Portugal · Defender
Pedro Miguel Santos Amador
LİGMajor League Soccer
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut10.37 / 90
Kilit pas51.83 / 90
Başarılı dripling10.37 / 90
Kazanılan ikili155.49 / 90
Rating6.80
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Kilit pas
1.831.84
Başarılı dripling
0.370.46
Kazanılan ikili
5.493.67
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
16.
Major League Soccer2024 · Atlanta United FC · 14 maç
8asist16.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Segunda Liga2022/2023 · Portugal
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 8 G+A
GolAsist
2026/27
16
442
0
0
6.58
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas9
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan23%55
Müdahale11
Faul64 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11412 yedek
2025/26
26
2.085
1
0
6.83
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%31 isabet
Kilit pas16
Drible7%29 başarı
İkili kazanılan73%52
Müdahale36
Faul1412 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11242 yedek
G+A / 900.04
Kart4
2024/25
15
1.225
0
8
7.22
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%12 isabet
Kilit pas18
Drible3%23 başarı
İkili kazanılan44%49
Müdahale26
Faul87 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11141 yedek
G+A / 900.59
Kart1
2023/24
31
1.144
0
1
6.79
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4
Kilit pas10
Drible5%28 başarı
İkili kazanılan60%47
Müdahale28
Faul88 kazanılan
İlk 111417 yedek
G+A / 900.08
Kaptan3maçta
2021/22
32
1.388
0
3
6.85
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%40 isabet
Kilit pas20
Drible10%42 başarı
İkili kazanılan75%52
Müdahale32
Faul1910 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111517 yedek
G+A / 900.19
Kart3
2020/21
4
334
0
0
6.98
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas4
İkili kazanılan20%43
Müdahale9
Faul63 kazanılan
İlk 114
TOPLAM GOL1
İLK 11415 yedek girdi
KART5
FORMA18
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %100
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-121%48
- 4-3-310%23
- 5-3-26%14
- 3-5-25%11
- 3-4-2-11%2
- 4-1-4-11%2
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları8verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.08.2026 | Sabah FAA | 5-2 | 115 | – | 5.7 | ||
| 19.08.2026 | Sabah FAH | 2-1 | 81 | – | 6.9 | ||
| 18.07.2026 | Nashville SCA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 24.05.2026 | Columbus CrewA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 16.05.2026 | Orlando City SCA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 09.05.2026 | Los Angeles GalaxyH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 02.05.2026 | CF MontrealH | 3-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 25.04.2026 | Toronto FCA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 22.04.2026 | New England RevolutionH | 1-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 18.04.2026 | Nashville SCH | 0-2 | 22↑ | – | 6.3 | ||
| 12.04.2026 | Chicago FireA | 1-0 | 12↑ | – | 7.3 | ||
| 04.04.2026 | Columbus CrewH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 21.03.2026 | DC UnitedH | 0-0 | 2↑ | – | – | ||
| 14.03.2026 | Philadelphia UnionH | 3-1 | 10↑ | – | 6.9 | ||
| 08.03.2026 | Real Salt LakeH | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 01.03.2026 | San Jose EarthquakesA | 2-0 | 20↑ | – | 6.7 | ||
| 18.10.2025 | DC UnitedH | 1-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 11.10.2025 | Inter MiamiA | 4-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 06.10.2025 | Los Angeles FCA | 1-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 27.09.2025 | New England RevolutionA | 2-0 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 20.09.2025 | San DiegoH | 1-1 | 90 | 2 | 6.6 | ||
| 13.09.2025 | Columbus CrewH | 4-5 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 31.08.2025 | Nashville SCA | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 24.08.2025 | Toronto FCH | 0-0 | 61 | – | 6.9 | ||
| 26.07.2025 | Seattle SoundersH | 2-2 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 19.07.2025 | CharlotteH | 2-3 | 45↑ | 1 | 6.5 | ||
| 16.07.2025 | Chicago FireH | 2-2 | 90 | 2 | 6.6 | ||
| 12.07.2025 | Toronto FCA | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 05.07.2025 | DC UnitedA | 0-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 25.06.2025 | Columbus CrewA | 3-1 | 83 | – | 6.7 | ||
| 12.06.2025 | New York City FCA | 4-0 | 88 | – | 6.0 | ||
| 31.05.2025 | New York Red BullsA | 2-0 | 45 | – | 6.2 | ||
| 28.05.2025 | Orlando City SCH | 3-2 | 22↑ | 1 | 7.0 | ||
| 25.05.2025 | FC CincinnatiH | 4-2 | 60 | – | 6.2 | ||
| 17.05.2025 | Philadelphia UnionH | 0-1 | 86 | 1 | 7.2 | ||
| 03.05.2025 | Nashville SCH | 1-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 26.04.2025 | Orlando City SCA | 3-0 | 87 | – | 7.0 | ||
| 19.04.2025 | Philadelphia UnionA | 3-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 12.04.2025 | New England RevolutionH | 0-1 | 74 | – | 6.6 | ||
| 22.03.2025 | FC CincinnatiA | 2-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 16.03.2025 | Inter MiamiH | 1-2 | 84 | 1 | 6.7 | ||
| 09.03.2025 | New York Red BullsH | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 24.11.2024 | Orlando City SCA | 1-0 | 90 | 2 | 7.0 | ||
| 10.11.2024 | Inter MiamiA | 2-3 | 90 | 1 | – | 7.3 | |
| 02.11.2024 | Inter MiamiH | 2-1 | 90 | 1 | – | 7.3 | |
| 26.10.2024 | Inter MiamiA | 2-1 | 90 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 22.10.2024 | CF MontrealA | 2-2 | 49 | 1 | – | 7.0 | |
| 20.10.2024 | Orlando City SCA | 1-2 | 90 | 1 | – | 7.0 | |
| 05.10.2024 | New York Red BullsH | 2-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 02.10.2024 | CF MontrealH | 1-2 | 97 | 1 | 2 | 7.6 | |
| 28.09.2024 | Philadelphia UnionA | 1-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 21.09.2024 | New York Red BullsA | 2-2 | 90 | 1 | – | 7.2 | |
| 18.09.2024 | Inter MiamiH | 2-2 | 90 | 1 | – | 7.9 | |
| 14.09.2024 | Nashville SCH | 0-2 | 89 | 1 | 6.6 | ||
| 31.08.2024 | CharlotteA | 0-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 25.08.2024 | Los Angeles GalaxyA | 2-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 20.07.2024 | Columbus CrewH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 12.05.2024 | Casa PiaA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.05.2024 | VizelaH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 28.04.2024 | PortimonenseA | 0-2 | –↑ | – | – |
ŞUT4
GOL0
xG0.1
xG FARKI-0.1under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner2%50
- Asist sonrası2%50
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR4 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %25
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %25
- 76-90+' 2 %50
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2017–2026 · 124 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-07-18
Moreirense
→
Atlanta
free transfer
Moreirense
→
Atlanta
free transfer
2018-01-31
1º Dezembro
→
Braga B
?
1º Dezembro
→
Braga B
?
2017-07-01
Belenenses U19
→
1º Dezembro
free transfer
Belenenses U19
→
1º Dezembro
free transfer
2016-07-01
Sacavenense U19
→
Belenenses U19
?
Sacavenense U19
→
Belenenses U19
?
2015-07-01
Sacavenense S17
→
Sacavenense U19
-
Sacavenense S17
→
Sacavenense U19
-
2013-07-01
Sporting Sub-15
→
Sacavenense S17
?
Sporting Sub-15
→
Sacavenense S17
?
2011-07-01
Sporting Yth.
→
Sporting Sub-15
-
Sporting Yth.
→
Sporting Sub-15
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2021
Diz sakatlığıKadroda yok
9 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Hapoel Jerusalem
%50
2026-07-22
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUAggregated only · 2085 dk
İzlemede: Dengeli savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU62.3Major League Soccer 2025
PERFORMANS54.02085 dk
KARARVeri yetersiz56/100
FORM TRENDİStabil-0.5
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Defansif bek
60.1
Agresif stoper
59.2
Ayağı iyi stoper
57.5
Role fit sinyali var ama confidence 66/100 ve risk 36/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 315 oyuncu
Scout skoru
%62
Performans
%37
Dakika
%80
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%73
Performans
%48
Dakika
%88
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru
73.1
74
99
Pas hacmi / 90
43.9
42
100
Müdahale / 90
2.56
3
85
İkili mücadele kazanma
60
58
100
Pas arası / 90
1.83
1.9
96
Blok / 90
0
1
0
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form stabil. Rating delta +0.00. Dakika delta +8.1.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Musah MohammedBB Bodrumspor · 23
%95
1gol
1asist
66scout
1. Lig
Iván FresnedaSporting CP · 21
%80
1gol
0asist
69scout
€12.00M
Primeira Liga
Vitaliy MykolenkoEverton · 26
%76
0gol
1asist
56scout
€25.00M
Premier League
Boyd LucassenNAC Breda · 27
%69
1gol
0asist
58scout
Eredivisie
Rodrigo EcheverríaLeon · 30
%68
0gol
1asist
60scout
Liga MX
Mamadouba DiabyDegerfors IF · 28
%63
0gol
0asist
57scout
Allsvenskan
Lucas ÁfricoVan BB · 30
%62
0gol
0asist
47scout
1. Lig
Salim DiakitéPalermo · 25
%60
1gol
0asist
59scout
€1.50M
Serie B
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


