LİGSuper League 1
BU SEZON2G · 2A
Gol10.26 / 90
Asist20.53 / 90
Şut51.32 / 90
Kilit pas102.64 / 90
Başarılı dripling30.79 / 90
Kazanılan ikili71.85 / 90
Rating6.90
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.262.00
Asist
0.530.00
Şut
1.322.00
Kilit pas
2.644.00
Kazanılan ikili
1.854.00
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
4.
Super League 12023 · PAOK · 33 maç
10gol9.
7asist4.
5.
Super League 12024 · PAOK · 25 maç
4asist5.
7.
UEFA Europa League2024 · PAOK · 12 maç
3asist7.
8.
UEFA Europa Conference League2023 · PAOK · 10 maç
3asist8.
12.
UEFA Nations League2022 · Bulgaria · 5 maç
3gol12.
39.
Super League 12025 · PAOK · 5 maç
2gol39.
53.
UEFA Europa League2025 · PAOK · 8 maç
2asist53.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Super League 12023/2024 · Greece
🏆
First League2022/2023 · Bulgaria
🏆
Cup2022/2023 · Bulgaria
🏆
Super Cup2022/2023 · Bulgaria
🏆
First League2021/2022 · Bulgaria
🏆
Super Cup2021/2022 · Bulgaria
🏆
First League2020/2021 · Bulgaria
🥈
First League2017/2018 · Bulgaria · 2nd Place
🥈
First League2016/2017 · Bulgaria · 2nd Place
🥈
Elite U192015/2016 · Bulgaria · 2nd Place
🥈
Super Cup2011/2012 · Bulgaria · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 6 G+A
GolAsist
2025/26
9
386
2
2
7.05
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%67 isabet
Kilit pas12
Drible3%50 başarı
İkili kazanılan9%36
Müdahale2
Faul63 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1145 yedek
G+A / 900.93
Kart1
2024/25
14
636
2
4
7.08
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%45 isabet
Kilit pas26
Drible7%47 başarı
İkili kazanılan18%35
Müdahale4
Faul154 kazanılan
Ofsayt3
İlk 1177 yedek
G+A / 900.85
Kart2
Kaptan3maçta
2023/24
10
452
2
3
7.03
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%67 isabet
Kilit pas13
Drible3%30 başarı
İkili kazanılan14%33
Müdahale1
Faul67 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1146 yedek
G+A / 901.0
Kart2
2022/23
8
439
1
2
7.03
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%38 isabet
Kilit pas11
Drible2%29 başarı
İkili kazanılan9%29
Müdahale4
Faul52 kazanılan
Ofsayt3
İlk 1153 yedek
G+A / 900.62
Kart2
Kaptan1maçta
2021/22
7
505
1
1
6.77
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%75 isabet
Kilit pas12
Drible9%39 başarı
İkili kazanılan26%42
Müdahale2
Faul511 kazanılan
Ofsayt9
İlk 1161 yedek
G+A / 900.36
Kart1
Kaptan4maçta
2020/21
5
292
1
0
6.25
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%40 isabet
Kilit pas1
Drible4%44 başarı
İkili kazanılan10%27
Müdahale1
Faul74 kazanılan
İlk 1141 yedek
G+A / 900.31
Kart1
TOPLAM GOL11
İLK 114537 yedek girdi
KART9
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA77
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR11 gol
- 1-15' 3 %27
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 3 %27
- 46-60' 1 %9
- 61-75' 1 %9
- 76-90+' 3 %27
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-166%86
- 4-4-25%6
- 4-2-2-24%5
- 4-3-31%1
- 5-4-11%1
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar8aldığı asist
Onun asist yaptıkları12verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ53 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.01.2026 | LyonA | 4-2 | –↑ | – | – | ||
| 22.01.2026 | Real BetisH | 2-0 | 3↑ | – | – | ||
| 11.12.2025 | LudogoretsA | 3-3 | 90 | 1 | 1 | 1 | 9.3 |
| 27.11.2025 | BrannH | 1-1 | 11↑ | – | 6.2 | ||
| 15.11.2025 | TürkiyeAC | 2-0 | 63 | 1 | 6.3 | ||
| 06.11.2025 | BSC Young BoysH | 4-0 | 62 | 3 | 6.3 | ||
| 23.10.2025 | LilleA | 3-4 | 81 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 14.10.2025 | SpainAC | 4-0 | 67 | 2 | 6.2 | ||
| 11.10.2025 | TürkiyeHC | 1-6 | 63 | 1 | – | 6.7 | |
| 02.10.2025 | Celta VigoA | 3-1 | 70 | – | 6.0 | ||
| 24.09.2025 | Maccabi Tel AvivH | 0-0 | 24↑ | – | 6.7 | ||
| 04.09.2025 | SpainH | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 24.08.2025 | LarisaH | 1-0 | 45↑ | 1 | 1 | 8.2 | |
| 20.02.2025 | FCSBA | 2-0 | 27↑ | 1 | 6.9 | ||
| 13.02.2025 | FCSBH | 1-2 | 29↑ | – | 7.0 | ||
| 30.01.2025 | Real SociedadA | 2-0 | 71 | 1 | 7.2 | ||
| 23.01.2025 | Slavia PrahaH | 2-0 | 84 | – | 7.2 | ||
| 12.12.2024 | Ferencvarosi TCH | 5-0 | 16↑ | 1 | 1 | 1 | 9.0 |
| 28.11.2024 | Rīgas FSA | 0-2 | 81 | 1 | 1 | 2 | 8.3 |
| 07.11.2024 | Manchester UnitedA | 2-0 | 15↑ | – | 6.7 | ||
| 24.10.2024 | PlzenH | 2-2 | 24↑ | 1 | – | 7.2 | |
| 03.10.2024 | FCSBH | 0-1 | 83 | 3 | 7.6 | ||
| 25.09.2024 | GalatasarayA | 3-1 | 13↑ | – | 6.6 | ||
| 18.04.2024 | Club Brugge KVH | 0-2 | 71 | 2 | 5.6 | ||
| 11.04.2024 | Club Brugge KVA | 1-0 | 28↑ | 1 | 6.9 | ||
| 14.03.2024 | Dinamo ZagrebH | 5-1 | 23↑ | – | 7.2 | ||
| 07.03.2024 | Dinamo ZagrebA | 2-0 | 29↑ | – | 6.5 | ||
| 14.12.2023 | HJK helsinkiH | 4-2 | 90 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 30.11.2023 | Eintracht FrankfurtA | 1-2 | 14↑ | – | 6.2 | ||
| 09.11.2023 | AberdeenH | 2-2 | 82 | 1 | – | 7.2 | |
| 26.10.2023 | AberdeenA | 2-3 | 17↑ | 1 | 1 | 7.5 | |
| 05.10.2023 | Eintracht FrankfurtH | 2-1 | 13↑ | – | 7.3 | ||
| 21.09.2023 | HJK helsinkiA | 2-3 | 85 | 1 | 1 | 4 | 8.3 |
| 23.02.2023 | AnderlechtA | 2-1 | 103 | 1 | 2 | 7.6 | |
| 16.02.2023 | AnderlechtHC | 1-0 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 03.11.2022 | AS RomaA | 3-1 | 19↑ | – | 6.2 | ||
| 27.10.2022 | Real BetisH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 13.10.2022 | HJK helsinkiH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 06.10.2022 | HJK helsinkiA | 1-1 | 87 | 4 | 7.0 | ||
| 15.09.2022 | Real BetisA | 3-2 | 69 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 08.09.2022 | AS RomaH | 2-1 | 71 | – | 6.6 | ||
| 09.12.2021 | FC MidtjyllandHC | 0-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 25.11.2021 | FK Crvena ZvezdaAC | 1-0 | 65 | – | 6.5 | ||
| 04.11.2021 | SC BragaAC | 4-2 | 90 | 1 | 1 | 6.5 | |
| 21.10.2021 | SC BragaHC | 0-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 30.09.2021 | FK Crvena ZvezdaH | 0-1 | 19↑ | – | 6.5 | ||
| 16.09.2021 | FC MidtjyllandA | 1-1 | 61 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 24.08.2021 | Malmo FFH | 2-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 10.12.2020 | Lask LinzH | 1-3 | 90 | – | 6.2 | ||
| 03.12.2020 | AntwerpA | 3-1 | 83 | 1 | 3 | 6.2 | |
| 26.11.2020 | TottenhamA | 4-0 | 64 | – | 6.0 | ||
| 22.10.2020 | AntwerpH | 1-2 | 45 | 2 | 6.6 | ||
| 26.09.2020 | LazioH | 0-2 | 10↑ | – | 6.3 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2011–2025 · 53 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
02.2026
SakatlıkKadroda yok
2 maç
08.2021
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAggregated only · 341 dk
Veri yetersiz: Dengeli hücum profili
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU47.8UEFA Europa League 2025
PERFORMANS61.7341 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 280 oyuncu
Scout skoru
%65
Performans
%80
Dakika
%61
Değer / getiri
%23
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%56
Performans
%79
Dakika
%57
Değer / getiri
%19
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Václav ČernýBeşiktaş · 28
%95
5gol
8asist
63scout
€8.00M
Süper Lig
Niklas CastroBrann · 29
%80
4gol
3asist
61scout
Eliteserien
Kerem AktürkoğluFenerbahçe · 27
%76
7gol
7asist
69scout
Süper Lig
Florent HasaniAmed · 28
%75
4gol
4asist
64scout
1. Lig
Marco AsensioFenerbahçe · 29
%70
11gol
11asist
73scout
Süper Lig
Amor LayouniBK Hacken · 33
%62
5gol
5asist
64scout
Allsvenskan
Francisco TrincãoSporting CP · 26
%62
7gol
12asist
66scout
Primeira Liga
Iago AspasCelta Vigo · 38
%60
3gol
3asist
59scout
€1.80M
UEFA Europa League
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum




