Denmark · Midfielder
Christian Eriksen
LİGFriendlies
BU SEZON3G · 9A
Gol30.10 / 90
Asist90.31 / 90
Şut290.99 / 90
Kilit pas612.09 / 90
Başarılı dripling90.31 / 90
Kazanılan ikili702.40 / 90
Rating6.89
OYUNCU PROFİLİBundesliga 2025 · 102 orta sahalar
- Kilit pas 2.09 %90
- Asist 0.31 %89
- Drible 0.31 %26
- Pas isabeti %78 %35
- Top kapma 2.16 %37
- İkili mücadele %44 %22
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2628 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
4.
Bundesliga2025 · VfL Wolfsburg · 33 maç
9asist4.
5.
UEFA Nations League2020 · Denmark · 6 maç
4gol5.
8.
Euro Championship2020 · Denmark · 8 maç
5gol8.
3asist8.
9.
Premier League2022 · Manchester United · 28 maç
8asist9.
13.
UEFA Nations League2024 · Denmark · 8 maç
2asist13.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
FA Cup2023/2024 · England
🏆
League Cup2022/2023 · England
🏆
Serie A2020/2021 · Italy
🏆
Audi Cup2019 · World
🏆
International Champions Cup2018 · World
🏆
Super Cup2013/2014 · Holland
🏆
Eredivisie2012/2013 · Holland
🏆
Eredivisie2011/2012 · Holland
🏆
Eredivisie2010/2011 · Holland
🏆
KNVB Beker2009/2010 · Holland
🥈
UEFA Europa League2024/2025 · Europe · 2nd Place
🥈
Community Shield2024/2025 · England · 2nd Place
🥈
FA Cup2022/2023 · England · 2nd Place
🥈
Serie A2019/2020 · Italy · 2nd Place
🥈
UEFA Europa League2019/2020 · Europe · 2nd Place
🥈
UEFA Champions League2018/2019 · Europe · 2nd Place
🥈
Premier League2016/2017 · England · 2nd Place
🥈
MLS All-Star2015 · World · 2nd Place
🥈
League Cup2014/2015 · England · 2nd Place
🥈
Super Cup2012/2013 · Holland · 2nd Place
🥈
Super Cup2011/2012 · Holland · 2nd Place
🥈
Super Cup2010/2011 · Holland · 2nd Place
🥈
KNVB Beker2010/2011 · Holland · 2nd Place
🥈
Eredivisie2009/2010 · Holland · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 12 G+A
GolAsist
2025/26
34
2.628
3
9
6.89
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut29%48 isabet
Kilit pas61
Drible9%45 başarı
İkili kazanılan70%44
Müdahale45
Faul136 kazanılan
Ofsayt3
Penaltı31 kaçan
İlk 11295 yedek
G+A / 900.41
Kart4
Kaptan11maçta
2024/25
52
1.603
3
4
7.01
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut14%43 isabet
Kilit pas47
Drible3%38 başarı
İkili kazanılan38%44
Müdahale25
Faul93 kazanılan
Penaltı1
İlk 111636 yedek
G+A / 900.39
Kart4
2023/24
37
1.364
1
3
6.87
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%60 isabet
Kilit pas31
Drible3%38 başarı
İkili kazanılan26%30
Müdahale18
Faul93 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111423 yedek
G+A / 900.26
Kart1
2022/23
38
2.688
1
10
6.98
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut32%41 isabet
Kilit pas58
Drible9%39 başarı
İkili kazanılan58%38
Müdahale27
Faul1612 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11326 yedek
G+A / 900.37
Kart3
Kaptan1maçta
2021/22
11
938
1
4
7.49
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut15%60 isabet
Kilit pas31
Drible8%50 başarı
İkili kazanılan29%44
Müdahale13
Faul53 kazanılan
İlk 11101 yedek
G+A / 900.48
Kart1
2020/21
43
1.503
3
0
7.04
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut24%58 isabet
Kilit pas33
Drible12%75 başarı
İkili kazanılan39%42
Müdahale12
Faul135 kazanılan
İlk 111825 yedek
G+A / 900.18
Kart1
TOPLAM GOL185 penaltı
İLK 1111776 yedek girdi
KART15
FORMA24
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR18 gol
- 1-15' 2 %11
- 16-30' 4 %22
- 31-45' 3 %17
- 46-60' 2 %11
- 61-75' 2 %11
- 76-90+' 5 %28
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-194%54
- 3-4-2-142%24
- 3-5-220%11
- 4-3-310%6
- 3-4-36%3
- 3-4-1-23%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar7aldığı asist
Onun asist yaptıkları17verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.05.2026 | SC Paderborn 07AC | 2-1 | 118 | – | 7.2 | ||
| 21.05.2026 | SC Paderborn 07HC | 0-0 | 84 | 2 | 7.2 | ||
| 16.05.2026 | FC St. PauliAC | 1-3 | 87 | 1 | 3 | 6.9 | |
| 09.05.2026 | Bayern MünchenHC | 0-1 | 67 | 1 | 7.2 | ||
| 03.05.2026 | SC FreiburgAC | 1-1 | 95 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 25.04.2026 | Borussia MönchengladbachHC | 0-0 | 89 | – | 7.2 | ||
| 18.04.2026 | Union BerlinAC | 1-2 | 86 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 11.04.2026 | Eintracht FrankfurtHC | 1-2 | 73 | 1 | 7.2 | ||
| 04.04.2026 | Bayer LeverkusenAC | 6-3 | 81 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 31.03.2026 | Czech RepublicA | 1-1 | 48↑ | 1 | 7.3 | ||
| 21.03.2026 | Werder BremenHC | 0-1 | 92 | 1 | 7.0 | ||
| 14.03.2026 | 1899 HoffenheimAC | 1-1 | 91 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 07.03.2026 | Hamburger SVH | 1-2 | 89 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 01.03.2026 | VfB StuttgartA | 4-0 | 82 | – | 6.7 | ||
| 21.02.2026 | FC AugsburgH | 2-3 | 90 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 15.02.2026 | RB LeipzigA | 2-2 | 93 | 1 | 6.6 | ||
| 07.02.2026 | Borussia DortmundH | 1-2 | 92 | – | 7.0 | ||
| 30.01.2026 | 1.FC KölnA | 1-0 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 24.01.2026 | FSV Mainz 05A | 3-1 | 83 | 1 | 6.6 | ||
| 17.01.2026 | 1. FC HeidenheimH | 1-1 | 90 | 1 | – | 7.5 | |
| 14.01.2026 | FC St. PauliH | 2-1 | 95 | 1 | 3 | 6.9 | |
| 11.01.2026 | Bayern MünchenA | 8-1 | 86 | 1 | 5.9 | ||
| 20.12.2025 | SC FreiburgH | 3-4 | 80 | 1 | 6.7 | ||
| 13.12.2025 | Borussia MönchengladbachA | 1-3 | 89 | 1 | – | 7.0 | |
| 06.12.2025 | Union BerlinH | 3-1 | 89 | 1 | – | 7.2 | |
| 30.11.2025 | Eintracht FrankfurtA | 1-1 | 86 | 2 | 6.9 | ||
| 22.11.2025 | Bayer LeverkusenH | 1-3 | 29↑ | – | 6.6 | ||
| 18.11.2025 | ScotlandA | 4-2 | –↑ | – | – | ||
| 07.11.2025 | Werder BremenA | 2-1 | 87 | 1 | 6.7 | ||
| 02.11.2025 | 1899 HoffenheimH | 2-3 | 75 | – | 6.5 | ||
| 25.10.2025 | Hamburger SVA | 0-1 | 67 | 1 | – | 6.9 | |
| 18.10.2025 | VfB StuttgartH | 0-3 | 78 | 1 | 6.9 | ||
| 04.10.2025 | FC AugsburgA | 3-1 | 45↑ | 1 | 6.3 | ||
| 27.09.2025 | RB LeipzigH | 0-1 | 20↑ | 1 | 6.2 | ||
| 21.09.2025 | Borussia DortmundA | 1-0 | 30↑ | – | 6.3 | ||
| 13.09.2025 | 1.FC KölnH | 3-3 | –↑ | – | – | ||
| 25.05.2025 | Aston VillaH | 2-0 | 24↑ | 1 | 3 | 7.7 | |
| 21.05.2025 | TottenhamA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 16.05.2025 | ChelseaA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 11.05.2025 | West HamH | 0-2 | 14↑ | – | 6.7 | ||
| 08.05.2025 | Athletic ClubH | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 04.05.2025 | BrentfordA | 4-3 | 33↑ | 1 | 1 | 6.9 | |
| 01.05.2025 | Athletic ClubA | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 27.04.2025 | BournemouthA | 1-1 | 11↑ | – | 6.6 | ||
| 20.04.2025 | WolvesH | 0-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 17.04.2025 | LyonH | 5-4 | 20↑ | – | 6.3 | ||
| 13.04.2025 | NewcastleA | 4-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 10.04.2025 | LyonA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 06.04.2025 | Manchester CityH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 01.04.2025 | Nottingham ForestA | 1-0 | 31↑ | – | 6.9 | ||
| 16.03.2025 | LeicesterA | 0-3 | 69 | 2 | 6.9 | ||
| 13.03.2025 | Real SociedadH | 4-1 | 1↑ | 1 | – | ||
| 09.03.2025 | ArsenalH | 1-1 | 76 | – | 6.7 | ||
| 06.03.2025 | Real SociedadA | 1-1 | 12↑ | 1 | 6.6 | ||
| 26.02.2025 | IpswichH | 3-2 | 1↑ | – | – | ||
| 22.02.2025 | EvertonA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 02.02.2025 | Crystal PalaceH | 0-2 | 13↑ | – | 6.6 | ||
| 30.01.2025 | FCSBA | 0-2 | 72 | 1 | 7.2 | ||
| 26.01.2025 | FulhamA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 23.01.2025 | RangersH | 2-1 | 74 | – | 7.3 |
ŞUT43
GOL3
xG6.0
xG FARKI-3.0under performing
DÖNÜŞÜM%7.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası22%51
- Serbest vuruş7%16
- Açık oyun6%14
- Penaltı4%9
- Taç sonrası2%5
- Kontra atak1%2
- Diğer1%2
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak32%74
- Sol ayak11%26
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR43 şut
- 1-15' 5 %12
- 16-30' 10 %23
- 31-45' 10 %23
- 46-60' 5 %12
- 61-75' 6 %14
- 76-90+' 7 %16
AKSİYON HARİTASI1603 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %55
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %58
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %50
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %36
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1603
- Pas1098%73
- Top kazanma103%7
- Top teması94%6
- Uzaklaştırma47%3
- Müdahale35%2
- Top kaptırma28%2
- Kurtarılan şut26%2
- Korner kazandırma25%2
- Bloke edilen pas22%1
- İkili mücadele22%1
PİYASA DEĞERİ€2.50M
KAÇIRDIĞI MAÇ43
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2009–2025 · 215 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2009-01-01
Odense BK U19
→
Ajax U19
€1.50m
Odense BK U19
→
Ajax U19
€1.50m
2008-07-01
Odense BK Youth
→
Odense BK U19
-
Odense BK Youth
→
Odense BK U19
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
12.2023
Diz sakatlığıKadroda yok
7 maç
04.2023
Ayak bileği sakatlığıŞüpheli
1 maç
03.2023
Ayak bileği sakatlığıKadroda yok
10 maç
02.2022
SakatlıkŞüpheli
3 maç
12.2021
Kalp rahatsızlığıKadroda yok
22 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2628 dk
Takip listesi: Yaratıcı orta saha
Değer sinyali olumlu; performans ve oynadığı bağlam ikinci bir kontrolü hak ediyor.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU63.6Bundesliga 2025
PERFORMANS69.12628 dk
KARARİzlemeye değer64/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
İleri sekiz
85.0
Derinden oyun kurucu
83.8
Numara 10
82.8
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 213 oyuncu
Scout skoru
%85
Performans
%95
Dakika
%94
Değer / getiri
%47
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%90
Performans
%95
Dakika
%96
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Kilit pas / 90
2.09
1.8
100
Dakika güvenliği
100
76
100
Performans skoru
69.1
76
91
Asist / 90
0.31
0.28
100
Ortalama rating
6.89
7.2
96
Müdahale / 90
1.54
1.8
86
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Maxi MoralezNew York City FC · 38
%95
3gol
8asist
62scout
Major League Soccer
Pascal GroßBrighton · 34
%83
1gol
3asist
62scout
€3.50M
Premier League
Jari VandeputteCremonese · 29
%67
1gol
5asist
66scout
Serie A
Luís EstevesGIL Vicente · 27
%61
4gol
8asist
68scout
Primeira Liga
Anouar Ait El HadjUnion St. Gilloise · 23
%61
1gol
4asist
66scout
Jupiler Pro League
Joey VeermanPSV Eindhoven · 27
%60
0gol
1asist
54scout
€27.00M
UEFA Champions League
Yohan DemoncyGuingamp · 30
%60
1gol
3asist
62scout
Ligue 2
Lucas RodríguezClub Queretaro · 28
%60
2gol
5asist
61scout
Liga MX
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum






Without Club