LİGWorld Cup
BU SEZON0G · 1A
Asist10.43 / 90
Şut10.43 / 90
Kilit pas41.71 / 90
Başarılı dripling62.56 / 90
Kazanılan ikili104.27 / 90
Rating6.76
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Kilit pas
1.711.80
Kazanılan ikili
4.275.40
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
🥈
FA Cup2024 · Crystal Palace · 5 maç
4gol2.
1asist15.
4.
FA Cup2025 · Arsenal · 3 maç
2asist4.
5.
League Cup2024 · Crystal Palace · 4 maç
2gol14.
2asist5.
9.
League Cup2023 · Crystal Palace · 2 maç
2asist9.
10.
Premier League2024 · Crystal Palace · 34 maç
8asist10.
31.
Premier League2025 · Arsenal · 13 maç
4gol31.
2asist44.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
FA Cup2024/2025 · England
🥈
UEFA European Championship2024 Germany · Europe · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 19 G+A
GolAsist
2026/27
10
261
0
1
6.65
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas5
Drible6%60 başarı
İkili kazanılan13%48
Faul26 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1119 yedek
G+A / 900.34
2025/26
52
2.776
8
3
6.86
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut46%48 isabet
Kilit pas34
Drible38%56 başarı
İkili kazanılan135%52
Müdahale28
Faul2152 kazanılan
Ofsayt1
İlk 113220 yedek
G+A / 900.36
Kart1
2024/25
42
2.851
11
8
7.29
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut72%54 isabet
Kilit pas65
Drible70%50 başarı
İkili kazanılan178%48
Müdahale43
Faul1656 kazanılan
Ofsayt11
Penaltı11 kaçan
İlk 11339 yedek
G+A / 900.6
Kart1
2023/24
27
2.066
11
4
7.58
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut55%62 isabet
Kilit pas54
Drible69%52 başarı
İkili kazanılan164%48
Müdahale35
Faul2748 kazanılan
Ofsayt11
Penaltı1
İlk 11243 yedek
G+A / 900.65
Kart3
2022/23
38
2.642
10
4
7.12
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut52%50 isabet
Kilit pas57
Drible68%62 başarı
İkili kazanılan186%52
Müdahale42
Faul2757 kazanılan
Ofsayt4
Penaltı1
İlk 11308 yedek
G+A / 900.48
Kart3
2021/22
25
619
1
1
6.76
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%33 isabet
Kilit pas11
Drible14%61 başarı
İkili kazanılan42%49
Müdahale9
Faul512 kazanılan
İlk 11619 yedek
G+A / 900.29
Kart1
2020/21
36
2.562
4
6
6.93
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut26%50 isabet
Kilit pas43
Drible64%54 başarı
İkili kazanılan175%53
Müdahale27
Faul1872 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11297 yedek
G+A / 900.35
Kart3
TOPLAM GOL505 penaltı
İLK 1113877 yedek girdi
KART12
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA10
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR50 gol
- 1-15' 6 %12
- 16-30' 5 %10
- 31-45' 10 %20
- 46-60' 13 %26
- 61-75' 7 %14
- 76-90+' 9 %18
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-382%39
- 4-2-3-170%33
- 3-4-2-142%20
- 3-4-37%3
- 4-4-26%3
- 5-4-13%1
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar18aldığı asist
Onun asist yaptıkları21verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | Aston VillaA | 0-1 | 43↑ | – | 6.2 | ||
| 21.08.2026 | CoventryH | 3-0 | 7↑ | – | – | ||
| 18.07.2026 | FranceA | 4-6 | 79 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 15.07.2026 | ArgentinaH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 11.07.2026 | NorwayA | 1-2 | 75↑ | – | 6.7 | ||
| 06.07.2026 | MexicoA | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 01.07.2026 | Congo DRH | 2-1 | 19↑ | – | 6.7 | ||
| 27.06.2026 | PanamaA | 0-2 | 18↑ | – | 6.2 | ||
| 23.06.2026 | GhanaH | 0-0 | 20↑ | – | 6.9 | ||
| 17.06.2026 | CroatiaH | 4-2 | –↑ | – | – | ||
| 30.05.2026 | Paris Saint GermainA | 1-1 | 30↑ | – | 6.5 | ||
| 24.05.2026 | Crystal PalaceA | 1-2 | 20↑ | – | 6.7 | ||
| 18.05.2026 | BurnleyH | 1-0 | 73 | 3 | 6.7 | ||
| 10.05.2026 | West HamA | 0-1 | 67 | – | 6.9 | ||
| 05.05.2026 | Atletico MadridH | 1-0 | 59 | – | 6.6 | ||
| 02.05.2026 | FulhamH | 3-0 | 78 | 1 | 6.6 | ||
| 29.04.2026 | Atletico MadridA | 1-1 | 37↑ | – | 6.3 | ||
| 25.04.2026 | NewcastleH | 1-0 | 53 | 1 | 3 | 7.3 | |
| 19.04.2026 | Manchester CityA | 2-1 | 74 | 1 | 6.2 | ||
| 15.04.2026 | Sporting CPH | 0-0 | 79 | 3 | 6.9 | ||
| 11.04.2026 | BournemouthH | 1-2 | 30↑ | – | 6.6 | ||
| 17.03.2026 | Bayer LeverkusenH | 2-0 | 69 | 1 | 1 | 8.2 | |
| 14.03.2026 | EvertonH | 2-0 | 95 | 5 | 6.9 | ||
| 11.03.2026 | Bayer LeverkusenA | 1-1 | 82 | – | 6.6 | ||
| 04.03.2026 | BrightonA | 0-1 | 91 | – | 6.9 | ||
| 01.03.2026 | ChelseaH | 2-1 | 86 | 2 | 7.0 | ||
| 22.02.2026 | TottenhamA | 1-4 | 77 | 2 | 3 | 8.3 | |
| 18.02.2026 | WolvesA | 2-2 | 25↑ | – | 6.7 | ||
| 12.02.2026 | BrentfordA | 1-1 | 45 | – | 6.3 | ||
| 07.02.2026 | SunderlandH | 3-0 | 25↑ | 1 | 6.7 | ||
| 31.01.2026 | LeedsA | 0-4 | 5↑ | – | – | ||
| 28.01.2026 | Kairat AlmatyH | 3-2 | 80 | 1 | 6.9 | ||
| 25.01.2026 | Manchester UnitedH | 2-3 | 36↑ | – | 6.3 | ||
| 20.01.2026 | InterA | 1-3 | 64 | 2 | 6.5 | ||
| 17.01.2026 | Nottingham ForestA | 0-0 | 17↑ | – | 6.3 | ||
| 08.01.2026 | LiverpoolH | 0-0 | 12↑ | – | 6.6 | ||
| 03.01.2026 | BournemouthA | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 30.12.2025 | Aston VillaH | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 27.12.2025 | BrightonH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.12.2025 | EvertonA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 13.12.2025 | WolvesH | 2-1 | 57 | – | 6.6 | ||
| 10.12.2025 | Club Brugge KVA | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 06.12.2025 | Aston VillaA | 2-1 | 45 | – | 6.3 | ||
| 03.12.2025 | BrentfordH | 2-0 | 29↑ | – | 6.9 | ||
| 30.11.2025 | ChelseaA | 1-1 | 72 | – | 6.2 | ||
| 26.11.2025 | Bayern MünchenH | 3-1 | 81 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 23.11.2025 | TottenhamH | 4-1 | 90 | 3 | 6 | 10.0 | |
| 16.11.2025 | AlbaniaA | 0-2 | 62 | 1 | 6.7 | ||
| 13.11.2025 | SerbiaH | 2-0 | 26↑ | 1 | 2 | 7.2 | |
| 08.11.2025 | SunderlandA | 2-2 | 88 | 2 | 6.6 | ||
| 04.11.2025 | Slavia PrahaA | 0-3 | 25↑ | – | 6.7 | ||
| 01.11.2025 | BurnleyA | 0-2 | 72 | – | 6.9 | ||
| 26.10.2025 | Crystal PalaceH | 1-0 | 88 | 1 | 1 | 8.3 | |
| 21.10.2025 | Atletico MadridH | 4-0 | 73 | – | 6.9 | ||
| 18.10.2025 | FulhamA | 0-1 | 62 | – | 6.6 | ||
| 14.10.2025 | LatviaA | 0-5 | 30↑ | 1 | 2 | 7.6 | |
| 04.10.2025 | West HamH | 2-0 | 79 | 2 | 6.6 | ||
| 01.10.2025 | Olympiakos PiraeusH | 2-0 | 17↑ | – | 6.6 | ||
| 28.09.2025 | NewcastleA | 1-2 | 100 | 3 | 6.5 | ||
| 21.09.2025 | Manchester CityH | 1-1 | 45↑ | 1 | 1 | 7.2 |
ŞUT64
GOL7
xG5.1
xG FARKI+1.9over performing
DÖNÜŞÜM%10.9
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası26%41
- Açık oyun12%19
- Korner11%17
- Duran top6%9
- Taç sonrası5%8
- Serbest vuruş2%3
- Diğer2%3
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak43%67
- Sol ayak19%30
- Kafa2%3
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR64 şut
- 1-15' 10 %16
- 16-30' 9 %14
- 31-45' 17 %27
- 46-60' 9 %14
- 61-75' 10 %16
- 76-90+' 9 %14
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2016–2026 · 230 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
04.2026
Baldır sakatlığıKadroda yok
1 maç
12.2024
Bacak sakatlığıKadroda yok
1 maç
11.2024
Uyluk sakatlığıŞüpheli
3 maç
11.2024
Uyluk sakatlığıKadroda yok
4 maç
04.2024
Diz sakatlığıŞüpheli
1 maç
12.2023
Ayak bileği sakatlığıKadroda yok
3 maç
10.2023
Kas sakatlığıKadroda yok
3 maç
12.2021
HastalıkKadroda yok
1 maç
11.2021
Maç eksiğiŞüpheli
1 maç
10.2021
Aşil tendonu sakatlığıKadroda yok
9 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1835 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU55.5Premier League 2025
PERFORMANS40.41835 dk
KARARVeri yetersiz60/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Box-to-box orta saha
74.1
İleri sekiz
72.5
Numara 10
69.6
İleri sekiz
31.9
Box-to-box orta saha
30.8
Numara 10
30.4
Role fit sinyali var ama confidence 98/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 254 oyuncu
Scout skoru
%68
Performans
%50
Dakika
%74
Değer / getiri
%34
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%76
Performans
%59
Dakika
%88
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
82
100
Başarılı drible / 90
1.28
1.2
100
İkili mücadele kazanma
52.3
55
95
Gol / 90
0.34
0.18
100
Performans skoru
40.4
76
53
Pas hacmi / 90
30.7
60
51
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Burak ÇobanSakaryaspor · 31
%95
6gol
2asist
50scout
1. Lig
Pau VíctorSC Braga · 24
%80
10gol
4asist
56scout
€40.00M
Primeira Liga
Mame Mor FayeEsenler Erokspor · 20
%74
9gol
1asist
66scout
€2.80M
1. Lig
Jonathan DubasinSporting Gijon · 25
%71
16gol
4asist
62scout
€3.50M
Segunda División
Malaly DembéléSarıyer · 28
%67
6gol
2asist
49scout
1. Lig
Abdulkadir ParmakHatayspor · 31
%64
1gol
2asist
54scout
1. Lig
Hamza AkmanPendikspor · 21
%63
2gol
0asist
61scout
€400K
1. Lig
Rafa SilvaBenfica · 32
%60
4gol
0asist
44scout
€5.00M
Primeira Liga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


