Ji-Sung Eom
Korea Republic · Attacker

Ji-Sung Eom

YAŞ23
BOY178
KİLO70
KULÜPSwansea
DOĞUM YERİGimje
LİGWorld Cup
BU SEZON2G · 2A
Gol20.73 / 90
Asist20.73 / 90
Şut62.18 / 90
Kilit pas51.81 / 90
Başarılı dripling20.73 / 90
Kazanılan ikili155.44 / 90
Rating7.44
OYUNCU PROFİLİChampionship 2026 · 40 forvetler
Gol — %90 (0.73) Şut — %56 (2.2) Asist — %100 (0.73) Kilit pas — %92 (1.81) Drible — %74 (0.73) İkili mücadele — %85 (%56) 83 ORT. % 90 56 100 92 74 85
  • Gol 0.73 %90
  • Şut 2.2 %56
  • Asist 0.73 %100
  • Kilit pas 1.81 %92
  • Drible 0.73 %74
  • İkili mücadele %56 %85
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 248 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
5. Championship2026 · Swansea · 3 maç 1asist5.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 K League 2None · Korea Republic
🏆 K League 22022 · Korea Republic
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 5 G+A
2024 5 2025 4 2026 4
GolAsist
2026/27 8 291 2 2 7.36
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipSwansea 5 248 2 2 7.44
World CupSouth Korea 3 43 0 0 6.90
Şut6%67 isabet
Kilit pas6
Drible2%50 başarı
İkili kazanılan18%60
Müdahale6
İlk 1135 yedek
G+A / 901.24
2025/26 46 2.481 2 2 6.79
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipSwansea 45 2.454 2 2 6.79
League CupSwansea 1 27 0 0 6.90
Şut37%43 isabet
Kilit pas53
Drible21%42 başarı
İkili kazanılan167%49
Müdahale48
Faul3250 kazanılan
Ofsayt6
İlk 113115 yedek
G+A / 900.15
Kart3
2024/25 38 2.301 3 2 6.94
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipSwansea 38 2.301 3 2 6.94
Şut38%34 isabet
Kilit pas36
Drible36%51 başarı
İkili kazanılan167%50
Müdahale38
Faul2742 kazanılan
Ofsayt12
İlk 112810 yedek
G+A / 900.2
Kart2
TOPLAM GOL6
İLK 116129 yedek girdi
KART5
FORMA10
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR6 gol
1-15' — 1 16-30' — 2 31-45' — 1 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 16-30'
  • 1-15' 1 %17
  • 16-30' 2 %33
  • 31-45' 1 %17
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 2 %33
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 53 4-1-4-1 — 11 4-3-3 — 8 3-4-2-1 — 5 4-4-1-1 — 4 5-4-1 — 4 85 maç
  • 4-2-3-153%62
  • 4-1-4-111%13
  • 4-3-38%9
  • 3-4-2-15%6
  • 4-4-1-14%5
  • 5-4-14%5
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
05.09.2026 WrexhamH 0-0 53 0 6.7
01.09.2026 WatfordH 2-0 90 1 1 3 8.1
29.08.2026 DerbyA 0-3 85 1 1 3 8.7
22.08.2026 Sheffield UtdH 0-0
15.08.2026 Stoke CityA 1-2 20 6.3
25.06.2026 South AfricaA 1-0
19.06.2026 MexicoA 1-0 21 7.2
12.06.2026 Czech RepublicH 2-1 22 6.6
25.04.2026 NorwichA 1-1 74 3 6.9
21.04.2026 QPRA 1-2 17 7.3
18.04.2026 SouthamptonH 1-2 90 1 6.9
11.04.2026 LeicesterA 0-1 72 1 7.2
06.04.2026 MiddlesbroughH 2-2 91 6.9
03.04.2026 Sheffield UtdA 3-3 14 1 1 7.2
21.03.2026 CoventryH 0-3 45 6.9
13.03.2026 WrexhamA 2-0 34 6.9
10.03.2026 PortsmouthA 1-2 83 6.2
07.03.2026 Stoke CityH 2-0 80 7.3
28.02.2026 IpswichA 3-0 55 6.3
24.02.2026 PrestonH 1-1 75 2 6.7
21.02.2026 Bristol CityH 1-0 86 1 6.5
14.02.2026 DerbyA 2-0 65 2 6.7
08.02.2026 Sheffield WednesdayH 4-0 8 6.5
31.01.2026 WatfordA 0-2 59 1 6.9
24.01.2026 Hull CityA 2-1 65 6.5
20.01.2026 BlackburnH 3-1 56 1 6.9
17.01.2026 BirminghamH 1-1 77 2 7.3
04.01.2026 MillwallA 2-1 73 1 6.9
01.01.2026 West BromH 1-0 34 6.6
29.12.2025 Oxford UnitedA 0-1 76 3 6.9
26.12.2025 CoventryA 1-0 59 1 6.3
19.12.2025 WrexhamH 2-1 31 1 6.5
13.12.2025 Stoke CityA 2-1 71 1 6.7
09.12.2025 PortsmouthH 1-0 72 1 6.7
06.12.2025 Oxford UnitedH 2-0 80 1 7.2
29.11.2025 West BromA 3-2 54 6.5
25.11.2025 DerbyH 1-2 74 2 7.9
22.11.2025 Bristol CityA 3-0 65 1 6.7
08.11.2025 IpswichH 1-4 25 2 6.6
05.11.2025 PrestonA 2-1 19 1 1 7.9
01.11.2025 CharltonA 1-1 65 7.0
25.10.2025 NorwichH 2-1 74 1 6.2
22.10.2025 QPRH 0-1 73 6.6
18.10.2025 SouthamptonA 0-0 19 6.3
04.10.2025 LeicesterH 1-3 65 3 7.3
30.09.2025 BlackburnA 1-2 34 6.2
27.09.2025 MillwallH 1-1
20.09.2025 BirminghamA 1-0 28 6.7
13.09.2025 Hull CityH 2-2 26 6.9
30.08.2025 Sheffield WednesdayA 0-2 13 1 6.3
23.08.2025 WatfordH 1-1 53 6.6
16.08.2025 Sheffield UtdH 1-0 62 1 7.0
12.08.2025 Crawley TownH 3-1 27 3 6.9
09.08.2025 MiddlesbroughA 1-0 63 6.3
03.05.2025 Oxford UnitedH 3-3 88 1 1 7.3
26.04.2025 MillwallA 1-0 90 3 6.9
21.04.2025 QPRA 1-2 81 2 7.3
18.04.2025 Hull CityH 1-0 84 1 7.3
12.04.2025 SunderlandA 0-1 89 7.2
09.04.2025 PlymouthH 3-0 82 1 4 7.5
ŞUT60
GOL4
xG5.2
xG FARKI-1.2under performing
DÖNÜŞÜM%6.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
65' · xG 0.034 61' · xG 0.045 47' · xG 0.03 29' · xG 0.017 47' · xG 0.04 62' · xG 0.044 2' · xG 0.025 82' · xG 0.529 · GOL 41' · xG 0.041 26' · xG 0.062 5' · xG 0.024 45' · xG 0.039 61' · xG 0.058 29' · xG 0.207 31' · xG 0.126 29' · xG 0.068 18' · xG 0.087 48' · xG 0.02 14' · xG 0.04 61' · xG 0.019 55' · xG 0.025 45' · xG 0.134 19' · xG 0.034 15' · xG 0.24 8' · xG 0.043 42' · xG 0.043 40' · xG 0.037 25' · xG 0.031 10' · xG 0.139 5' · xG 0.027 37' · xG 0.073 24' · xG 0.029 24' · xG 0.048 23' · xG 0.042 88' · xG 0.04 59' · xG 0.078 48' · xG 0.043 65' · xG 0.027 42' · xG 0.175 26' · xG 0.036 80' · xG 0.029 · GOL 90' · xG 0.061 68' · xG 0.017 55' · xG 0.087 29' · xG 0.04 15' · xG 0.025 14' · xG 0.031 51' · xG 0.09 60' · xG 0.009 46' · xG 0.017 8' · xG 0.028 90' · xG 0.039 49' · xG 0.065 22' · xG 0.024 78' · xG 0.06 44' · xG 0.976 · GOL 20' · xG 0.034 60' · xG 0.11 56' · xG 0.026 8' · xG 0.528 · GOL
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 36 (%60) Açık oyun — 9 (%15) Kontra atak — 6 (%10) Korner — 3 (%5) Taç sonrası — 2 (%3) Serbest vuruş — 2 (%3) Diğer — 2 (%3) 60 şut
  • Asist sonrası36%60
  • Açık oyun9%15
  • Kontra atak6%10
  • Korner3%5
  • Taç sonrası2%3
  • Serbest vuruş2%3
  • Diğer2%3
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 43 (%72) Sol ayak — 9 (%15) Kafa — 8 (%13) 60 şut
  • Sağ ayak43%72
  • Sol ayak9%15
  • Kafa8%13
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR60 şut
1-15' — 11 16-30' — 14 31-45' — 9 46-60' — 13 61-75' — 7 76-90+' — 6 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 14 16-30'
  • 1-15' 11 %18
  • 16-30' 14 %23
  • 31-45' 9 %15
  • 46-60' 13 %22
  • 61-75' 7 %12
  • 76-90+' 6 %10
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2454 dk

Takip listesi: Yaratıcı orta saha

Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU66.8Championship 2025
PERFORMANS52.12454 dk
KARARİzlemeye değer66/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
İleri sekiz 75.5
Top kapan ön libero 73.7
Box-to-box orta saha 73.4
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 362 oyuncu
Scout skoru %93
Performans %79
Dakika %83
Değer / getiri %10
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %94
Performans %79
Dakika %94
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Kilit pas / 90 1.94 1.8 100
Dakika güvenliği 100 76 100
Performans skoru 52.1 76 69
Müdahale / 90 1.76 1.8 98
Ortalama rating 6.79 7.2 94
Başarılı drible / 90 0.77 1.5 51
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam