LİGFriendlies Clubs
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut91.22 / 90
Kilit pas141.89 / 90
Başarılı dripling60.81 / 90
Kazanılan ikili243.24 / 90
Rating6.79
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.71
Şut
1.221.41
Kilit pas
1.892.48
Başarılı dripling
0.811.24
Kazanılan ikili
3.244.95
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
Primeira LigaNone · Portugal
🏆
Super CupNone · Portugal
🏆
UEFA Conference LeagueNone · Europe
🏆
CupNone · Greece
🏆
Super League 1None · Greece
🏆
Taça da LigaNone · Portugal
🏆
Taça de PortugalNone · Portugal
🏆
Super League 12024/2025 · Greece
🏆
Cup2024/2025 · Greece
🏆
UEFA Conference League2023/2024 · Europe
🏆
Taça de Portugal2020/2021 · Portugal
🏆
Taça da Liga2019/2020 · Portugal
🏆
Super Cup2017 · Portugal
🏆
Primeira Liga2016/2017 · Portugal
🏆
Taça de Portugal2016/2017 · Portugal
🏆
Super Cup2016 · Portugal
🥈
Taça de PortugalNone · Portugal · 2nd Place
🥈
Super CupNone · Portugal · 2nd Place
🥈
Taça da LigaNone · Portugal · 2nd Place
🥈
Taça de Portugal2022/2023 · Portugal · 2nd Place
🥈
Super Cup2021/2022 · Portugal · 2nd Place
🥈
Taça da Liga2020/2021 · Portugal · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 4 G+A
GolAsist
2025/26
33
666
0
0
6.79
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%56 isabet
Kilit pas14
Drible6%55 başarı
İkili kazanılan24%47
Müdahale12
Faul75 kazanılan
İlk 11627 yedek
Kart4
2024/25
23
796
0
4
7.02
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%36 isabet
Kilit pas21
Drible13%72 başarı
İkili kazanılan49%62
Müdahale21
Faul1012 kazanılan
İlk 11914 yedek
G+A / 900.45
2023/24
34
1.067
2
1
7.08
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut17%41 isabet
Kilit pas30
Drible18%64 başarı
İkili kazanılan51%45
Müdahale19
Faul1314 kazanılan
İlk 11925 yedek
G+A / 900.25
2022/23
29
1.684
1
1
6.97
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut18%56 isabet
Kilit pas31
Drible16%53 başarı
İkili kazanılan59%43
Müdahale32
Faul1610 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11218 yedek
G+A / 900.11
Kart4
2021/22
43
2.076
1
3
6.83
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut36%33 isabet
Kilit pas40
Drible31%72 başarı
İkili kazanılan98%48
Müdahale38
Faul2824 kazanılan
İlk 112518 yedek
G+A / 900.17
Kart41
2020/21
41
910
1
1
6.74
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut20%20 isabet
Kilit pas13
Drible24%86 başarı
İkili kazanılan59%57
Müdahale18
Faul1217 kazanılan
İlk 11635 yedek
G+A / 900.2
Kart2
TOPLAM GOL0
İLK 111121 yedek girdi
KART1
FORMA10
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-116%53
- 3-4-2-14%13
- 3-4-34%13
- 4-3-34%13
- 3-4-1-21%3
- 4-4-21%3
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları6verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.05.2026 | Sporting GijonA | 3-1 | 11↑ | 1 | 6.9 | ||
| 16.05.2026 | Las PalmasH | 1-2 | 70 | 1 | 7.2 | ||
| 09.05.2026 | BurgosA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 04.05.2026 | MirandesH | 4-2 | 11↑ | – | 6.7 | ||
| 26.04.2026 | Granada CFA | 2-4 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 19.04.2026 | MalagaH | 3-2 | 72 | – | 6.7 | ||
| 12.04.2026 | Racing SantanderA | 5-1 | 19↑ | – | 6.7 | ||
| 05.04.2026 | LeganesH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 02.04.2026 | CastellónA | 2-0 | 16↑ | – | 6.5 | ||
| 29.03.2026 | Real Sociedad IIH | 5-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.03.2026 | HuescaA | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 14.03.2026 | ZaragozaA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 09.03.2026 | Cultural LeonesaH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 08.02.2026 | CadizA | 1-2 | 45 | – | 6.9 | ||
| 01.02.2026 | AD Ceuta FCH | 4-2 | 66 | 1 | 7.2 | ||
| 25.01.2026 | EibarA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 17.01.2026 | Deportivo La CorunaH | 1-2 | 56 | 2 | 7.0 | ||
| 10.01.2026 | MirandesA | 2-2 | 19↑ | – | 6.9 | ||
| 21.12.2025 | MalagaA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 14.12.2025 | BurgosH | 1-2 | 26↑ | 1 | 6.6 | ||
| 06.12.2025 | FC AndorraA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 29.11.2025 | HuescaH | 0-0 | 20↑ | – | 6.9 | ||
| 26.11.2025 | AD Ceuta FCA | 3-2 | 43↑ | 1 | 6.3 | ||
| 22.11.2025 | LeganesA | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 16.11.2025 | CadizH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 04.10.2025 | Deportivo La CorunaA | 1-1 | 67 | – | 6.3 | ||
| 27.09.2025 | Las PalmasA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.09.2025 | Sporting GijonH | 2-1 | 21↑ | – | 6.9 | ||
| 13.09.2025 | ValladolidA | 3-1 | 45↑ | – | 6.7 | ||
| 07.09.2025 | Racing SantanderH | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 29.08.2025 | Real Sociedad IIA | 2-2 | 29↑ | 1 | 7.7 | ||
| 24.08.2025 | Cultural LeonesaA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 18.08.2025 | AlbaceteH | 4-4 | 20↑ | 1 | 6.6 | ||
| 13.03.2025 | Bodo/GlimtH | 2-1 | 45 | – | 6.6 | ||
| 23.01.2025 | Union St. GilloiseA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.01.2025 | EstrelaA | 0-1 | 10↑ | 1 | 1 | 7.9 | |
| 04.01.2025 | BenficaA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 22.12.2024 | Santa ClaraA | 0-2 | 11↑ | – | 6.9 | ||
| 16.12.2024 | FamalicaoH | 3-3 | 58 | 1 | 6.9 | ||
| 12.12.2024 | AS RomaA | 3-0 | 34↑ | – | 7.2 | ||
| 06.12.2024 | EstorilH | 2-2 | 13↑ | – | 6.3 | ||
| 01.12.2024 | AVSA | 0-1 | 30↑ | 1 | – | 7.2 | |
| 28.11.2024 | 1899 HoffenheimH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 10.11.2024 | Sporting CPH | 2-4 | –↑ | – | – | ||
| 07.11.2024 | IF ElfsborgA | 1-1 | 22↑ | 1 | 6.3 | ||
| 03.11.2024 | AroucaA | 1-2 | 57 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 27.10.2024 | FarenseH | 2-0 | 67 | 1 | 7.5 | ||
| 23.10.2024 | Bodo/GlimtH | 1-2 | 29↑ | – | 6.7 | ||
| 03.10.2024 | Olympiakos PiraeusA | 3-0 | 67 | – | 6.5 | ||
| 29.09.2024 | Rio AveH | 4-0 | 20↑ | – | 6.7 | ||
| 26.09.2024 | Maccabi Tel AvivH | 2-1 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 20.09.2024 | NacionalA | 0-3 | 45↑ | – | 7.0 | ||
| 15.09.2024 | GuimaraesH | 0-2 | 60 | 1 | 6.9 | ||
| 01.09.2024 | GIL VicenteA | 0-0 | 75 | 1 | 7.5 | ||
| 25.08.2024 | MoreirenseH | 3-1 | 63 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 18.08.2024 | BoavistaA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 29.05.2024 | FiorentinaH | 1-0 | 43↑ | – | 6.9 | ||
| 09.05.2024 | Aston VillaH | 2-0 | 17↑ | – | 6.6 | ||
| 02.05.2024 | Aston VillaA | 2-4 | 20↑ | – | 6.7 | ||
| 18.04.2024 | FenerbahceA | 1-0 | 11↑ | – | 6.9 |
ŞUT14
GOL0
xG0.0
xG FARKI+0.0over performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası9%64
- Korner3%21
- Açık oyun2%14
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak13%93
- Sol ayak1%7
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR14 şut
- 1-15' 2 %14
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 3 %21
- 46-60' 2 %14
- 61-75' 2 %14
- 76-90+' 5 %36
PİYASA DEĞERİ€1.50M
KAÇIRDIĞI MAÇ2
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2025 · 203 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
03.2025
Baldır sakatlığıKadroda yok
1 maç
01.2025
Kadro dışıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Al-Ula FC
%50
2026-07-27
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 666 dk
İzlemede: Yaratıcı orta saha
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU52.7Segunda División 2025
PERFORMANS55.1666 dk
KARARUygun değil46/100
ROL UYUMU2025
Derinden oyun kurucu
64.4
Top kapan ön libero
58.9
Box-to-box orta saha
58.3
Role fit veya performans sinyali aktif liste icin yeterli degil.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 465 oyuncu
Scout skoru
%64
Performans
%84
Dakika
%60
Değer / getiri
%5
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%70
Performans
%83
Dakika
%70
Değer / getiri
%6
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
61.35
72
85
Kilit pas / 90
1.89
1.4
100
Performans skoru
55.1
76
72
Ortalama rating
6.79
7.2
94
Müdahale / 90
1.62
2
81
Dakika güvenliği
28.8
82
35
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Valeriy GromykoKairat Almaty · 28
%95
0gol
0asist
49scout
UEFA Champions League
Ji-sung EomSwansea · 23
%90
2gol
2asist
67scout
Championship
Aaron MolinasDefensa Y Justicia · 25
%65
2gol
3asist
68scout
Liga Profesional Argentina
Juan CruzLeganes · 25
%64
3gol
3asist
65scout
€6.00M
Segunda División
Yari VerschaerenAnderlecht · 24
%63
1gol
2asist
65scout
Jupiler Pro League
Nicolas OrozArgentinos JRS · 31
%61
2gol
2asist
58scout
Liga Profesional Argentina
Jan-Niklas BesteSC Freiburg · 26
%61
2gol
2asist
64scout
€10.00M
Bundesliga
Lautaro MillánIndependiente · 20
%60
2gol
0asist
65scout
Liga Profesional Argentina
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


Olympiacos
LAFC
Vitória Setúbal