LİGFriendlies
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut62.03 / 90
Kilit pas72.37 / 90
Başarılı dripling20.68 / 90
Kazanılan ikili93.05 / 90
Rating6.87
OYUNCU PROFİLİPremier League 2026 · 74 orta sahalar
- Kilit pas 2.37 %88
- Asist 0.00 %0
- Drible 0.68 %44
- Pas isabeti %88 %73
- Top kapma 2.37 %55
- İkili mücadele %38 %18
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 266 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥇
Community Shield2025 · Liverpool · 1 maç
1asist1.
5.
Premier League2025 · Liverpool · 36 maç
7asist5.
5.
DFB Pokal2022 · RB Leipzig · 6 maç
3gol5.
2asist11.
10.
Bundesliga2022 · RB Leipzig · 31 maç
8asist10.
10.
DFB Pokal2021 · RB Leipzig · 5 maç
2gol10.
11.
Bundesliga2021 · RB Leipzig · 31 maç
8asist11.
12.
UEFA Champions League2025 · Liverpool · 12 maç
4gol41.
4asist12.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Premier League2024/2025 · England
🏆
League Cup2023/2024 · England
🏆
DFB Pokal2022/2023 · Germany
🏆
DFB Pokal2021/2022 · Germany
🏆
Bundesliga2019/2020 · Austria
🏆
Cup2019/2020 · Austria
🏆
The Atlantic Cup2019 · World
🏆
Cup2018/2019 · Austria
🏆
Bundesliga2018/2019 · Austria
🏆
Bundesliga2017/2018 · Austria
🏆
UEFA Youth League2016/2017 · Europe
🥈
League Cup2024/2025 · England · 2nd Place
🥈
Super Cup2022/2023 · Germany · 2nd Place
🥈
DFB Pokal2020/2021 · Germany · 2nd Place
🥈
Bundesliga2020/2021 · Germany · 2nd Place
🥈
Cup2017/2018 · Austria · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 22 G+A
GolAsist
2026/27
3
266
0
0
6.87
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%50 isabet
Kilit pas7
Drible2%50 başarı
İkili kazanılan9%38
Müdahale4
Faul41 kazanılan
Ofsayt1
İlk 113
2025/26
49
4.383
11
11
7.26
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut66%58 isabet
Kilit pas105
Drible30%50 başarı
İkili kazanılan173%47
Müdahale81
Faul4935 kazanılan
Ofsayt2
Penaltı11 kaçan
İlk 1149
G+A / 900.45
Kart7
2024/25
47
3.319
8
8
7.15
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut55%53 isabet
Kilit pas68
Drible29%49 başarı
İkili kazanılan131%44
Müdahale51
Faul4929 kazanılan
Ofsayt5
İlk 11389 yedek
G+A / 900.43
Kart6
Kaptan2maçta
2023/24
43
2.449
5
3
7.11
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut46%48 isabet
Kilit pas60
Drible25%41 başarı
İkili kazanılan107%40
Müdahale35
Faul3233 kazanılan
Ofsayt3
İlk 112716 yedek
G+A / 900.29
Kart1
2022/23
39
3.111
7
10
7.30
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut59%54 isabet
Kilit pas85
Drible57%52 başarı
İkili kazanılan168%48
Müdahale53
Faul3246 kazanılan
Ofsayt3
Penaltı1
İlk 11363 yedek
G+A / 900.49
Kart52
2021/22
45
1.906
8
8
7.03
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut36%50 isabet
Kilit pas50
Drible25%48 başarı
İkili kazanılan92%43
Müdahale20
Faul1829 kazanılan
Ofsayt7
Penaltı11 kaçan
İlk 111827 yedek
G+A / 900.76
Kart2
2020/21
8
683
4
0
7.12
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut17%71 isabet
Kilit pas21
Drible6%29 başarı
İkili kazanılan28%35
Müdahale6
Faul116 kazanılan
Penaltı2
İlk 118
G+A / 900.53
Kart2
TOPLAM GOL395 penaltı
İLK 1117339 yedek girdi
KART24
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA17
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR39 gol
- 1-15' 3 %8
- 16-30' 5 %13
- 31-45' 9 %23
- 46-60' 5 %13
- 61-75' 7 %18
- 76-90+' 10 %26
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-196%48
- 4-3-345%23
- 3-4-2-124%12
- 4-2-2-216%8
- 3-4-1-210%5
- 3-4-37%4
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar15aldığı asist
Onun asist yaptıkları24verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.09.2026 | IpswichA | 0-2 | 89 | 3 | 7.2 | ||
| 29.08.2026 | Nottingham ForestH | 2-2 | 87 | 3 | 6.7 | ||
| 23.08.2026 | NewcastleA | 2-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 24.05.2026 | BrentfordH | 1-1 | 96 | 2 | 7.2 | ||
| 15.05.2026 | Aston VillaA | 4-2 | 97 | 2 | 1 | 6.3 | |
| 09.05.2026 | ChelseaH | 1-1 | 84 | 2 | 6.3 | ||
| 03.05.2026 | Manchester UnitedA | 3-2 | 91 | 1 | 1 | 1 | 8.3 |
| 25.04.2026 | Crystal PalaceH | 3-1 | 83 | – | 6.7 | ||
| 19.04.2026 | EvertonA | 1-2 | 95 | – | 6.2 | ||
| 14.04.2026 | Paris Saint GermainH | 0-2 | 89 | – | 8.2 | ||
| 11.04.2026 | FulhamH | 2-0 | 91 | – | 7.3 | ||
| 08.04.2026 | Paris Saint GermainA | 2-0 | 78 | – | 6.2 | ||
| 21.03.2026 | BrightonA | 2-1 | 96 | 3 | 7.2 | ||
| 18.03.2026 | GalatasarayH | 4-0 | 91 | 1 | 4 | 9.9 | |
| 15.03.2026 | TottenhamH | 1-1 | 90 | 1 | 2 | 8.2 | |
| 10.03.2026 | GalatasarayA | 1-0 | 45 | – | 6.7 | ||
| 03.03.2026 | WolvesA | 2-1 | 91 | 2 | 7.0 | ||
| 28.02.2026 | West HamH | 5-2 | 94 | 1 | – | 6.9 | |
| 22.02.2026 | Nottingham ForestA | 0-1 | 89 | – | 7.3 | ||
| 08.02.2026 | Manchester CityH | 1-2 | 103 | 1 | 3 | 7.9 | |
| 31.01.2026 | NewcastleH | 4-1 | 86 | 1 | 7.7 | ||
| 28.01.2026 | QarabagH | 6-0 | 75 | 1 | 1 | 8.5 | |
| 24.01.2026 | BournemouthA | 3-2 | 94 | 1 | 1 | 1 | 8.5 |
| 21.01.2026 | MarseilleA | 0-3 | 86 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 17.01.2026 | BurnleyH | 1-1 | 98 | 3 | 7.3 | ||
| 08.01.2026 | ArsenalA | 0-0 | 90 | 3 | 6.6 | ||
| 04.01.2026 | FulhamA | 2-2 | 101 | 1 | 6.2 | ||
| 01.01.2026 | LeedsH | 0-0 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 20.12.2025 | TottenhamA | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 13.12.2025 | BrightonH | 2-0 | 83 | 1 | 7.0 | ||
| 09.12.2025 | InterA | 0-1 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 06.12.2025 | LeedsA | 3-3 | 90 | 1 | 2 | 8.2 | |
| 03.12.2025 | SunderlandH | 1-1 | 90 | 3 | 6.5 | ||
| 30.11.2025 | West HamA | 0-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 26.11.2025 | PSV EindhovenH | 1-4 | 90 | 1 | 3 | 7.9 | |
| 22.11.2025 | Nottingham ForestH | 0-3 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 09.11.2025 | Manchester CityA | 3-0 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 04.11.2025 | Real MadridH | 1-0 | 90 | 1 | 4 | 6.9 | |
| 01.11.2025 | Aston VillaH | 2-0 | 90 | 3 | 7.2 | ||
| 25.10.2025 | BrentfordA | 3-2 | 90 | 1 | 1 | 9.2 | |
| 22.10.2025 | Eintracht FrankfurtA | 1-5 | 90 | 1 | 1 | 2 | 8.9 |
| 19.10.2025 | Manchester UnitedH | 1-2 | 90 | – | 7.7 | ||
| 14.10.2025 | PortugalAC | 2-2 | 90 | 1 | 1 | 4 | 8.2 |
| 04.10.2025 | ChelseaA | 2-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 30.09.2025 | GalatasarayA | 1-0 | 90 | – | 5.9 | ||
| 27.09.2025 | Crystal PalaceA | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 20.09.2025 | EvertonH | 2-1 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 17.09.2025 | Atletico MadridH | 3-2 | 90 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 14.09.2025 | BurnleyA | 0-1 | 90 | 3 | 7.2 | ||
| 09.09.2025 | PortugalHC | 2-3 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 31.08.2025 | ArsenalH | 1-0 | 90 | 1 | 1 | 8.2 | |
| 25.08.2025 | NewcastleA | 2-3 | 90 | – | 6.5 | ||
| 15.08.2025 | BournemouthH | 4-2 | 97 | 3 | 7.0 | ||
| 10.08.2025 | Crystal PalaceA | 2-2 | 90 | 1 | 2 | 7.7 | |
| 25.05.2025 | Crystal PalaceH | 1-1 | 61 | 1 | 7.0 | ||
| 19.05.2025 | BrightonA | 3-2 | 63 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 11.05.2025 | ArsenalH | 2-2 | 90 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 04.05.2025 | ChelseaA | 3-1 | 21↑ | – | 6.5 | ||
| 27.04.2025 | TottenhamH | 5-1 | 68 | 2 | 2 | 8.0 | |
| 20.04.2025 | LeicesterA | 0-1 | 71 | 2 | 7.7 |
ŞUT80
GOL7
xG6.0
xG FARKI+1.0over performing
DÖNÜŞÜM%8.8
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası42%52
- Serbest vuruş17%21
- Açık oyun9%11
- Kontra atak5%6
- Korner4%5
- Penaltı2%2
- Diğer1%1
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak67%84
- Sol ayak11%14
- Kafa2%2
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR80 şut
- 1-15' 8 %10
- 16-30' 12 %15
- 31-45' 10 %12
- 46-60' 13 %16
- 61-75' 11 %14
- 76-90+' 26 %32
AKSİYON HARİTASI4492 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %56
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %58
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %52
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %42
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR4492
- Pas3270%77
- Top kazanma264%6
- Top teması174%4
- Faul125%3
- Çalım92%2
- Bloke edilen pas86%2
- Müdahale79%2
- Hava topu66%2
- Uzaklaştırma60%1
- Kurtarılan şut51%1
PİYASA DEĞERİ€5.00M
KAÇIRDIĞI MAÇ18
DİSİPLİN1kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2016–2026 · 234 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-10-05
Without Club
→
Man Utd U18
-
Without Club
→
Man Utd U18
-
2024-07-01
Arsenal U18
→
Without Club
-
Arsenal U18
→
Without Club
-
2023-07-01
Arsenal Youth
→
Arsenal U18
-
Arsenal Youth
→
Arsenal U18
-
2022-07-01
FCK Youth
→
Arsenal Youth
free transfer
FCK Youth
→
Arsenal Youth
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
02.2026
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
3 maç
12.2025
Sarı kart cezasıKadroda yok
2 maç
01.2025
Teknik direktör kararıKadroda yok
1 maç
01.2025
HastalıkKadroda yok
1 maç
02.2024
Diz sakatlığıŞüpheli
1 maç
02.2024
Diz sakatlığıKadroda yok
2 maç
01.2024
Uyluk sakatlığıŞüpheli
1 maç
11.2021
DarbeŞüpheli
1 maç
05.2021
Kasık sakatlığıŞüpheli
1 maç
05.2021
Kasık sakatlığıKadroda yok
5 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
Bundesliga2022 · RB Leipzig
1kırmızı · 31 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 3289 dk
Takip listesi: Yaratıcı orta saha
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Topla aksiyon değeriTopla yaptığı aksiyonların kalitesi, ayrıntılı olay verisinde olumlu ayrışıyor.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU72.0Premier League 2025
PERFORMANS65.23289 dk
KARARİzlemeye değer78/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Derinden oyun kurucu
88.0
Box-to-box orta saha
87.1
İleri sekiz
86.3
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 254 oyuncu
Scout skoru
%97
Performans
%92
Dakika
%99
Değer / getiri
%95
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%98
Performans
%92
Dakika
%100
Değer / getiri
%98
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
58.29
72
81
Dakika güvenliği
100
82
100
Performans skoru
65.2
76
86
Kilit pas / 90
2
1.4
100
Ortalama rating
7.15
7.2
99
Müdahale / 90
1.51
2
76
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Imrân LouzaWatford · 26
%95
7gol
9asist
70scout
Championship
Qazim LaciRizespor · 29
%91
7gol
9asist
68scout
Süper Lig
Harvey ValeQPR · 22
%90
4gol
5asist
69scout
Championship
Florian Loshajİstanbulspor · 29
%73
4gol
3asist
59scout
1. Lig
Pablo TorreMallorca · 22
%73
3gol
4asist
72scout
La Liga
Ji-sung EomSwansea · 23
%69
2gol
2asist
67scout
Championship
Carlos SolerReal Sociedad · 28
%62
4gol
3asist
59scout
La Liga
Aron DønnumToulouse · 27
%60
4gol
3asist
67scout
€5.00M
Ligue 1
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


