Qazim Laçi
Albania · Midfielder

Qazim Laçi

YAŞ29
BOY175
KİLO67
KULÜPRizespor
DOĞUM YERİPeshkopi
LİGCzech Liga
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut41.44 / 90
Kilit pas124.32 / 90
Başarılı dripling20.72 / 90
Kazanılan ikili134.68 / 90
Rating7.06
OYUNCU PROFİLİSüper Lig 2026 · 59 orta sahalar
Kilit pas — %100 (4.32) Asist — %0 (0.00) Drible — %64 (0.72) Pas isabeti — %69 (%88) Top kapma — %60 (2.52) İkili mücadele — %41 (%50) 56 ORT. % 100 0 64 69 60 41
  • Kilit pas 4.32 %100
  • Asist 0.00 %0
  • Drible 0.72 %64
  • Pas isabeti %88 %69
  • Top kapma 2.52 %60
  • İkili mücadele %50 %41
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 250 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥉 Süper Lig2025 · Rizespor · 32 maç 9asist3.
9. Süper Lig2026 · Rizespor · 1 maç 1gol9.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 Czech Liga2023/2024 · Czech-Republic
🏆 Cup2023/2024 · Czech-Republic
🏆 Czech Liga2022/2023 · Czech-Republic
🏆 Super League 12015/2016 · Greece
🏆 Cup2014/2015 · Greece
🏆 Super League 12014/2015 · Greece
🥈 Cup2024/2025 · Czech-Republic · 2nd Place
🥈 Cup2022/2023 · Czech-Republic · 2nd Place
🥈 Ligue 22021/2022 · France · 2nd Place
🥈 Super Cup2016/2017 · Cyprus · 2nd Place
🥈 Cup2015/2016 · Greece · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 16 G+A
2022 0 2023 3 2024 1 2025 16 2026 0
GolAsist
2026/27 3 250 0 0 7.06
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Süper LigRizespor 3 250 0 0 7.06
Şut4%25 isabet
Kilit pas12
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan13%50
Müdahale6
Faul52 kazanılan
Ofsayt1
İlk 113
Kart1
2025/26 32 2.647 7 9 7.08
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Süper LigRizespor 32 2.647 7 9 7.08
Şut38%47 isabet
Kilit pas62
Drible20%50 başarı
İkili kazanılan114%44
Müdahale42
Faul4330 kazanılan
Ofsayt7
Penaltı3
İlk 1132
G+A / 900.54
Kart61
2024/25 12 925 1 0 6.93
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Champions LeagueSparta Praha 10 763 1 0 6.96
World Cup - Qualification EuropeAlbania 2 162 0 0 6.80
Şut7%29 isabet
Kilit pas6
Drible10%71 başarı
İkili kazanılan48%53
Müdahale24
Faul88 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11111 yedek
G+A / 900.1
Kart1
2023/24 12 724 1 2 7.18
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa LeagueSparta Praha 10 679 0 2 7.18
UEFA Champions LeagueSparta Praha 2 45 1 0 7.15
Şut17%47 isabet
Kilit pas8
Drible12%86 başarı
İkili kazanılan55%60
Müdahale20
Faul1114 kazanılan
İlk 1184 yedek
G+A / 900.37
Kart2
2022/23 12 213 0 0 6.72
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Ajaccio 12 213 0 0 6.72
Şut2
Kilit pas3
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan14%52
Müdahale6
Faul22 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11210 yedek
TOPLAM GOL93 penaltı
İLK 116816 yedek girdi
KART9
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA20
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR9 gol
1-15' — 3 16-30' — 1 31-45' — 1 46-60' — 2 61-75' — 0 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 1-15'
  • 1-15' 3 %33
  • 16-30' 1 %11
  • 31-45' 1 %11
  • 46-60' 2 %22
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 2 %22
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 31 4-4-2 — 12 3-4-3 — 11 4-1-4-1 — 11 4-3-3 — 7 3-5-2 — 3 75 maç
  • 4-2-3-131%41
  • 4-4-212%16
  • 3-4-311%15
  • 4-1-4-111%15
  • 4-3-37%9
  • 3-5-23%4
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
29.08.2026 Gaziantep FKA 1-2 90 1 6.6
22.08.2026 SamsunsporH 0-2 67 2 7.3
15.08.2026 KonyasporA 0-1 93 1 7.3
15.05.2026 BesiktasH 2-2 92 2 7.3
09.05.2026 EyüpsporA 4-0 77 1 7.0
01.05.2026 KonyasporH 3-2 81 1 1 2 9.0
25.04.2026 KayserisporA 2-0 79 2 6.7
17.04.2026 FenerbahceA 2-2 89 1 6.3
13.04.2026 Gazişehir GaziantepH 2-1 81 1 2 8.3
09.04.2026 SamsunsporH 4-1 72 1 2 2 8.3
05.04.2026 Fatih KaragümrükA 2-1 90 1 7.3
08.03.2026 AntalyasporH 1-0 83 1 1 7.5
28.02.2026 KasimpasaA 0-3 87 1 7.3
20.02.2026 KocaelisporH 2-0 93 1 1 7.5
14.02.2026 GenclerbirligiA 2-2 82 1 6.3
08.02.2026 GalatasarayH 0-3 84 1 6.9
31.01.2026 Istanbul BasaksehirA 2-2 87 1 2 6.7
25.01.2026 AlanyasporH 1-1 84 6.9
19.01.2026 GoztepeA 3-1 90 1 3 7.2
20.12.2025 BesiktasA 1-0 96 2 6.9
13.12.2025 EyüpsporH 3-0 68 1 1 7.6
06.12.2025 KonyasporA 1-1 90 1 2 7.2
23.11.2025 FenerbahceH 2-5 63 1 1 6.5
16.11.2025 EnglandH 0-2 84 1 6.9
08.11.2025 Gazişehir GaziantepA 2-2 65 1 6.5
03.11.2025 Fatih KaragümrükH 1-0 90 6.9
27.10.2025 SamsunsporA 1-1 74 2 6.6
22.10.2025 Istanbul BasaksehirH 0-0 90 1 6.2
18.10.2025 TrabzonsporH 1-2 96 1 6.9
03.10.2025 AntalyasporA 2-5 90 2 2 7.7
28.09.2025 KasimpasaH 1-2 90 8.0
21.09.2025 KocaelisporA 1-1 60 6.0
15.09.2025 GenclerbirligiH 1-0 79 2 6.9
30.08.2025 GalatasarayA 3-1 88 6.7
16.08.2025 AlanyasporA 0-0 89 1 6.9
10.08.2025 GoztepeH 0-3 68 6.6
21.03.2025 EnglandA 2-0 78 1 6.7
29.01.2025 Bayer LeverkusenA 2-0 85 2 7.7
22.01.2025 InterH 0-1 90 1 7.0
11.12.2024 FeyenoordA 4-2 22 6.7
26.11.2024 Atletico MadridH 0-6 79 6.9
06.11.2024 Stade Brestois 29H 1-2 85 6.9
23.10.2024 Manchester CityA 5-0 90 6.2
01.10.2024 VfB StuttgartA 1-1 70 6.6
18.09.2024 Red Bull SalzburgH 3-0 84 1 1 7.7
27.08.2024 Malmo FFH 2-0 90 1 6.9
21.08.2024 Malmo FFA 0-2 68 7.0
14.03.2024 LiverpoolA 6-1 58 2 6.6
07.03.2024 LiverpoolH 1-5 25 6.5
22.02.2024 GalatasarayH 4-1 90 1 3 7.2
15.02.2024 GalatasarayA 3-2 74 1 7.2
14.12.2023 ArisA 1-3 90 1 1 8.7
30.11.2023 Real BetisH 1-0 90 7.3
09.11.2023 RangersA 2-1 40 1 6.9
26.10.2023 RangersH 0-0 66 3 6.9
05.10.2023 Real BetisA 2-1 68 1 7.3
21.09.2023 ArisH 3-2 78 4 7.2
15.08.2023 FC CopenhagenH 3-3 31 1 1 7.6
08.08.2023 FC CopenhagenA 0-0 14 6.7
28.12.2022 AngersH 1-0 1
ŞUT64
GOL8
xG6.2
xG FARKI+1.8over performing
DÖNÜŞÜM%12.5
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
18' · xG 0.319 · GOL 9' · xG 0.016 44' · xG 0.049 75' · xG 0.055 52' · xG 0.04 9' · xG 0.055 45' · xG 0.172 · GOL 43' · xG 0.044 90' · xG 0.054 79' · xG 0.029 · GOL 65' · xG 0.022 56' · xG 0.123 27' · xG 0.046 23' · xG 0.023 49' · xG 0.031 5' · xG 0.027 10' · xG 0.788 · GOL 53' · xG 0.011 10' · xG 0.077 29' · xG 0.099 9' · xG 0.03 54' · xG 0.044 21' · xG 0.022 90' · xG 0.064 60' · xG 0.788 · GOL 47' · xG 0.055 30' · xG 0.038 20' · xG 0.071 90' · xG 0.141 75' · xG 0.028 60' · xG 0.018 3' · xG 0.011 42' · xG 0.023 39' · xG 0.038 15' · xG 0.012 88' · xG 0.03 85' · xG 0.07 45' · xG 0.788 · GOL 62' · xG 0.026 33' · xG 0.025 11' · xG 0.024 17' · xG 0.074 15' · xG 0.135 · GOL 14' · xG 0.029 77' · xG 0.034 53' · xG 0.014 44' · xG 0.016 13' · xG 0.032 49' · xG 0.1 37' · xG 0.022 74' · xG 0.067 36' · xG 0.079 45' · xG 0.038 6' · xG 0.011 35' · xG 0.024 6' · xG 0.079 27' · xG 0.036 8' · xG 0.029 90' · xG 0.788 · GOL 24' · xG 0.035 37' · xG 0.024 22' · xG 0.056 2' · xG 0.044 41' · xG 0.018
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 29 (%45) Açık oyun — 12 (%19) Serbest vuruş — 8 (%12) Korner — 6 (%9) Penaltı — 4 (%6) Kontra atak — 3 (%5) Diğer — 2 (%3) 64 şut
  • Asist sonrası29%45
  • Açık oyun12%19
  • Serbest vuruş8%12
  • Korner6%9
  • Penaltı4%6
  • Kontra atak3%5
  • Diğer2%3
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 44 (%69) Sol ayak — 15 (%23) Kafa — 5 (%8) 64 şut
  • Sağ ayak44%69
  • Sol ayak15%23
  • Kafa5%8
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR64 şut
1-15' — 16 16-30' — 11 31-45' — 14 46-60' — 10 61-75' — 5 76-90+' — 8 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 16 1-15'
  • 1-15' 16 %25
  • 16-30' 11 %17
  • 31-45' 14 %22
  • 46-60' 10 %16
  • 61-75' 5 %8
  • 76-90+' 8 %12
AKSİYON HARİTASI2612 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 9 9 9 9 9 9 9 9 10 10 10 10 10 10 11 11 11 11 11 11 11 11 11 11 11 11 11 12 12 12 12 12 12 12 12 12 12 12 12 13 13 13 13 13 13 13 13 14 14 14 14 14 14 15 15 15 16 16 16 17 17 17 17 17 17 17 17 17 17 17 18 18 18 18 18 18 18 19 20 21 21 21 23 23 23 23 23 24 24 25 26 26 26 26 27 27 28 28 29 29 29 29 30 30 31 31 31 32 33 35 40 40 43 46 61
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %58 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 9 9 9 9 9 9 9 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 11 11 11 11 11 11 11 12 12 12 12 12 13 13 13 13 13 14 14 14 14 14 14 15 15 15 15 15 16 16 16 17 17 18 18 18 20 20 20 21 21 21 21 22 22 22 23 23 24 26 26 26 26 27 27 30 31 31 37 43 59
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %59 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 6 6 6 8 9 9 10 11 11 16 18 19
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %54 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 6 6 8 8 8 8 9 9 9 10 10 14
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %48 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR2612
Pas 1785 Pas — 1785 (%73) Top k… 159 Top kazanma — 159 (%7) Top teması — 118 (%5) Faul 106 Faul — 106 (%4) Müdahale — 60 (%2) Çalım — 51 (%2) Hava topu — 46 (%2) Top kaptırma — 45 (%2) Kurtarılan şut — 37 (%2) Bloke edilen pas — 35 (%1)
  • Pas1785%73
  • Top kazanma159%7
  • Top teması118%5
  • Faul106%4
  • Müdahale60%2
  • Çalım51%2
  • Hava topu46%2
  • Top kaptırma45%2
  • Kurtarılan şut37%2
  • Bloke edilen pas35%1
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2013–2026 · 71 maç
Rizespor 35maç 2025–2026
Sparta Praha 22maç 2023–2024
Albania 2maç 2024
Ajaccio 12maç 2022
Albania U21 2017–2019
Olympiakos Piraeus 2014–2016
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-07-20 Sparta Praha Rizespor
2023-01-01 AC Ajaccio Sparta Prague free transfer
2019-07-01 Olympiakos Piraeus Ajaccio
2018-07-01 Olympiacos AC Ajaccio free transfer
2018-06-30 AC Ajaccio Olympiacos End of loan
2017-07-29 Olympiakos Piraeus Ajaccio
2017-07-28 Olympiacos AC Ajaccio loan transfer
2017-06-30 Levadiakos Olympiacos End of loan
2017-01-08 Olympiacos Levadiakos loan transfer
2017-01-04 APOEL Nicosia Olympiacos End of loan
2016-07-01 Olympiacos APOEL Nicosia loan transfer
2015-01-12 Olympiacos U20 Olympiacos -
2013-07-01 Olympiacos U17 Olympiacos U20 -
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
03.2026 Sarı kart cezasıKadroda yok 1 maç
11.2025 Kırmızı kart cezasıKadroda yok 1 maç
10.2022 SakatlıkKadroda yok 4 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨 UEFA Europa League2023 · Sparta Praha 3sarı · 12 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2647 dk

Takip listesi: Yaratıcı orta saha

Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.

Güçlü yönler
Topla aksiyon değeriTopla yaptığı aksiyonların kalitesi, ayrıntılı olay verisinde olumlu ayrışıyor.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU67.8Süper Lig 2025
PERFORMANS71.82647 dk
KARARİzlemeye değer69/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
İleri sekiz 91.6
Numara 10 88.2
Box-to-box orta saha 86.4
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 301 oyuncu
Scout skoru %94
Performans %96
Dakika %99
Değer / getiri %35
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %95
Performans %96
Dakika %96
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Kilit pas / 90 2.11 1.8 100
Dakika güvenliği 100 76 100
Performans skoru 71.8 76 94
Asist / 90 0.31 0.28 100
Ortalama rating 7.08 7.2 98
Gol / 90 0.24 0.22 100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam