LİG2. Bundesliga
BU SEZON1G · 1A
OYUNCU PROFİLİ2. Bundesliga 2025 · 103 defanslar
- Müdahale 1.60 %49
- Pas arası 1.18 %64
- Blok 0.48 %46
- İkili mücadele %53 %21
- Pas isabeti %71 %2
- Faul (az iyi) 1.34 %16
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1684 dakika oynadı.
KUPALAR
🥈
2. Bundesliga2023/2024 · Germany · 2nd Place
2025/26
34
1.684
1
1
6.63
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%44 isabet
Kilit pas10
Drible9%60 başarı
İkili kazanılan91%53
Müdahale30
Faul2513 kazanılan
Ofsayt4
İlk 112014 yedek
G+A / 900.11
Kart61
2024/25
34
1.747
2
2
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%62 isabet
Kilit pas14
Drible7%39 başarı
İkili kazanılan98%51
Müdahale49
Faul1912 kazanılan
İlk 112113 yedek
G+A / 900.21
Kart3
TOPLAM GOL4
İLK 112317 yedek girdi
KART4
FORMA23
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
- 1-15' 1 %25
- 16-30' 1 %25
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 2 %50
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-1-211%31
- 3-5-210%28
- 3-4-2-19%25
- 3-1-4-23%8
- 5-3-22%6
- 3-4-31%3
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.05.2026 | Dynamo DresdenA | 2-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 09.05.2026 | 1. FC MagdeburgH | 1-3 | 90 | – | 6.3 | ||
| 02.05.2026 | Eintracht BraunschweigH | 2-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 25.04.2026 | Hertha BSCA | 0-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 17.04.2026 | 1. FC KaiserslauternH | 3-0 | 75 | – | 7.3 | ||
| 10.04.2026 | Fortuna DüsseldorfA | 1-2 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 05.04.2026 | Preußen MünsterH | 0-0 | 3↑ | 1 | – | ||
| 22.03.2026 | VfL BochumA | 2-3 | 83 | – | 6.3 | ||
| 14.03.2026 | 1. FC NürnbergH | 2-3 | 13↑ | – | 7.7 | ||
| 07.03.2026 | SV Darmstadt 98A | 2-0 | 22↑ | – | 6.9 | ||
| 28.02.2026 | SV ElversbergH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.02.2026 | Karlsruher SCA | 3-1 | 45 | – | 6.3 | ||
| 15.02.2026 | FC Schalke 04H | 1-2 | 84 | – | 6.6 | ||
| 08.02.2026 | Hannover 96A | 3-1 | 90 | – | 6.0 | ||
| 31.01.2026 | SpVgg Greuther FürthH | 1-2 | 83 | 1 | – | 6.9 | |
| 23.01.2026 | Arminia BielefeldA | 2-2 | 16↑ | – | 6.2 | ||
| 18.01.2026 | SC Paderborn 07H | 2-0 | 29↑ | 1 | 1 | 7.6 | |
| 20.12.2025 | Dynamo DresdenH | 2-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 07.12.2025 | Eintracht BraunschweigA | 1-1 | 51 | – | 5.2 | ||
| 29.11.2025 | Hertha BSCH | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 23.11.2025 | 1. FC KaiserslauternA | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 09.11.2025 | Fortuna DüsseldorfH | 1-0 | 84 | – | 7.0 | ||
| 31.10.2025 | Preußen MünsterA | 2-1 | 70 | 1 | 6.5 | ||
| 25.10.2025 | VfL BochumH | 1-1 | 38 | – | 6.3 | ||
| 19.10.2025 | 1. FC NürnbergA | 1-1 | 62 | 1 | 6.5 | ||
| 04.10.2025 | SV Darmstadt 98H | 1-1 | 16↑ | 1 | 6.7 | ||
| 27.09.2025 | SV ElversbergA | 1-0 | 21↑ | – | 6.2 | ||
| 21.09.2025 | Karlsruher SCH | 3-0 | 16↑ | – | 6.6 | ||
| 13.09.2025 | FC Schalke 04A | 0-1 | 25↑ | – | 6.6 | ||
| 30.08.2025 | Hannover 96H | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 24.08.2025 | SpVgg Greuther FürthA | 0-2 | 27↑ | – | 6.9 | ||
| 17.08.2025 | FC 08 HomburgA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 10.08.2025 | Arminia BielefeldH | 0-2 | 45 | – | 6.3 | ||
| 02.08.2025 | SC Paderborn 07A | 2-1 | 56 | 1 | 6.7 | ||
| 17.05.2025 | Borussia DortmundA | 3-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 10.05.2025 | SC FreiburgH | 1-2 | 61 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 04.05.2025 | FC AugsburgA | 1-3 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 26.04.2025 | Borussia MönchengladbachH | 4-3 | 74 | 1 | 6.2 | ||
| 19.04.2025 | RB LeipzigA | 1-1 | 79 | – | 6.2 | ||
| 12.04.2025 | FC St. PauliH | 1-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 05.04.2025 | FSV Mainz 05A | 1-1 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 29.03.2025 | Werder BremenH | 0-3 | 36 | – | 6.3 | ||
| 16.03.2025 | 1. FC HeidenheimA | 3-1 | 45 | – | 6.6 | ||
| 08.03.2025 | VfB StuttgartH | 2-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 02.03.2025 | Union BerlinA | 0-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 22.02.2025 | Bayer LeverkusenH | 0-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 16.02.2025 | Eintracht FrankfurtA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 09.02.2025 | VfL BochumH | 2-2 | 45 | – | 6.2 | ||
| 01.02.2025 | Bayern MünchenA | 4-3 | 71 | 1 | 6.0 | ||
| 24.01.2025 | VfL WolfsburgA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 18.01.2025 | 1899 HoffenheimH | 1-3 | 61 | – | 6.2 | ||
| 14.01.2025 | Borussia DortmundH | 4-2 | 90 | 1 | – | 6.9 | |
| 11.01.2025 | SC FreiburgA | 3-2 | 66 | – | 6.9 | ||
| 21.12.2024 | FC AugsburgH | 5-1 | 90 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 14.12.2024 | Borussia MönchengladbachA | 4-1 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 07.12.2024 | RB LeipzigH | 0-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 29.11.2024 | FC St. PauliA | 3-1 | 12↑ | – | 6.7 | ||
| 24.11.2024 | FSV Mainz 05H | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 09.11.2024 | Werder BremenA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 02.11.2024 | 1. FC HeidenheimH | 1-0 | 45↑ | – | 6.9 |
ŞUT11
GOL1
xG1.4
xG FARKI-0.4under performing
DÖNÜŞÜM%9.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner4%36
- Asist sonrası3%27
- Taç sonrası3%27
- Açık oyun1%9
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak7%64
- Kafa2%18
- Sol ayak2%18
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR11 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %9
- 31-45' 5 %45
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 3 %27
- 76-90+' 2 %18
PİYASA DEĞERİ€1.20M
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2019–2025 · 68 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-07-01
W. Bremen II
→
Holstein Kiel
free transfer
W. Bremen II
→
Holstein Kiel
free transfer
2021-07-01
W. Bremen U19
→
W. Bremen II
-
W. Bremen U19
→
W. Bremen II
-
2019-07-01
W. Bremen U17
→
W. Bremen U19
-
W. Bremen U17
→
W. Bremen U19
-
2018-07-01
W. Bremen Yth.
→
W. Bremen U17
-
W. Bremen Yth.
→
W. Bremen U17
-
2017-07-01
Nordwest Yth.
→
W. Bremen Yth.
free transfer
Nordwest Yth.
→
W. Bremen Yth.
free transfer
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1684 dk
Takip listesi: Dengeli savunmacı
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU73.22. Bundesliga 2025
PERFORMANS57.21684 dk
KARARİzlemeye değer67/100
◆ KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde.
ROL UYUMU2025
Defansif bek
77.6
Klasik stoper
76.6
Agresif stoper
76.5
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 157 oyuncu
Scout skoru
%78
Performans
%40
Dakika
%72
Değer / getiri
%35
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%95
Performans
%56
Dakika
%83
Değer / getiri
%15
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
80
100
Performans skoru
57.2
74
77
İkili mücadele kazanma
52.6
58
91
Pas hacmi / 90
31.43
42
75
Müdahale / 90
1.6
3
53
Pas arası / 90
1.18
1.9
62
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Callum DoyleWrexham · 22
%95
2gol
2asist
72scout
Championship
Ramon HendriksVfB Stuttgart · 24
%86
0gol
0asist
57scout
€25.00M
UEFA Europa League
Leandro MorgallaVfL Bochum · 21
%66
1gol
0asist
73scout
€2.00M
2. Bundesliga
Roy RevivoMaccabi Tel Aviv · 22
%65
1gol
0asist
58scout
UEFA Europa League
Diego HormigoGranada CF · 22
%62
0gol
0asist
70scout
€300K
Segunda División
Shaq MooreFC Dallas · 29
%62
3gol
2asist
59scout
Major League Soccer
Tom MeynadierBastia · 26
%62
0gol
0asist
69scout
€500K
Ligue 2
José MarsàKV Mechelen · 23
%60
1gol
2asist
71scout
Jupiler Pro League
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum