LİGUEFA Champions League
BU SEZON1G · 0A
Gol10.92 / 90
Şut21.84 / 90
Kazanılan ikili43.67 / 90
Rating7.00
LİG SIRALAMALARINDA
🥇
Allsvenskan2022 · BK Hacken · 27 maç
22gol1.
7.
Allsvenskan2021 · BK Hacken · 27 maç
11gol7.
16.
Super League 12025 · PAOK · 16 maç
7gol16.
17.
Super League 12023 · Panathinaikos · 15 maç
8gol17.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Svenska CupenNone · Sweden
🏆
CupNone · Greece
🏆
AllsvenskanNone · Sweden
🏆
Cup2023/2024 · Greece
🏆
Allsvenskan2022 · Sweden
🏆
Allsvenskan2017 · Sweden
🏆
Allsvenskan2016 · Sweden
🏆
Svenska Cupen2015/2016 · Sweden
🥈
Super League 1None · Greece · 2nd Place
🥈
Svenska CupenNone · Sweden · 2nd Place
🥈
Super League 12024/2025 · Greece · 2nd Place
🥈
Svenska Cupen2020/2021 · Sweden · 2nd Place
🥈
Svenska Cupen2017/2018 · Sweden · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 25 G+A
GolAsist
2025/26
4
109
1
0
6.95
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%100 isabet
İkili kazanılan4%36
Müdahale1
Faul22 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1113 yedek
G+A / 900.83
2024/25
11
324
1
0
6.72
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%56 isabet
Kilit pas5
Drible3%50 başarı
İkili kazanılan22%50
Müdahale2
Faul89 kazanılan
İlk 1147 yedek
G+A / 900.28
2022/23
27
2.195
22
3
7.29
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut73%63 isabet
Kilit pas27
Drible14%64 başarı
İkili kazanılan70%43
Müdahale9
Faul3231 kazanılan
Ofsayt23
Penaltı41 kaçan
İlk 11252 yedek
G+A / 901.03
Kart41
2021/22
27
2.238
11
3
7.03
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut56%62 isabet
Kilit pas39
Drible13%46 başarı
İkili kazanılan120%46
Müdahale8
Faul3438 kazanılan
Ofsayt29
Penaltı5
İlk 11252 yedek
G+A / 900.56
Kart2
2020/21
11
130
1
0
6.62
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%67 isabet
Kilit pas1
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan7%33
Faul5
G+A / 900.69
TOPLAM GOL215 penaltı
İLK 112356 yedek girdi
KART8
FORMA29
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR21 gol
- 1-15' 4 %19
- 16-30' 1 %5
- 31-45' 3 %14
- 46-60' 2 %10
- 61-75' 2 %10
- 76-90+' 9 %43
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-141%53
- 4-3-324%31
- 4-1-4-18%10
- 4-4-1-12%3
- 3-4-1-21%1
- 3-4-31%1
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar11aldığı asist
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.02.2026 | Celta VigoA | 1-0 | 8↑ | – | 6.3 | ||
| 19.02.2026 | Celta VigoH | 1-2 | 90 | 1 | 2 | 7.7 | |
| 30.07.2025 | RangersH | 1-1 | 11↑ | – | 6.5 | ||
| 22.07.2025 | RangersA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 13.03.2025 | FiorentinaA | 3-1 | 15↑ | – | 6.3 | ||
| 06.03.2025 | FiorentinaH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 20.02.2025 | Vikingur ReykjavikH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 13.02.2025 | Vikingur ReykjavikA | 2-1 | 66 | 2 | 6.3 | ||
| 19.12.2024 | Dinamo MinskH | 4-0 | 72 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 12.12.2024 | The New SaintsA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 28.11.2024 | HJK helsinkiH | 1-0 | 86 | 4 | 6.9 | ||
| 07.11.2024 | Djurgardens IFA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 24.10.2024 | ChelseaH | 1-4 | 71 | – | 6.7 | ||
| 03.10.2024 | Borac Banja LukaA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.08.2024 | LensA | 2-1 | 14↑ | 2 | 6.5 | ||
| 06.11.2022 | IFK NorrkopingH | 3-3 | 14↑ | – | 6.3 | ||
| 23.10.2022 | Malmo FFH | 2-1 | 49 | – | 5.2 | ||
| 19.10.2022 | AIK StockholmA | 1-2 | 90 | 1 | 6 | 5.3 | |
| 15.10.2022 | GIF SundsvallH | 4-1 | 90 | 4 | 6.7 | ||
| 09.10.2022 | Djurgardens IFA | 0-1 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 17.09.2022 | Hammarby FFH | 1-1 | 90 | 3 | 6.9 | ||
| 12.09.2022 | Kalmar FFA | 1-1 | 89 | – | 6.6 | ||
| 04.09.2022 | Degerfors IFH | 2-2 | 90 | 1 | 3 | 7.2 | |
| 27.08.2022 | IFK VarnamoH | 4-1 | 81 | 1 | 6 | 8.2 | |
| 22.08.2022 | SiriusA | 0-1 | 90 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 15.08.2022 | Mjallby AIFH | 1-0 | 15↑ | 4 | 5.9 | ||
| 08.08.2022 | HelsingborgH | 5-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 31.07.2022 | IF ElfsborgA | 4-4 | 90 | 3 | 4 | 9.3 | |
| 24.07.2022 | Djurgardens IFH | 1-2 | 90 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 18.07.2022 | GIF SundsvallA | 1-5 | 90 | 2 | 4 | 8.2 | |
| 10.07.2022 | Mjallby AIFA | 1-2 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 03.07.2022 | IF ElfsborgH | 1-1 | 90 | 1 | 5 | 7.0 | |
| 26.06.2022 | Hammarby FFA | 2-2 | 90 | 1 | 2 | 7.6 | |
| 28.05.2022 | SiriusH | 4-3 | 75 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 22.05.2022 | Malmo FFA | 1-2 | 90 | 1 | 1 | 3 | 8.5 |
| 15.05.2022 | Kalmar FFH | 3-1 | 90 | 2 | 2 | 8.9 | |
| 09.05.2022 | IFK VarnamoA | 1-2 | 90 | 1 | 3 | 7.3 | |
| 01.05.2022 | Varbergs BoIS FCH | 3-1 | 90 | 1 | 1 | 3 | 8.3 |
| 24.04.2022 | HelsingborgA | 1-1 | 87 | 1 | 3 | 7.7 | |
| 20.04.2022 | IFK NorrkopingA | 1-1 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 17.04.2022 | IFK GoteborgH | 0-2 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 02.04.2022 | AIK StockholmH | 4-2 | 75 | 3 | 1 | 5 | 9.9 |
| 04.12.2021 | Djurgardens IFH | 0-1 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 29.11.2021 | SiriusA | 3-0 | 90 | 2 | 6.2 | ||
| 20.11.2021 | Malmo FFA | 2-2 | 90 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 07.11.2021 | Degerfors IFH | 2-0 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 23.10.2021 | HalmstadH | 2-3 | 90 | 3 | 6.3 | ||
| 18.10.2021 | IFK NorrkopingH | 5-0 | 90 | 1 | 3 | 6.6 | |
| 03.10.2021 | Orebro SKA | 1-2 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 26.09.2021 | Hammarby FFH | 1-1 | 63 | 1 | 4 | 6.9 | |
| 23.09.2021 | Varbergs BoIS FCA | 1-1 | 90 | 4 | 7.2 | ||
| 18.09.2021 | Mjallby AIFH | 0-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 13.09.2021 | IF ElfsborgA | 4-2 | 87 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 29.08.2021 | IFK GoteborgH | 3-2 | 90 | 1 | 3 | 7.0 | |
| 22.08.2021 | AIK StockholmA | 2-1 | 25↑ | 1 | 6.6 | ||
| 15.08.2021 | Degerfors IFA | 3-0 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 08.08.2021 | Ostersunds FKH | 5-0 | 71 | 1 | 1 | 2 | 8.2 |
| 01.08.2021 | Djurgardens IFA | 2-1 | 86 | – | 6.7 | ||
| 25.07.2021 | IF ElfsborgH | 1-1 | 90 | 1 | 3 | 7.5 | |
| 18.07.2021 | IFK NorrkopingA | 0-1 | 35↑ | 1 | 6.7 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2011–2025 · 80 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
01.2026
Kadro dışıKadroda yok
6 maç
12.2025
HastalıkKadroda yok
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Persija Jakarta GÜÇLÜ
%91
2026-08-18
APOEL FC
%60
2026-08-12
APOEL FC
%60
2026-08-12
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
Allsvenskan2022 · BK Hacken
1kırmızı · 27 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 98 dk
Veri yetersiz: Dengeli hücum profili
Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.
Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU44.7UEFA Europa League 2025
PERFORMANS61.298 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 280 oyuncu
Scout skoru
%57
Performans
%79
Dakika
%31
Değer / getiri
%23
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%51
Performans
%78
Dakika
%38
Değer / getiri
%19
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Igor JesusNottingham Forest · 24
%95
7gol
1asist
63scout
€22.00M
UEFA Europa League
Orri Steinn ÓskarssonReal Sociedad · 21
%87
8gol
0asist
68scout
€12.00M
La Liga
Pablo VegettiVasco DA Gama · 37
%74
14gol
1asist
60scout
Serie A
Markus PinkWolfsberger AC · 34
%71
7gol
0asist
64scout
€175K
Bundesliga
Zian FlemmingBurnley · 27
%69
11gol
0asist
66scout
Premier League
Youssef En-NesyriFenerbahçe · 28
%67
7gol
0asist
58scout
€20.00M
Süper Lig
Rodrigo CastilloLanus · 26
%63
7gol
1asist
65scout
Liga Profesional Argentina
Daniel MusovskiSeattle Sounders · 30
%60
16gol
5asist
75scout
Major League Soccer
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum





