LİGDFB Pokal
BU SEZON0G · 1A
Asist00.00 / 90
Şut50.60 / 90
Kilit pas111.32 / 90
Başarılı dripling40.48 / 90
Kazanılan ikili435.15 / 90
Rating6.52
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.002.73
Şut
0.602.73
Kilit pas
1.325.45
Kazanılan ikili
5.1516.36
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
10.
Bundesliga2026 · Ried · 5 maç
1gol19.
1asist10.
12.
Super League 12020 · PAOK · 33 maç
7gol12.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
CupNone · Greece
🏆
Super League 1None · Greece
🏆
2. LigaNone · Austria
🏆
Super League 12023/2024 · Greece
🏆
Cup2020/2021 · Greece
🏆
2. Liga2010/2011 · Austria
🥈
CupNone · Greece · 2nd Place
🥈
BundesligaNone · Austria · 2nd Place
🥈
CupNone · Austria · 2nd Place
🥈
Super League 1None · Greece · 2nd Place
🥈
Cup2022/2023 · Greece · 2nd Place
🥈
Super League 12021/2022 · Greece · 2nd Place
🥈
Cup2021/2022 · Greece · 2nd Place
🥈
Super League 12020/2021 · Greece · 2nd Place
🥈
Bundesliga2019/2020 · Austria · 2nd Place
🥈
Cup2018/2019 · Austria · 2nd Place
🥈
Cup2016/2017 · Austria · 2nd Place
🥈
Bundesliga2015/2016 · Austria · 2nd Place
🥈
Bundesliga2014/2015 · Austria · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 5 G+A
GolAsist
2025/26
34
784
0
1
6.55
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%17 isabet
Kilit pas13
Drible4%57 başarı
İkili kazanılan49%40
Müdahale21
Faul288 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11529 yedek
G+A / 900.11
Kart5
2024/25
9
396
1
0
7.03
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%67 isabet
Kilit pas5
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan34%62
Müdahale13
Faul77 kazanılan
Penaltı1
İlk 1145 yedek
G+A / 900.23
Kaptan4maçta
2023/24
11
604
2
1
6.85
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%70 isabet
Kilit pas4
Drible3%100 başarı
İkili kazanılan41%60
Müdahale12
Faul105 kazanılan
Ofsayt1
Penaltı2
İlk 1165 yedek
G+A / 900.45
Kart1
Kaptan3maçta
2021/22
12
512
1
1
6.90
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%25 isabet
Kilit pas7
Drible6%100 başarı
İkili kazanılan31%50
Müdahale9
Faul92 kazanılan
İlk 1166 yedek
G+A / 900.35
Kart3
2020/21
9
675
1
4
7.18
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%38 isabet
Kilit pas16
Drible4%50 başarı
İkili kazanılan42%49
Müdahale13
Faul912 kazanılan
İlk 1181 yedek
G+A / 900.67
Kart2
TOPLAM GOL77 penaltı
İLK 112621 yedek girdi
KART7
FORMA22
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR7 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 4 %57
- 31-45' 1 %14
- 46-60' 1 %14
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %14
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-135%76
- 4-2-2-26%13
- 3-4-2-12%4
- 4-4-1-11%2
- 4-4-21%2
- 5-3-21%2
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları4verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.05.2026 | Dynamo DresdenA | 2-1 | 45↑ | – | 6.6 | ||
| 09.05.2026 | 1. FC MagdeburgH | 1-3 | 85↑ | – | 6.7 | ||
| 02.05.2026 | Eintracht BraunschweigH | 2-0 | 25↑ | – | 6.6 | ||
| 25.04.2026 | Hertha BSCA | 0-1 | 1↑ | 1 | – | ||
| 17.04.2026 | 1. FC KaiserslauternH | 3-0 | 15↑ | – | 6.9 | ||
| 10.04.2026 | Fortuna DüsseldorfA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 05.04.2026 | Preußen MünsterH | 0-0 | 21↑ | – | 6.9 | ||
| 14.03.2026 | 1. FC NürnbergH | 2-3 | 13↑ | – | 6.3 | ||
| 07.03.2026 | SV Darmstadt 98A | 2-0 | 8↑ | – | 6.7 | ||
| 28.02.2026 | SV ElversbergH | 1-1 | 11↑ | – | 6.7 | ||
| 21.02.2026 | Karlsruher SCA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.02.2026 | FC Schalke 04H | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 08.02.2026 | Hannover 96A | 3-1 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 31.01.2026 | SpVgg Greuther FürthH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 23.01.2026 | Arminia BielefeldA | 2-2 | 16↑ | – | 6.3 | ||
| 18.01.2026 | SC Paderborn 07H | 2-0 | 21↑ | – | 6.6 | ||
| 20.12.2025 | Dynamo DresdenH | 2-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 13.12.2025 | 1. FC MagdeburgA | 3-3 | 30↑ | – | 6.0 | ||
| 07.12.2025 | Eintracht BraunschweigA | 1-1 | 45↑ | – | 6.2 | ||
| 29.11.2025 | Hertha BSCH | 0-1 | 13↑ | – | 6.3 | ||
| 23.11.2025 | 1. FC KaiserslauternA | 4-1 | 55 | – | 6.5 | ||
| 09.11.2025 | Fortuna DüsseldorfH | 1-0 | 84 | 2 | 6.6 | ||
| 31.10.2025 | Preußen MünsterA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 25.10.2025 | VfL BochumH | 1-1 | 12↑ | 2 | 6.3 | ||
| 19.10.2025 | 1. FC NürnbergA | 1-1 | 28↑ | – | 6.7 | ||
| 04.10.2025 | SV Darmstadt 98H | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 27.09.2025 | SV ElversbergA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.09.2025 | Karlsruher SCH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 13.09.2025 | FC Schalke 04A | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 30.08.2025 | Hannover 96H | 1-2 | 10↑ | – | 6.7 | ||
| 24.08.2025 | SpVgg Greuther FürthA | 0-2 | 12↑ | – | 6.6 | ||
| 17.08.2025 | FC 08 HomburgA | 0-2 | 33↑ | 1 | 1 | 7.3 | |
| 10.08.2025 | Arminia BielefeldH | 0-2 | 45 | – | 6.6 | ||
| 02.08.2025 | SC Paderborn 07A | 2-1 | 56 | – | 6.7 | ||
| 20.02.2025 | FCSBA | 2-0 | 11↑ | 1 | 6.9 | ||
| 13.02.2025 | FCSBHC | 1-2 | 69 | – | 6.9 | ||
| 30.01.2025 | Real SociedadAC | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 23.01.2025 | Slavia PrahaHC | 2-0 | 90 | 1 | 3 | 8.3 | |
| 12.12.2024 | Ferencvarosi TCH | 5-0 | 10↑ | – | 6.7 | ||
| 07.11.2024 | Manchester UnitedAC | 2-0 | 65 | 1 | 6.9 | ||
| 24.10.2024 | PlzenH | 2-2 | 31↑ | 1 | 7.2 | ||
| 03.10.2024 | FCSBH | 0-1 | 17↑ | – | 6.9 | ||
| 25.09.2024 | GalatasarayA | 3-1 | 13↑ | – | 6.6 | ||
| 18.04.2024 | Club Brugge KVHC | 0-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 11.04.2024 | Club Brugge KVA | 1-0 | 17↑ | – | 6.5 | ||
| 14.03.2024 | Dinamo ZagrebH | 5-1 | 82 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 07.03.2024 | Dinamo ZagrebA | 2-0 | 21↑ | – | 6.3 | ||
| 14.12.2023 | HJK helsinkiH | 4-2 | –↑ | – | – | ||
| 30.11.2023 | Eintracht FrankfurtA | 1-2 | 11↑ | – | 6.7 | ||
| 09.11.2023 | AberdeenH | 2-2 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 26.10.2023 | AberdeenA | 2-3 | 90 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 05.10.2023 | Eintracht FrankfurtH | 2-1 | 23↑ | – | 6.3 | ||
| 21.09.2023 | HJK helsinkiAC | 2-3 | 90 | 4 | 7.6 | ||
| 24.08.2023 | Heart Of MidlothianAC | 1-2 | 90 | 1 | 1 | 6.7 | |
| 14.04.2022 | MarseilleH | 0-1 | 13↑ | – | 7.0 | ||
| 07.04.2022 | MarseilleA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.03.2022 | GentA | 1-2 | 85 | – | 7.0 | ||
| 10.03.2022 | GentH | 1-0 | 10↑ | – | 6.6 | ||
| 24.02.2022 | FC MidtjyllandH | 2-1 | 16↑ | – | 6.9 | ||
| 17.02.2022 | FC MidtjyllandA | 1-0 | 69 | 1 | 6.3 |
ŞUT10
GOL0
xG0.4
xG FARKI-0.4under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası5%50
- Açık oyun2%20
- Kontra atak1%10
- Serbest vuruş1%10
- Korner1%10
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak6%60
- Kafa3%30
- Sağ ayak1%10
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR10 şut
- 1-15' 2 %20
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 2 %20
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 6 %60
PİYASA DEĞERİ€300K
KAÇIRDIĞI MAÇ1
DİSİPLİN9kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2025 · 75 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2020-08-03
Rapid Vienna
→
PAOK
free transfer
Rapid Vienna
→
PAOK
free transfer
2014-07-01
Admira Wacker
→
Rapid Vienna
€400k
Admira Wacker
→
Rapid Vienna
€400k
2011-07-12
RB Juniors
→
Admira Wacker
€200k
RB Juniors
→
Admira Wacker
€200k
2011-06-30
Admira Wacker
→
RB Juniors
End of loan
Admira Wacker
→
RB Juniors
End of loan
2011-01-31
RB Juniors
→
Admira Wacker
loan transfer
RB Juniors
→
Admira Wacker
loan transfer
2010-12-01
FC Lustenau
→
RB Juniors
End of loan
FC Lustenau
→
RB Juniors
End of loan
2010-07-13
RB Juniors
→
FC Lustenau
loan transfer
RB Juniors
→
FC Lustenau
loan transfer
2009-01-01
Salzburg U19
→
RB Juniors
-
Salzburg U19
→
RB Juniors
-
2007-07-01
Salzburg U17
→
Salzburg U19
-
Salzburg U17
→
Salzburg U19
-
2006-07-01
Salzburg U15
→
Salzburg U17
-
Salzburg U15
→
Salzburg U17
-
2004-07-19
Saalfelden Jgd.
→
Salzburg U15
free transfer
Saalfelden Jgd.
→
Salzburg U15
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
11.2024
HastalıkŞüpheli
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Super League 12020 · PAOK
9sarı · 33 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 751 dk
Takip listesi: İki yönlü orta saha
Değer sinyali olumlu; performans ve oynadığı bağlam ikinci bir kontrolü hak ediyor.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU49.02. Bundesliga 2025
PERFORMANS46.4751 dk
KARARVeri yetersiz51/100
ROL UYUMU2025
Derinden oyun kurucu
60.9
Top kapan ön libero
60.6
Box-to-box orta saha
55.8
Role fit sinyali var ama confidence 80/100 ve risk 14/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 313 oyuncu
Scout skoru
%50
Performans
%72
Dakika
%57
Değer / getiri
%84
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%62
Performans
%70
Dakika
%72
Değer / getiri
%90
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
42.66
72
59
Kilit pas / 90
1.32
1.4
94
Performans skoru
46.4
76
61
Ortalama rating
6.52
7.2
91
Müdahale / 90
2.28
2
100
Dakika güvenliği
40.1
82
49
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Victor Emanuel HalvorsenSarpsborg 08 FF · 21
%95
1gol
0asist
64scout
Eliteserien
Joe HodgeTondela · 23
%94
0gol
1asist
63scout
Primeira Liga
Erik AhlstrandHeracles · 24
%89
0gol
1asist
61scout
€500K
Eredivisie
Pedro OrtizCordoba · 25
%72
0gol
0asist
61scout
€600K
Segunda División
Sebastián SantosMazatlán · 22
%65
0gol
1asist
63scout
Liga MX
Adem ZorganeUnion St. Gilloise · 25
%64
4gol
4asist
65scout
Jupiler Pro League
Unai VencedorLevante · 25
%63
0gol
0asist
52scout
La Liga
Aleix GarridoEibar · 21
%60
0gol
4asist
79scout
€1.00M
Segunda División
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
