Premier League · 18. Hafta · 28 Aralık
Crystal Palace - Tottenham
Premier League 18. Hafta maçında Tottenham, Crystal Palace deplasmanında 1-0 kazandı.
Önemli Olaylar
5'
🟨
K. DansoSarı kart
Tottenham
Hızlı İstatistikler
%62Topa Sahip Olma%38
1.40Beklenen Gol (xG)0.87
15Toplam Şut7
2İsabetli Şut3
8İsabetsiz Şut3
5Bloke Edilen Şut1
9Ceza Sahası İçi Şut4
6Ceza Sahası Dışı Şut3
3Kaleci Kurtarışı2
Maçın Akışı
İlk Yarı
5'
🟨K. DansoSarı kart
MS 0 - 1
Maç İstatistikleriCrystal Palace · Tottenham
Temel İstatistikler
%62Topa Sahip Olma%38
1.40Beklenen Gol (xG)0.87
Şutlar
15Toplam Şut7
2İsabetli Şut3
8İsabetsiz Şut3
5Bloke Edilen Şut1
9Ceza Sahası İçi Şut4
6Ceza Sahası Dışı Şut3
3Kaleci Kurtarışı2
Pas
537Toplam Pas336
429İsabetli Pas232
%80Pas İsabeti%69
Duran Top ve Disiplin
3Korner2
1Ofsayt3
7Faul5
Kartlar
3Sarı Kart2
Momentum
0'▲ Crystal Palace▼ Tottenham90'
KadrolarCrystal Palace 3-4-2-1Tottenham 4-2-3-1
1Henderson
6Guéhi
5Lacroix
8Lerma
3Mitchell
19Hughes
20Wharton
17Clyne
10Pino
55Devenny
14Mateta
1Vicario
24Spence
37Ven
4Danso
23Porro
14Gray
30Bentancur
39Muani
15Bergvall
20Kudus
9Richarlison
Crystal Palace · Yedekler
44Walter Benítez
12Christantus Uche
9Edward Nketiah
86Joel Drakes-Thomas
42Kaden Rodney
24Borna Sosa
21Romain Esse
72Dean Benamar
23Jaydee Canvot
Teknik Direktör: Oliver Glasner
Tottenham · Yedekler
31Antonín Kinský
28Wilson Odobert
44Dane Scarlett
22Brennan Johnson
11Mathys Tel
6João Palhinha
33Ben Davies
25Kota Takai
3Radu Drăguşin
Teknik Direktör: Thomas Frank
Şut Haritası21 şut
Crystal Palace
Tottenham
Dolu = gol · boyut = xG
Son Karşılaşmalar
3Galibiyet0Beraberlik
2Galibiyet
5 Mart
Tottenham
1-3
Crystal Palace
11 Mayıs
Tottenham
0-2
Crystal Palace
27 Ekim
Crystal Palace
1-0
Tottenham
2 Mart
Tottenham
3-1
Crystal Palace
27 Ekim
Crystal Palace
1-2
Tottenham
xG Farkı — Bitiricilik
Crystal Palace0 gol · 1.40 xG
-1.40
Tottenham1 gol · 0.87 xG
+0.13
+ pozitif = beklentinin üstünde gol, − negatif = beklentinin altında
Galibiyet OlasılığıModel: 1 (%40) ✗
Crystal Palace %40
Beraberlik %26
Tottenham %34
1.46Crystal Palace xPuan
1.28Tottenham xPuan
🎯
ÜCRETSİZ ÜYELİK
Taktik Metrikler ve Görsel Analiz
Pressing ve tempo, atak organizasyonu, savunma ve alan kontrolü, şans yaratma ve duran top profilleri.
Ücretsiz üye ol🔥
ÜCRETSİZ ÜYELİK
Takım ve Oyuncu Isı Haritaları
Takımların sahanın neresinde hakimiyet kurduğu ve oyuncu bazlı ısı haritaları, ham olay koordinatlarından üretilir.
Ücretsiz üye ol🤖
ÜCRETSİZ ÜYELİK
ML Derin Analiz
Modelin hangi sinyallere ağırlık verdiği, beklenen puan simülasyonu ve değer analizi.
Ücretsiz üye olForm Durumu
Crystal PalaceBMBMG
TottenhamMMGGB
ÜCRETSİZ ÜYELİK
Isı Haritası ve Taktik Analiz
Takım ve oyuncu ısı haritaları, taktik metrikler ve ML derin analizi dashboard görünümünde.
Ücretsiz üye olMaç Raporlarıtümü →
Rayo Vallecano 1-1 Alaves
Atletico Madrid 2-0 Malaga
Casa Pia 0-7 Benfica
Deportivo La Coruna 1-1 Elche
Samsunspor 3-3 Göztepe
Famalicao 1-2 Maritimo
Reklam
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum