Derensili Sanches Fernandes
Portugal · Midfielder

Derensili Sanches Fernandes

YAŞ28
BOY176
KİLO70
DOĞUM YERİLisboa
LİGFIFA Club World Cup
BU SEZON1G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut40.78 / 90
Kilit pas50.97 / 90
Başarılı dripling61.16 / 90
Kazanılan ikili234.46 / 90
Rating6.47
OYUNCU PROFİLİUEFA Europa League 2025 · 159 orta sahalar
Kilit pas — %47 (0.97) Asist — %0 (0.00) Drible — %80 (1.16) Pas isabeti — %34 (%81) Top kapma — %23 (1.94) İkili mücadele — %43 (%50) 38 ORT. % 47 0 80 34 23 43
  • Kilit pas 0.97 %47
  • Asist 0.00 %0
  • Drible 1.16 %80
  • Pas isabeti %81 %34
  • Top kapma 1.94 %23
  • İkili mücadele %50 %43
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 464 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 Taça da Liga2024/2025 · Portugal
🏆 Ligue 12022/2023 · France
🏆 Trophée des Champions2021/2022 · France
🏆 Ligue 12020/2021 · France
🏆 DFB Pokal2018/2019 · Germany
🏆 Super Cup2018/2019 · Germany
🏆 UEFA Nations League2018/2019 · Europe
🏆 Bundesliga2018/2019 · Germany
🏆 Super Cup2017/2018 · Germany
🏆 UEFA European Championship2016 France · Europe
🏆 Bundesliga2016/2017 · Germany
🏆 Super Cup2016/2017 · Germany
🏆 Primeira Liga2015/2016 · Portugal
🏆 Taça da Liga2015/2016 · Portugal
🥈 Taça de Portugal2024/2025 · Portugal · 2nd Place
🥈 Primeira Liga2024/2025 · Portugal · 2nd Place
🥈 Super Cup2019/2020 · Germany · 2nd Place
🥈 Audi Cup2019 · World · 2nd Place
🥈 Super Cup2015/2016 · Portugal · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 7 G+A
2020 4 2021 7 2022 2 2023 1 2024 0 2025 1
GolAsist
2025/26 11 632 1 0 6.60
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa LeaguePanathinaikos 8 464 0 0 6.47
FIFA Club World CupBenfica 3 168 1 0 6.97
Şut8%50 isabet
Kilit pas6
Drible8%73 başarı
İkili kazanılan36%49
Müdahale6
Faul715 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1183 yedek
G+A / 900.14
Kart2
2024/25 15 361 0 0 6.58
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaBenfica 11 211 0 0 6.64
UEFA Champions LeagueBenfica 4 150 0 0 6.50
Şut2%50 isabet
Kilit pas2
Drible4%36 başarı
İkili kazanılan21%45
Müdahale6
Faul85 kazanılan
İlk 11213 yedek
Kart2
2023/24 30 267 1 0 6.56
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AAS Roma 19 148 1 0 6.49
UEFA Europa LeagueAS Roma 11 119 0 0 6.66
Şut2%50 isabet
Kilit pas5
Drible6%67 başarı
İkili kazanılan19%46
Müdahale3
Faul95 kazanılan
İlk 11327 yedek
G+A / 900.34
Kart2
2022/23 28 856 2 0 6.69
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Paris Saint Germain 24 716 2 0 6.70
UEFA Champions LeagueParis Saint Germain 4 140 0 0 6.60
Şut7%86 isabet
Kilit pas10
Drible14%64 başarı
İkili kazanılan43%42
Müdahale11
Faul2513 kazanılan
İlk 11721 yedek
G+A / 900.21
Kart1
2021/22 30 2.065 2 5 6.96
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Lille 25 1.658 2 5 7.09
UEFA Champions LeagueLille 5 407 0 0 6.42
Şut19%26 isabet
Kilit pas38
Drible55%68 başarı
İkili kazanılan129%48
Müdahale24
Faul3835 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11255 yedek
G+A / 900.31
Kart81
2020/21 31 1.559 1 3 6.80
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Lille 25 1.272 1 3 6.89
UEFA Europa LeagueLille 6 287 0 0 6.38
Şut20%15 isabet
Kilit pas21
Drible46%64 başarı
İkili kazanılan106%44
Müdahale18
Faul3734 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111714 yedek
G+A / 900.23
Kart7
TOPLAM GOL8
İLK 114874 yedek girdi
KART20
FORMA20
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR8 gol
1-15' — 2 16-30' — 0 31-45' — 1 46-60' — 2 61-75' — 1 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 1-15'
  • 1-15' 2 %25
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 1 %12
  • 46-60' 2 %25
  • 61-75' 1 %12
  • 76-90+' 2 %25
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-4-2 — 27 4-2-3-1 — 21 4-3-3 — 19 3-4-2-1 — 13 3-5-2 — 11 3-4-3 — 6 97 maç
  • 4-4-227%28
  • 4-2-3-121%22
  • 4-3-319%20
  • 3-4-2-113%13
  • 3-5-211%11
  • 3-4-36%6
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
19.03.2026 Real BetisA 4-0 55 1 6.5
12.03.2026 Real BetisH 1-0 45 6.2
26.02.2026 PlzenA 1-1 89 2 6.3
19.02.2026 PlzenH 2-2 90 7.5
29.01.2026 AS RomaH 1-1 34 6.3
22.01.2026 Ferencvarosi TCA 1-1 74 6.2
02.10.2025 GO Ahead EaglesH 1-2
25.09.2025 BSC Young BoysA 1-4 77 1 6.3
24.06.2025 Bayern MünchenH 1-0 78 1 6.3
20.06.2025 Auckland CityH 6-0 29 1 2 8.0
16.06.2025 Boca JuniorsA 2-2 61 1 6.6
02.04.2025 FarenseH 3-2 45 6.6
28.03.2025 GIL VicenteA 0-3 12 6.7
16.03.2025 Rio AveA 2-3 21 6.6
11.03.2025 BarcelonaA 3-1 34 1 6.3
08.03.2025 NacionalH 3-0 22 6.3
05.03.2025 BarcelonaH 0-1 12 1 6.6
04.01.2025 SC BragaH 1-2 23 6.7
10.11.2024 FC PortoH 4-1 10 6.7
06.11.2024 Bayern MünchenA 1-0 86 6.9
02.11.2024 FarenseA 1-2 1
27.10.2024 Rio AveH 5-0 13 6.2
23.10.2024 FeyenoordH 1-3 18 6.2
30.08.2024 MoreirenseA 1-1 45 7.3
24.08.2024 EstrelaH 1-0 19 6.7
17.08.2024 Casa PiaH 3-0
09.05.2024 Bayer LeverkusenA 2-2
05.05.2024 JuventusH 1-1
02.05.2024 Bayer LeverkusenH 0-2
28.04.2024 NapoliA 2-2 21 6.0
25.04.2024 UdineseA 1-2
22.04.2024 BolognaH 1-3
18.04.2024 AC MilanH 2-1 8 6.5
11.04.2024 AC MilanA 0-1
06.04.2024 LazioH 1-0
01.04.2024 LecceA 0-0
07.03.2024 BrightonH 4-0
02.03.2024 MonzaA 1-4
26.02.2024 TorinoH 3-2 10 6.2
22.02.2024 FeyenoordH 1-1
18.02.2024 FrosinoneA 0-3
15.02.2024 FeyenoordA 1-1
10.02.2024 InterH 2-4
05.02.2024 CagliariH 4-0
30.12.2023 JuventusA 1-0
17.12.2023 BolognaA 2-0 19 6.3
14.12.2023 Sheriff TiraspolH 3-0 61 7.3
10.12.2023 FiorentinaH 1-1
03.12.2023 SassuoloA 1-2
30.11.2023 Servette FCA 1-1 9 6.7
12.11.2023 LazioA 0-0 8 6.2
09.11.2023 Slavia PrahaA 2-0 13 6.6
05.11.2023 LecceH 2-1 20 6.2
21.09.2023 Sheriff TiraspolA 1-2 28 6.2
17.09.2023 EmpoliH 7-0 45 1 1 7.5
20.08.2023 SalernitanaH 2-2 25 1 7.0
03.06.2023 Clermont FootH 2-3 32 6.2
27.05.2023 StrasbourgA 1-1 90 1 6.2
21.05.2023 AuxerreA 1-2 11 6.9
13.05.2023 AjaccioH 5-0 26 6.6
AKSİYON HARİTASI104 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 4 4
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %49 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %53 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %37 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %44 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR104
Pas 67 Pas — 67 (%67) Top te… 9 Top teması — 9 (%9) Top k… 8 Top kazanma — 8 (%8) Hava to… 5 Hava topu — 5 (%5) Faul 4 Faul — 4 (%4) Uzaklaştırma — 2 (%2) Top kaptırma — 2 (%2) Hata — 1 (%1) Korner kazandırma — 1 (%1) Bloke edilen pas — 1 (%1)
  • Pas67%67
  • Top teması9%9
  • Top kazanma8%8
  • Hava topu5%5
  • Faul4%4
  • Uzaklaştırma2%2
  • Top kaptırma2%2
  • Hata1%1
  • Korner kazandırma1%1
  • Bloke edilen pas1%1
PİYASA DEĞERİ€500K
KAÇIRDIĞI MAÇ59
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2013–2025 · 145 maç
Benfica 18maç 2024–2025
Panathinaikos 8maç 2025
AS Roma 30maç 2023
Portugal 2016–2023
Paris Saint Germain 28maç 2022
Lille 61maç 2020–2021
Portugal U21 2017–2019
Bayern München 2016–2018
Portugal U19 2015–2016
Portugal U17 2013–2014
Benfica B 2014
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-06-30 Panathinaikos Paris Saint-Germain Kiralıktan geri döndü30 Haz 2026
2026-06-29 Panathinaikos Paris Saint Germain
2025-08-24 Paris Saint Germain Panathinaikos
2025-07-01 Benfica Paris Saint Germain
2024-08-05 Paris Saint Germain Benfica
2024-07-01 AS Roma Paris Saint Germain
2023-08-16 Paris Saint Germain AS Roma
2022-08-04 Lille Paris Saint Germain
2019-08-23 Bayern München Lille € 20M
2018-07-01 Swansea Bayern München
2017-08-31 Bayern München Swansea
2016-07-01 Benfica Bayern München € 35M
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
12.2025 SakatlıkKadroda yok 10 maç
02.2025 Kas sakatlığıKadroda yok 17 maç
09.2024 Kas sakatlığıŞüpheli 5 maç
01.2024 Ayak bileği sakatlığıŞüpheli 3 maç
01.2024 Ayak bileği sakatlığıKadroda yok 1 maç
10.2023 SakatlıkŞüpheli 2 maç
03.2023 Uyluk sakatlığıKadroda yok 5 maç
10.2022 Kasık sakatlığıKadroda yok 6 maç
05.2022 Kırmızı kart cezasıKadroda yok 2 maç
09.2021 Diz sakatlığıKadroda yok 8 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Torino FC %50 2026-08-25
Ipswich Town %50 2026-08-25
Hull City %50 2026-08-25
1.FC Union Berlin %18 2026-08-24
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUAggregated only · 464 dk

Veri yetersiz: Dengeli orta saha profili

Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU40.9UEFA Europa League 2025
PERFORMANS36.0464 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 399 oyuncu
Scout skoru %46
Performans %47
Dakika %71
Değer / getiri %94
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %45
Performans %50
Dakika %64
Değer / getiri %98
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam