Tendayi Darikwa
Morocco · Defender

Tendayi Darikwa

YAŞ26
BOY188 cm
KİLO84 kg
KULÜPKalmar FF
DOĞUM YERİCasablanca
LİGJupiler Pro League
BU SEZON1G · 0A
Gol10.12 / 90
Asist00.00 / 90
Şut50.60 / 90
Kazanılan ikili414.94 / 90
Rating7.02
OYUNCU PROFİLİAllsvenskan 2026 · 81 defanslar
Müdahale — %12 (0.84) Pas arası — %39 (1.08) Blok — %40 (0.48) İkili mücadele — %96 (%69) Pas isabeti — %76 (%89) Faul (az iyi) — %84 (0.60) 58 ORT. % 12 39 40 96 76 84
  • Müdahale 0.84 %12
  • Pas arası 1.08 %39
  • Blok 0.48 %40
  • İkili mücadele %69 %96
  • Pas isabeti %89 %76
  • Faul (az iyi) 0.60 %84
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 747 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 Super Cup2024/2025 · Egypt
🏆 Botola Pro2021/2022 · Morocco
🏆 CAF Champions League2021/2022 · Africa
🏆 Botola Pro2020/2021 · Morocco
🏆 Botola Pro2018/2019 · Morocco
🥈 CAF Super Cup2024/2025 · Africa · 2nd Place
🥈 Cup2021/2022 · Morocco · 2nd Place
🥈 Botola Pro2019/2020 · Morocco · 2nd Place
🥈 CAF Champions League2018/2019 · Africa · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 3 G+A
2022 1 2023 3 2024 0 2025 0 2026 1
GolAsist
2026/27 9 747 1 0 7.02
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
AllsvenskanKalmar FF 9 747 1 0 7.02
Şut5%40 isabet
İkili kazanılan41%69
Müdahale7
Faul510 kazanılan
Ofsayt2
İlk 119
G+A / 900.12
Kart1
2025/26 3 242 0 0 6.60
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
FIFA Club World CupAl Ahly 3 242 0 0 6.60
Şut1%100 isabet
İkili kazanılan6%50
Müdahale1
Faul21 kazanılan
İlk 113
Kart1
2024/25 2 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Stade Brestois 29 2 0 0 0
2023/24 24 743 3 0 7.14
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueCharleroi 9 616 3 0 7.28
Ligue 1Stade Brestois 29 15 127 0 0 6.50
Şut8%50 isabet
Kilit pas3
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan76%74
Müdahale15
Faul1119 kazanılan
İlk 11915 yedek
G+A / 900.36
2022/23 34 1.315 1 0 6.69
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
World CupMorocco 1 0 0 0
Ligue 1Stade Brestois 29 33 1.315 1 0 6.69
Şut4%50 isabet
Kilit pas1
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan70%61
Müdahale21
Faul1313 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111519 yedek
G+A / 900.07
Kart1
TOPLAM GOL1
İLK 111934 yedek girdi
KART2
FORMA4
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 1 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 61-75'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 1 %100
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-3-3 — 20 4-1-4-1 — 15 4-2-3-1 — 13 4-4-2 — 2 5-3-2 — 2 4-3-1-2 — 1 53 maç
  • 4-3-320%38
  • 4-1-4-115%28
  • 4-2-3-113%25
  • 4-4-22%4
  • 5-3-22%4
  • 4-3-1-21%2
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
23.05.2026 Degerfors IFH 2-1 82 1 7.7
17.05.2026 IF BrommapojkarnaA 1-0 51 1 6.9
10.05.2026 HalmstadH 2-0 90 7.2
02.05.2026 SiriusA 3-2 90 1 5.9
27.04.2026 IF ElfsborgH 2-1 90 7.2
23.04.2026 IFK GoteborgH 1-1 90 7.2
19.04.2026 AIK StockholmA 1-0 90 6.6
12.04.2026 Djurgardens IFA 3-2 89 1 1 7.5
05.04.2026 Vasteras SK FKH 0-1 75 1 7.0
24.06.2025 FC PortoA 4-4 90 6.2
19.06.2025 PalmeirasA 2-0 62 6.6
15.06.2025 Inter MiamiH 0-0 90 1 7.0
25.08.2024 LensA 2-0
17.08.2024 MarseilleH 1-5
04.05.2024 RWDMA 1-3 23 1 1 7.5
26.04.2024 AS EupenA 1-2 90 7.5
14.04.2024 KortrijkA 1-2 90 1 1 8.2
06.04.2024 RWDMH 0-0 90 2 8.2
17.03.2024 GentA 5-0 90 1 6.3
09.03.2024 Cercle BruggeH 0-0 90 7.3
01.03.2024 KVC WesterloA 0-1 8 6.3
17.02.2024 OH LeuvenA 0-0 45 6.9
11.02.2024 AnderlechtH 1-3 90 1 2 7.3
28.01.2024 Paris Saint GermainA 2-2
14.01.2024 MontpellierH 2-0
07.12.2023 StrasbourgH 1-1
03.12.2023 Clermont FootH 3-0
26.11.2023 MontpellierA 1-3
05.11.2023 MonacoA 2-0
29.10.2023 Paris Saint GermainH 2-3 15 1 6.3
22.10.2023 LilleA 1-0 90 6.6
08.10.2023 ToulouseH 1-1
23.09.2023 LyonH 1-0
17.09.2023 ReimsA 1-2 1
02.09.2023 RennesH 0-0 21 6.6
26.08.2023 MarseilleA 2-0
20.08.2023 Le HavreA 1-2
13.08.2023 LensH 3-2
03.06.2023 RennesH 1-2
27.05.2023 MarseilleA 1-2
21.05.2023 Clermont FootH 2-1
14.05.2023 AuxerreH 1-0
07.05.2023 LorientA 2-1
03.05.2023 NantesH 2-0
23.04.2023 AjaccioA 0-0
16.04.2023 NiceH 1-0
09.04.2023 ReimsA 1-1
02.04.2023 ToulouseH 3-1
19.03.2023 Estac TroyesA 2-2 77 6.9
11.03.2023 Paris Saint GermainH 1-2 90 6.9
05.03.2023 StrasbourgA 0-1 90 7.2
24.02.2023 LilleA 2-1 90 7.3
19.02.2023 MonacoH 1-2 24 6.2
12.02.2023 MontpellierA 3-0 45 6.0
05.02.2023 LensH 1-1 90 6.9
01.02.2023 LyonA 0-0
29.01.2023 AngersH 4-0 90 7.2
11.01.2023 LilleH 0-0
01.12.2022 CanadaA 1-2
06.11.2022 NiceA 1-0
ŞUT8
GOL1
xG0.0
xG FARKI+1.0over performing
DÖNÜŞÜM%12.5
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
34' · xG 0.0 25' · xG 0.0 64' · xG 0.0 56' · xG 0.0 90' · xG 0.0 90' · xG 0.0 33' · xG 0.0 29' · xG 0.0 · GOL
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Korner — 5 (%62) Taç sonrası — 2 (%25) Asist sonrası — 1 (%12) 8 şut
  • Korner5%62
  • Taç sonrası2%25
  • Asist sonrası1%12
Vücut bölgesine göre
Kafa — 6 (%75) Sağ ayak — 2 (%25) 8 şut
  • Kafa6%75
  • Sağ ayak2%25
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR8 şut
1-15' — 0 16-30' — 2 31-45' — 2 46-60' — 1 61-75' — 1 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 16-30'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 2 %25
  • 31-45' 2 %25
  • 46-60' 1 %12
  • 61-75' 1 %12
  • 76-90+' 2 %25
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2018–2026 · 72 maç
Kalmar FF 9maç 2026
Al Ahly 3maç 2025
Stade Brestois 29 50maç 2022–2024
Charleroi 9maç 2023
Morocco 1maç 2022
Wydad AC 2018–2021
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-06-30 Kalmar FF Al Ahly FC Kiralıktan geri döndü30 Haz 2026
2026-06-29 Kalmar FF Al Ahly
2024-08-28 Stade Brestois 29 Al Ahly € 1.8M
2024-07-01 Charleroi Stade Brestois 29
2024-02-01 Stade Brestois 29 Charleroi
2022-07-29 Wydad AC Stade Brestois 29 € 2.7M
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
12.2023 Uyluk sakatlığıKadroda yok 1 maç
12.2023 SakatlıkKadroda yok 6 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 747 dk

İzlemede: Pas hacmi yüksek savunmacı

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU55.9Allsvenskan 2026
PERFORMANS59.3747 dk
KARARVeri yetersiz57/100
FORM TRENDİStabil-6.8
ROL UYUMU2026
Ayağı iyi stoper 63.3
Klasik stoper 60.8
Defansif bek 57.5
Role fit sinyali var ama confidence 80/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 106 oyuncu
Scout skoru %50
Performans %45
Dakika %76
Değer / getiri %0
Tüm ligler · 912 oyuncu
Scout skoru %54
Performans %53
Dakika %62
Değer / getiri %1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90 55.78 62 90
Performans skoru 59.3 76 78
İkili mücadele kazanma 69.49 64 100
Ortalama rating 7.02 7.2 98
Dakika güvenliği 39.6 82 48
Pas arası / 90 1.08 1.8 60
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM

Son form stabil. Rating delta -0.10. Dakika delta -5.4.

BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam