Chile · Defender
Gastón Hernán Olveira Echeverría
LİGWorld Cup - Qualification South America
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut20.61 / 90
Kilit pas10.30 / 90
Başarılı dripling10.30 / 90
Kazanılan ikili195.78 / 90
Rating6.53
OYUNCU PROFİLİLiga MX 2026 · 93 orta sahalar
- Kilit pas 0.30 %10
- Asist 0.00 %0
- Drible 0.30 %21
- Pas isabeti %85 %54
- Top kapma 3.65 %79
- İkili mücadele %59 %88
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 296 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Primera División2014/2015 Clausura · Chile
🏆
Primera División2012 Apertura · Chile
🏆
Copa Chile2012 · Chile
🥈
Copa Chile2021 · Chile · 2nd Place
🥈
Copa Chile2017 · Chile · 2nd Place
🥈
Copa Chile2016/2017 · Chile · 2nd Place
🥈
Super Cup2013 · Chile · 2nd Place
🥈
CONMEBOL Recopa2012/2013 · South-America · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 7 G+A
GolAsist
2026/27
5
296
0
0
6.53
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas1
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan19%59
Müdahale8
Faul24 kazanılan
İlk 115
Kart21
Kaptan1maçta
2025/26
33
2.866
0
1
6.84
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut24%21 isabet
Kilit pas21
Drible14%52 başarı
İkili kazanılan131%50
Müdahale51
Faul4734 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1133
G+A / 900.03
Kart7
Kaptan2maçta
2024/25
43
3.847
6
1
7.07
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut25%64 isabet
Kilit pas30
Drible19%56 başarı
İkili kazanılan219%52
Müdahale95
Faul4935 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11421 yedek
G+A / 900.16
Kart9
TOPLAM GOL7
İLK 11802 yedek girdi
KART20
FORMA20
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR7 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %14
- 31-45' 1 %14
- 46-60' 2 %29
- 61-75' 2 %29
- 76-90+' 1 %14
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-134%44
- 4-3-320%26
- 4-1-4-110%13
- 4-4-26%8
- 5-3-25%6
- 4-3-1-23%4
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar5aldığı asist
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Atlante FCAC | 1-1 | 0 | – | – | ||
| 18.08.2026 | NecaxaA | 1-2 | 60 | – | 5.9 | ||
| 02.08.2026 | CF PachucaH | 1-0 | 91 | 1 | 6.9 | ||
| 25.07.2026 | Club TijuanaA | 1-0 | 71 | 1 | 6.7 | ||
| 18.07.2026 | AtlasH | 2-3 | 74 | – | 6.6 | ||
| 26.04.2026 | TolucaA | 4-1 | 70 | 1 | 7.2 | ||
| 22.04.2026 | Club AmericaH | 2-3 | 80 | 1 | – | 6.7 | |
| 19.04.2026 | FC JuarezH | 3-1 | 86 | 1 | 6.9 | ||
| 11.04.2026 | PueblaA | 0-1 | 97 | – | 6.6 | ||
| 05.04.2026 | AtlasH | 2-0 | 83 | 2 | 6.0 | ||
| 22.03.2026 | Atletico San LuisA | 1-2 | 94 | 5 | 6.7 | ||
| 19.03.2026 | Guadalajara ChivasA | 5-0 | 96 | – | 5.9 | ||
| 15.03.2026 | Club TijuanaHC | 0-3 | 89 | – | 7.0 | ||
| 07.03.2026 | MazatlánA | 4-2 | 88 | – | 7.0 | ||
| 01.03.2026 | NecaxaH | 2-1 | 93 | 4 | 8.3 | ||
| 22.02.2026 | Santos LagunaH | 2-1 | 87 | 1 | 6.9 | ||
| 15.02.2026 | MonterreyA | 1-0 | 79 | – | 6.6 | ||
| 07.02.2026 | Club QueretaroA | 2-0 | 83 | – | 6.9 | ||
| 01.02.2026 | Tigres UANLH | 1-2 | 91 | – | 6.6 | ||
| 18.01.2026 | U.N.A.M. - PumasA | 1-1 | 90 | 2 | 7.0 | ||
| 14.01.2026 | PachucaA | 2-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 11.01.2026 | Cruz AzulH | 2-1 | 101 | – | 6.5 | ||
| 09.11.2025 | PueblaH | 1-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 02.11.2025 | Club AmericaA | 2-0 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 26.10.2025 | U.N.A.M. - PumasHC | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 23.10.2025 | AtlasA | 2-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 18.10.2025 | Santos LagunaA | 2-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 05.10.2025 | TolucaH | 2-4 | 90 | – | 7.3 | ||
| 27.09.2025 | FC JuarezA | 2-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 24.09.2025 | MazatlánH | 2-2 | 90 | 3 | 6.2 | ||
| 14.09.2025 | Tigres UANLA | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 30.08.2025 | Club QueretaroH | 3-0 | 90 | – | 7.9 | ||
| 23.08.2025 | PachucaH | 1-1 | 19 | – | 6.3 | ||
| 16.08.2025 | NecaxaA | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 12.08.2025 | MonterreyH | 1-3 | 90 | – | 6.3 | ||
| 27.07.2025 | Cruz AzulA | 4-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 20.07.2025 | Guadalajara ChivasH | 1-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 14.07.2025 | Atletico San LuisH | 0-1 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 12.05.2025 | Cruz AzulA | 2-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 09.05.2025 | Cruz AzulH | 2-3 | 90 | – | 6.3 | ||
| 21.04.2025 | MonterreyH | 0-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 16.04.2025 | Cruz AzulA | 2-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 12.04.2025 | PueblaH | 1-0 | 90 | – | 7.6 | ||
| 05.04.2025 | Club QueretaroA | 1-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 15.03.2025 | NecaxaA | 2-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 09.03.2025 | Santos LagunaA | 2-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 02.03.2025 | Club TijuanaH | 2-1 | 89 | 1 | 2 | 7.0 | |
| 23.02.2025 | Tigres UANLH | 1-0 | 104 | – | 6.6 | ||
| 20.02.2025 | Club AmericaA | 1-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 17.02.2025 | Atletico San LuisA | 1-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 09.02.2025 | TolucaH | 3-3 | 90 | 2 | 2 | 8.3 | |
| 06.02.2025 | PachucaA | 1-2 | 71 | – | 6.7 | ||
| 01.02.2025 | MazatlánA | 1-2 | 90 | – | 7.7 | ||
| 29.01.2025 | Guadalajara ChivasH | 2-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 25.01.2025 | FC JuarezH | 1-0 | 10↑ | – | 6.9 | ||
| 15.12.2024 | Velez SarsfieldA | 2-0 | 94 | 1 | 6.6 | ||
| 10.12.2024 | PlatenseH | 1-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 02.12.2024 | Talleres CordobaA | 1-0 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 24.11.2024 | Boca JuniorsH | 0-0 | 102 | 1 | 6.9 | ||
| 10.11.2024 | IndependienteH | 1-0 | 84 | 1 | 1 | 7.3 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2012–2026 · 81 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Liga MX2026 · Leon
1sarı · 1 maç
🟨
Liga MX2025 · Leon
2sarı · 3 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 2866 dk
İzlemede: Dengeli savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU60.2Liga MX 2025
PERFORMANS56.52866 dk
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 205 oyuncu
Scout skoru
%62
Performans
%58
Dakika
%95
Değer / getiri
%0
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%67
Performans
%54
Dakika
%97
Değer / getiri
%18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Josh DoigSassuolo · 23
%95
0gol
0asist
68scout
Serie A
Pedro AmadorAtlanta United FC · 27
%84
1gol
0asist
62scout
Major League Soccer
Shaq MooreFC Dallas · 29
%75
3gol
2asist
59scout
Major League Soccer
Dylan NealisNew York Red Bulls · 27
%73
1gol
0asist
61scout
Major League Soccer
Musah MohammedBB Bodrumspor · 23
%68
1gol
1asist
66scout
1. Lig
Iván FresnedaSporting CP · 21
%66
1gol
0asist
69scout
€12.00M
Primeira Liga
Leandro MorgallaVfL Bochum · 21
%65
1gol
0asist
73scout
€2.00M
2. Bundesliga
Ryan FossoSturm Graz · 23
%60
1gol
0asist
67scout
€100K
Bundesliga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



