Tobias Bech Kristensen
Denmark · Defender

Tobias Bech Kristensen

YAŞ28
BOY187
KİLO70
DOĞUM YERİBrande
LİGFriendlies
BU SEZON0G · 1A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut10.18 / 90
Kilit pas50.88 / 90
Başarılı dripling50.88 / 90
Kazanılan ikili152.63 / 90
Rating7.01
OYUNCU PROFİLİSuperliga 2026 · 53 defanslar
Müdahale — %25 (1.05) Pas arası — %37 (1.05) Blok — %44 (0.53) İkili mücadele — %17 (%48) Pas isabeti — %54 (%87) Faul (az iyi) — %52 (0.88) 38 ORT. % 25 37 44 17 54 52
  • Müdahale 1.05 %25
  • Pas arası 1.05 %37
  • Blok 0.53 %44
  • İkili mücadele %48 %17
  • Pas isabeti %87 %54
  • Faul (az iyi) 0.88 %52
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 513 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 Bundesliga2021/2022 · Austria
🏆 Cup2021/2022 · Austria
🏆 Bundesliga2020/2021 · Austria
🏆 Cup2020/2021 · Austria
🏆 Cup2019/2020 · Austria
🏆 Bundesliga2019/2020 · Austria
🏆 Eredivisie2018/2019 · Holland
🏆 KNVB Beker2018/2019 · Holland
🏆 Eerste Divisie2017/2018 · Holland
🏆 U19 Ligaen2015/2016 · Denmark
🥈 Queensland Champions Cup2022 · World · 2nd Place
🥈 Florida Cup2019 · World · 2nd Place
🥈 Eredivisie2017/2018 · Holland · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 10 G+A
2020 1 2021 0 2022 4 2023 2 2024 10 2025 3 2026 1
GolAsist
2026/27 10 848 0 1 7.07
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
SuperligaFC Midtjylland 6 513 0 0 7.01
UEFA Europa Conference LeagueFC Midtjylland 4 335 0 1 7.15
Şut2%50 isabet
Kilit pas7
Drible7%78 başarı
İkili kazanılan32%58
Müdahale15
Faul83 kazanılan
İlk 1110
G+A / 900.11
Kart2
Kaptan9maçta
2025/26 29 1.965 3 0 6.95
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaEintracht Frankfurt 22 1.547 2 0 6.97
UEFA Champions LeagueEintracht Frankfurt 6 324 1 0 6.75
DFB PokalEintracht Frankfurt 1 94 0 0 7.30
Şut14%50 isabet
Kilit pas15
Drible15%54 başarı
İkili kazanılan117%54
Müdahale54
Faul3212 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11245 yedek
G+A / 900.14
Kart7
2024/25 43 3.524 6 4 7.11
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaEintracht Frankfurt 30 2.523 5 3 7.11
UEFA Europa LeagueEintracht Frankfurt 11 850 1 1 7.20
World Cup - Qualification EuropeDenmark 2 151 0 0 6.75
Şut23%52 isabet
Kilit pas27
Drible29%50 başarı
İkili kazanılan196%54
Müdahale88
Faul3913 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11394 yedek
G+A / 900.26
Kart91
2023/24 35 1.749 1 1 6.79
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AAS Roma 35 1.749 1 1 6.79
Şut7%43 isabet
Kilit pas12
Drible7%41 başarı
İkili kazanılan81%53
Müdahale36
Faul148 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111916 yedek
G+A / 900.1
Kart5
2022/23 38 2.006 3 1 6.72
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueLeeds 37 1.961 3 1 6.72
World CupDenmark 1 45 0 0 6.90
Şut11%45 isabet
Kilit pas9
Drible6%46 başarı
İkili kazanılan109%55
Müdahale63
Faul196 kazanılan
Ofsayt1
İlk 112216 yedek
G+A / 900.18
Kart4
2021/22 10 900 0 0 6.84
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Champions LeagueRed Bull Salzburg 10 900 0 0 6.84
Şut12%33 isabet
Kilit pas3
Drible11%50 başarı
İkili kazanılan83%56
Müdahale41
Faul164 kazanılan
Ofsayt5
İlk 1110
Kart1
2020/21 10 719 0 1 6.65
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Champions LeagueRed Bull Salzburg 8 540 0 1 6.70
UEFA Europa LeagueRed Bull Salzburg 2 179 0 0 6.50
Şut3%33 isabet
Kilit pas6
Drible1%12 başarı
İkili kazanılan39%55
Müdahale22
Faul103 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1182 yedek
G+A / 900.13
Kart1
TOPLAM GOL13
İLK 1112446 yedek girdi
KART33
FORMA13
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR13 gol
1-15' — 2 16-30' — 2 31-45' — 0 46-60' — 2 61-75' — 4 76-90+' — 3 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 4 61-75'
  • 1-15' 2 %15
  • 16-30' 2 %15
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 2 %15
  • 61-75' 4 %31
  • 76-90+' 3 %23
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 62 3-4-2-1 — 24 3-5-2 — 23 4-3-3 — 16 4-4-2 — 14 3-4-3 — 7 146 maç
  • 4-2-3-162%42
  • 3-4-2-124%16
  • 3-5-223%16
  • 4-3-316%11
  • 4-4-214%10
  • 3-4-37%5
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
02.09.2026 AarhusA 0-2 82 0 7.6
30.08.2026 SilkeborgAC 1-1 86 1 7.3
27.08.2026 HNK RijekaAC 1-4 82 1 7.3
23.08.2026 Randers FCHC 1-0 78 7.2
20.08.2026 HNK RijekaHC 2-0 83 1 7.3
16.08.2026 LyngbyAC 1-1 86 6.2
13.08.2026 BohemiansHC 3-2 81 6.5
06.08.2026 BohemiansAC 0-2 89 7.5
02.08.2026 AC HorsensHC 2-1 91 6.9
26.07.2026 SonderjyskeAC 2-3 90 6.9
16.05.2026 VfB StuttgartH 2-2 80 6.0
02.05.2026 Hamburger SVH 1-2 37 6.7
25.04.2026 FC AugsburgA 1-1 1
14.02.2026 Borussia MönchengladbachH 3-0 45 6.6
06.02.2026 Union BerlinA 1-1 88 7.2
31.01.2026 Bayer LeverkusenH 1-3 93 1 6.7
28.01.2026 TottenhamH 0-2
24.01.2026 1899 HoffenheimH 1-3 84 1 6.3
21.01.2026 QarabagA 3-2 85 6.3
16.01.2026 Werder BremenA 3-3 52 6.2
13.01.2026 VfB StuttgartA 3-2 90 1 2 6.9
09.01.2026 Borussia DortmundH 3-3 90 6.5
20.12.2025 Hamburger SVA 1-1 71 6.7
13.12.2025 FC AugsburgH 1-0 90 1 7.3
09.12.2025 BarcelonaA 2-1 90 1 6.9
06.12.2025 RB LeipzigA 6-0 90 7.0
30.11.2025 VfL WolfsburgH 1-1 90 2 6.9
26.11.2025 AtalantaH 0-3
22.11.2025 1.FC KölnA 3-4 15 6.6
18.11.2025 ScotlandA 4-2 61 5.6
09.11.2025 FSV Mainz 05H 1-0 79 7.9
04.11.2025 NapoliA 0-0 90 6.5
01.11.2025 1. FC HeidenheimA 1-1 90 1 1 8.5
25.10.2025 FC St. PauliH 2-0 90 7.6
22.10.2025 LiverpoolH 1-5 59 1 1 7.3
19.10.2025 SC FreiburgA 2-2 90 7.2
12.09.2025 Bayer LeverkusenA 3-1 10 6.7
05.09.2025 ScotlandH 0-0 90 7.9
30.08.2025 1899 HoffenheimA 1-3 82 1 7.6
23.08.2025 Werder BremenH 4-1 90 2 7.2
17.08.2025 FV Engers 07A 0-5 94 1 7.3
17.05.2025 SC FreiburgA 1-3 90 1 1 3 8.0
11.05.2025 FC St. PauliH 2-2 90 1 2 7.3
04.05.2025 FSV Mainz 05A 1-1 90 1 1 7.7
20.04.2025 FC AugsburgA 0-0 90 7.0
17.04.2025 TottenhamH 0-1 90 2 8.0
13.04.2025 1. FC HeidenheimH 3-0 61 6.3
10.04.2025 TottenhamA 1-1 90 6.3
05.04.2025 Werder BremenA 2-0 27 1 6.6
29.03.2025 VfB StuttgartH 1-0 90 6.9
16.03.2025 VfL BochumA 1-3 98 1 3 8.3
13.03.2025 AjaxH 4-1 85 2 7.3
09.03.2025 Union BerlinH 1-2 90 6.3
06.03.2025 AjaxA 1-2 90 1 6.9
01.03.2025 Bayer LeverkusenH 1-4 90 6.2
23.02.2025 Bayern MünchenA 4-0 90 7.9
16.02.2025 Holstein KielH 3-1 90 1 7.5
08.02.2025 Borussia MönchengladbachA 1-1 90 7.2
02.02.2025 VfL WolfsburgH 1-1 75 6.7
30.01.2025 AS RomaA 2-0 90 6.5
ŞUT18
GOL2
xG1.2
xG FARKI+0.8over performing
DÖNÜŞÜM%11.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
90' · xG 0.03 67' · xG 0.079 32' · xG 0.037 82' · xG 0.034 5' · xG 0.046 · GOL 75' · xG 0.05 47' · xG 0.043 32' · xG 0.02 48' · xG 0.041 21' · xG 0.078 55' · xG 0.085 · GOL 48' · xG 0.054 75' · xG 0.013 56' · xG 0.019 3' · xG 0.055 5' · xG 0.447 30' · xG 0.045 60' · xG 0.039
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 8 (%44) Korner — 4 (%22) Açık oyun — 3 (%17) Duran top — 2 (%11) Kontra atak — 1 (%6) 18 şut
  • Asist sonrası8%44
  • Korner4%22
  • Açık oyun3%17
  • Duran top2%11
  • Kontra atak1%6
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 10 (%56) Kafa — 5 (%28) Sol ayak — 3 (%17) 18 şut
  • Sağ ayak10%56
  • Kafa5%28
  • Sol ayak3%17
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR18 şut
1-15' — 3 16-30' — 2 31-45' — 2 46-60' — 6 61-75' — 3 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 6 46-60'
  • 1-15' 3 %17
  • 16-30' 2 %11
  • 31-45' 2 %11
  • 46-60' 6 %33
  • 61-75' 3 %17
  • 76-90+' 2 %11
AKSİYON HARİTASI1632 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 5 5 6 6 6 7 7 8 8 8 8 9 9 9 9 9 9 10 10 10 10 10 11 11 12 12 12 12 13 13 13 13 14 14 15 15 15 16 16 16 16 17 17 19 20 20 20 20 21 21 23 23 23 24 25 26 26 27 27 27 27 28 29 30 34 35 37 38 38 39 41 42 43 47 47 48 53
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %46 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 4 4 5 5 5 5 6 6 6 8 8 8 8 9 9 9 9 9 9 10 10 11 11 12 12 12 13 13 13 14 14 14 15 15 16 17 17 18 18 18 19 19 19 19 20 22 22 23 23 24 24 24 25 25 25 26 27 29 30 31 32 34 34 35 36 38 40 41
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %48 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 5 7 8 9 9 10 17
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %45 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 5 7 7 7 8 9 9 9 9 9 9 10 10 10 11 11
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %35 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1632
Pas 1204 Pas — 1204 (%76) Top kazanma — 69 (%4) Hava topu — 64 (%4) Uzaklaştırma — 59 (%4) Top teması — 52 (%3) Faul — 36 (%2) Bloke edilen pas — 32 (%2) Müdahale — 25 (%2) Çalım — 21 (%1) Pas arası — 18 (%1)
  • Pas1204%76
  • Top kazanma69%4
  • Hava topu64%4
  • Uzaklaştırma59%4
  • Top teması52%3
  • Faul36%2
  • Bloke edilen pas32%2
  • Müdahale25%2
  • Çalım21%1
  • Pas arası18%1
PİYASA DEĞERİ€10.00M
KAÇIRDIĞI MAÇ24
DİSİPLİN3kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2016–2026 · 175 maç
FC Midtjylland 10maç 2026
Eintracht Frankfurt 70maç 2024–2025
Denmark 3maç 2022–2024
AS Roma 35maç 2023
Leeds 37maç 2022
Red Bull Salzburg 20maç 2020–2021
Denmark U21 2017–2021
Ajax 2017–2018
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-06-30 Eintracht Frankfurt FC Midtjylland
2025-07-01 Leeds Eintracht Frankfurt
2024-07-19 Leeds Frankfurt loan transfer
2024-07-19 Leeds Eintracht Frankfurt
2024-07-01 AS Roma Leeds
2024-06-30 Roma Leeds End of loan
2023-07-14 Leeds AS Roma
2022-07-01 Red Bull Salzburg Leeds € 13M
2022-07-01 Salzburg Leeds €13.00m
2019-07-19 Ajax Salzburg €5.00m
2019-07-19 Ajax Red Bull Salzburg
2018-01-23 FC Midtjylland Ajax € 5.5M
2016-01-01 Midtjylland U19 Midtjylland -
2014-07-01 FCM Youth Midtjylland U19 -
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2026 Kırmızı kart cezasıKadroda yok 1 maç
04.2026 Ayak bileği sakatlığıKadroda yok 9 maç
10.2025 Kas sakatlığıKadroda yok 7 maç
11.2024 Uyluk sakatlığıKadroda yok 4 maç
04.2024 SakatlıkKadroda yok 1 maç
03.2024 Kas sakatlığıŞüpheli 1 maç
03.2024 Sarı kart cezasıKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨 Superliga2026 · FC Midtjylland 1sarı · 1 maç
🟨 Bundesliga2025 · Eintracht Frankfurt 2sarı · 3 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1547 dk

İzlemede: Pas hacmi yüksek savunmacı

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU64.1Bundesliga 2025
PERFORMANS66.51547 dk
KARARVeri yetersiz59/100
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper 83.5
Defansif bek 82.5
Agresif stoper 79.6
Role fit sinyali var ama confidence 98/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 190 oyuncu
Scout skoru %62
Performans %75
Dakika %67
Değer / getiri %18
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %77
Performans %80
Dakika %81
Değer / getiri %8
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90 57.94 62 94
Dakika güvenliği 100 82 100
Performans skoru 66.5 76 88
İkili mücadele kazanma 56.73 64 89
Müdahale / 90 2.5 2.2 100
Ortalama rating 6.97 7.2 97
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam