LİGLa Liga
BU SEZON0G · 0A
Şut21.64 / 90
Kazanılan ikili43.27 / 90
Rating6.50
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Şut
1.641.38
Kazanılan ikili
3.274.25
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
10.
Copa del Rey2024 · Leganes · 5 maç
3gol10.
1asist14.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Segunda División2023/2024 · Spain
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 9 G+A
GolAsist
2026/27
3
110
0
0
6.50
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2
İkili kazanılan4%44
Müdahale2
Faul21 kazanılan
İlk 1112 yedek
Kart1
2025/26
40
3.009
3
3
6.91
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut46%41 isabet
Kilit pas61
Drible34%42 başarı
İkili kazanılan142%49
Müdahale45
Faul2650 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11355 yedek
G+A / 900.18
Kart4
2024/25
38
2.265
5
4
6.91
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut25%56 isabet
Kilit pas25
Drible40%56 başarı
İkili kazanılan109%50
Müdahale31
Faul1423 kazanılan
Ofsayt7
İlk 112612 yedek
G+A / 900.36
Kart2
2023/24
19
77
0
0
6.60
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2
Kilit pas1
Drible4%57 başarı
İkili kazanılan7%54
Faul22 kazanılan
2022/23
18
187
1
0
6.47
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%50 isabet
Kilit pas2
Drible2%40 başarı
İkili kazanılan6%32
Müdahale1
Faul42 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11117 yedek
G+A / 900.48
Kart1
TOPLAM GOL123 penaltı
İLK 113252 yedek girdi
KART4
FORMA11
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR12 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %8
- 31-45' 4 %33
- 46-60' 4 %33
- 61-75' 1 %8
- 76-90+' 2 %17
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-149%66
- 5-4-19%12
- 4-4-27%9
- 3-4-2-14%5
- 5-3-23%4
- 4-1-4-12%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar8aldığı asist
Onun asist yaptıkları6verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Real MadridA | 4-0 | 30↑ | 1 | 6.5 | ||
| 24.08.2026 | Deportivo La CorunaH | 1-1 | 56 | 1 | 6.5 | ||
| 19.08.2026 | Atletico MadridA | 2-0 | 24↑ | – | 6.5 | ||
| 31.05.2026 | MirandesH | 1-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 24.05.2026 | CadizA | 3-0 | 63 | 1 | 6.3 | ||
| 18.05.2026 | HuescaH | 0-0 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 10.05.2026 | Racing SantanderH | 1-2 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 01.05.2026 | Deportivo La CorunaA | 2-1 | 90 | 1 | 3 | 7.2 | |
| 26.04.2026 | FC AndorraH | 0-4 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 17.04.2026 | Las PalmasA | 2-0 | 84 | 1 | 6.7 | ||
| 11.04.2026 | AlbaceteH | 2-1 | 80 | 1 | 1 | 2 | 9.5 |
| 05.04.2026 | AlmeriaA | 2-1 | 45↑ | 1 | 6.6 | ||
| 02.04.2026 | ZaragozaH | 1-1 | 82 | – | 6.9 | ||
| 28.03.2026 | MalagaA | 0-0 | 78 | – | 6.5 | ||
| 21.03.2026 | AD Ceuta FCH | 5-2 | 87 | 1 | 1 | 2 | 9.3 |
| 14.03.2026 | ValladolidA | 3-2 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 08.03.2026 | EibarH | 0-1 | 73 | 1 | 6.3 | ||
| 02.03.2026 | Sporting GijonA | 0-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 21.02.2026 | Cultural LeonesaH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 14.02.2026 | CordobaA | 2-1 | 64 | 1 | 6.7 | ||
| 06.02.2026 | Granada CFH | 1-0 | 71 | 1 | 6.9 | ||
| 31.01.2026 | BurgosA | 2-1 | 90 | 2 | 6.3 | ||
| 24.01.2026 | Real Sociedad IIH | 2-0 | 85 | 1 | 1 | 8.3 | |
| 16.01.2026 | CastellónA | 2-0 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 11.01.2026 | ValladolidH | 3-0 | 81 | 1 | 6.6 | ||
| 04.01.2026 | AlbaceteA | 1-3 | 83 | 1 | 6.2 | ||
| 20.12.2025 | Sporting GijonH | 0-1 | 80 | 2 | 6.6 | ||
| 13.12.2025 | Racing SantanderA | 1-1 | 85 | 2 | 6.3 | ||
| 07.12.2025 | CordobaH | 0-0 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 30.11.2025 | ZaragozaA | 3-2 | 70 | – | 6.2 | ||
| 22.11.2025 | AlmeriaH | 0-3 | 90 | 3 | 6.3 | ||
| 16.11.2025 | AD Ceuta FCA | 1-2 | 88 | 1 | 6.9 | ||
| 08.11.2025 | Real Sociedad IIA | 2-1 | 89 | 1 | 6.7 | ||
| 01.11.2025 | BurgosH | 1-2 | 90 | – | 7.5 | ||
| 25.10.2025 | EibarA | 0-0 | 84 | 1 | 7.2 | ||
| 19.10.2025 | MalagaH | 2-0 | 88 | 2 | 8.7 | ||
| 11.10.2025 | MirandesA | 0-0 | 90 | 3 | 8.0 | ||
| 04.10.2025 | FC AndorraA | 1-2 | 80 | 3 | 6.5 | ||
| 29.09.2025 | CastellónH | 0-1 | 80 | – | 6.9 | ||
| 20.09.2025 | Las PalmasH | 0-1 | 72 | – | 6.2 | ||
| 14.09.2025 | Granada CFA | 0-2 | 65 | – | 6.2 | ||
| 07.09.2025 | Cultural LeonesaA | 0-0 | 35↑ | 1 | 6.9 | ||
| 01.09.2025 | Deportivo La CorunaH | 2-2 | 27↑ | 2 | 6.3 | ||
| 24.05.2025 | ValladolidH | 3-0 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 18.05.2025 | Las PalmasA | 0-1 | 88 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 14.05.2025 | VillarrealA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 11.05.2025 | EspanyolH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 04.05.2025 | SevillaA | 2-2 | 66 | – | 6.5 | ||
| 24.04.2025 | GironaH | 1-1 | 76 | – | 6.6 | ||
| 19.04.2025 | MallorcaA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 12.04.2025 | BarcelonaH | 0-1 | 31↑ | – | 6.9 | ||
| 07.04.2025 | OsasunaH | 1-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 29.03.2025 | Real MadridA | 3-2 | 86 | 1 | 6.3 | ||
| 16.03.2025 | Real BetisH | 2-3 | 90 | 1 | – | 7.3 | |
| 08.03.2025 | Celta VigoA | 2-1 | 90 | 1 | – | 7.6 | |
| 02.03.2025 | GetafeH | 1-0 | 12↑ | – | 6.6 | ||
| 23.02.2025 | Real SociedadA | 3-0 | 53 | 1 | 6.2 | ||
| 15.02.2025 | AlavesH | 3-3 | 72 | – | 6.2 | ||
| 09.02.2025 | ValenciaA | 2-0 | 73 | – | 6.3 | ||
| 31.01.2025 | Rayo VallecanoH | 0-1 | 90 | – | 7.3 |
ŞUT64
GOL3
xG0.0
xG FARKI+3.0over performing
DÖNÜŞÜM%4.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası42%66
- Kontra atak7%11
- Açık oyun7%11
- Korner3%5
- Serbest vuruş2%3
- Taç sonrası1%2
- Diğer2%3
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak53%83
- Sağ ayak10%16
- Kafa1%2
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR64 şut
- 1-15' 12 %19
- 16-30' 9 %14
- 31-45' 15 %23
- 46-60' 6 %9
- 61-75' 13 %20
- 76-90+' 9 %14
PİYASA DEĞERİ€6.00M
KAÇIRDIĞI MAÇ13
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2018–2026 · 118 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
04.2023
Uyluk sakatlığıKadroda yok
9 maç
01.2023
Maç eksiğiKadroda yok
1 maç
01.2023
Kas sakatlığıKadroda yok
3 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 3009 dk
İzlemede: Yaratıcı orta saha
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU65.3Segunda División 2025
PERFORMANS51.83009 dk
KARARVeri yetersiz55/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
İleri sekiz
77.9
Box-to-box orta saha
75.8
Numara 10
73.4
Role fit sinyali var ama confidence 88/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 465 oyuncu
Scout skoru
%84
Performans
%79
Dakika
%96
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%92
Performans
%78
Dakika
%99
Değer / getiri
%2
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Kilit pas / 90
1.82
1.8
100
Dakika güvenliği
100
76
100
Performans skoru
51.8
76
68
Ortalama rating
6.91
7.2
96
Müdahale / 90
1.35
1.8
75
Başarılı drible / 90
1.02
1.5
68
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Ísak Andri SigurgeirssonIFK Norrkoping · 22
%95
3gol
6asist
71scout
Allsvenskan
Valeriy GromykoKairat Almaty · 28
%75
0gol
0asist
49scout
UEFA Champions League
İrfan Can KahveciKasımpaşa · 30
%71
2gol
3asist
64scout
€3.50M
Süper Lig
Eberechi EzeArsenal · 27
%71
1gol
1asist
55scout
UEFA Champions League
Milot RashicaBeşiktaş · 29
%70
1gol
2asist
57scout
€4.00M
Süper Lig
Aaron MolinasDefensa Y Justicia · 25
%66
2gol
3asist
68scout
Liga Profesional Argentina
Edo KayembeWatford · 27
%66
4gol
1asist
58scout
Championship
Tom FellowsSouthampton · 22
%60
0gol
6asist
72scout
Championship
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

