LİGWorld Cup
BU SEZON1G · 1A
Gol10.39 / 90
Asist10.39 / 90
Şut114.30 / 90
Kilit pas41.57 / 90
Başarılı dripling51.96 / 90
Kazanılan ikili93.52 / 90
Rating6.76
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Şut
4.303.13
Kilit pas
1.573.13
Başarılı dripling
1.961.57
Kazanılan ikili
3.526.26
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
🥇
League Cup2022 · Manchester United · 6 maç
6gol1.
2asist2.
🥇
UEFA Europa League2022 · Manchester United · 9 maç
6gol1.
🥉
UEFA Champions League2020 · Manchester United · 6 maç
6gol3.
5.
World Cup2022 · England · 5 maç
3gol5.
5.
FA Cup2020 · Manchester United · 3 maç
2asist5.
6.
Premier League2022 · Manchester United · 35 maç
17gol6.
6.
Premier League2020 · Manchester United · 37 maç
11gol15.
9asist6.
10.
La Liga2025 · Barcelona · 32 maç
7asist10.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
FA Cup2023/2024 · England
🏆
League Cup2022/2023 · England
🏆
League Cup2016/2017 · England
🏆
UEFA Europa League2016/2017 · Europe
🏆
Community Shield2016/2017 · England
🏆
FA Cup2015/2016 · England
🥈
Community Shield2024/2025 · England · 2nd Place
🥈
FA Cup2022/2023 · England · 2nd Place
🥈
UEFA Europa League2020/2021 · Europe · 2nd Place
🥈
Premier League2020/2021 · England · 2nd Place
🥈
UEFA European Championship2020 · Europe · 2nd Place
🥈
Premier League2017/2018 · England · 2nd Place
🥈
UEFA Super Cup2017/2018 · Europe · 2nd Place
🥈
FA Cup2017/2018 · England · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 29 G+A
GolAsist
2026/27
10
345
1
1
6.74
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut15%47 isabet
Kilit pas8
Drible7%44 başarı
İkili kazanılan17%42
Müdahale5
Faul54 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1146 yedek
G+A / 900.52
2025/26
48
2.334
13
10
6.92
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut71%56 isabet
Kilit pas57
Drible35%32 başarı
İkili kazanılan82%38
Müdahale9
Faul1431 kazanılan
Ofsayt12
İlk 112325 yedek
G+A / 900.89
Kart3
2024/25
43
2.385
8
7
7.02
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut44%59 isabet
Kilit pas49
Drible47%42 başarı
İkili kazanılan95%42
Müdahale25
Faul1813 kazanılan
Ofsayt12
Penaltı2
İlk 112815 yedek
G+A / 900.57
Kart4
2023/24
37
2.581
7
4
6.87
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut41%54 isabet
Kilit pas32
Drible56%48 başarı
İkili kazanılan118%42
Müdahale22
Faul1522 kazanılan
Ofsayt15
Penaltı2
İlk 11307 yedek
G+A / 900.38
Kart21
2022/23
45
3.461
23
6
6.94
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut108%64 isabet
Kilit pas40
Drible69%43 başarı
İkili kazanılan149%40
Müdahale26
Faul2231 kazanılan
Ofsayt19
İlk 11378 yedek
G+A / 900.75
Kart2
2021/22
33
1.490
5
2
6.60
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut24%58 isabet
Kilit pas9
Drible23%38 başarı
İkili kazanılan73%37
Müdahale12
Faul1622 kazanılan
Ofsayt17
İlk 111617 yedek
G+A / 900.42
Kart3
2020/21
52
3.786
19
9
6.97
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut84%65 isabet
Kilit pas55
Drible111%51 başarı
İkili kazanılan217%45
Müdahale24
Faul2955 kazanılan
Ofsayt17
Penaltı1
İlk 11439 yedek
G+A / 900.67
Kart4
TOPLAM GOL614 penaltı
İLK 1114076 yedek girdi
KART17
VAR14onu ilgilendiren karar
FORMA10
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR61 gol
- 1-15' 4 %7
- 16-30' 11 %18
- 31-45' 8 %13
- 46-60' 9 %15
- 61-75' 11 %18
- 76-90+' 18 %30
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-1167%79
- 4-3-322%10
- 3-4-2-18%4
- 4-2-2-27%3
- 4-1-4-14%2
- 4-3-1-23%1
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar30aldığı asist
Onun asist yaptıkları17verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | IpswichH | 5-2 | 80 | 4 | 6.9 | ||
| 22.08.2026 | Hull CityA | 2-0 | 35↑ | – | 6.5 | ||
| 18.07.2026 | FranceA | 4-6 | 45 | 1 | 2 | 6.9 | |
| 15.07.2026 | ArgentinaH | 1-2 | 2↑ | – | – | ||
| 11.07.2026 | NorwayA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 06.07.2026 | MexicoA | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 01.07.2026 | Congo DRH | 2-1 | 61 | 3 | 6.9 | ||
| 27.06.2026 | PanamaA | 0-2 | 89 | 5 | 6.5 | ||
| 23.06.2026 | GhanaH | 0-0 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 17.06.2026 | CroatiaH | 4-2 | 22↑ | 1 | 1 | 7.2 | |
| 23.05.2026 | ValenciaA | 3-1 | 91 | – | 6.2 | ||
| 17.05.2026 | Real BetisH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 13.05.2026 | AlavesA | 1-0 | 77 | 2 | 6.3 | ||
| 10.05.2026 | Real MadridH | 2-0 | 64 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 02.05.2026 | OsasunaA | 1-2 | 32↑ | 1 | 1 | 6.6 | |
| 25.04.2026 | GetafeA | 0-2 | 20↑ | 1 | 1 | 7.9 | |
| 22.04.2026 | Celta VigoH | 1-0 | 19↑ | – | 6.5 | ||
| 14.04.2026 | Atletico MadridA | 1-2 | 21↑ | – | 6.5 | ||
| 11.04.2026 | EspanyolH | 4-1 | 29↑ | 1 | 2 | 8.0 | |
| 08.04.2026 | Atletico MadridH | 0-2 | 73 | 6 | 6.6 | ||
| 04.04.2026 | Atletico MadridA | 1-2 | 79 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 22.03.2026 | Rayo VallecanoH | 1-0 | 4↑ | – | – | ||
| 18.03.2026 | NewcastleH | 7-2 | –↑ | – | – | ||
| 15.03.2026 | SevillaH | 5-2 | –↑ | – | – | ||
| 10.03.2026 | NewcastleA | 1-1 | 20↑ | 1 | 6.5 | ||
| 07.03.2026 | Athletic ClubA | 0-1 | 62 | 1 | 6.3 | ||
| 28.02.2026 | VillarrealH | 4-1 | 20↑ | – | 7.2 | ||
| 22.02.2026 | LevanteH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 07.02.2026 | MallorcaH | 3-0 | 67 | 3 | 6.3 | ||
| 31.01.2026 | ElcheA | 1-3 | 40↑ | 1 | 2 | 8.2 | |
| 28.01.2026 | FC CopenhagenH | 4-1 | 16↑ | 1 | 1 | 7.7 | |
| 25.01.2026 | OviedoH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.01.2026 | Slavia PrahaA | 2-4 | 24↑ | 1 | 1 | 7.7 | |
| 18.01.2026 | Real SociedadA | 2-1 | 27↑ | 1 | 1 | 7.2 | |
| 03.01.2026 | EspanyolA | 0-2 | 45 | – | 6.2 | ||
| 21.12.2025 | VillarrealA | 0-2 | 27↑ | 1 | 6.3 | ||
| 13.12.2025 | OsasunaH | 2-0 | 74 | 1 | 6.9 | ||
| 09.12.2025 | Eintracht FrankfurtH | 2-1 | 45↑ | 1 | – | 7.0 | |
| 06.12.2025 | Real BetisA | 3-5 | 90 | 3 | 6.6 | ||
| 02.12.2025 | Atletico MadridH | 3-1 | 24↑ | 2 | 6.6 | ||
| 29.11.2025 | AlavesH | 3-1 | 45↑ | – | 6.2 | ||
| 25.11.2025 | ChelseaA | 3-0 | 45↑ | – | 6.2 | ||
| 16.11.2025 | AlbaniaA | 0-2 | 15↑ | 1 | 1 | 7.5 | |
| 13.11.2025 | SerbiaH | 2-0 | 64 | 3 | 6.6 | ||
| 09.11.2025 | Celta VigoA | 2-4 | 88 | 2 | 2 | 7.9 | |
| 05.11.2025 | Club Brugge KVA | 3-3 | 83 | 4 | 5.9 | ||
| 02.11.2025 | ElcheH | 3-1 | 74 | 1 | 3 | 7.9 | |
| 26.10.2025 | Real MadridA | 2-1 | 101 | 1 | – | 6.9 | |
| 21.10.2025 | Olympiakos PiraeusH | 6-1 | 95 | 2 | 4 | 9.2 | |
| 18.10.2025 | GironaH | 2-1 | 90 | 6 | 6.2 | ||
| 14.10.2025 | LatviaA | 0-5 | 19↑ | – | 7.0 | ||
| 05.10.2025 | SevillaA | 4-1 | 90 | 1 | 2 | 7.0 | |
| 01.10.2025 | Paris Saint GermainH | 1-2 | 72 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 28.09.2025 | Real SociedadH | 2-1 | 78 | 1 | 4 | 6.5 | |
| 25.09.2025 | OviedoA | 1-3 | 89 | 1 | 2 | 6.2 | |
| 21.09.2025 | GetafeH | 3-0 | 45↑ | 2 | 6.3 | ||
| 18.09.2025 | NewcastleA | 1-2 | 82 | 2 | 4 | 8.9 | |
| 14.09.2025 | ValenciaH | 6-0 | 68 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 09.09.2025 | SerbiaA | 0-5 | 21↑ | 1 | 2 | 7.3 | |
| 06.09.2025 | AndorraH | 2-0 | 68 | 1 | 6.9 |
ŞUT81
GOL9
xG7.7
xG FARKI+1.3over performing
DÖNÜŞÜM%11.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası48%59
- Serbest vuruş12%15
- Korner9%11
- Açık oyun7%9
- Kontra atak5%6
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak64%79
- Sol ayak16%20
- Kafa1%1
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR81 şut
- 1-15' 16 %20
- 16-30' 9 %11
- 31-45' 13 %16
- 46-60' 14 %17
- 61-75' 16 %20
- 76-90+' 13 %16
AKSİYON HARİTASI2137 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %69
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %70
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %66
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %51
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR2137
- Pas1361%68
- Top teması146%7
- Çalım145%7
- Top kazanma96%5
- Top kaptırma56%3
- Korner kazandırma54%3
- Faul51%3
- Kurtarılan şut50%2
- İsabetsiz şut29%1
- Bloke edilen pas26%1
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2017–2026 · 268 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
02.2026
Diz sakatlığıKadroda yok
1 maç
11.2025
HastalıkKadroda yok
3 maç
05.2025
Arka adale sakatlığıKadroda yok
4 maç
02.2025
Teknik direktör kararıKadroda yok
8 maç
05.2024
Ayak bileği sakatlığıŞüpheli
4 maç
12.2023
HastalıkŞüpheli
3 maç
11.2023
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
1 maç
11.2023
Bacak sakatlığıKadroda yok
1 maç
05.2023
Bacak sakatlığıŞüpheli
1 maç
04.2023
Kas sakatlığıKadroda yok
2 maç
09.2022
SakatlıkKadroda yok
1 maç
09.2021
Omuz sakatlığıKadroda yok
7 maç
04.2021
Ayak sakatlığıŞüpheli
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
UEFA Champions League2023 · Manchester United
1kırmızı · 4 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1758 dk
Takip listesi: Skor tehdidi yüksek hücumcu
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU72.7La Liga 2025
PERFORMANS81.51758 dk
KARARİzlemeye değer73/100
◆ Yüksek üretimGol ve asist katkısı emsallerinin üstünde.
ROL UYUMU2025
Bağlantı kuran forvet
98.4
Çizgi kanadı
94.1
İçe kat eden kanat
91.3
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 186 oyuncu
Scout skoru
%94
Performans
%97
Dakika
%77
Değer / getiri
%35
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%96
Performans
%97
Dakika
%90
Değer / getiri
%19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru
81.5
76
100
Dakika güvenliği
100
76
100
Ortalama rating
6.84
7.2
95
Asist / 90
0.36
0.32
100
Kilit pas / 90
2.3
1.6
100
Pas hacmi / 90
38.34
34
100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Tonni AdamsenSilkeborg · 31
%95
14gol
7asist
70scout
Superliga
HulkAtletico-MG · 39
%93
8gol
6asist
62scout
Serie A
Julián ÁlvarezAtletico Madrid · 25
%81
7gol
4asist
65scout
€90.00M
La Liga
Jordan LarssonFC Copenhagen · 28
%77
13gol
9asist
72scout
Superliga
Florent HasaniAmed · 28
%76
4gol
4asist
64scout
1. Lig
Andrés MartínRacing Santander · 26
%73
23gol
9asist
81scout
€7.00M
Segunda División
Ernest MuçiTrabzonspor · 24
%71
10gol
3asist
77scout
€11.00M
Süper Lig
Florent HasaniBoluspor · 28
%60
10gol
3asist
76scout
1. Lig
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


