Rafa
Portugal · Forward

Rafa

YAŞ33
BOY172
KİLO62
KULÜPBenfica
DOĞUM YERİForte da Casa
LİGUEFA Europa League
BU SEZON1G · 0A
Gol10.45 / 90
Şut31.36 / 90
Kilit pas41.82 / 90
Başarılı dripling73.18 / 90
Kazanılan ikili167.27 / 90
Rating7.40
OYUNCU PROFİLİPrimeira Liga 2026 · 64 orta sahalar
Kilit pas — %92 (1.82) Asist — %0 (0.00) Drible — %97 (3.18) Pas isabeti — %35 (%80) Top kapma — %40 (2.27) İkili mücadele — %100 (%80) 61 ORT. % 92 0 97 35 40 100
  • Kilit pas 1.82 %92
  • Asist 0.00 %0
  • Drible 3.18 %97
  • Pas isabeti %80 %35
  • Top kapma 2.27 %40
  • İkili mücadele %80 %100
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 198 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥇 UEFA Europa League2026 · Benfica · 4 maç 2gol2. 1asist1.
🥇 Primeira Liga2023 · Benfica · 30 maç 14gol7. 12asist1.
🥇 Primeira Liga2021 · Benfica · 28 maç 8gol16. 15asist1.
6. UEFA Champions League2022 · Benfica · 14 maç 6gol6.
7. UEFA Europa League2024 · Besiktas · 10 maç 3asist7.
11. Süper Lig2024 · Besiktas · 35 maç 12gol11.
12. Primeira Liga2022 · Benfica · 28 maç 8gol12.
12. Primeira Liga2020 · Benfica · 29 maç 5asist12.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 Super Cup2024/2025 · Turkey
🏆 Super Cup2023/2024 · Portugal
🏆 Primeira Liga2022/2023 · Portugal
🏆 Super Cup2019/2020 · Portugal
🏆 International Champions Cup2019 · World
🏆 Primeira Liga2018/2019 · Portugal
🏆 UEFA Nations League2018/2019 · Europe
🏆 Super Cup2017/2018 · Portugal
🏆 Algarve Football Cup2017 · Europe
🏆 UEFA European Championship2016 France · Europe
🏆 Primeira Liga2016/2017 · Portugal
🏆 Taça de Portugal2016/2017 · Portugal
🏆 Taça de Portugal2015/2016 · Portugal
🥈 Primeira Liga2023/2024 · Portugal · 2nd Place
🥈 Taça da Liga2021/2022 · Portugal · 2nd Place
🥈 Taça de Portugal2020/2021 · Portugal · 2nd Place
🥈 Super Cup2020/2021 · Portugal · 2nd Place
🥈 Taça de Portugal2019/2020 · Portugal · 2nd Place
🥈 Primeira Liga2019/2020 · Portugal · 2nd Place
🥈 Primeira Liga2017/2018 · Portugal · 2nd Place
🥈 Super Cup2016/2017 · Portugal · 2nd Place
🥈 UEFA U21 Championship2015 Czech Republic · Europe · 2nd Place
🥈 Taça de Portugal2014/2015 · Portugal · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 30 G+A
2020 14 2021 27 2022 16 2023 30 2024 22 2025 13 2026 1
GolAsist
2026/27 3 198 1 0 7.40
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaBenfica 3 198 1 0 7.40
Şut3%100 isabet
Kilit pas4
Drible7%100 başarı
İkili kazanılan16%80
Müdahale3
Faul45 kazanılan
Ofsayt2
İlk 113
G+A / 900.45
2025/26 33 2.258 10 3 6.97
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Süper LigBeşiktaş 1 0 0 0
Primeira LigaBenfica 16 910 4 0 6.87
Süper LigBesiktas 10 820 5 1 7.26
UEFA Europa Conference LeagueBesiktas 4 366 0 2 6.65
UEFA Champions LeagueBenfica 2 162 1 0 6.70
Şut46%61 isabet
Kilit pas37
Drible40%57 başarı
İkili kazanılan122%55
Müdahale23
Faul1254 kazanılan
Ofsayt11
İlk 11276 yedek
G+A / 900.52
Kart1
2024/25 43 3.742 14 8 7.30
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Süper LigBesiktas 35 3.090 12 5 7.33
UEFA Europa LeagueBesiktas 8 652 2 3 7.12
Şut85%61 isabet
Kilit pas78
Drible64%44 başarı
İkili kazanılan188%48
Müdahale35
Faul1877 kazanılan
Ofsayt11
İlk 1143
G+A / 900.53
Kart6
2023/24 45 3.544 18 12 7.40
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaBenfica 33 2.488 14 12 7.62
UEFA Europa LeagueBenfica 6 551 2 0 7.02
UEFA Champions LeagueBenfica 6 505 2 0 6.73
Şut80%51 isabet
Kilit pas79
Drible58%43 başarı
İkili kazanılan192%46
Müdahale34
Faul2984 kazanılan
Ofsayt26
İlk 11414 yedek
G+A / 900.76
Kart4
2022/23 31 2.364 12 4 6.93
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaBenfica 17 1.260 6 2 6.88
UEFA Champions LeagueBenfica 14 1.104 6 2 6.99
Şut56%55 isabet
Kilit pas47
Drible50%45 başarı
İkili kazanılan149%49
Müdahale22
Faul1668 kazanılan
Ofsayt13
İlk 11292 yedek
G+A / 900.61
Kart8
2021/22 42 3.079 11 16 7.06
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaBenfica 29 2.042 8 15 7.20
UEFA Champions LeagueBenfica 13 1.037 3 1 6.79
Şut51%43 isabet
Kilit pas65
Drible104%54 başarı
İkili kazanılan251%51
Müdahale45
Faul2796 kazanılan
Ofsayt12
İlk 11348 yedek
G+A / 900.79
Kart6
2020/21 38 2.712 8 6 7.17
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaBenfica 29 2.190 5 5 7.18
UEFA Europa LeagueBenfica 8 508 2 1 7.11
UEFA Champions LeagueBenfica 1 14 1 0 7.00
Şut36%56 isabet
Kilit pas49
Drible114%62 başarı
İkili kazanılan270%52
Müdahale59
Faul3882 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11317 yedek
G+A / 900.46
Kart3
TOPLAM GOL38
İLK 11866 yedek girdi
KART9
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA27
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR38 gol
1-15' — 10 16-30' — 6 31-45' — 6 46-60' — 6 61-75' — 2 76-90+' — 8 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 10 1-15'
  • 1-15' 10 %26
  • 16-30' 6 %16
  • 31-45' 6 %16
  • 46-60' 6 %16
  • 61-75' 2 %5
  • 76-90+' 8 %21
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 82 3-4-2-1 — 2 4-1-3-2 — 2 4-1-4-1 — 2 4-3-1-2 — 1 4-3-3 — 1 90 maç
  • 4-2-3-182%91
  • 3-4-2-12%2
  • 4-1-3-22%2
  • 4-1-4-12%2
  • 4-3-1-21%1
  • 4-3-31%1
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
31.08.2026 EstorilH 2-1 63 1 7.3
17.08.2026 Casa PiaA 0-7 59 1 1 7.7
09.08.2026 Academico ViseuH 2-2 76 1 7.2
16.05.2026 EstorilA 1-3 68 1 2 6.7
11.05.2026 SC BragaH 2-2 86 1 2 7.7
02.05.2026 FamalicaoA 2-2 13 6.3
25.04.2026 MoreirenseH 4-1 58 6.6
19.04.2026 Sporting CPA 1-2 12 6.7
12.04.2026 NacionalH 2-0 78 1 3 7.7
06.04.2026 Casa PiaA 1-1 70 1 6.9
21.03.2026 GuimaraesH 3-0 7 1
14.03.2026 AroucaA 1-2 74 2 6.9
08.03.2026 FC PortoH 2-2 65 1 6.5
02.03.2026 GIL VicenteA 1-2 87 1 6.7
25.02.2026 Real MadridA 2-1 88 1 3 6.9
21.02.2026 AVSH 3-0 86 1 2 8.0
17.02.2026 Real MadridH 0-1 74 1 6.5
13.02.2026 Santa ClaraA 1-2 79 3 6.5
08.02.2026 AlvercaH 2-1 84 3 6.9
01.02.2026 TondelaA 0-0 29 6.3
25.01.2026 EstrelaH 4-0 14 6.7
20.12.2025 RizesporH 1-0
02.11.2025 FenerbahceH 2-3 90 1 6.7
22.10.2025 KonyasporA 0-2 57 6.5
18.10.2025 GenclerbirligiH 1-2 90 1 1 7.5
04.10.2025 GalatasarayA 1-1 90 1 6.6
29.09.2025 KocaelisporH 3-1 89 1 2 7.7
24.09.2025 KayserisporA 0-4 90 3 5 10.0
19.09.2025 GoztepeA 3-0 61 6.5
13.09.2025 Istanbul BasaksehirH 2-1 73 1 7.3
31.08.2025 AlanyasporA 2-0 90 2 6.2
28.08.2025 LausanneH 0-1 96 6.6
21.08.2025 LausanneA 1-1 90 1 6.5
17.08.2025 EyüpsporH 2-1 90 1 4 7.6
14.08.2025 St Patrick's Athl.H 3-2 90 1 1 7.0
07.08.2025 St Patrick's Athl.A 1-4 90 1 2 6.5
01.06.2025 BB BodrumsporA 0-4 72 1 6.9
25.05.2025 RizesporH 1-2 90 7.3
18.05.2025 AlanyasporA 1-1 90 1 2 7.5
11.05.2025 Adana DemirsporH 4-1 90 1 1 5 8.6
04.05.2025 FenerbahceA 0-1 90 2 7.2
25.04.2025 HataysporH 5-1 90 1 1 2 9.2
19.04.2025 GoztepeA 1-1 89 1 1 7.2
12.04.2025 Istanbul BasaksehirH 0-2 90 1 6.5
07.04.2025 KasimpasaA 1-1 90 2 6.2
29.03.2025 GalatasarayH 2-1 89 1 3 8.7
15.03.2025 KonyasporA 1-0 90 3 7.3
10.03.2025 Gazişehir GaziantepH 1-2 90 1 8.2
01.03.2025 KayserisporH 2-0 87 3 7.7
21.02.2025 EyüpsporA 1-3 86 1 2 3 8.9
15.02.2025 TrabzonsporH 2-1 84 1 3 7.0
30.01.2025 TwenteA 1-0 60 6.3
26.01.2025 AntalyasporA 1-1 90 1 1 7.0
22.01.2025 Athletic ClubH 4-1 87 1 2 3 8.9
18.01.2025 SamsunsporH 0-0 90 3 6.9
11.01.2025 BB BodrumsporH 2-1 89 1 6.6
03.01.2025 RizesporA 1-1 90 1 6.5
21.12.2024 AlanyasporH 1-1 90 1 1 7.0
16.12.2024 Adana DemirsporA 2-1 90 1 6.9
12.12.2024 Bodo/GlimtA 2-1 87 1 6.6
PİYASA DEĞERİ€5.00M-44.4%
KAÇIRDIĞI MAÇ9
DİSİPLİN3kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2012–2026 · 235 maç
Benfica 177maç 2020–2026
Beşiktaş 58maç 2024–2025
Portugal 2014–2022
Portugal U21 2014–2017
SC Braga 2013–2015
Feirense 2012
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-07-01 Benfica Besiktas
2016-08-31 SC Braga Benfica € 16.4M
2013-07-08 Feirense Braga €496k
2013-07-01 Feirense SC Braga
2012-07-01 Feirense U19 Feirense -
2011-07-01 Alverca U19 Feirense U19 free transfer
2010-07-01 Alverca U17 Alverca U19 -
2008-07-01 Alverca U15 Alverca U17 -
2006-07-01 Alverca Youth Alverca U15 -
2004-07-01 Povoense Fo. Alverca Youth free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
01.2026 Kadro dışıKadroda yok 3 maç
12.2025 Kalça sakatlığıKadroda yok 2 maç
12.2025 Kalça sakatlığıŞüpheli 1 maç
10.2025 Kadro dışıŞüpheli 1 maç
02.2025 Sarı kart cezasıKadroda yok 1 maç
04.2022 SakatlıkKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨 UEFA Champions League2021 · Benfica 3sarı · 13 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 910 dk

Veri yetersiz: Dengeli orta saha profili

Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU43.8Primeira Liga 2025
PERFORMANS38.1910 dk
KARARUygun değil43/100
ROL UYUMU2025
İleri sekiz 68.0
Box-to-box orta saha 64.6
Numara 10 64.3
Box-to-box orta saha 57.5
İleri sekiz 57.4
Numara 10 53.1
Role fit veya performans sinyali aktif liste icin yeterli degil.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 242 oyuncu
Scout skoru %36
Performans %52
Dakika %60
Değer / getiri %6
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %51
Performans %55
Dakika %76
Değer / getiri %1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Kilit pas / 90 1.65 1.8 92
Performans skoru 54.5 76 72
Ortalama rating 7.26 7.2 100
Dakika güvenliği 49.3 76 65
Gol / 90 0.55 0.22 100
Başarılı drible / 90 1.76 1.5 100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam