Mikkel Rygaard
Denmark · Midfielder

Mikkel Rygaard

YAŞ35
BOY176
KİLO69
KULÜPBK Hacken
DOĞUM YERİNykøbing Falster
LİGAllsvenskan
BU SEZON2G · 5A
Gol20.14 / 90
Asist50.36 / 90
Şut120.86 / 90
Kilit pas372.67 / 90
Başarılı dripling50.36 / 90
Kazanılan ikili392.81 / 90
Rating6.92
OYUNCU PROFİLİAllsvenskan 2026 · 89 orta sahalar
Kilit pas — %94 (2.67) Asist — %91 (0.36) Drible — %27 (0.36) Pas isabeti — %50 (%83) Top kapma — %16 (1.80) İkili mücadele — %7 (%40) 48 ORT. % 94 91 27 50 16 7
  • Kilit pas 2.67 %94
  • Asist 0.36 %91
  • Drible 0.36 %27
  • Pas isabeti %83 %50
  • Top kapma 1.80 %16
  • İkili mücadele %40 %7
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1249 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥈 Allsvenskan2023 · BK Hacken · 29 maç 7gol20. 12asist2.
6. Allsvenskan2026 · BK Hacken · 18 maç 5asist6.
6. Allsvenskan2022 · BK Hacken · 28 maç 11gol6. 4asist17.
7. Allsvenskan2024 · BK Hacken · 26 maç 6asist7.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 1. DivisionNone · Denmark
🏆 AllsvenskanNone · Sweden
🏆 Svenska CupenNone · Sweden
🏆 Svenska Cupen2022/2023 · Sweden
🏆 Allsvenskan2022 · Sweden
🏆 1. Division2015/2016 · Denmark
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 19 G+A
2022 15 2023 19 2024 13 2025 8 2026 7
GolAsist
2026/27 19 1.249 2 5 6.92
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
AllsvenskanBK Hacken 19 1.249 2 5 6.92
Şut12%33 isabet
Kilit pas37
Drible5%31 başarı
İkili kazanılan39%40
Müdahale12
Faul1120 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11163 yedek
G+A / 900.5
Kart5
Kaptan14maçta
2025/26 32 2.363 3 5 7.21
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
AllsvenskanBK Hacken 25 1.758 3 4 7.20
UEFA Europa Conference LeagueBK Hacken 7 605 0 1 7.21
Şut39%51 isabet
Kilit pas59
Drible20%32 başarı
İkili kazanılan100%43
Müdahale34
Faul2439 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11275 yedek
G+A / 900.3
Kart51
Kaptan5maçta
2024/25 28 1.990 4 9 7.30
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
AllsvenskanBK Hacken 26 1.810 3 8 7.29
UEFA Europa Conference LeagueBK Hacken 2 180 1 1 7.40
Şut25%44 isabet
Kilit pas60
Drible16%37 başarı
İkili kazanılan84%43
Müdahale21
Faul1739 kazanılan
İlk 11235 yedek
G+A / 900.59
Kart5
Kaptan2maçta
2023/24 35 2.868 7 12 7.34
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
AllsvenskanBK Hacken 29 2.392 7 12 7.37
UEFA Europa LeagueBK Hacken 6 476 0 0 7.15
Şut51%55 isabet
Kilit pas85
Drible31%45 başarı
İkili kazanılan136%41
Müdahale38
Faul4351 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11332 yedek
G+A / 900.6
Kart3
2022/23 28 2.141 11 4 7.54
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
AllsvenskanBK Hacken 28 2.141 11 4 7.54
Şut39%59 isabet
Kilit pas72
Drible38%53 başarı
İkili kazanılan115%46
Müdahale30
Faul2536 kazanılan
İlk 11262 yedek
G+A / 900.63
Kart4
TOPLAM GOL7
İLK 116415 yedek girdi
KART12
FORMA18
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR7 gol
1-15' — 0 16-30' — 1 31-45' — 4 46-60' — 2 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 4 31-45'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 1 %14
  • 31-45' 4 %57
  • 46-60' 2 %29
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-3-3 — 33 4-2-3-1 — 28 4-4-2 — 10 4-1-4-1 — 3 4-5-1 — 2 3-4-3 — 1 77 maç
  • 4-3-333%43
  • 4-2-3-128%36
  • 4-4-210%13
  • 4-1-4-13%4
  • 4-5-12%3
  • 3-4-31%1
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
05.09.2026 GaisA 0-0 29 0 6.6
29.08.2026 Vasteras SK FKH 1-3 63 0 5.7
21.08.2026 SiriusAC 0-3 47 1 6.9
17.08.2026 HalmstadHC 1-0 90 2 7.2
09.08.2026 Hammarby FFAC 3-0 45 6.2
01.08.2026 Kalmar FFHC 1-1 90 1 2 7.2
27.07.2026 AIK StockholmHC 0-0 66 1 6.9
19.07.2026 HalmstadAC 0-2 89 1 7.3
11.07.2026 Orgryte ISAC 4-3 67 5.2
06.07.2026 Djurgardens IFHC 2-4 81 7.2
31.05.2026 Hammarby FFHC 3-2 69 1 6.3
25.05.2026 IF ElfsborgAC 1-1 90 7.9
10.05.2026 Malmo FFHC 3-2 77 1 7.0
02.05.2026 Degerfors IFAC 1-1 89 2 6.9
27.04.2026 SiriusHC 2-2 90 1 1 8.5
22.04.2026 Vasteras SK FKAC 3-3 90 1 7.2
19.04.2026 GaisH 2-1 31 1 6.9
11.04.2026 IFK GoteborgA 0-2 27 1 1 7.6
06.04.2026 IF BrommapojkarnaH 2-2 19 1 6.7
18.12.2025 Slovan BratislavaA 1-0 90 2 6.9
11.12.2025 AEK LarnacaH 1-1 90 7.9
27.11.2025 ZrinjskiA 2-1 90 1 1 7.0
06.11.2025 StrasbourgH 1-2 90 3 6.9
01.11.2025 Malmo FFH 1-1 90 7.6
26.10.2025 AIK StockholmA 2-2 90 1 1 7.7
23.10.2025 Rayo VallecanoH 2-2 89 6.3
18.10.2025 SiriusH 1-1 90 1 1 8.2
05.10.2025 IF BrommapojkarnaA 1-3 89 1 2 7.6
02.10.2025 ShelbourneA 0-0 76 3 7.0
15.09.2025 IFK GoteborgHC 1-2 77 1 2 6.9
24.08.2025 IFK VarnamoA 1-5
21.08.2025 CFR 1907 ClujH 7-2 80 1 8.5
17.08.2025 Osters IFH 0-2 68 6.9
10.08.2025 Degerfors IFAC 0-0 68 1 6.7
03.08.2025 IF ElfsborgHC 1-2 61 1 7.3
27.07.2025 Djurgardens IFH 1-6 45 2 7.0
20.07.2025 HalmstadA 0-0 10 1 7.3
06.07.2025 IF ElfsborgAC 0-2 90 6.6
29.06.2025 GaisH 1-3 78 6.3
01.06.2025 Malmo FFA 3-0 70 6.9
25.05.2025 Djurgardens IFA 1-1 90 1 7.6
18.05.2025 IFK VarnamoHC 2-0 90 1 1 7.6
14.05.2025 AIK StockholmH 3-3 90 3 7.0
10.05.2025 SiriusA 2-0 90 4 7.9
04.05.2025 IFK NorrkopingA 0-2 75 1 6.9
27.04.2025 Hammarby FFH 1-1 90 6.3
23.04.2025 Degerfors IFH 3-4 90 3 8.3
20.04.2025 IFK GoteborgA 2-3 90 1 2 7.6
12.04.2025 Mjallby AIFH 0-3 64 1 6.9
05.04.2025 Osters IFA 2-0 45 2 6.3
29.03.2025 IF BrommapojkarnaH 2-0 18 1 7.5
03.11.2024 GaisH 1-2 86 1 1 7.3
27.10.2024 HalmstadH 0-1 90 1 7.3
19.10.2024 IF ElfsborgAC 1-3 89 1 1 7.7
06.10.2024 AIK StockholmA 0-2 90 1 7.6
29.09.2024 SiriusH 2-0 28 6.9
26.09.2024 Hammarby FFA 2-0 62 1 6.9
22.09.2024 Malmo FFA 4-0 55 1 6.7
19.09.2024 Djurgardens IFH 1-2 22 1 7.0
29.08.2024 1. FC HeidenheimA 3-2 90 1 1 7.5
ŞUT20
GOL2
xG0.0
xG FARKI+2.0over performing
DÖNÜŞÜM%10.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
75' · xG 0.0 69' · xG 0.0 57' · xG 0.0 73' · xG 0.0 15' · xG 0.0 90' · xG 0.0 25' · xG 0.0 · GOL 53' · xG 0.0 45' · xG 0.0 73' · xG 0.0 84' · xG 0.0 · GOL 45' · xG 0.0 90' · xG 0.0 81' · xG 0.0 21' · xG 0.0 81' · xG 0.0 37' · xG 0.0 31' · xG 0.0 82' · xG 0.0 38' · xG 0.0
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 9 (%45) Açık oyun — 5 (%25) Serbest vuruş — 3 (%15) Kontra atak — 2 (%10) Korner — 1 (%5) 20 şut
  • Asist sonrası9%45
  • Açık oyun5%25
  • Serbest vuruş3%15
  • Kontra atak2%10
  • Korner1%5
Vücut bölgesine göre
Sol ayak — 19 (%95) Sağ ayak — 1 (%5) 20 şut
  • Sol ayak19%95
  • Sağ ayak1%5
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR20 şut
1-15' — 1 16-30' — 2 31-45' — 5 46-60' — 2 61-75' — 4 76-90+' — 6 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 6 76-90+'
  • 1-15' 1 %5
  • 16-30' 2 %10
  • 31-45' 5 %25
  • 46-60' 2 %10
  • 61-75' 4 %20
  • 76-90+' 6 %30
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2010–2026 · 142 maç
BK Hacken 142maç 2022–2026
FC Nordsjaelland 2017–2019
Lyngby 2015–2016
HB Koge 2010
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2022-02-01 Without Club Häcken -
2021-11-03 LKS Lodz Without Club -
2021-01-04 Nordsjaelland LKS Lodz free transfer
2021-01-01 FC Nordsjaelland ŁKS Łódź
2018-02-12 Lyngby BK Nordsjaelland free transfer
2018-02-07 Lyngby FC Nordsjaelland
2016-01-26 Naestved BK Lyngby BK ?
2012-07-05 Lolland Falster Naestved BK free transfer
2012-07-01 Nykobing FC Naestved
2010-04-01 B.1921 Lolland Falster -
2010-03-01 HB Köge B.1921 free transfer
2009-07-01 Herfölge BK HB Köge ?
2009-01-01 Charlton Herfölge BK free transfer
2008-07-01 Charlton U18 Charlton -
2007-07-01 Herfölge BK U19 Charlton U18 free transfer
2005-07-01 LFA U19 Herfölge BK U19 free transfer
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨 Allsvenskan2026 · BK Hacken 4sarı · 12 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 1758 dk

İzlemede: Yaratıcı orta saha

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU64.1Allsvenskan 2025
PERFORMANS70.11758 dk
KARARVeri yetersiz57/100
FORM TRENDİStabil+5.7
ROL UYUMU2025
Derinden oyun kurucu 68.1
İleri sekiz 68.1
Numara 10 67.9
Role fit sinyali var ama confidence 80/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 221 oyuncu
Scout skoru %81
Performans %91
Dakika %84
Değer / getiri %2
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %90
Performans %95
Dakika %87
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90 54.59 72 76
Performans skoru 73.6 76 97
Kilit pas / 90 2.63 1.4 100
Pas arası / 90 1.86 1.6 100
Ortalama rating 7.22 7.2 100
Asist / 90 0.31 0.2 100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM

Son form stabil. Rating delta +0.05. Dakika delta -7.4.

BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam