Iván Fresneda Corraliza
Spain · Defender

Iván Fresneda Corraliza

YAŞ21
BOY183
KİLO74
DOĞUM YERİMadrid
LİGPrimeira Liga
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut20.76 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling20.76 / 90
Kazanılan ikili103.78 / 90
Rating6.55
OYUNCU PROFİLİPrimeira Liga 2026 · 66 defanslar
Müdahale — %92 (2.65) Pas arası — %32 (0.76) Blok — %0 (0.00) İkili mücadele — %9 (%45) Pas isabeti — %86 (%92) Faul (az iyi) — %12 (1.51) 38 ORT. % 92 32 0 9 86 12
  • Müdahale 2.65 %92
  • Pas arası 0.76 %32
  • Blok 0.00 %0
  • İkili mücadele %45 %9
  • Pas isabeti %92 %86
  • Faul (az iyi) 1.51 %12
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 238 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 Taça de Portugal2024/2025 · Portugal
🏆 Primeira Liga2024/2025 · Portugal
🏆 Primeira Liga2023/2024 · Portugal
🥈 Taça da Liga2024/2025 · Portugal · 2nd Place
🥈 Super Cup2024/2025 · Portugal · 2nd Place
🥈 Taça de Portugal2023/2024 · Portugal · 2nd Place
🥈 Segunda División2021/2022 · Spain · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 3 G+A
2022 0 2023 0 2024 3 2025 1 2026 0
GolAsist
2026/27 5 238 0 0 6.55
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaSporting CP 5 238 0 0 6.55
Şut2%100 isabet
Drible2%29 başarı
İkili kazanılan10%45
Müdahale7
Faul41 kazanılan
İlk 1132 yedek
2025/26 36 2.504 1 0 6.64
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaSporting CP 26 1.620 1 0 6.69
UEFA Champions LeagueSporting CP 10 884 0 0 6.54
Şut11%36 isabet
Kilit pas19
Drible17%36 başarı
İkili kazanılan115%52
Müdahale46
Faul2624 kazanılan
İlk 11315 yedek
G+A / 900.04
Kart7
2024/25 42 1.209 3 0 6.80
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaSporting CP 32 970 3 0 6.81
UEFA Champions LeagueSporting CP 10 239 0 0 6.77
Şut9%78 isabet
Kilit pas9
Drible6%26 başarı
İkili kazanılan53%42
Müdahale31
Faul1511 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111428 yedek
G+A / 900.22
Kart2
2023/24 23 178 0 0 6.50
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa LeagueSporting CP 7 126 0 0 6.47
Primeira LigaSporting CP 16 52 0 0 6.58
Kilit pas2
Drible2%33 başarı
İkili kazanılan10%48
Müdahale5
Faul22 kazanılan
İlk 11122 yedek
2022/23 34 1.775 0 0 6.73
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaValladolid 34 1.775 0 0 6.73
Şut1
Kilit pas18
Drible15%44 başarı
İkili kazanılan96%53
Müdahale48
Faul1325 kazanılan
İlk 111816 yedek
Kart3
TOPLAM GOL5
İLK 116651 yedek girdi
KART12
FORMA27
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR5 gol
1-15' — 3 16-30' — 1 31-45' — 1 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 1-15'
  • 1-15' 3 %60
  • 16-30' 1 %20
  • 31-45' 1 %20
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 51 3-4-2-1 — 23 4-3-3 — 15 3-4-3 — 9 4-4-2 — 6 4-1-4-1 — 4 108 maç
  • 4-2-3-151%47
  • 3-4-2-123%21
  • 4-3-315%14
  • 3-4-39%8
  • 4-4-26%6
  • 4-1-4-14%4
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
05.09.2026 NacionalH 2-0 82 2 7.3
28.08.2026 Rio AveA 0-4 91 6.6
22.08.2026 AlvercaH 3-1 42 6.3
14.08.2026 GuimaraesH 3-2 11 6.3
08.08.2026 EstrelaA 2-2 12 6.2
11.04.2026 EstrelaA 0-1 45 6.3
07.04.2026 ArsenalH 0-1 84 6.3
22.03.2026 AlvercaA 1-4 82 6.9
17.03.2026 Bodo/GlimtH 5-0 94 2 6.2
11.03.2026 Bodo/GlimtA 3-0 87 1 6.2
07.03.2026 SC BragaA 2-2 89 1 6.5
27.02.2026 EstorilH 3-0 83 6.9
21.02.2026 MoreirenseA 0-3 78 6.3
15.02.2026 FamalicaoH 1-0 76 6.3
09.02.2026 FC PortoA 1-1 90 1 6.7
01.02.2026 NacionalH 2-1 91 6.6
28.01.2026 Athletic ClubA 2-3 89 6.2
24.01.2026 AroucaA 1-2 96 1 6.3
20.01.2026 Paris Saint GermainH 2-1 90 7.0
16.01.2026 Casa PiaH 3-0 90 1 6.9
02.01.2026 GIL VicenteA 1-1 90 1 6.9
23.12.2025 GuimaraesA 1-4 89 1 6.2
13.12.2025 AVSH 6-0
09.12.2025 Bayern MünchenA 3-1 90 5.9
05.12.2025 BenficaA 1-1 90 6.2
30.11.2025 EstrelaH 4-0 60 1 1 7.7
26.11.2025 Club Brugge KVH 3-0 90 1 7.0
08.11.2025 Santa ClaraA 1-2 76 6.3
31.10.2025 AlvercaH 2-0 15 6.7
26.10.2025 TondelaA 0-3 90 7.7
22.10.2025 MarseilleH 2-1 80 6.2
05.10.2025 SC BragaH 1-1 11 6.5
01.10.2025 NapoliA 2-1 90 6.7
27.09.2025 EstorilA 0-1 17 6.9
22.09.2025 MoreirenseH 3-0
18.09.2025 Kairat AlmatyH 4-1 90 7.7
13.09.2025 FamalicaoA 1-2
30.08.2025 FC PortoH 1-2 63 6.9
23.08.2025 NacionalA 1-4 64 6.3
17.08.2025 AroucaH 6-0 45 6.6
08.08.2025 Casa PiaA 0-2 90 7.2
17.05.2025 GuimaraesH 2-0 2
10.05.2025 BenficaA 1-1
04.05.2025 GIL VicenteH 2-1
27.04.2025 BoavistaA 0-5
18.04.2025 MoreirenseH 3-1 9 1 6.3
12.04.2025 Santa ClaraA 0-1 66 6.9
07.04.2025 SC BragaH 1-1
29.03.2025 EstrelaA 0-3 45 6.6
15.03.2025 FamalicaoH 3-1 60 1 2 7.2
09.03.2025 Casa PiaA 1-3 90 1 6.9
03.03.2025 EstorilH 3-1 90 7.0
23.02.2025 AVSA 2-2 90 6.7
19.02.2025 Borussia DortmundA 0-0
15.02.2025 AroucaH 2-2 85 1 6.6
11.02.2025 Borussia DortmundH 0-3 73 6.5
07.02.2025 FC PortoA 1-1 90 1 1 7.3
02.02.2025 FarenseH 3-1 90 1 1 7.5
29.01.2025 BolognaH 1-1 90 1 6.9
25.01.2025 NacionalH 2-0 90 1 6.6
ŞUT11
GOL1
xG1.0
xG FARKI+0.0over performing
DÖNÜŞÜM%9.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
64' · xG 0.168 62' · xG 0.06 57' · xG 0.053 69' · xG 0.238 14' · xG 0.016 60' · xG 0.007 27' · xG 0.105 25' · xG 0.14 · GOL 23' · xG 0.067 75' · xG 0.046 75' · xG 0.057
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 5 (%45) Korner — 3 (%27) Duran top — 2 (%18) Açık oyun — 1 (%9) 11 şut
  • Asist sonrası5%45
  • Korner3%27
  • Duran top2%18
  • Açık oyun1%9
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 6 (%55) Sol ayak — 3 (%27) Kafa — 2 (%18) 11 şut
  • Sağ ayak6%55
  • Sol ayak3%27
  • Kafa2%18
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR11 şut
1-15' — 1 16-30' — 3 31-45' — 0 46-60' — 2 61-75' — 5 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 5 61-75'
  • 1-15' 1 %9
  • 16-30' 3 %27
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 2 %18
  • 61-75' 5 %45
  • 76-90+' 0 %0
AKSİYON HARİTASI250 aksiyon
2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 6 6 6 6 6 6 6 8 8 12 12 14
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %47 Rakip kale →
2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 6 6 6 6 8 12 12
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %49 Rakip kale →
2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 4
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %44 Rakip kale →
2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 4
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %23 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR250
Pas 188 Pas — 188 (%77) Çalım — 10 (%4) Top teması — 8 (%3) Müdahale — 8 (%3) Top kazanma — 8 (%3) Uzak… 8 Uzaklaştırma — 8 (%3) Korner kazandırma — 6 (%2) Faul — 4 (%2) Hava topu — 2 (%1) İsabetsiz şut — 2 (%1)
  • Pas188%77
  • Çalım10%4
  • Top teması8%3
  • Müdahale8%3
  • Top kazanma8%3
  • Uzaklaştırma8%3
  • Korner kazandırma6%2
  • Faul4%2
  • Hava topu2%1
  • İsabetsiz şut2%1
PİYASA DEĞERİ€12.00M+50.0%
KAÇIRDIĞI MAÇ5
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2022–2026 · 140 maç
Sporting CP 106maç 2023–2026
Spain U19 2023–2024
Valladolid 34maç 2022
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-08-30 Real Valladolid Sporting €9.00m
2022-07-01 Valladolid Prom Real Valladolid -
2022-01-01 Valladolid U19 Valladolid Prom -
2021-07-01 Valladolid Yth. Valladolid U19 -
2020-07-01 Leganés Youth Valladolid Yth. free transfer
2018-07-01 R.Madrid Yth. Leganés Youth ?
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
04.2026 Kas sakatlığıKadroda yok 1 maç
11.2025 Ayak bileği sakatlığıKadroda yok 1 maç
12.2023 Omuz sakatlığıKadroda yok 2 maç
01.2023 Tendon sakatlığıKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
AS Roma %50 2026-07-28
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1620 dk

İzlemede: Dengeli savunmacı

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU69.0Primeira Liga 2025
PERFORMANS54.61620 dk
KARARVeri yetersiz58/100
ROL UYUMU2025
Klasik stoper 76.4
Defansif bek 76.3
Ayağı iyi stoper 76.1
Role fit sinyali var ama confidence 88/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 203 oyuncu
Scout skoru %77
Performans %46
Dakika %72
Değer / getiri %9
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %88
Performans %49
Dakika %82
Değer / getiri %2
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 85 100
Ortalama rating 6.69 7.2 93
Pas hacmi / 90 45.39 45 100
İkili mücadele kazanma 53.42 68 79
Müdahale / 90 1.72 2.4 72
Pas arası / 90 0.83 1.8 46
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam