LİGPremier League
BU SEZON0G · 0A
Şut32.20 / 90
Kilit pas32.20 / 90
Başarılı dripling10.73 / 90
Kazanılan ikili85.85 / 90
Rating6.60
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Şut
2.201.95
Kilit pas
2.201.51
Başarılı dripling
0.731.30
Kazanılan ikili
5.856.06
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
🥇
League Cup2021 · Arsenal · 5 maç
5gol1.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
FA Cup2024/2025 · England
🏆
Emirates Cup2024 · World
🏆
Community Shield2023/2024 · England
🏆
Emirates Cup2023 · World
🏆
MLS All-Star2023 · World
🏆
Emirates Cup2022 · World
🏆
Florida Cup2022 · World
🏆
Community Shield2020/2021 · England
🏆
FA Cup2019/2020 · England
🏆
Tournoi Maurice Revello2018 · World
🏆
Premier League 22017/2018 · England
🏆
Community Shield2017/2018 · England
🏆
Emirates Cup2017 · World
🥈
Premier League2023/2024 · England · 2nd Place
🥈
Premier League2022/2023 · England · 2nd Place
🥈
Emirates Cup2019 · World · 2nd Place
🥈
Trofeo Joan Gamper2019 · World · 2nd Place
🥈
UEFA Europa League2018/2019 · Europe · 2nd Place
🥈
Premier League 22018/2019 · England · 2nd Place
🥈
League Cup2017/2018 · England · 2nd Place
🥈
Premier League International Cup2017/2018 · Europe · 2nd Place
🥈
U18 Premier League2016/2017 · England · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 8 G+A
GolAsist
2026/27
2
123
0
0
6.60
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%33 isabet
Kilit pas3
Drible1%25 başarı
İkili kazanılan8%36
Müdahale3
Faul11 kazanılan
İlk 112
2025/26
17
606
4
1
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut19%63 isabet
Kilit pas15
Drible8%40 başarı
İkili kazanılan37%35
Müdahale10
Faul1210 kazanılan
Ofsayt6
İlk 11314 yedek
G+A / 900.74
Kart3
2024/25
33
1.045
3
1
6.71
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut33%48 isabet
Kilit pas13
Drible11%41 başarı
İkili kazanılan76%42
Müdahale15
Faul3129 kazanılan
Ofsayt5
İlk 11924 yedek
G+A / 900.34
Kart61
2023/24
47
1.222
6
2
6.87
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut34%41 isabet
Kilit pas10
Drible9%35 başarı
İkili kazanılan75%43
Müdahale12
Faul3130 kazanılan
Ofsayt8
İlk 111136 yedek
G+A / 900.59
Kart3
2022/23
39
1.614
6
1
6.64
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut46%46 isabet
Kilit pas11
Drible20%43 başarı
İkili kazanılan81%37
Müdahale14
Faul3831 kazanılan
Ofsayt11
İlk 111524 yedek
G+A / 900.39
Kart3
2021/22
26
836
5
1
6.84
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut24%50 isabet
Kilit pas13
Drible14%47 başarı
İkili kazanılan45%36
Müdahale9
Faul1714 kazanılan
Ofsayt5
İlk 11818 yedek
G+A / 900.65
Kart3
2020/21
41
881
5
1
6.66
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut24%46 isabet
Kilit pas12
Drible8%47 başarı
İkili kazanılan43%37
Müdahale8
Faul1916 kazanılan
İlk 111031 yedek
G+A / 900.61
Kart2
TOPLAM GOL26
İLK 1142114 yedek girdi
KART19
VAR4onu ilgilendiren karar
FORMA9
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR26 gol
- 1-15' 3 %12
- 16-30' 7 %27
- 31-45' 2 %8
- 46-60' 5 %19
- 61-75' 2 %8
- 76-90+' 7 %27
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-369%45
- 3-4-2-141%27
- 4-2-3-131%20
- 3-4-37%5
- 4-4-1-15%3
- 3-1-4-21%1
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar9aldığı asist
Onun asist yaptıkları7verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | Manchester CityH | 1-4 | 68 | 2 | 6.2 | ||
| 22.08.2026 | EvertonA | 2-0 | 55 | 1 | 7.0 | ||
| 28.12.2025 | TottenhamH | 0-1 | 32↑ | – | 6.3 | ||
| 20.12.2025 | LeedsA | 4-1 | 77 | 1 | 6.3 | ||
| 18.12.2025 | KuPSH | 2-2 | 14↑ | 2 | 6.6 | ||
| 14.12.2025 | Manchester CityH | 0-3 | 27↑ | 1 | 6.5 | ||
| 11.12.2025 | ShelbourneA | 0-3 | 67 | 1 | 1 | 5 | 7.7 |
| 07.12.2025 | FulhamA | 1-2 | 65 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 03.12.2025 | BurnleyA | 0-1 | 26↑ | – | 6.2 | ||
| 30.11.2025 | Manchester UnitedH | 1-2 | 52↑ | 1 | 6.2 | ||
| 27.11.2025 | StrasbourgA | 2-1 | 28↑ | – | 6.3 | ||
| 22.11.2025 | WolvesA | 0-2 | 30↑ | 1 | 6.6 | ||
| 26.10.2025 | ArsenalA | 1-0 | 31↑ | 1 | 6.6 | ||
| 23.10.2025 | AEK LarnacaH | 0-1 | 30↑ | 1 | 6.9 | ||
| 18.10.2025 | BournemouthH | 3-3 | 26↑ | – | 6.9 | ||
| 05.10.2025 | EvertonA | 2-1 | 20↑ | – | 6.2 | ||
| 02.10.2025 | Dynamo KyivA | 0-2 | 51↑ | 1 | 2 | 7.3 | |
| 27.09.2025 | LiverpoolH | 2-1 | 15↑ | 1 | 2 | 7.3 | |
| 20.09.2025 | West HamA | 1-2 | 15↑ | – | 6.3 | ||
| 25.05.2025 | LiverpoolA | 1-1 | 28↑ | 1 | 6.5 | ||
| 20.05.2025 | WolvesH | 4-2 | 81 | 2 | 2 | 8.2 | |
| 11.05.2025 | TottenhamA | 0-2 | 30↑ | 2 | 6.0 | ||
| 05.05.2025 | Nottingham ForestH | 1-1 | 14↑ | 2 | 6.9 | ||
| 23.04.2025 | ArsenalA | 2-2 | 80 | 2 | 6.6 | ||
| 19.04.2025 | BournemouthH | 0-0 | 15↑ | – | 6.3 | ||
| 16.04.2025 | NewcastleA | 5-0 | 34↑ | 2 | 6.9 | ||
| 05.04.2025 | BrightonH | 2-1 | 10↑ | – | 4.7 | ||
| 02.04.2025 | SouthamptonA | 1-1 | 31↑ | 2 | 6.3 | ||
| 08.03.2025 | IpswichH | 1-0 | 72 | 2 | 6.6 | ||
| 25.02.2025 | Aston VillaH | 4-1 | 11↑ | 1 | 1 | 7.5 | |
| 22.02.2025 | FulhamA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 15.02.2025 | EvertonH | 1-2 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 02.02.2025 | Manchester UnitedA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 26.01.2025 | BrentfordH | 1-2 | 18↑ | 1 | 6.7 | ||
| 18.01.2025 | West HamA | 0-2 | 12↑ | 1 | 6.9 | ||
| 15.01.2025 | LeicesterA | 0-2 | 11↑ | – | 6.5 | ||
| 04.01.2025 | ChelseaH | 1-1 | 8↑ | – | 6.6 | ||
| 29.12.2024 | SouthamptonH | 2-1 | 1↑ | – | – | ||
| 21.12.2024 | ArsenalH | 1-5 | 29↑ | – | 6.3 | ||
| 15.12.2024 | BrightonA | 1-3 | 30↑ | 1 | 3 | 7.2 | |
| 07.12.2024 | Manchester CityH | 2-2 | 13↑ | – | 6.3 | ||
| 03.12.2024 | IpswichA | 0-1 | 1↑ | – | – | ||
| 30.11.2024 | NewcastleH | 1-1 | 13↑ | – | 6.6 | ||
| 02.11.2024 | WolvesA | 2-2 | 84 | 2 | 6.9 | ||
| 27.10.2024 | TottenhamH | 1-0 | 23↑ | – | 6.9 | ||
| 21.10.2024 | Nottingham ForestA | 1-0 | 66 | 4 | 7.9 | ||
| 05.10.2024 | LiverpoolH | 0-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 28.09.2024 | EvertonA | 2-1 | 73 | – | 6.7 | ||
| 21.09.2024 | Manchester UnitedH | 0-0 | 66 | 1 | 6.9 | ||
| 14.09.2024 | LeicesterH | 2-2 | 90 | 4 | 7.2 | ||
| 24.08.2024 | Aston VillaA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 17.08.2024 | WolvesH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 19.05.2024 | EvertonH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 12.05.2024 | Manchester UnitedA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 04.05.2024 | BournemouthH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 28.04.2024 | TottenhamA | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 23.04.2024 | ChelseaH | 5-0 | –↑ | – | – | ||
| 20.04.2024 | WolvesA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 17.04.2024 | Bayern MunichA | 1-0 | 9↑ | – | 6.7 | ||
| 14.04.2024 | Aston VillaH | 0-2 | 12↑ | – | 6.5 |
ŞUT18
GOL2
xG2.9
xG FARKI-0.9under performing
DÖNÜŞÜM%11.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası8%44
- Açık oyun3%17
- Kontra atak3%17
- Duran top2%11
- Taç sonrası2%11
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak10%56
- Sol ayak5%28
- Kafa3%17
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR18 şut
- 1-15' 1 %6
- 16-30' 3 %17
- 31-45' 1 %6
- 46-60' 2 %11
- 61-75' 4 %22
- 76-90+' 7 %39
PİYASA DEĞERİ€14.00M-22.2%
KAÇIRDIĞI MAÇ37
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2016–2026 · 205 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2017-07-01
Arsenal U18
→
Arsenal U23
-
Arsenal U18
→
Arsenal U23
-
2015-07-01
Chelsea Youth
→
Arsenal U18
free transfer
Chelsea Youth
→
Arsenal U18
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2026
Uyluk sakatlığıKadroda yok
21 maç
02.2026
Uyluk sakatlığıŞüpheli
2 maç
09.2025
Arka adale sakatlığıKadroda yok
4 maç
04.2025
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
1 maç
04.2023
Ayak bileği sakatlığıKadroda yok
4 maç
03.2023
SakatlıkKadroda yok
3 maç
03.2023
SakatlıkŞüpheli
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 123 dk
Veri yetersiz: Dengeli hücum profili
Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.
Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU32.7Premier League 2026
PERFORMANS26.8123 dk
KARARVeri yetersiz58/100
ROL UYUMU2026
Bitirici
60.6
İçe kat eden kanat
58.4
Pivot forvet
56.5
Role fit sinyali var ama confidence 81/100 ve risk 28/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 98 oyuncu
Scout skoru
%55
Performans
%59
Dakika
%71
Değer / getiri
%34
Tüm ligler · 1083 oyuncu
Scout skoru
%35
Performans
%42
Dakika
%42
Değer / getiri
%12
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru
61.4
78
79
Tahmini xG / 90
0.418
0.48
87
Gol / 90
0.43
0.65
66
Şut isabeti
66.67
48
100
Ortalama rating
6.58
7.15
92
İsabetli şut / 90
1.3
1.8
72
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Bruno ZapelliAtletico Paranaense · 23
%95
0gol
1asist
44scout
Serie A
João PeglowDC United · 23
%86
1gol
3asist
61scout
Major League Soccer
Ole Didrik BlombergBodo/Glimt · 25
%78
2gol
3asist
58scout
Eliteserien
Jens Petter HaugeBodo/Glimt · 26
%78
1gol
1asist
48scout
Eliteserien
Cade CowellNew York Red Bulls · 22
%74
1gol
3asist
62scout
Major League Soccer
Amor LayouniBK Hacken · 33
%65
1gol
4asist
46scout
Allsvenskan
Juan GautoPlatense · 21
%62
0gol
1asist
54scout
Liga Profesional Argentina
Julian ContreraSarmiento Junin · 22
%60
0gol
2asist
53scout
Liga Profesional Argentina
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


Leeds