Argentina · Midfielder
Aaron Molinas
LİGCONMEBOL Sudamericana
BU SEZON3G · 4A
Gol30.20 / 90
Asist40.26 / 90
Şut161.05 / 90
Kilit pas322.10 / 90
Başarılı dripling110.72 / 90
Kazanılan ikili503.28 / 90
Rating7.42
OYUNCU PROFİLİLiga Profesional Argentina 2026 · 155 orta sahalar
- Kilit pas 2.10 %92
- Asist 0.26 %95
- Drible 0.72 %49
- Pas isabeti %86 %88
- Top kapma 2.03 %23
- İkili mücadele %54 %73
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1373 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
11.
Liga Profesional Argentina2026 · Defensa Y Justicia · 15 maç
4asist11.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Liga Profesional Argentina2022 · Argentina
🏆
Torneos de Verano2022 · South-America
🏆
Copa Argentina2020 · Argentina
🏆
Liga Profesional Argentina2019/2020 · Argentina
🏆
Super Copa2018/2019 · Argentina
🥈
Super Copa International2023 · Argentina · 2nd Place
🥈
Trofeo de Campeones2022 · Argentina · 2nd Place
🥈
Copa de la Superliga2019 · Argentina · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 9 G+A
GolAsist
2026/27
15
1.373
3
4
7.42
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut16%50 isabet
Kilit pas32
Drible11%55 başarı
İkili kazanılan50%54
Müdahale20
Faul517 kazanılan
Penaltı3
İlk 1115
G+A / 900.46
Kart3
Kaptan4maçta
2025/26
27
1.907
2
3
6.95
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut15%53 isabet
Kilit pas39
Drible19%79 başarı
İkili kazanılan67%45
Müdahale28
Faul1813 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11252 yedek
G+A / 900.24
Kart4
2024/25
24
1.613
5
4
7.26
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut32%66 isabet
Kilit pas48
Drible10%34 başarı
İkili kazanılan65%44
Müdahale19
Faul1425 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11186 yedek
G+A / 900.5
Kart5
2023/24
23
1.190
1
2
6.95
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut16%62 isabet
Kilit pas28
Drible22%55 başarı
İkili kazanılan71%52
Müdahale23
Faul1013 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11149 yedek
G+A / 900.23
Kart4
2022/23
42
1.020
0
2
6.77
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%62 isabet
Kilit pas18
Drible12%67 başarı
İkili kazanılan60%52
Müdahale21
Faul1317 kazanılan
İlk 111131 yedek
G+A / 900.18
Kart5
2021/22
22
935
0
2
6.97
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut17%41 isabet
Kilit pas25
Drible10%48 başarı
İkili kazanılan45%41
Müdahale12
Faul717 kazanılan
İlk 111012 yedek
G+A / 900.19
TOPLAM GOL7
İLK 11438 yedek girdi
KART9
FORMA10
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR7 gol
- 1-15' 2 %29
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 2 %29
- 46-60' 1 %14
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 2 %29
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-123%49
- 3-4-2-17%15
- 4-3-36%13
- 3-4-34%9
- 4-1-4-14%9
- 5-4-13%6
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar6aldığı asist
Onun asist yaptıkları6verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.05.2026 | Gimnasia M.A | 2-1 | 95 | – | 7.2 | ||
| 23.04.2026 | Boca JuniorsHC | 0-4 | 95 | – | 7.2 | ||
| 18.04.2026 | IndependienteA | 3-1 | 90 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 13.04.2026 | Talleres CordobaH | 1-2 | 90 | 3 | 7.2 | ||
| 07.04.2026 | Instituto CordobaA | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 21.03.2026 | Union Santa FeH | 2-0 | 90 | 1 | – | 8.0 | |
| 16.03.2026 | San LorenzoA | 2-5 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 12.03.2026 | Central Cordoba de SantiagoH | 1-1 | 90 | 3 | 7.3 | ||
| 02.03.2026 | LanusH | 1-1 | 95 | 1 | 2 | 7.7 | |
| 24.02.2026 | PlatenseAC | 0-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 20.02.2026 | Belgrano CordobaH | 1-1 | 90 | 1 | 2 | 8.3 | |
| 14.02.2026 | Velez SarsfieldHC | 1-1 | 94 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 08.02.2026 | Newells Old BoysAC | 2-3 | 90 | – | 7.2 | ||
| 02.02.2026 | Estudiantes L.P.H | 0-0 | 90 | 2 | 7.6 | ||
| 29.01.2026 | Deportivo RiestraA | 0-1 | 94 | 1 | – | 7.5 | |
| 17.11.2025 | Independ. RivadaviaH | 0-2 | 62 | – | 7.3 | ||
| 08.11.2025 | Racing ClubA | 1-0 | 65 | – | 7.0 | ||
| 03.11.2025 | HuracanH | 1-3 | 90 | 1 | 1 | 6.6 | |
| 21.10.2025 | Union Santa FeA | 3-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 10.10.2025 | Argentinos JRSH | 1-0 | 64 | – | 6.6 | ||
| 03.10.2025 | TigreA | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 31.08.2025 | Belgrano CordobaH | 2-1 | 63 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 22.08.2025 | Barracas CentralA | 1-1 | 98 | 1 | 6.5 | ||
| 17.08.2025 | Newells Old BoysH | 1-1 | 56 | – | 6.3 | ||
| 11.08.2025 | Deportivo RiestraH | 1-0 | 95 | – | 6.3 | ||
| 28.07.2025 | Central Cordoba de SantiagoA | 2-1 | 89 | – | 6.9 | ||
| 22.07.2025 | AldosiviH | 2-0 | 45 | 1 | 6.7 | ||
| 14.07.2025 | BanfieldA | 0-0 | 72 | 1 | 7.0 | ||
| 28.04.2025 | Racing ClubH | 1-2 | 31↑ | 1 | 6.6 | ||
| 19.04.2025 | HuracanA | 1-1 | 65 | 1 | – | 7.3 | |
| 14.04.2025 | Union Santa FeH | 0-0 | 39↑ | 1 | 7.2 | ||
| 06.04.2025 | Argentinos JRSA | 4-1 | 45 | 1 | 6.3 | ||
| 28.03.2025 | TigreH | 1-2 | 45 | 1 | 6.7 | ||
| 16.03.2025 | Boca JuniorsA | 4-0 | 62 | – | 6.5 | ||
| 09.03.2025 | Estudiantes L.P.H | 1-0 | 81 | 2 | 7.2 | ||
| 04.03.2025 | PlatenseA | 0-1 | 69 | 1 | 6.9 | ||
| 24.02.2025 | Belgrano CordobaA | 2-0 | 88 | – | 7.0 | ||
| 12.02.2025 | Newells Old BoysA | 0-1 | 86 | – | 7.9 | ||
| 09.02.2025 | Deportivo RiestraA | 1-1 | 81 | – | 6.9 | ||
| 03.02.2025 | Central Cordoba de SantiagoH | 2-1 | 75 | – | 7.3 | ||
| 30.01.2025 | AldosiviA | 0-5 | 66 | 2 | 2 | 8.6 | |
| 24.01.2025 | BanfieldH | 0-1 | 95 | 1 | 7.3 | ||
| 06.12.2024 | Sarmiento JuninA | 1-1 | 80 | 1 | 6.7 | ||
| 01.12.2024 | Godoy CruzH | 2-1 | 77 | 1 | – | 7.0 | |
| 25.11.2024 | LanusA | 0-0 | 83 | 2 | 7.7 | ||
| 18.11.2024 | Deportivo RiestraH | 1-1 | 97 | 2 | 7.9 | ||
| 11.11.2024 | TigreA | 0-4 | 81 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 07.11.2024 | Argentinos JRSH | 2-1 | 80 | – | 7.2 | ||
| 02.11.2024 | Belgrano CordobaA | 1-2 | 89 | 1 | 3 | 8.3 | |
| 26.10.2024 | River PlateH | 0-0 | 70 | 3 | 7.3 | ||
| 19.10.2024 | Racing ClubA | 4-3 | 96 | 1 | 5 | 8.2 | |
| 07.10.2024 | Rosario CentralH | 2-1 | 84 | 1 | – | 7.0 | |
| 28.09.2024 | Estudiantes L.P.A | 1-0 | 82 | 1 | 7.9 | ||
| 22.09.2024 | San LorenzoH | 0-0 | 19↑ | – | 6.7 | ||
| 17.09.2024 | Independ. RivadaviaA | 1-0 | 77 | 2 | 7.2 | ||
| 20.08.2024 | BanfieldH | 1-0 | 25↑ | – | 6.7 | ||
| 11.08.2024 | Central Cordoba de SantiagoA | 2-0 | 61 | 1 | 6.9 | ||
| 03.08.2024 | Velez SarsfieldA | 3-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 29.07.2024 | PlatenseH | 1-3 | 96 | 1 | 4 | 7.3 | |
| 24.07.2024 | Talleres CordobaA | 1-1 | 90 | 1 | 3 | 7.5 |
ŞUT19
GOL3
xG0.0
xG FARKI+3.0over performing
DÖNÜŞÜM%15.8
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası10%53
- Penaltı3%16
- Serbest vuruş2%11
- Açık oyun2%11
- Korner1%5
- Duran top1%5
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak15%79
- Sol ayak3%16
- Kafa1%5
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR19 şut
- 1-15' 7 %37
- 16-30' 2 %11
- 31-45' 2 %11
- 46-60' 3 %16
- 61-75' 2 %11
- 76-90+' 3 %16
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 159 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1373 dk
Takip listesi: Yaratıcı orta saha
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU74.2Liga Profesional Argentina 2026
PERFORMANS72.51373 dk
KARARİzlemeye değer71/100
FORM TRENDİDüşüşte-10.4
ROL UYUMU2026
İleri sekiz
85.4
Box-to-box orta saha
84.6
Derinden oyun kurucu
83.0
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 440 oyuncu
Scout skoru
%99
Performans
%97
Dakika
%96
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 1512 oyuncu
Scout skoru
%99
Performans
%96
Dakika
%98
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Kilit pas / 90
2.1
1.8
100
Dakika güvenliği
100
76
100
Performans skoru
72.5
76
95
Asist / 90
0.26
0.28
93
Ortalama rating
7.42
7.2
100
Gol / 90
0.2
0.22
91
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form onceki pencereye gore dususte; trend skoru -10.4.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Emil ForsbergNew York Red Bulls · 34
%95
1gol
3asist
59scout
Major League Soccer
Paxten AaronsonColorado Rapids · 22
%87
4gol
3asist
73scout
Major League Soccer
Nicolas SchelottoGimnasia L.P.
%78
3gol
3asist
68scout
Liga Profesional Argentina
Otto RosengrenMalmo FF · 22
%74
1gol
2asist
70scout
Allsvenskan
Óscar RomeroHuracan · 33
%73
2gol
0asist
39scout
Liga Profesional Argentina
Lautaro MillánIndependiente · 20
%65
1gol
1asist
64scout
Liga Profesional Argentina
Gerardo ValenzuelaFC Cincinnati · 21
%64
1gol
1asist
63scout
Major League Soccer
Thiago MendesVasco DA Gama · 33
%60
3gol
1asist
58scout
Serie A
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

