LİGAllsvenskan
BU SEZON1G · 4A
Gol10.13 / 90
Asist40.51 / 90
Şut141.79 / 90
Kilit pas162.05 / 90
Başarılı dripling50.64 / 90
Kazanılan ikili273.45 / 90
Rating7.08
OYUNCU PROFİLİAllsvenskan 2026 · 88 orta sahalar
- Kilit pas 2.05 %87
- Asist 0.51 %97
- Drible 0.64 %55
- Pas isabeti %80 %34
- Top kapma 1.79 %15
- İkili mücadele %47 %41
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 704 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
9.
Allsvenskan2025 · BK Hacken · 21 maç
5gol25.
5asist9.
9.
Eliteserien2021 · Valerenga · 28 maç
6asist9.
10.
UEFA Europa Conference League2025 · BK Hacken · 6 maç
5asist10.
13.
UEFA Europa League2025 · BK Hacken · 1 maç
5asist13.
14.
Allsvenskan2026 · BK Hacken · 9 maç
4asist14.
17.
Eliteserien2022 · Valerenga · 20 maç
8gol18.
5asist17.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
1. Division2017 · Norway
🥈
CAF Confederation Cup2019/2020 · Africa · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 15 G+A
GolAsist
2026/27
10
704
1
4
7.08
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut14%43 isabet
Kilit pas16
Drible5%28 başarı
İkili kazanılan27%47
Müdahale12
Faul75 kazanılan
Penaltı1
İlk 1182 yedek
G+A / 900.64
Kart2
2025/26
28
1.875
5
10
7.17
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut41%54 isabet
Kilit pas43
Drible16%32 başarı
İkili kazanılan65%41
Müdahale17
Faul1617 kazanılan
Ofsayt2
Penaltı1
İlk 11217 yedek
G+A / 900.72
Kart3
2024/25
20
1.481
6
2
7.06
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut32%56 isabet
Kilit pas21
Drible20%57 başarı
İkili kazanılan62%45
Müdahale25
Faul166 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11173 yedek
G+A / 900.49
Kart5
2023/24
19
1.499
5
3
7.20
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut29%55 isabet
Kilit pas21
Drible29%52 başarı
İkili kazanılan75%49
Müdahale21
Faul1017 kazanılan
Ofsayt7
Penaltı1
İlk 11172 yedek
G+A / 900.48
Kart1
2022/23
21
1.376
8
5
7.16
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut29%69 isabet
Kilit pas21
Drible14%37 başarı
İkili kazanılan45%34
Müdahale19
Faul1110 kazanılan
Ofsayt4
Penaltı1
İlk 11183 yedek
G+A / 900.85
Kart2
2021/22
28
2.149
3
6
6.86
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut32%59 isabet
Kilit pas29
Drible12%32 başarı
İkili kazanılan63%36
Müdahale27
Faul3110 kazanılan
Ofsayt7
İlk 11271 yedek
G+A / 900.38
Kart4
TOPLAM GOL151 penaltı
İLK 114912 yedek girdi
KART10
FORMA24
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR15 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 2 %13
- 31-45' 6 %40
- 46-60' 2 %13
- 61-75' 2 %13
- 76-90+' 3 %20
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-328%47
- 4-2-3-119%32
- 4-4-26%10
- 4-1-4-14%7
- 3-4-31%2
- 4-2-1-31%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar10aldığı asist
Onun asist yaptıkları11verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.05.2026 | Hammarby FFH | 3-2 | 76 | 1 | 2 | 6.9 | |
| 25.05.2026 | IF ElfsborgA | 1-1 | 84 | 1 | – | 7.3 | |
| 17.05.2026 | Mjallby AIFA | 0-1 | 89 | 4 | 7.3 | ||
| 10.05.2026 | Malmo FFH | 3-2 | 89 | 1 | 6.6 | ||
| 02.05.2026 | Degerfors IFA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 27.04.2026 | SiriusH | 2-2 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 22.04.2026 | Vasteras SK FKA | 3-3 | 27↑ | 1 | 3 | 6.9 | |
| 19.04.2026 | GaisH | 2-1 | 88 | 1 | 6.7 | ||
| 11.04.2026 | IFK GoteborgA | 0-2 | 90 | 1 | 1 | 8.3 | |
| 06.04.2026 | IF BrommapojkarnaH | 2-2 | 71 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 18.12.2025 | Slovan BratislavaA | 1-0 | 78 | – | 6.7 | ||
| 11.12.2025 | AEK LarnacaH | 1-1 | 90 | 3 | 5.6 | ||
| 27.11.2025 | ZrinjskiA | 2-1 | 90 | 3 | 6.7 | ||
| 09.11.2025 | Mjallby AIFA | 1-0 | 90 | 3 | 7.0 | ||
| 06.11.2025 | StrasbourgH | 1-2 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 01.11.2025 | Malmo FFH | 1-1 | 67 | – | 7.2 | ||
| 26.10.2025 | AIK StockholmA | 2-2 | 30↑ | – | 6.3 | ||
| 23.10.2025 | Rayo VallecanoH | 2-2 | 13↑ | – | 6.3 | ||
| 27.09.2025 | IFK NorrkopingH | 2-0 | 88 | 3 | 8.3 | ||
| 21.09.2025 | Hammarby FFA | 4-0 | 83 | – | 6.6 | ||
| 15.09.2025 | IFK GoteborgH | 1-2 | 90 | 2 | 6.3 | ||
| 31.08.2025 | GaisA | 2-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 24.08.2025 | IFK VarnamoA | 1-5 | –↑ | – | – | ||
| 21.08.2025 | CFR 1907 ClujH | 7-2 | 90 | 5 | 1 | 10.0 | |
| 17.08.2025 | Osters IFH | 0-2 | 67 | 2 | 7.0 | ||
| 10.08.2025 | Degerfors IFA | 0-0 | 80 | 2 | 7.3 | ||
| 03.08.2025 | IF ElfsborgH | 1-2 | 31↑ | 1 | 1 | 7.2 | |
| 27.07.2025 | Djurgardens IFH | 1-6 | 45↑ | 1 | 5 | 8.2 | |
| 13.07.2025 | HalmstadH | 4-1 | 59 | 1 | 1 | 2 | 8.5 |
| 06.07.2025 | IF ElfsborgA | 0-2 | 18↑ | – | 6.7 | ||
| 10.05.2025 | SiriusA | 2-0 | 31 | – | 6.6 | ||
| 04.05.2025 | IFK NorrkopingA | 0-2 | 90 | 1 | 3 | 7.7 | |
| 27.04.2025 | Hammarby FFH | 1-1 | 90 | 2 | 7.0 | ||
| 23.04.2025 | Degerfors IFH | 3-4 | 26↑ | 1 | 1 | 6.9 | |
| 20.04.2025 | IFK GoteborgA | 2-3 | 88 | 1 | 1 | 2 | 7.6 |
| 12.04.2025 | Mjallby AIFH | 0-3 | 81 | – | 6.5 | ||
| 05.04.2025 | Osters IFA | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 29.03.2025 | IF BrommapojkarnaH | 2-0 | 90 | 2 | 4 | 9.0 | |
| 03.11.2024 | GaisH | 1-2 | 65 | 1 | 2 | 8.0 | |
| 27.10.2024 | HalmstadH | 0-1 | 31↑ | – | 6.9 | ||
| 22.08.2024 | 1. FC HeidenheimH | 1-2 | 77 | 3 | 6.3 | ||
| 18.08.2024 | IF BrommapojkarnaA | 1-3 | 19↑ | 1 | 1 | 7.5 | |
| 28.07.2024 | Vasteras SK FKH | 4-0 | 90 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 14.07.2024 | IF ElfsborgH | 3-5 | 85 | 1 | 6.7 | ||
| 08.07.2024 | Vasteras SK FKA | 1-2 | 86 | – | 6.3 | ||
| 02.06.2024 | AIK StockholmH | 4-1 | 68 | 1 | 3 | 7.3 | |
| 29.05.2024 | Mjallby AIFA | 2-1 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 25.05.2024 | GaisA | 3-0 | 90 | 4 | 7.2 | ||
| 20.05.2024 | Malmo FFH | 2-2 | 66 | 1 | 6.3 | ||
| 15.05.2024 | HalmstadA | 3-0 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 12.05.2024 | Kalmar FFH | 3-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 04.05.2024 | SiriusA | 0-3 | 87 | 2 | 6.9 | ||
| 28.04.2024 | IFK NorrkopingH | 1-2 | 90 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 24.04.2024 | IFK GoteborgA | 0-1 | 90 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 21.04.2024 | Hammarby FFH | 2-1 | 77 | 1 | 6.9 | ||
| 15.04.2024 | IF BrommapojkarnaH | 4-3 | 89 | 1 | 1 | 2 | 7.9 |
| 08.04.2024 | Djurgardens IFA | 3-3 | 90 | 5 | 6.9 | ||
| 31.03.2024 | Mjallby AIFH | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 30.11.2023 | Bayer LeverkusenH | 0-2 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 09.11.2023 | MoldeH | 1-3 | 62 | 1 | 6.9 |
ŞUT19
GOL1
xG0.0
xG FARKI+1.0over performing
DÖNÜŞÜM%5.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası8%42
- Açık oyun5%26
- Korner2%11
- Kontra atak2%11
- Duran top1%5
- Penaltı1%5
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak17%89
- Kafa1%5
- Sağ ayak1%5
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR19 şut
- 1-15' 3 %16
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 5 %26
- 46-60' 2 %11
- 61-75' 4 %21
- 76-90+' 5 %26
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2026 · 126 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-07-10
Vålerenga
→
Häcken
?
Vålerenga
→
Häcken
?
2023-06-30
Western Sydney
→
Vålerenga
End of loan
Western Sydney
→
Vålerenga
End of loan
2021-01-25
Pyramids FC
→
Vålerenga
?
Pyramids FC
→
Vålerenga
?
2019-09-17
Bodø/Glimt
→
Pyramids FC
€1.50m
Bodø/Glimt
→
Pyramids FC
€1.50m
2017-07-21
Elverum
→
Bodø/Glimt
?
Elverum
→
Bodø/Glimt
?
2017-03-31
Degerfors
→
Elverum
free transfer
Degerfors
→
Elverum
free transfer
2016-01-01
Brage
→
Degerfors
free transfer
Brage
→
Degerfors
free transfer
2013-07-15
Falu FK
→
Brage
free transfer
Falu FK
→
Brage
free transfer
2012-02-01
Dalkurd
→
Falu FK
free transfer
Dalkurd
→
Falu FK
free transfer
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 704 dk
İzlemede: Dengeli hücum profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU45.6Allsvenskan 2026
PERFORMANS52.9704 dk
KARARVeri yetersiz52/100
FORM TRENDİDüşüşte-11.6
ROL UYUMU2026
Bağlantı kuran forvet
66.1
Çizgi kanadı
65.0
Baskıcı forvet
63.4
Role fit sinyali var ama confidence 82/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 80 oyuncu
Scout skoru
%46
Performans
%62
Dakika
%73
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 674 oyuncu
Scout skoru
%48
Performans
%65
Dakika
%68
Değer / getiri
%2
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating
7.08
7.2
98
Asist / 90
0.51
0.32
100
Kilit pas / 90
2.05
1.6
100
Performans skoru
52.9
76
70
Dakika güvenliği
33.9
76
45
Pas hacmi / 90
26.85
34
79
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form onceki pencereye gore dususte; trend skoru -11.6.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Ole Didrik BlombergBodo/Glimt · 25
%95
2gol
3asist
58scout
Eliteserien
Samuel LinoFlamengo · 26
%85
4gol
6asist
66scout
Serie A
Mateo SilvettiInter Miami · 19
%79
3gol
4asist
72scout
Major League Soccer
Oliver BergIF Brommapojkarna · 32
%78
1gol
4asist
47scout
Allsvenskan
Matías PellegriniVelez Sarsfield · 25
%63
3gol
2asist
64scout
Liga Profesional Argentina
Edwuin CetréEstudiantes L.P. · 27
%63
0gol
1asist
44scout
Liga Profesional Argentina
Morgan GuilavoguiReal Salt Lake · 27
%62
1gol
3asist
60scout
€4.50M
Major League Soccer
Mads HansenIF Brommapojkarna · 23
%60
4gol
3asist
71scout
Allsvenskan
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
