LİGBundesliga
BU SEZON1G · 0A
Gol10.04 / 90
Asist00.00 / 90
Şut140.56 / 90
Kilit pas130.52 / 90
Başarılı dripling120.48 / 90
Kazanılan ikili973.85 / 90
Rating6.70
OYUNCU PROFİLİ2. Bundesliga 2025 · 103 defanslar
- Müdahale 1.59 %47
- Pas arası 0.87 %25
- Blok 0.36 %31
- İkili mücadele %54 %33
- Pas isabeti %79 %22
- Faul (az iyi) 1.11 %33
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2270 dakika oynadı.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 1 G+A
GolAsist
2025/26
33
2.270
1
0
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut14%21 isabet
Kilit pas13
Drible12%50 başarı
İkili kazanılan97%54
Müdahale40
Faul2826 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11276 yedek
G+A / 900.04
Kart6
2024/25
6
90
0
0
6.10
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
İkili kazanılan5%50
Müdahale3
Faul11 kazanılan
İlk 1115 yedek
2023/24
6
45
0
0
6.90
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan1%50
TOPLAM GOL0
İLK 1137 yedek girdi
FORMA39
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-34%40
- 4-2-3-12%20
- 4-4-22%20
- 4-1-4-11%10
- 5-4-11%10
MAÇ GEÇMİŞİ45 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.05.2026 | Karlsruher SCA | 1-2 | 64 | – | 6.7 | ||
| 09.05.2026 | Hannover 96H | 1-1 | 76 | – | 6.3 | ||
| 02.05.2026 | Arminia BielefeldA | 1-1 | 53↑ | – | 6.9 | ||
| 26.04.2026 | SpVgg Greuther FürthH | 2-1 | 13↑ | – | 6.3 | ||
| 18.04.2026 | Dynamo DresdenA | 2-0 | 82 | 1 | 6.0 | ||
| 12.04.2026 | Eintracht BraunschweigH | 4-1 | 15↑ | – | 6.9 | ||
| 04.04.2026 | 1. FC MagdeburgA | 4-1 | 32 | – | 6.5 | ||
| 22.03.2026 | Holstein KielH | 2-3 | 19↑ | 1 | 6.7 | ||
| 14.03.2026 | Hertha BSCA | 1-1 | 45↑ | 1 | 1 | 7.9 | |
| 07.03.2026 | 1. FC KaiserslauternH | 3-2 | 12↑ | – | 6.6 | ||
| 27.02.2026 | Fortuna DüsseldorfA | 2-1 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 20.02.2026 | 1. FC NürnbergH | 1-1 | 17 | – | 6.9 | ||
| 15.02.2026 | SC Paderborn 07H | 0-0 | 74 | 1 | 7.2 | ||
| 06.02.2026 | Preußen MünsterA | 1-1 | 62 | 1 | 6.2 | ||
| 31.01.2026 | FC Schalke 04H | 2-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 25.01.2026 | SV ElversbergA | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 18.01.2026 | SV Darmstadt 98H | 3-3 | 74 | 2 | 5.2 | ||
| 20.12.2025 | Karlsruher SCH | 2-2 | 70 | 1 | 6.5 | ||
| 13.12.2025 | Hannover 96A | 0-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 06.12.2025 | Arminia BielefeldH | 1-0 | 62 | – | 7.5 | ||
| 29.11.2025 | SpVgg Greuther FürthA | 0-3 | 85 | – | 6.9 | ||
| 09.11.2025 | Eintracht BraunschweigA | 0-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 02.11.2025 | 1. FC MagdeburgH | 2-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 25.10.2025 | Holstein KielA | 1-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 18.10.2025 | Hertha BSCH | 3-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 04.10.2025 | 1. FC KaiserslauternA | 3-2 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 27.09.2025 | Fortuna DüsseldorfH | 0-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 20.09.2025 | 1. FC NürnbergA | 2-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 12.09.2025 | SC Paderborn 07A | 1-0 | 82 | – | 7.0 | ||
| 30.08.2025 | Preußen MünsterH | 1-2 | 79 | – | 6.0 | ||
| 23.08.2025 | FC Schalke 04A | 2-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 10.08.2025 | SV ElversbergH | 2-0 | 84 | – | 7.5 | ||
| 02.08.2025 | SV Darmstadt 98A | 4-1 | 90 | 1 | 5.7 | ||
| 29.01.2025 | Atletico MadridH | 1-4 | 5↑ | – | – | ||
| 22.01.2025 | Real MadridA | 5-1 | –↑ | – | – | ||
| 06.11.2024 | FeyenoordA | 1-3 | 8↑ | – | 6.3 | ||
| 23.10.2024 | Dinamo ZagrebH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 01.10.2024 | Stade Brestois 29H | 0-4 | 77 | 1 | 5.9 | ||
| 18.09.2024 | Sparta PrahaA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 12.12.2023 | BenficaH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 29.11.2023 | Real SociedadA | 0-0 | 45↑ | – | 6.9 | ||
| 08.11.2023 | InterH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 24.10.2023 | InterA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.10.2023 | Real SociedadH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 20.09.2023 | BenficaA | 0-2 | –↑ | – | – |
ŞUT18
GOL2
xG1.0
xG FARKI+1.0over performing
DÖNÜŞÜM%11.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası8%44
- Korner4%22
- Duran top3%17
- Taç sonrası1%6
- Kontra atak1%6
- Açık oyun1%6
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak17%94
- Kafa1%6
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR18 şut
- 1-15' 1 %6
- 16-30' 1 %6
- 31-45' 2 %11
- 46-60' 5 %28
- 61-75' 5 %28
- 76-90+' 4 %22
PİYASA DEĞERİ€2.00M
KAÇIRDIĞI MAÇ4
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2023–2025 · 45 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-07-01
1860 Munich
→
Salzburg
€1.80m
1860 Munich
→
Salzburg
€1.80m
2022-07-01
TSV 1860 U19
→
1860 Munich
-
TSV 1860 U19
→
1860 Munich
-
2021-07-01
TSV 1860 U17
→
TSV 1860 U19
-
TSV 1860 U17
→
TSV 1860 U19
-
2020-07-01
TSV 1860 Yth.
→
TSV 1860 U17
-
TSV 1860 Yth.
→
TSV 1860 U17
-
2014-07-01
U'haching Yth.
→
TSV 1860 Yth.
free transfer
U'haching Yth.
→
TSV 1860 Yth.
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
12.2024
Kalça sakatlığıKadroda yok
2 maç
08.2024
Kas sakatlığıKadroda yok
1 maç
08.2024
Kas sakatlığıŞüpheli
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2270 dk
Takip listesi: Dengeli savunmacı
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU73.32. Bundesliga 2025
PERFORMANS53.42270 dk
KARARİzlemeye değer64/100
◆ KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde.
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Defansif bek
76.3
Klasik stoper
76.2
Ayağı iyi stoper
74.7
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 157 oyuncu
Scout skoru
%79
Performans
%30
Dakika
%86
Değer / getiri
%20
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%95
Performans
%46
Dakika
%90
Değer / getiri
%12
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
80
100
Performans skoru
53.4
74
72
Pas hacmi / 90
35.33
42
84
İkili mücadele kazanma
53.89
58
93
Müdahale / 90
1.59
3
53
Pas arası / 90
0.87
1.9
46
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Callum DoyleWrexham · 22
%95
2gol
2asist
72scout
Championship
Shaq MooreFC Dallas · 29
%94
3gol
2asist
59scout
Major League Soccer
Lasse RosenboomHolstein Kiel · 23
%88
1gol
1asist
73scout
€1.20M
2. Bundesliga
Fabrizio AngileriCorinthians · 31
%64
0gol
0asist
59scout
Serie A
MuriloPalmeiras · 28
%63
1gol
1asist
61scout
Serie A
Ramon HendriksVfB Stuttgart · 24
%61
0gol
0asist
57scout
€25.00M
UEFA Europa League
Rodrigo EcheverríaLeon · 30
%60
0gol
1asist
60scout
Liga MX
Roger HinojoCultural Leonesa · 20
%60
1gol
1asist
76scout
€1.00M
Segunda División
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
