LİGSupercopa do Brasil
BU SEZON1G · 0A
Gol10.05 / 90
Asist00.00 / 90
Şut120.60 / 90
Kilit pas30.15 / 90
Kazanılan ikili603.02 / 90
Rating6.98
OYUNCU PROFİLİSerie A 2026 · 109 defanslar
- Müdahale 0.76 %5
- Pas arası 1.16 %68
- Blok 0.40 %44
- İkili mücadele %67 %95
- Pas isabeti %89 %86
- Faul (az iyi) 0.70 %77
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1788 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Super Cup2024/2025 · Turkey
🏆
Copa del Rey2018/2019 · Spain
🏆
Community Shield2017/2018 · England
🏆
Emirates Cup2017 · World
🏆
FA Cup2016/2017 · England
🏆
Community Shield2015/2016 · England
🏆
Emirates Cup2015 · World
🏆
Premier League Asia Trophy2015 · World
🏆
FA Cup2014/2015 · England
🏆
Baiano 12013 · Brazil
🏆
Baiano 12010 · Brazil
🥈
Copa del Rey2021/2022 · Spain · 2nd Place
🥈
Premier League2015/2016 · England · 2nd Place
🥈
Baiano 12012 · Brazil · 2nd Place
🥈
Baiano 12011 · Brazil · 2nd Place
🥈
Copa do Brasil2010 · Brazil · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 5 G+A
GolAsist
2026/27
24
1.878
1
0
7.03
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%17 isabet
Kilit pas3
İkili kazanılan69%70
Müdahale17
Faul1410 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11213 yedek
G+A / 900.05
Kart6
2025/26
20
1.189
0
1
7.15
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%22 isabet
Kilit pas2
Drible3%75 başarı
İkili kazanılan54%68
Müdahale8
Faul78 kazanılan
İlk 11146 yedek
G+A / 900.08
Kart1
2024/25
25
1.924
1
1
7.16
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%22 isabet
Kilit pas5
Drible4%80 başarı
İkili kazanılan108%65
Müdahale20
Faul1615 kazanılan
İlk 11241 yedek
G+A / 900.09
Kart2
2023/24
36
1.806
0
0
6.80
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%17 isabet
Kilit pas4
İkili kazanılan63%57
Müdahale17
Faul154 kazanılan
İlk 112115 yedek
Kart71
Kaptan4maçta
2022/23
29
1.520
1
0
6.77
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%18 isabet
Kilit pas5
İkili kazanılan70%59
Müdahale17
Faul1211 kazanılan
İlk 111811 yedek
G+A / 900.06
Kart42
Kaptan1maçta
2021/22
21
1.596
2
1
7.09
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%50 isabet
Kilit pas4
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan72%64
Müdahale21
Faul1112 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11192 yedek
G+A / 900.17
Kart2
Kaptan3maçta
2020/21
31
2.701
4
1
7.03
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%46 isabet
Kilit pas6
Drible5%83 başarı
İkili kazanılan117%63
Müdahale17
Faul1826 kazanılan
İlk 1131
G+A / 900.17
Kart6
Kaptan1maçta
TOPLAM GOL9
İLK 1112234 yedek girdi
KART29
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA5
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR9 gol
- 1-15' 2 %22
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 2 %22
- 46-60' 2 %22
- 61-75' 3 %33
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-163%45
- 4-4-237%26
- 4-3-318%13
- 3-4-2-19%6
- 5-4-17%5
- 3-5-26%4
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar6aldığı asist
Onun asist yaptıkları5verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | SantosH | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 23.08.2026 | CoritibaA | 2-1 | 87 | – | 5.9 | ||
| 16.08.2026 | CruzeiroH | 1-2 | 54 | – | 6.7 | ||
| 14.08.2026 | Rosario CentralA | 0-0 | 90 | – | 8.0 | ||
| 09.08.2026 | RB BragantinoA | 0-2 | 85 | 2 | 6.9 | ||
| 30.07.2026 | Atletico ParanaenseH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 26.07.2026 | BahiaA | 1-1 | 87 | – | 6.9 | ||
| 23.07.2026 | RemoH | 3-0 | 89 | – | 7.3 | ||
| 30.05.2026 | GremioA | 1-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 24.05.2026 | Atletico-MGH | 1-0 | 96 | – | 7.2 | ||
| 10.05.2026 | Sao PauloH | 3-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 03.05.2026 | MirassolA | 2-1 | 98 | – | 6.5 | ||
| 26.04.2026 | Vasco DA GamaH | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 18.04.2026 | VitoriaA | 0-0 | 90 | 1 | 7.7 | ||
| 12.04.2026 | PalmeirasH | 0-0 | 90 | 2 | 7.5 | ||
| 05.04.2026 | InternacionalH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 02.04.2026 | FluminenseA | 3-1 | 90 | 2 | 6.2 | ||
| 22.03.2026 | FlamengoH | 1-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 15.03.2026 | SantosA | 1-1 | 90 | 1 | 5.9 | ||
| 12.03.2026 | CoritibaH | 0-2 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 25.02.2026 | CruzeiroA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.02.2026 | Atletico ParanaenseA | 0-1 | 104 | – | 7.7 | ||
| 12.02.2026 | RB BragantinoH | 2-0 | 98 | 1 | 3 | 8.5 | |
| 28.01.2026 | BahiaH | 1-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 20.12.2025 | RizesporH | 1-0 | 85 | 1 | 7.3 | ||
| 14.12.2025 | TrabzonsporA | 3-3 | 90 | – | 6.3 | ||
| 08.12.2025 | Gazişehir GaziantepH | 2-2 | 90 | 2 | 6.3 | ||
| 30.11.2025 | Fatih KaragümrükA | 0-2 | 60 | 2 | 7.9 | ||
| 23.11.2025 | SamsunsporH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 08.11.2025 | AntalyasporA | 1-3 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 02.11.2025 | FenerbahceH | 2-3 | 90 | – | 7.0 | ||
| 26.10.2025 | KasimpasaA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.10.2025 | KonyasporA | 0-2 | 99 | – | 7.5 | ||
| 18.10.2025 | GenclerbirligiH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 04.10.2025 | GalatasarayA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 29.09.2025 | KocaelisporH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 24.09.2025 | KayserisporA | 0-4 | –↑ | – | – | ||
| 19.09.2025 | GoztepeA | 3-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 13.09.2025 | Istanbul BasaksehirH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 28.08.2025 | LausanneH | 0-1 | 45 | 1 | 7.0 | ||
| 21.08.2025 | LausanneA | 1-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 17.08.2025 | EyüpsporH | 2-1 | 90 | 1 | 1 | 8.0 | |
| 14.08.2025 | St Patrick's Athl.H | 3-2 | 90 | – | 6.5 | ||
| 07.08.2025 | St Patrick's Athl.A | 1-4 | 90 | – | 8.2 | ||
| 01.06.2025 | BB BodrumsporA | 0-4 | 90 | 1 | – | 8.0 | |
| 25.05.2025 | RizesporH | 1-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 18.05.2025 | AlanyasporA | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 11.05.2025 | Adana DemirsporH | 4-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 04.05.2025 | FenerbahceA | 0-1 | 90 | – | 7.6 | ||
| 25.04.2025 | HataysporH | 5-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 19.04.2025 | GoztepeA | 1-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 12.04.2025 | Istanbul BasaksehirH | 0-2 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 07.04.2025 | KasimpasaA | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 29.03.2025 | GalatasarayH | 2-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 15.03.2025 | KonyasporA | 1-0 | 45 | 2 | 7.0 | ||
| 10.03.2025 | Gazişehir GaziantepH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 28.11.2024 | Maccabi Tel AvivH | 1-3 | 20 | – | 6.6 | ||
| 24.11.2024 | GoztepeH | 2-4 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 10.11.2024 | Istanbul BasaksehirA | 0-0 | 90 | 2 | 7.5 | ||
| 06.11.2024 | Malmo FFH | 2-1 | 84 | – | 7.9 |
ŞUT26
GOL1
xG1.1
xG FARKI-0.1under performing
DÖNÜŞÜM%3.8
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner16%62
- Duran top5%19
- Açık oyun2%8
- Asist sonrası2%8
- Serbest vuruş1%4
Vücut bölgesine göre
- Kafa16%62
- Sağ ayak10%38
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR26 şut
- 1-15' 5 %19
- 16-30' 4 %15
- 31-45' 6 %23
- 46-60' 3 %12
- 61-75' 4 %15
- 76-90+' 4 %15
PİYASA DEĞERİ€700K-30.0%
KAÇIRDIĞI MAÇ52
DİSİPLİN1kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2010–2026 · 186 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2010-01-01
Vitória B
→
EC Vitória
-
Vitória B
→
EC Vitória
-
2009-01-01
Taboão Serra
→
Vitória B
?
Taboão Serra
→
Vitória B
?
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
09.2025
Muscle bruiseKadroda yok
2 maç
03.2025
SakatlıkKadroda yok
4 maç
02.2025
Arka adale sakatlığıŞüpheli
6 maç
01.2025
Arka adale sakatlığıKadroda yok
2 maç
12.2024
Kas sakatlığıKadroda yok
21 maç
11.2024
Uyluk sakatlığıŞüpheli
4 maç
05.2024
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
04.2024
Ayak bileği sakatlığıKadroda yok
2 maç
12.2023
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
4 maç
03.2023
Diz sakatlığıKadroda yok
3 maç
08.2022
Kas sakatlığıŞüpheli
1 maç
05.2022
Ayak bileği sakatlığıŞüpheli
1 maç
04.2021
CezalıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
La Liga2022 · Valencia
1kırmızı · 21 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1296 dk
İzlemede: Dengeli savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU64.3Serie A 2026
PERFORMANS59.01296 dk
KARARVeri yetersiz58/100
FORM TRENDİStabil-7.3
ROL UYUMU2026
Klasik stoper
76.4
Ayağı iyi stoper
75.3
Defansif bek
72.8
Role fit sinyali var ama confidence 84/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 199 oyuncu
Scout skoru
%83
Performans
%60
Dakika
%89
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 912 oyuncu
Scout skoru
%80
Performans
%52
Dakika
%93
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
85
100
Ortalama rating
7.07
7.2
98
İkili mücadele kazanma
69.74
68
100
Pas hacmi / 90
48.33
45
100
Pas arası / 90
1.04
1.8
58
Blok / 90
0.56
1.8
31
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form stabil. Rating delta -0.24. Dakika delta -12.0.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Achraf DariKalmar FF · 26
%95
1gol
0asist
56scout
Allsvenskan
Fabio PereyraHuracan · 35
%95
0gol
0asist
59scout
Liga Profesional Argentina
Sebastien IbeaghaFC Dallas · 33
%94
0gol
1asist
53scout
Major League Soccer
Carlos IzquierdozLanus · 37
%94
2gol
0asist
61scout
Liga Profesional Argentina
Emanuel MammanaVelez Sarsfield · 29
%90
0gol
0asist
61scout
Liga Profesional Argentina
Miro TenhoDjurgardens IF · 30
%66
1gol
0asist
55scout
Allsvenskan
Fernando TobioBarracas Central · 36
%61
2gol
0asist
52scout
Liga Profesional Argentina
Ezequiel MuñozGimnasia M. · 35
%60
2gol
0asist
58scout
Liga Profesional Argentina
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum






