LİGWorld Cup
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut10.48 / 90
Kilit pas10.48 / 90
Başarılı dripling20.95 / 90
Kazanılan ikili125.71 / 90
Rating6.45
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.000.13
Asist
0.000.58
Şut
0.481.79
Kilit pas
0.481.73
Başarılı dripling
0.952.11
Kazanılan ikili
5.717.88
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
🥉
2. Bundesliga2025 · Holstein Kiel · 20 maç
9asist3.
6.
DFB Pokal2025 · Holstein Kiel · 2 maç
2gol6.
16.
Allsvenskan2022 · IF Elfsborg · 26 maç
7gol16.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🥈
2. Bundesliga2023/2024 · Germany · 2nd Place
🥈
Allsvenskan2023 · Sweden · 2nd Place
🥈
Allsvenskan2020 · Sweden · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 12 G+A
GolAsist
2026/27
4
189
0
0
6.45
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Kilit pas1
Drible2%40 başarı
İkili kazanılan12%41
Müdahale5
Faul13 kazanılan
İlk 1131 yedek
2025/26
21
1.420
3
9
7.21
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut30%50 isabet
Kilit pas27
Drible34%63 başarı
İkili kazanılan127%57
Müdahale32
Faul3141 kazanılan
Ofsayt5
Penaltı11 kaçan
İlk 11165 yedek
G+A / 900.76
Kart2
Kaptan7maçta
2024/25
26
1.616
7
2
6.97
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut23%70 isabet
Kilit pas20
Drible26%43 başarı
İkili kazanılan109%44
Müdahale37
Faul2622 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11206 yedek
G+A / 900.5
Kart4
2023/24
18
1.042
6
0
7.08
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut30%57 isabet
Kilit pas24
Drible25%48 başarı
İkili kazanılan91%47
Müdahale33
Faul1914 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11135 yedek
G+A / 900.52
Kart1
2022/23
27
1.086
7
3
7.05
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut27%56 isabet
Kilit pas23
Drible29%60 başarı
İkili kazanılan93%45
Müdahale30
Faul3214 kazanılan
Ofsayt6
İlk 111017 yedek
G+A / 900.83
Kart5
2021/22
21
796
4
3
6.90
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut21%52 isabet
Kilit pas17
Drible25%64 başarı
İkili kazanılan62%43
Müdahale16
Faul2510 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11714 yedek
G+A / 900.79
Kart2
TOPLAM GOL8
İLK 11268 yedek girdi
KART4
FORMA21
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR8 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 2 %25
- 31-45' 3 %38
- 46-60' 1 %12
- 61-75' 1 %12
- 76-90+' 1 %12
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-1-211%35
- 3-4-2-17%23
- 3-5-27%23
- 4-4-23%10
- 3-1-4-22%6
- 3-4-31%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar6aldığı asist
Onun asist yaptıkları3verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.06.2026 | FranceA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.06.2026 | JapanA | 1-1 | 45 | 1 | 6.3 | ||
| 20.06.2026 | NetherlandsA | 5-1 | 55 | – | 6.3 | ||
| 15.06.2026 | TunisiaH | 5-1 | 89 | – | 6.7 | ||
| 17.05.2026 | Dynamo DresdenA | 2-1 | 74 | 1 | 6.0 | ||
| 09.05.2026 | 1. FC MagdeburgH | 1-3 | 30↑ | 1 | 2 | 8.0 | |
| 02.05.2026 | Eintracht BraunschweigH | 2-0 | 11↑ | 1 | – | 7.0 | |
| 14.03.2026 | 1. FC NürnbergH | 2-3 | 71 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 07.03.2026 | SV Darmstadt 98A | 2-0 | 36↑ | – | 6.7 | ||
| 28.02.2026 | SV ElversbergH | 1-1 | 19↑ | 1 | 6.7 | ||
| 29.11.2025 | Hertha BSCHC | 0-1 | 85 | 2 | 6.6 | ||
| 23.11.2025 | 1. FC KaiserslauternAC | 4-1 | 79 | 1 | 3 | 6.9 | |
| 18.11.2025 | SloveniaH | 1-1 | 24↑ | – | 6.7 | ||
| 15.11.2025 | SwitzerlandA | 4-1 | 78 | 1 | 6.5 | ||
| 09.11.2025 | Fortuna DüsseldorfHC | 1-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 31.10.2025 | Preußen MünsterAC | 2-1 | 90 | 1 | 3 | 7.5 | |
| 25.10.2025 | VfL BochumHC | 1-1 | 90 | 1 | 4 | 8.3 | |
| 19.10.2025 | 1. FC NürnbergA | 1-1 | 90 | 1 | – | 7.5 | |
| 13.10.2025 | KosovoH | 0-1 | 45 | – | 6.5 | ||
| 10.10.2025 | SwitzerlandH | 0-2 | 72 | – | 6.3 | ||
| 04.10.2025 | SV Darmstadt 98H | 1-1 | 74 | 1 | 3 | 7.0 | |
| 27.09.2025 | SV ElversbergAC | 1-0 | 69 | – | 7.5 | ||
| 21.09.2025 | Karlsruher SCHC | 3-0 | 90 | 2 | – | 7.9 | |
| 13.09.2025 | FC Schalke 04A | 0-1 | 90 | 1 | 2 | 8.3 | |
| 08.09.2025 | KosovoA | 2-0 | 62 | 1 | 7.0 | ||
| 05.09.2025 | SloveniaA | 2-2 | 64 | – | 7.0 | ||
| 30.08.2025 | Hannover 96H | 1-2 | 63 | 1 | 6.3 | ||
| 24.08.2025 | SpVgg Greuther FürthA | 0-2 | 74 | 1 | 7.6 | ||
| 17.08.2025 | FC 08 HomburgA | 0-2 | 15↑ | 1 | 2 | 8.2 | |
| 10.08.2025 | Arminia BielefeldH | 0-2 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 02.08.2025 | SC Paderborn 07A | 2-1 | 90 | 2 | 6.2 | ||
| 17.05.2025 | Borussia DortmundA | 3-0 | 78 | 1 | 6.3 | ||
| 10.05.2025 | SC FreiburgH | 1-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 04.05.2025 | FC AugsburgA | 1-3 | 56 | 2 | 2 | 9.2 | |
| 26.04.2025 | Borussia MönchengladbachH | 4-3 | 89 | 1 | 1 | 3 | 8.3 |
| 19.04.2025 | RB LeipzigA | 1-1 | 87 | 1 | 6.5 | ||
| 12.04.2025 | FC St. PauliH | 1-2 | 90 | 1 | 2 | 7.0 | |
| 05.04.2025 | FSV Mainz 05A | 1-1 | 68 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 29.03.2025 | Werder BremenH | 0-3 | 90 | – | 6.0 | ||
| 16.03.2025 | 1. FC HeidenheimA | 3-1 | 45↑ | 1 | 6.9 | ||
| 08.03.2025 | VfB StuttgartH | 2-2 | 27↑ | 1 | 6.9 | ||
| 18.01.2025 | 1899 HoffenheimH | 1-3 | 87 | – | 6.9 | ||
| 14.01.2025 | Borussia DortmundH | 4-2 | 69 | 1 | 1 | 2 | 8.2 |
| 11.01.2025 | SC FreiburgA | 3-2 | 81 | 1 | 6.9 | ||
| 21.12.2024 | FC AugsburgH | 5-1 | 66 | – | 7.0 | ||
| 14.12.2024 | Borussia MönchengladbachA | 4-1 | 45↑ | 1 | 6.9 | ||
| 07.12.2024 | RB LeipzigH | 0-2 | 16↑ | 1 | 6.6 | ||
| 20.10.2024 | Union BerlinH | 0-2 | 34 | – | 6.3 | ||
| 05.10.2024 | Bayer LeverkusenA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 31.08.2024 | VfL WolfsburgH | 0-2 | 63 | 2 | 6.3 | ||
| 24.08.2024 | 1899 HoffenheimA | 3-2 | 90 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 12.11.2023 | Malmo FFA | 1-0 | 73 | 1 | 6.7 | ||
| 05.11.2023 | Degerfors IFH | 2-2 | 73↑ | 1 | 6.9 | ||
| 30.10.2023 | IFK GoteborgA | 1-2 | 23↑ | 1 | 1 | 7.2 | |
| 23.10.2023 | AIK StockholmH | 3-0 | 10↑ | – | 6.6 | ||
| 20.08.2023 | Mjallby AIFH | 2-0 | 85 | 1 | 6.9 | ||
| 13.08.2023 | Hammarby FFA | 1-0 | 68 | – | 6.9 | ||
| 06.08.2023 | SiriusH | 1-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 29.07.2023 | BK HackenA | 3-1 | 59 | 2 | 7.5 | ||
| 22.07.2023 | Djurgardens IFA | 0-4 | 60 | 1 | 4 | 7.9 |
PİYASA DEĞERİ€3.00M
KAÇIRDIĞI MAÇ10
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2018–2026 · 117 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-01-22
Elfsborg
→
Holstein Kiel
€600k
Elfsborg
→
Holstein Kiel
€600k
2020-01-01
Örgryte
→
Elfsborg
?
Örgryte
→
Elfsborg
?
2019-01-12
Sävedalens IF
→
Örgryte
?
Sävedalens IF
→
Örgryte
?
2018-01-01
Jonsereds IF
→
Sävedalens IF
free transfer
Jonsereds IF
→
Sävedalens IF
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
03.2025
SakatlıkKadroda yok
5 maç
11.2024
Kalça sakatlığıŞüpheli
3 maç
11.2024
Kalça sakatlığıKadroda yok
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
FC Kopenhag
%50
2026-08-16
FC Kopenhag
%45
2026-07-08
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1405 dk
Takip listesi: Top taşıyan hücumcu
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU69.42. Bundesliga 2025
PERFORMANS60.31405 dk
KARARVeri yetersiz60/100
ROL UYUMU2025
Çizgi kanadı
88.8
Bağlantı kuran forvet
86.8
Baskıcı forvet
82.1
Role fit sinyali var ama confidence 89/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 147 oyuncu
Scout skoru
%81
Performans
%69
Dakika
%82
Değer / getiri
%10
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%92
Performans
%78
Dakika
%86
Değer / getiri
%6
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
74
100
Ortalama rating
7.2
7.2
100
Performans skoru
60.3
76
79
Kilit pas / 90
1.73
2
86
Asist / 90
0.58
0.32
100
Başarılı drible / 90
2.11
2.2
96
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Samuel LinoFlamengo · 26
%95
4gol
5asist
70scout
Serie A
RodrygoReal Madrid · 24
%85
1gol
3asist
54scout
€50.00M
La Liga
Esmir BajraktarevićPSV Eindhoven · 20
%84
3gol
4asist
76scout
€5.00M
Eredivisie
Maximilian ArfstenColumbus Crew · 24
%82
5gol
6asist
65scout
Major League Soccer
Francisco ConceiçãoJuventus · 23
%71
3gol
5asist
70scout
Serie A
Jesús RodriguezComo · 20
%69
2gol
9asist
70scout
Serie A
Pedro de la VegaSeattle Sounders · 24
%65
4gol
4asist
72scout
Major League Soccer
Justo GianiAldosivi · 26
%60
5gol
4asist
67scout
Liga Profesional Argentina
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


