 6.9
23.05.2026 EspanyolA 1-1 90 6.2
17.05.2026 ValenciaH 3-4 91 1 6.5
14.05.2026 GironaA 1-1 31 6.6
09.05.2026 Real BetisH 2-2 54 6.5
04.05.2026 SevillaA 1-0 87 6.9
26.04.2026 Rayo VallecanoA 3-3 94 3 6.7
22.04.2026 GetafeH 0-1 88 7.2
11.04.2026 AlavesH 3-3 91 6.9
04.04.2026 LevanteH 2-0 92 1 1 8.2
20.03.2026 VillarrealA 3-1 86 1 6.9
15.03.2026 OsasunaH 3-1 90 1 7.3
07.03.2026 Atletico MadridA 3-2 74 1 1 8.0
28.02.2026 MallorcaA 0-1 63 1 2 7.6
21.02.2026 OviedoH 3-3
14.02.2026 Real MadridA 4-1 88 1 7.2
07.02.2026 ElcheH 3-1 82 6.9
01.02.2026 Athletic ClubA 1-1 94 7.5
18.01.2026 BarcelonaH 2-1 88 1 1 6.9
09.01.2026 GetafeA 1-2 83 1 6.9
04.01.2026 Atletico MadridH 1-1 90 2 6.3
20.12.2025 LevanteA 1-1 14 1 6.5
12.12.2025 GironaH 1-2 64 1 6.9
06.12.2025 AlavesA 1-0 87 1 7.2
30.11.2025 VillarrealH 2-3 77 1 1 7.2
22.11.2025 OsasunaA 1-3 85 1 2 7.3
07.11.2025 ElcheA 1-1 75 6.3
01.11.2025 Athletic ClubH 3-2 82 1 6.9
24.10.2025 SevillaH 2-1 57 2 6.5
19.10.2025 Celta VigoA 1-1 23 1 2 7.3
05.10.2025 Rayo VallecanoH 0-1 61 6.6
28.09.2025 BarcelonaA 2-1 24 6.5
24.09.2025 MallorcaH 1-0 64 1 6.9
19.09.2025 Real BetisA 3-1 32 6.7
13.09.2025 Real MadridH 1-2 33 1 7.0
18.05.2025 Nottingham ForestH 1-2 31 1 7.3
11.05.2025 Manchester UnitedA 0-2 17 6.3
04.05.2025 TottenhamH 1-1 10 6.9
26.04.2025 BrightonA 3-2
19.04.2025 SouthamptonH 1-1 90 1 7.0
13.04.2025 LiverpoolA 2-1 78 3 6.2
05.04.2025 BournemouthH 2-2 36 1 6.9
01.04.2025 WolvesA 1-0 45 6.6
15.03.2025 EvertonA 1-1 12 6.3
10.03.2025 NewcastleH 0-1 25 6.7
27.02.2025 LeicesterH 2-0 24 6.6
22.02.2025 ArsenalA 0-1 12 6.3
15.02.2025 BrentfordH 0-1 45 6.3
03.02.2025 ChelseaA 2-1 77 6.9
26.01.2025 Aston VillaA 1-1 75 1 6.2
18.01.2025 Crystal PalaceH 0-2 45 6.7
14.01.2025 FulhamH 3-2 72 1 1 7.5
04.01.2025 Manchester CityA 4-1
29.12.2024 LiverpoolH 0-5 73 5.6
26.12.2024 SouthamptonA 0-1 45 1 6.3
16.12.2024 BournemouthA 1-1 56 1 6.9
09.12.2024 WolvesH 2-1 64 6.9
ŞUT36
GOL4
xG2.7
xG FARKI+1.3over performing
DÖNÜŞÜM%11.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
35' · xG 0.215 90' · xG 0.295 89' · xG 0.026 45' · xG 0.027 5' · xG 0.016 90' · xG 0.018 52' · xG 0.014 54' · xG 0.021 54' · xG 0.023 9' · xG 0.112 · GOL 57' · xG 0.047 28' · xG 0.082 63' · xG 0.015 36' · xG 0.054 · GOL 32' · xG 0.047 90' · xG 0.178 40' · xG 0.33 53' · xG 0.044 19' · xG 0.003 71' · xG 0.042 32' · xG 0.162 15' · xG 0.033 88' · xG 0.026 73' · xG 0.067 57' · xG 0.025 7' · xG 0.049 60' · xG 0.08 · GOL 89' · xG 0.103 · GOL 81' · xG 0.041 71' · xG 0.019 53' · xG 0.091 45' · xG 0.145 19' · xG 0.02 60' · xG 0.039 67' · xG 0.18 50' · xG 0.056
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 20 (%56) Korner — 6 (%17) Açık oyun — 6 (%17) Serbest vuruş — 1 (%3) Kontra atak — 1 (%3) Duran top — 1 (%3) Diğer — 1 (%3) 36 şut
  • Asist sonrası20%56
  • Korner6%17
  • Açık oyun6%17
  • Serbest vuruş1%3
  • Kontra atak1%3
  • Duran top1%3
  • Diğer1%3
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 27 (%75) Sol ayak — 6 (%17) Kafa — 3 (%8) 36 şut
  • Sağ ayak27%75
  • Sol ayak6%17
  • Kafa3%8
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR36 şut
1-15' — 4 16-30' — 3 31-45' — 7 46-60' — 10 61-75' — 5 76-90+' — 7 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 10 46-60'
  • 1-15' 4 %11
  • 16-30' 3 %8
  • 31-45' 7 %19
  • 46-60' 10 %28
  • 61-75' 5 %14
  • 76-90+' 7 %19
AKSİYON HARİTASI1566 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 8 8 8 8 8 8 8 8 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 11 11 11 12 12 12 12 12 13 13 13 13 14 14 14 14 14 14 14 14 14 15 15 15 15 16 16 16 16 16 17 17 17 17 18 18 20 20 20 21 21 21 21 22 27 28 29 36
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %52 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 9 9 9 9 10 10 10 10 10 10 10 10 11 11 11 11 11 11 11 11 12 12 12 12 12 12 12 13 13 13 13 14 14 14 15 15 15 16 16 17 17 17 20 21 21 24 24 36
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %55 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 5 5 5 5 6 7
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %45 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 4 4 4 4 5 5 7 8
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %40 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1566
Pas 1177 Pas — 1177 (%79) Top kaza… 77 Top kazanma — 77 (%5) Top teması — 59 (%4) Faul — 40 (%3) Müdahale — 34 (%2) Çalım — 26 (%2) Uzaklaştırma — 22 (%1) Top kaptırma — 17 (%1) Kurtarılan şut — 16 (%1) Bloke edilen pas — 15 (%1)
  • Pas1177%79
  • Top kazanma77%5
  • Top teması59%4
  • Faul40%3
  • Müdahale34%2
  • Çalım26%2
  • Uzaklaştırma22%1
  • Top kaptırma17%1
  • Kurtarılan şut16%1
  • Bloke edilen pas15%1
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2014–2026 · 225 maç
Real Sociedad 38maç 2025–2026
Paris Saint Germain 85maç 2022–2024
West Ham 33maç 2024
Valencia 68maç 2020–2022
Spain 1maç 2022
Spain U21 2017–2021
Spain U23 2020
Spain U19 2016
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-09-01 Paris Saint Germain Real Sociedad
2024-08-30 Paris Saint Germain West Ham
2022-09-01 Valencia Paris Saint Germain € 18M
2017-01-01 Valencia B Valencia -
2015-07-01 Valencia U19 Valencia B -
2014-07-01 Valencia CF You Valencia U19 -
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
01.2026 Kırmızı kart cezasıKadroda yok 1 maç
12.2024 Sarı kart cezasıKadroda yok 1 maç
08.2024 Teknik direktör kararıKadroda yok 1 maç
12.2023 HastalıkKadroda yok 1 maç
04.2023 SakatlıkKadroda yok 4 maç
09.2021 Sırt sakatlığıKadroda yok 2 maç
04.2021 Uyluk sakatlığıKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2334 dk

İzlemede: Yaratıcı orta saha

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU58.6La Liga 2025
PERFORMANS53.42334 dk
KARARVeri yetersiz61/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
İleri sekiz 79.5
Box-to-box orta saha 79.1
Derinden oyun kurucu 78.9
Role fit sinyali var ama confidence 98/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 262 oyuncu
Scout skoru %71
Performans %75
Dakika %90
Değer / getiri %31
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %81
Performans %81
Dakika %93
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 76 100
Kilit pas / 90 1.77 1.8 98
Performans skoru 53.4 76 70
Ortalama rating 6.94 7.2 96
Müdahale / 90 1.31 1.8 73
Gol / 90 0.15 0.22 68
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam