LİGCONMEBOL Libertadores
BU SEZON2G · 1A
Gol20.10 / 90
Asist10.05 / 90
Şut120.61 / 90
Kilit pas80.41 / 90
Kazanılan ikili1005.08 / 90
Rating7.18
OYUNCU PROFİLİLiga Profesional Argentina 2026 · 150 defanslar
- Müdahale 1.22 %15
- Pas arası 1.37 %61
- Blok 0.71 %82
- İkili mücadele %66 %88
- Pas isabeti %85 %86
- Faul (az iyi) 0.66 %77
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1773 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Torneos de Verano2022 · South-America
🏆
Copa Argentina2020 · Argentina
🏆
Liga Profesional Argentina2019/2020 · Argentina
🏆
Super Copa2018/2019 · Argentina
🏆
Liga MX2017/2018 Clausura · Mexico
🏆
Copa MX2014/2015 Apertura · Mexico
🏆
Campeón de Campeones2014/2015 · Mexico
🏆
Liga MX2014/2015 · Mexico
🏆
CONMEBOL Sudamericana2013 · South-America
🥈
Copa de la Superliga2019 · Argentina · 2nd Place
🥈
Trofeo Joan Gamper2018 · World · 2nd Place
🥈
CONMEBOL Libertadores2018 · South-America · 2nd Place
🥈
Liga Profesional Argentina2013/2014 Torneo Ini · Argentina · 2nd Place
🥈
Liga Profesional Argentina2010/2011 Clausura · Argentina · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 4 G+A
GolAsist
2026/27
23
1.773
2
1
7.18
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%33 isabet
Kilit pas8
İkili kazanılan100%66
Müdahale24
Faul1312 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11203 yedek
G+A / 900.15
Kart7
Kaptan20maçta
2025/26
30
2.505
0
0
7.18
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut17%24 isabet
Kilit pas7
Drible7%78 başarı
İkili kazanılan137%63
Müdahale38
Faul1111 kazanılan
İlk 11273 yedek
Kart11
Kaptan27maçta
2024/25
22
1.815
0
0
7.04
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%40 isabet
Kilit pas2
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan121%67
Müdahale40
Faul1114 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11193 yedek
Kart2
Kaptan13maçta
2022/23
15
1.018
1
0
6.99
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%57 isabet
Kilit pas1
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan67%61
Müdahale19
Faul1712 kazanılan
İlk 11114 yedek
G+A / 900.09
Kart31
Kaptan11maçta
2021/22
35
2.868
3
1
7.22
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut28%32 isabet
Kilit pas5
Drible11%85 başarı
İkili kazanılan215%67
Müdahale51
Faul2031 kazanılan
İlk 11332 yedek
G+A / 900.13
Kart41
Kaptan20maçta
2020/21
10
572
0
0
7.03
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%50 isabet
Kilit pas2
Drible1%33 başarı
İkili kazanılan29%63
Müdahale6
Faul35 kazanılan
İlk 1164 yedek
Kart11
Kaptan3maçta
TOPLAM GOL0
İLK 11526 yedek girdi
KART7
FORMA24
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-150%86
- 4-4-24%7
- 3-5-21%2
- 4-3-1-21%2
- 4-3-31%2
- 4-4-1-11%2
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Boca JuniorsAC | 1-0 | 39 | – | 6.9 | ||
| 25.08.2026 | Argentinos JRSHC | 1-1 | 83 | 1 | – | 7.6 | |
| 17.08.2026 | IndependienteHC | 1-3 | 89 | – | 7.3 | ||
| 12.08.2026 | Talleres CordobaAC | 0-3 | 92 | 1 | 7.2 | ||
| 06.08.2026 | Union Santa FeAC | 2-1 | 95 | – | 6.5 | ||
| 03.08.2026 | Instituto CordobaHC | 0-1 | 92 | 1 | 7.9 | ||
| 26.07.2026 | San LorenzoH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 10.05.2026 | Argentinos JRSAC | 2-0 | 90 | 2 | 6.6 | ||
| 02.05.2026 | Deportivo RiestraHC | 0-0 | 90 | 1 | 7.6 | ||
| 24.04.2026 | Central Cordoba de SantiagoHC | 0-0 | 90 | 2 | 6.6 | ||
| 13.04.2026 | BanfieldHC | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 01.04.2026 | PlatenseHC | 0-0 | 96 | – | 7.2 | ||
| 27.03.2026 | Argentinos JRSAC | 2-1 | 99 | – | 7.2 | ||
| 21.03.2026 | Velez SarsfieldAC | 0-1 | 90 | 1 | 1 | 8.3 | |
| 17.03.2026 | Newells Old BoysHC | 5-0 | 90 | – | 8.2 | ||
| 13.03.2026 | Estudiantes L.P.AC | 0-1 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 05.03.2026 | Boca JuniorsHC | 0-3 | 90 | – | 6.2 | ||
| 02.03.2026 | Defensa Y JusticiaA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 13.02.2026 | IndependienteA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 09.02.2026 | Talleres CordobaHC | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 04.02.2026 | Instituto CordobaAC | 2-2 | 90 | – | 6.0 | ||
| 29.01.2026 | Union Santa FeHC | 2-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 23.01.2026 | San LorenzoAC | 2-3 | 98 | 1 | 3 | 8.2 | |
| 27.11.2025 | TigreHC | 0-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 14.11.2025 | Atletico TucumanHC | 3-1 | 96 | – | 6.6 | ||
| 09.11.2025 | San Martin S.J.AC | 1-1 | 97 | 1 | 7.5 | ||
| 04.11.2025 | BanfieldAC | 2-1 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 05.10.2025 | San LorenzoHC | 2-1 | 90 | – | 7.6 | ||
| 28.09.2025 | Instituto CordobaAC | 0-0 | 93 | 1 | 6.9 | ||
| 20.09.2025 | PlatenseH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 13.09.2025 | Independ. RivadaviaHC | 1-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 26.08.2025 | River PlateHC | 1-1 | 96 | 1 | 6.9 | ||
| 17.08.2025 | Gimnasia L.P.AC | 1-2 | 95 | 1 | 7.0 | ||
| 09.08.2025 | Talleres CordobaHC | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 19.07.2025 | Rosario CentralHC | 0-1 | 71 | – | 6.3 | ||
| 14.07.2025 | Deportivo RiestraAC | 1-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 11.05.2025 | Boca JuniorsAC | 0-0 | 95 | – | 7.7 | ||
| 04.05.2025 | Atletico TucumanA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 27.04.2025 | San Martin S.J.HC | 1-0 | 95 | 2 | 7.9 | ||
| 19.04.2025 | BanfieldHC | 1-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 15.04.2025 | Godoy CruzAC | 0-0 | 90 | – | 7.9 | ||
| 06.04.2025 | IndependienteH | 1-1 | 45↑ | 1 | 7.0 | ||
| 28.03.2025 | San LorenzoAC | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 17.03.2025 | Instituto CordobaHC | 4-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 09.03.2025 | PlatenseAC | 0-0 | 90 | 1 | 8.0 | ||
| 02.03.2025 | Independ. RivadaviaAC | 1-1 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 22.02.2025 | Velez SarsfieldHC | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 16.02.2025 | River PlateAC | 1-0 | 98 | 2 | 7.3 | ||
| 13.02.2025 | Gimnasia L.P.HC | 0-0 | 90 | 2 | 7.6 | ||
| 10.02.2025 | Talleres CordobaAC | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 02.02.2025 | Sarmiento JuninHC | 2-0 | 94 | – | 6.9 | ||
| 28.01.2025 | Rosario CentralAC | 2-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 24.01.2025 | Deportivo RiestraHC | 0-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 13.12.2024 | Barracas CentralAC | 3-3 | 90 | – | 6.6 | ||
| 07.12.2024 | Instituto CordobaHC | 2-0 | 94 | – | 7.2 | ||
| 30.11.2024 | BanfieldA | 0-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 25.11.2024 | Defensa Y JusticiaHC | 0-0 | 97 | 1 | 7.5 | ||
| 20.11.2024 | Velez SarsfieldA | 0-0 | 95 | – | 7.7 | ||
| 11.11.2024 | PlatenseH | 0-0 | 95 | – | 7.5 | ||
| 07.11.2024 | Talleres CordobaA | 1-2 | 95 | – | 7.2 |
ŞUT15
GOL2
xG0.4
xG FARKI+1.6over performing
DÖNÜŞÜM%13.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner10%67
- Duran top4%27
- Penaltı1%7
Vücut bölgesine göre
- Kafa10%67
- Sağ ayak4%27
- Sol ayak1%7
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR15 şut
- 1-15' 1 %7
- 16-30' 3 %20
- 31-45' 1 %7
- 46-60' 2 %13
- 61-75' 3 %20
- 76-90+' 5 %33
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2009–2026 · 135 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
Liga Profesional Argentina2020 · Boca Juniors
1kırmızı · 8 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1283 dk
İzlemede: Dengeli savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU60.9Liga Profesional Argentina 2026
PERFORMANS63.51283 dk
KARARVeri yetersiz60/100
FORM TRENDİStabil-1.0
ROL UYUMU2026
Ayağı iyi stoper
77.9
Klasik stoper
76.8
Defansif bek
74.5
Role fit sinyali var ama confidence 84/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 269 oyuncu
Scout skoru
%66
Performans
%69
Dakika
%85
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 912 oyuncu
Scout skoru
%70
Performans
%67
Dakika
%92
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
52.82
62
85
Dakika güvenliği
100
82
100
Performans skoru
63.5
76
84
İkili mücadele kazanma
65.14
64
100
Ortalama rating
7.16
7.2
99
Pas arası / 90
1.26
1.8
70
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form stabil. Rating delta -0.08. Dakika delta -10.8.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Lucas BartlettDC United · 28
%95
2gol
0asist
63scout
Major League Soccer
Gabriel PaulistaCorinthians · 35
%81
1gol
0asist
64scout
€700K
Serie A
Ezequiel MuñozGimnasia M. · 35
%78
2gol
0asist
58scout
Liga Profesional Argentina
Miro TenhoDjurgardens IF · 30
%73
1gol
0asist
55scout
Allsvenskan
Achraf DariKalmar FF · 26
%68
1gol
0asist
56scout
Allsvenskan
Maizon RodriguezUnion Santa Fe · 22
%64
1gol
0asist
71scout
Liga Profesional Argentina
Ethan Amundsen-DayHam-Kam
%61
1gol
0asist
62scout
Eliteserien
Fabio PereyraHuracan · 35
%60
0gol
0asist
59scout
Liga Profesional Argentina
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


