Valentin Rosier
France · Midfielder

Valentin Rosier

YAŞ29
BOY175
KİLO71
KULÜPOsasuna
DOĞUM YERİMontauban
LİGLa Liga
BU SEZON1G · 1A
Gol10.03 / 90
Asist10.03 / 90
Şut120.42 / 90
Kilit pas150.52 / 90
Başarılı dripling280.97 / 90
Kazanılan ikili1164.01 / 90
Rating6.68
OYUNCU PROFİLİLa Liga 2025 · 118 defanslar
Müdahale — %48 (1.70) Pas arası — %82 (1.35) Blok — %6 (0.10) İkili mücadele — %30 (%53) Pas isabeti — %26 (%81) Faul (az iyi) — %48 (1.07) 40 ORT. % 48 82 6 30 26 48
  • Müdahale 1.70 %48
  • Pas arası 1.35 %82
  • Blok 0.10 %6
  • İkili mücadele %53 %30
  • Pas isabeti %81 %26
  • Faul (az iyi) 1.07 %48
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2601 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
15. Süper Lig2020 · Besiktas · 33 maç 6asist15.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 Super Cup2021/2022 · Turkey
🏆 Süper Lig2020/2021 · Turkey
🏆 Cup2020/2021 · Turkey
🥈 Super Cup2019/2020 · Portugal · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 7 G+A
2020 7 2021 5 2022 4 2023 1 2024 3 2025 2
GolAsist
2025/26 32 2.601 1 1 6.68
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaOsasuna 32 2.601 1 1 6.68
Şut12%25 isabet
Kilit pas15
Drible28%65 başarı
İkili kazanılan116%53
Müdahale49
Faul3120 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11302 yedek
G+A / 900.07
Kart61
2024/25 34 2.592 1 2 6.93
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaLeganes 34 2.592 1 2 6.93
Şut10%40 isabet
Kilit pas11
Drible22%51 başarı
İkili kazanılan138%52
Müdahale72
Faul4418 kazanılan
Ofsayt8
İlk 11286 yedek
G+A / 900.1
Kart8
2023/24 25 1.606 0 1 7.05
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Süper LigBesiktas 12 907 0 1 7.16
UEFA Europa Conference LeagueBesiktas 8 640 0 0 6.92
Ligue 1Nice 5 59 0 0 6.80
Şut4%50 isabet
Kilit pas16
Drible28%52 başarı
İkili kazanılan97%52
Müdahale42
Faul2616 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11187 yedek
G+A / 900.06
Kart81
2022/23 31 2.177 1 3 6.78
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Süper LigBesiktas 31 2.177 1 3 6.78
Şut8%38 isabet
Kilit pas19
Drible25%42 başarı
İkili kazanılan113%48
Müdahale53
Faul2620 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11265 yedek
G+A / 900.17
Kart61
2021/22 36 3.123 1 4 6.75
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Süper LigBesiktas 31 2.718 1 4 6.77
UEFA Champions LeagueBesiktas 5 405 0 0 6.60
Şut18%33 isabet
Kilit pas30
Drible35%49 başarı
İkili kazanılan154%51
Müdahale80
Faul3517 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11351 yedek
G+A / 900.14
Kart103
2020/21 33 2.916 1 6 7.01
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Süper LigBesiktas 33 2.916 1 6 7.01
Şut9%44 isabet
Kilit pas31
Drible44%53 başarı
İkili kazanılan184%52
Müdahale76
Faul5723 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1133
G+A / 900.22
Kart8
TOPLAM GOL2
İLK 116116 yedek girdi
KART16
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA12
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
1-15' — 1 16-30' — 1 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 1-15'
  • 1-15' 1 %50
  • 16-30' 1 %50
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 35 5-4-1 — 9 3-4-2-1 — 8 3-4-3 — 5 4-3-3 — 4 5-3-2 — 4 65 maç
  • 4-2-3-135%54
  • 5-4-19%14
  • 3-4-2-18%12
  • 3-4-35%8
  • 4-3-34%6
  • 5-3-24%6
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
23.05.2026 GetafeA 1-0 91 7.0
17.05.2026 EspanyolH 1-2 78 6.6
12.05.2026 Atletico MadridH 1-2 91 2 7.3
08.05.2026 LevanteA 3-2 93 6.3
02.05.2026 BarcelonaH 1-2 94 5.9
26.04.2026 SevillaH 2-1 94 1 6.9
21.04.2026 Athletic ClubA 1-0 94 1 7.7
12.04.2026 Real BetisH 1-1 88 1 6.7
05.04.2026 AlavesA 2-2 93 1 1 7.2
21.03.2026 GironaH 1-0 95 2 6.9
15.03.2026 Real SociedadA 3-1 90 1 6.2
07.03.2026 MallorcaH 2-2 88 7.0
01.03.2026 ValenciaA 1-0 99 6.7
21.02.2026 Real MadridH 2-1 83 6.7
13.02.2026 ElcheA 0-0 90 6.7
06.02.2026 Celta VigoA 1-2 97 6.7
31.01.2026 VillarrealH 2-2 88 6.3
24.01.2026 Rayo VallecanoA 1-3 94 6.6
17.01.2026 OviedoH 3-2 73 6.2
10.01.2026 GironaA 1-0 98 6.5
03.01.2026 Athletic ClubH 1-1 86 6.5
20.12.2025 AlavesH 3-0 69 6.9
13.12.2025 BarcelonaA 2-0 21 6.2
08.12.2025 LevanteH 2-0
18.10.2025 Atletico MadridA 1-0 41 6.9
03.10.2025 GetafeH 2-1 90 1 6.5
28.09.2025 Real BetisA 2-0 83 1 6.9
20.09.2025 VillarrealA 2-1 40 5.2
14.09.2025 Rayo VallecanoH 2-0 90 6.9
31.08.2025 EspanyolA 1-0 90 7.6
24.08.2025 ValenciaH 1-0 90 1 1 7.2
19.08.2025 Real MadridA 1-0 90 6.3
14.05.2025 VillarrealA 3-0 63 6.9
11.05.2025 EspanyolH 3-2 90 6.5
24.04.2025 GironaH 1-1 90 6.9
19.04.2025 MallorcaA 0-0 90 1 7.6
12.04.2025 BarcelonaH 0-1 90 7.2
07.04.2025 OsasunaH 1-1 90 1 7.2
29.03.2025 Real MadridA 3-2 90 6.5
16.03.2025 Real BetisH 2-3 90 6.7
08.03.2025 Celta VigoA 2-1 90 1 2 7.2
02.03.2025 GetafeH 1-0 90 7.7
23.02.2025 Real SociedadA 3-0 90 6.7
15.02.2025 AlavesH 3-3 90 1 7.2
09.02.2025 ValenciaA 2-0 90 2 7.2
31.01.2025 Rayo VallecanoH 0-1 90 7.2
26.01.2025 Athletic ClubA 0-0 90 1 7.3
18.01.2025 Atletico MadridH 1-0 90 7.2
11.01.2025 EspanyolA 1-1 90 6.6
22.12.2024 VillarrealH 2-5 38 6.2
08.12.2024 Real SociedadH 0-3 90 6.5
30.11.2024 AlavesA 1-1 90 1 7.0
24.11.2024 Real MadridH 0-3 15 6.3
09.11.2024 SevillaH 1-0
02.11.2024 GironaA 4-3 13 6.7
27.10.2024 Celta VigoH 3-0
20.10.2024 Atletico MadridA 3-1 90 6.5
04.10.2024 ValenciaH 0-0 90 7.2
28.09.2024 Rayo VallecanoA 1-1 90 1 1 7.2
22.09.2024 GetafeA 1-1 90 6.9
ŞUT19
GOL1
xG0.7
xG FARKI+0.3over performing
DÖNÜŞÜM%5.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
87' · xG 0.033 82' · xG 0.042 21' · xG 0.036 6' · xG 0.049 66' · xG 0.026 38' · xG 0.02 76' · xG 0.028 13' · xG 0.047 4' · xG 0.097 · GOL 25' · xG 0.021 90' · xG 0.035 4' · xG 0.016 87' · xG 0.035 28' · xG 0.018 24' · xG 0.033 75' · xG 0.065 29' · xG 0.052 45' · xG 0.023 25' · xG 0.012
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 8 (%42) Açık oyun — 8 (%42) Taç sonrası — 2 (%11) Korner — 1 (%5) 19 şut
  • Asist sonrası8%42
  • Açık oyun8%42
  • Taç sonrası2%11
  • Korner1%5
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 16 (%84) Sol ayak — 3 (%16) 19 şut
  • Sağ ayak16%84
  • Sol ayak3%16
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR19 şut
1-15' — 4 16-30' — 6 31-45' — 2 46-60' — 0 61-75' — 2 76-90+' — 5 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 6 16-30'
  • 1-15' 4 %21
  • 16-30' 6 %32
  • 31-45' 2 %11
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 2 %11
  • 76-90+' 5 %26
AKSİYON HARİTASI2242 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 6 6 7 7 7 7 7 7 7 8 8 8 8 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 10 10 10 10 10 10 10 10 10 11 11 11 11 12 13 13 13 14 14 15 15 15 15 15 16 16 17 17 18 18 18 19 20 21 21 21 22 23 24 24 24 25 26 28 30 30 31 32 32 32 34 34 35 35 36 39 41 41 41 43 44 45 45 56 56 56 57 62 66 88
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %43 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 5 5 6 6 6 6 7 7 8 8 8 8 8 8 8 8 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 10 10 10 11 12 12 13 13 13 14 14 15 16 16 18 18 19 20 20 22 22 22 23 27 28 29 30 30 31 32 33 33 34 35 39 41 42 43 43 44 51 53 59
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %48 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 4 5 5 5 6 7 8 8 8 9 9 9 9 9 10 10 10 11 15 15 17 18 18 19
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %38 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 7 7 7 7 7 7 8 8 8 8 8 8 8 8 8 9 9 9 9 9 9 9 10 13 15 17 18
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %26 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR2242
Pas 1399 Pas — 1399 (%67) Top ka… 162 Top kazanma — 162 (%8) Uzakl… 152 Uzaklaştırma — 152 (%7) Top teması — 85 (%4) Pas arası — 62 (%3) Çalım — 56 (%3) Faul — 52 (%2) Top kaptırma — 48 (%2) Korner kazandırma — 43 (%2) Müdahale — 36 (%2)
  • Pas1399%67
  • Top kazanma162%8
  • Uzaklaştırma152%7
  • Top teması85%4
  • Pas arası62%3
  • Çalım56%3
  • Faul52%2
  • Top kaptırma48%2
  • Korner kazandırma43%2
  • Müdahale36%2
PİYASA DEĞERİ€3.00M
KAÇIRDIĞI MAÇ36
DİSİPLİN5kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2015–2025 · 191 maç
Osasuna 32maç 2025
Leganes 34maç 2024
Besiktas 120maç 2020–2023
Nice 5maç 2023
France U21 2019
Dijon 2016–2018
Rodez 2015
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-07-01 Leganes Osasuna
2024-07-05 Besiktas CD Leganés free transfer
2024-06-30 Nice Besiktas End of loan
2024-01-18 Besiktas Nice
2022-07-01 Sporting CP Besiktas € 4.8M
2022-06-30 Besiktas Sporting End of loan
2021-07-30 Sporting CP Besiktas
2021-07-01 Besiktas Sporting CP
2021-06-30 Besiktas Sporting End of loan
2020-10-02 Sporting CP Besiktas
2019-07-01 Dijon Sporting CP € 8M
2016-07-01 Rodez Dijon
2016-07-01 Rodez AF Dijon free transfer
2015-07-01 Rodez AF B Rodez AF -
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
09.2026 Arka adale sakatlığıKadroda yok 8 maç
09.2026 Arka adale sakatlığıŞüpheli 4 maç
09.2025 Kırmızı kart cezasıKadroda yok 5 maç
05.2025 SakatlıkŞüpheli 1 maç
05.2025 SakatlıkKadroda yok 9 maç
12.2024 Sarı kart cezasıKadroda yok 3 maç
01.2024 CezalıKadroda yok 2 maç
12.2023 Heel InjuryKadroda yok 2 maç
10.2023 HastalıkKadroda yok 1 maç
04.2023 Neck InjuryKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨 UEFA Europa Conference League2023 · Besiktas 4sarı · 9 maç
🟥 Süper Lig2022 · Besiktas 1kırmızı · 27 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2601 dk

İzlemede: Dengeli savunmacı

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU64.3La Liga 2025
PERFORMANS57.12601 dk
KARARVeri yetersiz62/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Defansif bek 78.5
Klasik stoper 77.3
Agresif stoper 76.9
Role fit sinyali var ama confidence 98/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 245 oyuncu
Scout skoru %70
Performans %58
Dakika %87
Değer / getiri %30
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %78
Performans %55
Dakika %94
Değer / getiri %17
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 80 100
Performans skoru 57.1 74 77
Pas hacmi / 90 35.57 42 85
İkili mücadele kazanma 52.97 58 91
Müdahale / 90 1.7 3 57
Pas arası / 90 1.35 1.9 71
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam